درست بازگشت از تجاوز+ غرور

پس از سال ها از رنگین کمان بازاریابی و شعارهای ژوئن بار دیگر در یک زمان عجیب و غریب عمل و انقلاب است.

مانیتور یک ستون هفتگی اختصاص داده شده به همه چیز اتفاق می افتد در سیمی جهان فرهنگ از فیلم به memes, تلویزیون به توییتر.

این زمان در سال گذشته میلیون ها نفر از مردم فرود بر شهر نیویورک برای WorldPride. این رویداد است که به طور معمول برگزار می شود هر سال در شهر های مختلف در سراسر جهان و در سال 2019 محل انتخاب شد به مناسبت 50 سالگرد شورشهای استون وال در این قیام منجر شود توسط سیاه و قهوه ای عجیب و غریب مردمی برای مبارزه با آزار و اذیت پلیس در تجاوز+ جامعه است. در این سال افتخار حوادث در نیویورک و در بسیاری از شهرهای دیگر در حال ظاهرا لغو و یا آنها در حال نقل مکان کرد آنلاین. عظیم راهپیمایی و رژه هستند تقریبا غیر ممکن است با گسترش Covid-19 و در عین حال میراث از این وقایع احساس می کند بیشتر لازم—حیاتی تر از همیشه است.

در این هفته آغاز شد و با دو بسیار متفاوت بسیار به هم پیوسته بیت از اخبار. روز یکشنبه هزاران نفر جمع شده در سیاه و سفید ترانس زندگی ماده تظاهرات در سراسر کشور پس از قتل دو سیاه, ترانس زنان—دومینیک “Rem’Mie” Fells در فیلادلفیا و اولاد رياح میلتون در نزدیکی سین سیناتی اوهایو در میان مداوم در سراسر جهان علیه خشونت پلیس. سپس در روز دوشنبه دیوان عالی کشور صادر شده و نقطه عطفی حاکم بیان کرد که عنوان هفتم از حقوق مدنی قانون محافظت عجیب و غریب مردم از محل کار تبعیض بر اساس گرایش جنسی و یا هویت جنسیتی. همه این آمد و تنها چند روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد که عقب مقررات ممنوع است که تبعیض علیه ترانس مردم در مراقبت از سلامت—یک حرکت است که اعلام شد در چهار سال سالگرد پالس کلوپ شبانه تیراندازی است که در آن 49 نفر کشته شدند در یک LGBTQ+ محل در اورلاندو است.

این هفته این ماه و به حدی در این سال احساس واقعی بازگشت از غرور و افتخار است. نه به معنای واقعی کلمه—مسائل در دست بسیار فراتر از برابری برای عجیب و غریب مردم—اما از نظر معنوی. فقط به عنوان مارشا P. جانسون و نمرات از دیگر تجاوز+ مردم rioted در خیابان به مبارزه با بدرفتاری با اجرای قانون در Stonewall, بنابراین بیش از حد در حال معترضان در خیابان های امروز خواستار پایان دادن به خشونت پلیس. فقط به عنوان عجیب و غریب جامعه خواستار مراقبت های بهداشتی بهتر در طول بحران ایدز از سال 1980 و ’90s, بنابراین بیش از حد مردم امروز خواستار واکنش سریع به Covid-19 همه گیر به خصوص در سیاه و سفید و قهوه ای جوامع دیدن یک outsized تاثیر است.

وجود دارد, البته یکی دیگر از میراث غرور: جریان اصلی پذیرش دگرباشان فرهنگ است که این جنبش به دست آورد. که در پایان ماه ژوئن تبدیل شده است در سال های اخیر زمانی که موسسات—شرکت ها عمدتا به جشن و/یا واسطه کار بد به تجاوز+ جامعه است. برای بهتر یا بدتر از آن چرا HBO راه اندازی انسان با گرایش های سایت با لینک به آن تخته سنگ غرور, برنامه نویسی, این هفته است. این نیز به همین دلیل Nickelodeon به ویژه فریاد به SpongeBob SquarePants, و به همین دلیل بسیاری از تبلیغات و آرم شرکت شما ببینید در این ماه باید یک طیف کامل رنگ. ژوئن بدان معنی است که بسیاری از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد و آهنگ شما-نام-آن را دریافت کنید توجه آنها ممکن است دریافت نمی کنند دیگر 11 ماه از سال را; آن را نیز بدان معنی است که عجیب و غریب مردمی دریافت 30 روز از یادآوری مداوم که Smirnoff پشتیبانی از حق خود را به ازدواج با هر کس که آنها می خواهند.

روشن نیست که همه این تلاش ها مستقیم رنگین کمان-شستشو. بسیاری از شرکت های بزرگ که موج پرچم نیز پشت آن را با کمک های مالی و اقدامات. اما این مهم است به یاد داشته باشید تفاوت بین بازاریابی و allyship. بازاریابی آگهی: یک خط جدید از چند رنگ watchbands. Allyship است هری پاتر اما واتسون بازیگر در پاسخ به J. K. Rowling بحث برانگیز نظرات در مورد نما مردم با گفتن “ترانس مردم که آنها می گویند آنها و شایسته برای زندگی زندگی خود را بدون اینکه به طور مداوم مورد سوال و یا گفته شده است که آنها نیست که آنها می گویند آنها.” آن را برگزاری یک کنسرت به نفع کمک به تجاوز+ جوامع نهفته Covid-19. (Katy Perry آمده است یک راه طولانی از “Ur So Gay.” تغییر واقعا ممکن است برای همه.) رنگین کمان نیست بی معنی—هر و همه پشتیبانی مفید است—اما کلمات مکالمات و اقدامات ،

که به ارمغان می آورد ما را به این هفته خبر داد. آمریکایی ها شده اند و استدلال برای سال بیش از, آیا دیوان عالی کشور در پاسخ به این فرهنگ و یا تغییرات آن این که آیا آن تصمیم گیری منعکس کننده دیدگاه های عمومی در حال حاضر و یا به جلو هل ارزش جلوتر از منحنی. آن را سخت به تصور کنید که 2015 حاکم در حمایت از برابری ازدواج را داشته ایم همان نتیجه آن را به حال شده است برای قرار دادن یک رای در سراسر کشور—مورد بعد از همه آغاز شده بود به دلیل گزاره 8 کالیفرنیا رای گیری ابتکار عمل است که اقدام به توقف برابری ازدواج در دولت است. در عین حال این هفته تصمیم حفاظت از تجاوز+ مردم در محل کار کردم پشتیبانی از دو حزب محافظه کار قضات است. از نظر قانونی مورد خیلی باز-و-بسته اما این حرکت نشان می دهد که تاثیر می رود هر دو راه: دادگاه می تواند نقل مکان کرد و با هنجارهای فرهنگی. تمام است که می گویند, عجیب و غریب برنامه نویسی در HBO و توییت از اما واتسون تاثیر دارند وقتی که می آید به تغییر دیدگاه. آخر هفته گذشته 15,000 مردم نشان داد تا در بروکلین به مبارزه برای سیاه ترانس زندگی در وسط یک بیماری همه گیر. شورشهای استون وال به سختی تحت پوشش نیویورک رسانه ها در سال 1969; روز یکشنبه تجمع بود و توسط جریان اصلی رسانه ها در سراسر کشور. غرور و افتخار است که بار دیگر یک انقلاب است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • Passionflix و مشک عاشقانه
  • به عنوان مراقبت های بهداشتی حرکت آنلاین بیماران در حال گرفتن در پشت سمت چپ
  • مدارس نوبت به نظارت tech برای جلوگیری از Covid-19 گسترش
  • همه چیز شما نیاز به دانستن قبل از خرید بازی کامپیوتر
  • مارک زوکربرگ معتقد است تنها در مارک زوکربرگ
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de