درمانگر در است—و آن را یک Chatbot برنامه

شرکت راش به پیشنهاد دیجیتال کمک برای اختلالات روانی پس از FDA شل قوانین آن در میان Covid-19 بیماری همه گیر.

یک کشنده جدید ویروس گردان جهان را می سازد بسیاری از مردم بیشتر مضطرب است. همه گیر روانی تلفات می تواند به خصوص سنگین برای افرادی که با یک موجود سلامت روان. یکی 25 ساله در آمریکا دیدن یک درمانگر برای کمک به اضطراب در بر داشت اضافی پشتیبانی از یک منبع غیر منتظره: یک chatbot.

“درمان دو بار در یک ماه خوب بود قبل از آن فقط در حال حاضر گاهی اوقات من روز که من احساس می کنم نیاز به چیزی اضافی می گوید:” کسی که برای شناسایی به عنوان جنس nonbinary و خواسته ناشناس باقی می ماند. بودجه خود را اجازه نمی دهد بیشتر جلسات درمان آنها را پذیرا زمانی که یکی از دوستان ذکر شده Woebot یک chatbot ساخته شده در تحقیقات استنفورد ارائه می شود که یک نسخه دیجیتال از درمان شناختی رفتاری. آن تبدیل شده است ضروری است. “قادر بودن به نوبه خود به برنامه روزانه بسیار آرامش” آنها می گویند. “آن را به من آموخته اضطراب صفات و الگوهای فکری که من نمی دانم در مورد قبل است.”

غذا و دارو نیز فکر می کند نرم افزار می تواند کمک به مردم با ذهنی بار از این بیماری همه گیر. Covid-19 وادار آژانس به مفهوم یک بیماری همه گیر booster.

از اواخر سال 2017, FDA تایید کرده است یک تعداد انگشت شماری از برنامه ها و خدمات دیجیتالی است که پزشکان ممکن است تجویز برای اختلالات روانی مانند سوء مصرف مواد مخدر در روشی مشابه به دارو. این صنعت کوچک بود و انتظار می رود به رشد سریع به عنوان تنظیم کننده و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی رو راحت تر با مفهوم و Woebot و دیگران جمع آوری کارآزمایی بالینی اطلاعات مورد نیاز را به نفع خود تصویب.

سپس در مارس FDA به حالت تعلیق بسیاری از آن قوانین معمول برای آنچه در آن خواستار دیجیتال دستگاه های درمانی برای اختلالات روانپزشکی به گسترش دسترسی به مراقبت در طول بیماری همه گیر. که موجب شد پزشکان به تجویز دیجیتال درمانی که تا به حال هنوز موفق به کسب تایید و رو شرکت ها برای سرعت بخشیدن به برنامه های توسعه و انتشار برنامه های.

یکی Orexo یک شرکت داروسازی سوئدی است که متخصص در درمان سوء مصرف مواد می کند و بیشتر از آن کسب و کار در ایالات متحده است.

در شروع سال 2020 از آن انتظار می رود را به نفع خود تایید FDA بعد از این سال برای اولین بار محصول دیجیتال—یک درمان شناختی رفتاری وب سایت برای مشکل نوشیدن به نام vorvida که آزمایشات نشان داد می تواند به طور قابل توجهی کاهش می دهد یک فرد مصرف الکل. این شرکت در حال آماده سازی برای شروع محاکمه این سقوط از سایت های دیگر برای استفاده از مواد مخدر و به دنبال مجوز یک سوم برای افسردگی است. “ما در حال حاضر رفتن به راه اندازی هر سه این سال می گوید:” دنیس Urbaniak رئیس Orexo دیجیتال درمان بخش. این شرکت در حال کار با شرکت های بیمه و نظام سلامت به ارائه vorvida به آن ما را بیماران خارج از یک کارآزمایی بالینی در عرض چند هفته. Urbaniak می گوید: وب درمانی خواهد بود قیمت به “رقابت” با چه بیمه صورتحساب برای روان درمانی و یا مشاوره از طریق ویدئو.

گلابی درمان ساز از سه مورد تایید FDA درمان شناختی نرم افزار برای استفاده از مواد مخدر مزمن و بی خوابی و اعتیاد به مواد است و شتاب کار در برنامه چهارم برای اسکیزوفرنی.

زمانی که این بیماری همه گیر آمار این شرکت مشغول به کار بود نسبت به آزمایش های بالینی از اسکیزوفرنی برنامه که شامل تمرینات که کمک به مردم سوال که آیا چیزی است که آنها در حال تجربه واقعی است یا یک توهم است. مدیر عامل کوری McCann می گوید گلابی قصد دارد به انتشار این برنامه برای برخی از بیماران این سقوط را از طریق همکاری با ارائه دهندگان خدمات بهداشتی و مراکز علمی. او در مقایسه با شرکت خود در پاسخ به FDA راهنمایی برای برنامه های درمانی به دلسوز استفاده از برنامه برای remdesivir های ضد ویروسی که برنده تسریع تایید برای استفاده در Covid-19 بيمار.

شواهد نصب شده بیش از دهه گذشته که دیجیتال درمان می تواند به عنوان موثر و یا موثر تر از درمان توسط پزشکان و درمانگران. بسیاری از آنها بر اساس شناختی رفتاری در نظر گرفته شده استاندارد طلا را برای شرایط از جمله افسردگی و اضطراب است.

CBT با استفاده از ساختار تمرینات برای تشویق یک فرد به سوال و تغییر عادات خود را از فکر یک قالب مناسب برای یک گام به گام راهنمای نرم افزار یا chatbot. Orexo, Woebot و گلابی می گویند که آنها خود را به فرد خدمات راهبری بیماران به تمرین های مختلف خود را بر اساس پاسخ به سوالات. Orexo را vorvida با استفاده از سوال در مورد یک فرد عادات آشامیدنی و راه درمان خیاط یک برنامه به عنوان مثال انتخاب تمرینات است که می تواند شامل مراقبه هدایت ایجاد یک دفتر خاطرات از مصرف و تنظیم و پیگیری اهداف آن را کاهش دهد. این هفته FDA تایید یک برنامه با فرمت های مختلف در یک بازی کامپیوتری به نام EndeavorRx از Akili تعاملی که آزمایشات نشان داد که می تواند کمک به کودکان مبتلا به ADHD بهبود توجه است.

یکی از مزایای دیجیتال درمان است که می توانید آن را همیشه در دست و یا در جیب شما. مردم دریافت متعارف درمانی به ندرت روزانه, مشاوره, اما دیجیتال درمانگر بر روی تلفن خود را می سازد آن را آسان تر به نگه دارید تا با مشق شب و می تواند با ارائه پشتیبانی فوری در لحظات.

“کسی که در روند بهبود از مصرف مواد ممکن است بیدار در 2am احساس در معرض خطر عود و نیست که هر کسی به صحبت کردن می گوید:” لیزا Marsch, مدیر دارتموث مرکز فن آوری و سلامت رفتاری و عضو گلابی هیئت مشاوران علمی. “اما آنها می توانند چیزی در جیب خود آنها کمک می کند که پاسخ به آن لحظه در راه است که شامل نمی شود دوباره با استفاده از.”

ما را عقب مانده کشورهای دیگر مانند آلمان در آغوش کامپیوتر درمانی است. بدن که وزن آن شواهد بالینی برای خدمات بهداشت ملی انگلستان برای اولین بار توصیه می شود کامپیوتری شناختی رفتاری برای افسردگی و وحشت و هراس در سال 2006 گفت: آن می تواند گسترش دسترسی به مراقبت.

آلیسون دارسی مدیر عامل شرکت Woebot و کمکی مدرس روانپزشکی در دانشگاه استنفورد می گوید که بحث حمل وزن در ایالات متحده بیش از حد. این شرکت ارائه شده است برنامه خود را به عنوان یک شکل از مراقبت از خود در افراد دچار علائمی مانند افسردگی و اضطراب به صورت رایگان پس از 2017 در حالی که این آثار نسبت به ترخیص کالا از گمرک FDA; آن را در حال حاضر مبادلات 4.7 میلیون پیام با مردم در هفته است. “ما فقط به اندازه کافی پزشکان و متخصصان برای درمان همه” او می گوید.

2018 ملی بررسی استفاده از مواد مخدر و سلامت اسپانسر شده از طرف سوء مصرف مواد و سلامت روان, خدمات, دولت, بر 48 میلیون آمریکایی مبتلا به نوعی از بیماری های روانی و 60 درصد از آنها دریافت نکرده بودند درمان است. از 20 میلیون آمریکایی با استفاده از مواد مخدر, اختلال 90 درصد شد هر گونه مراقبت.

FDA نمی رفت و برگشت دور تمام محدودیت ها در برنامه های روانپزشکی. مارس متوجه بخشیده نیاز به ثبت کارآزمایی بالینی داده اما نیاز به شرکت ها برای ایجاد امنیت و روش های تجزیه و تحلیل خطرات بالقوه برای بیماران تبدیل به برنامه خود و به مردم توصیه به مشورت با دکتر خود.

این سیاست هنوز هم یک آزمایش است. انجمن روانپزشکی آمریکا ارشاد در برنامه های تلفن همراه توصیه می کند اعضای محتاط باشد زیرا دیجیتال روش های درمانی جدید هستند و “نه آنچه که روانپزشکان و سلامت روان پزشکان در حال کلاسیک آموزش دیده را انجام دهد.”

بروس Rollman مدیر مرکز سلامت رفتاری و فن آوری هوشمند در دانشگاه پیتسبورگ می گوید که چگونه پزشکان انطباق با دیجیتال درمانی کمک خواهد کرد که تعیین نتیجه FDA تغییر حکومت. او در یک دادگاه بودجه توسط موسسه ملی بهداشت روانی است که افراد مبتلا به افسردگی و اضطراب کمک کرده بودند بیشتر با دوره های کامپیوتری CBT از پزشکان مراقبت های معمول و این اثر همچنان ادامه داشت شش ماه بعد. اما او به نقل از یکی دیگر از مطالعه به عنوان یک یادآوری قرص کامل نیست. کارآزمايی بالينی تصادفی کنترل شده با نزدیک به 700 انگلستان بیماران یافت کامپیوتری CBT نمی تولید نتایج بهتر عمدتا به دلیل پایین نامزدی.

Rollman طول می کشد که به عنوان یک یادآوری پزشکان نیاز به حفظ و حمایت از بیماران دریافت کننده دیجیتال درمان چیزی نسبتا کمی از پزشکان در ایالات متحده دارای تجربه با. “شما نمی توانید فقط با ارسال یک لینک به یک زرق و برق دار دیجیتال برنامه و یا وب سایت و انتظار داریم که مردم در حال رفتن به بازیابی,” او می گوید.


بزرگ تر سیمی داستان
  • این همه هرج و مرج ممکن است شما با دادن “بحران خستگی”
  • چگونه Kickstarter کارکنان تشکیل یک اتحادیه
  • مدارس نوبت به نظارت tech برای جلوگیری از Covid-19 گسترش
  • همه چیز شما نیاز به دانستن قبل از خرید بازی کامپیوتر
  • مارک زوکربرگ معتقد است تنها در مارک زوکربرگ
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im