بالا 3 ناهموار دوربین برای Daredevil بورس

آیا تکیه به ظریف, گوشی های هوشمند برای کسانی که #OutdoorAdventure لحظات. یک دوربین است که می خندد در مواجهه با خطر است.
ریکو WG-70

ریکو آخرین entoughened دوربین دارای حالت های ویژه برای بهینه کردن شاخ و برگ های رنگارنگ و بکر مناظر برفی, اما آن را دوست دارد نزدیک شدن بیش از حد. یک “میکروسکوپ دیجیتال” حالت شاخه های دقیق ماکرو عکس, به لطف یک حلقه از Led در اطراف لنز است که روشن برخوردهای صمیمی. هنگامی که شما آن را زیر آب (آن می تواند مقاومت در برابر اعماق پایین به 45 فوت) در این حالت به شما اجازه می دهد سعی کنید به عنوان نزدیک به عنوان 1 سانتی متر دور از کسانی که triggerfish. $280

نیکون COOLPIX W300

این consummately ناهموار Coolpix W300 می تواند مقاومت در برابر غواصی تا 100 پا بدون هیچ گونه اضافی, دنده محافظ, پس از آن بهترین گزینه برای غواصی مجموعه. تصویر ساخته شده در ثبات به معنی جزئیات دستگیر شوند به شدت رام کردن حرکت خود را wildest ماجراهای. این دوربین همچنین می توانید برچسب عکس ابرداده با داخلی آن ارتفاع سنج و قطب نما اضافه کردن لاف زدن-شایسته متنی جزئیات به تعطیلات نمایش اسلاید.
$390

Olympus TG-6

آخرین در یک خط طولانی از خشن و جست و خیز جیب مخفی از Olympus TG-جفت 6 یک ضد آب crushproof خارجی با گسترده دیافراگم لنز است که فوق العاده خوب در نور کم—در زمین های خشک و یا تا 50 فوت زیر آب. آن را می توانید نگه دارید تیراندازی در دماهای پایین به 14 درجه فارنهایت و نیتروژن پر از مه-اثبات لنز کمک می کند تا نگه داشتن تصویر روشن ناگهانی دما در طول شیفت مانند زمانی که شما آن را از خود دنج جیب برای گرفتن یک غروب برفی.
$449

سبک: Rosanna Van Straten


هنگامی که شما خرید چیزی با استفاده از خرده فروشی لینک در داستان ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون وابسته. بیشتر بخوانید درباره چگونه این کار می کند.


این مقاله به نظر می رسد در این موضوع ممکن است. مشترک شدن در حال حاضر.

بیشتر اخبار فناوری را با ما ابزار آزمایشگاه پادکستدر دسترس در iTunes و Spotify در.


بزرگ تر سیمی داستان
  • ویرانگر کاهش درخشان جوان coder
  • ساخت شهرستانها برای دوچرخه و اتوبوس و پا—نه ماشین
  • چگونه به نگه داشتن خود را, زوم چت خصوصی و امن
  • دیزنی+ باید پیشنهاد ستارگان اصلی کاهش—همه آنها
  • چرا ما فقط ممنوعیت تبلیغات هدفمند?
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de