امارات متحده عربی اولین ماموریت مریخ است Robo-هواشناس

امارات متحده عربی در حال آماده سازی برای راه اندازی اولین مریخ ماهواره امید که به جستجو برای یافتن سرنخ هایی به سیاره سرخ را جوی رمز و راز است.

سارا بنت Khaled Al-امیری می داند آنچه در آن مانند برای ساخت یک فضاپیما اما او هرگز از راه اندازی یکی به مریخ—و یا در طول یک جهانی همه گیر. به عنوان معاون مدیر پروژه برای امارات متحده عربی برای اولین بار در بین سیارهای ماموریت این کشور و وزیر امور خارجه برای پیشرفته علوم—33-year-old مهندس صرف چند سال گذشته تندرست بین دبی و Boulder, کلرادو, که در آن یک تیم اماراتی دانشمندان مشغول ساخت یک روبات های ماهواره ای هواشناس به نام امید. این روزها Al-امیری است quarantining نزدیکی Tanegashima مرکز فضایی در ژاپن که در آن امید است و انتظار می رود به ترک در هفت ماه سفر به سیاره سرخ در هفته آینده.

امید است یک جعبه ماهواره ای به اندازه یک ماشین کوچک است که با استفاده از سه ابزار اصلی—یک تصویرساز و دو گاز طیف—به بررسی جو مریخ. ارتفاع آن بالاتر از سطح سیاره را طیف وسیعی از 12000 تا 25000 کیلومتر بالاتر از سطح, با توجه به آن مدار بیضوی که 55 دقیقه برای تکمیل. داده های جمع آوری شده توسط امید را کمک به دانشمندان در درک چگونگی شرایط مشاهده شده در سطح rovers مانند فرصت تعامل با جو و تحت تاثیر قرار مریخ آب و هوا.

اما در طول دو ماه گذشته Al-امیری را متمرکز شده است در بیشتر نگرانی های دنیوی مانند ساخت مطمئن شوید که تیم او می تواند دریافت معافیت برای پرواز به ژاپن برای آماده سازی فضاپیما که راه اندازی خواهد شد بر روی یک موشک ساخته شده توسط صنایع سنگین میتسوبیشی. در همان زمان او بوده است کشیدن هم در آخرین لحظه همه گیر احتمالی برنامه به اطمینان حاصل شود که این صنعت هنوز هم می تواند راه اندازی حتی با یک اسکلت خدمه. مریخ تنها باعث می شود یک رویکرد به زمین هر دو سال یکبار و اگر این تیم نیست آمار شش هفته راه اندازی پنجره در این سال آنها را به صبر کنید تا زمانی که در اواخر سال 2022 به دوباره سعی کنید.

“این یک کابوس بود تلاش برای تراز کردن مردم برنامه ها و هر کس در اینجا با خیال راحت” Al-امیری می گوید. “خوشبختانه مهم ترین تست هایی انجام می شود قبل از همه گیر آغاز شده چرا که دو روز پس از تیم پرواز در ژاپن تحمیل دو هفته قرنطینه.”

امیدوارم که وارد شده در ژاپن در اواخر ماه آوریل و مهندسان شروع به یکپارچه سازی این ماهواره با موشک fairing چند روز پیش. اما آزمایش بر روی این فضاپیما همچنان apace. امارات متحده عربی اولین گردش به اعماق فضا است که یک ماموریت مهم برای هر دو کشور به صورت نمادین و از لحاظ فنی و آن را به Al-امیری و همکاران خود را به مطمئن شوید که همه چیز را کاملا می رود.

امارات متحده عربی ممکن است کوچک—آن را در مورد اندازه کارولینای جنوبی—اما این روغن غنی است. حدود یک دهه پیش از آن دولت شروع به ریختن آن ثروت ملی به شکوفایی علوم و مهندسی استعداد. در این کشور مواد تبلیغاتی تماس با این انتقال به “اقتصاد دانش” و قاب آن را به عنوان یک راه برای کاهش امارات’ از اتکا به نفت و گاز صادرات است. اما آل امیری به سادگی آن را می بیند به عنوان یک سرمایه گذاری در آینده و برای درهم آینده در فضا است. “ما به دنبال در دراز مدت اکتشاف مریخ” Al-امیری می گوید.

امارات متحده عربی شد یک کشور مستقل در سال 1971 و تنها تاسیس آن آژانس ملی فضایی در سال 2014 است اما دولت در حال حاضر اختصاص یافته بیش از 6 میلیارد دلار نسبت به جاه طلبی های فرازمینی. و سرمایه گذاری که شروع به پرداخت سود سهام. در سال گذشته اماراتی آژانس فضایی فرستاده اولین فضانورد Hazzaa آل منصوری برای هشت روز از سفر خود به ایستگاه فضایی بین المللی, و آن را تا چندین بیشتر فضانوردان در آموزش. مقامات آژانس نیز در ساختمان شبیه سازی شده مستعمره مریخ در بیابان در اشاره به طرح خود برای یک روز قرار دهید بوت چاپ بر روی خاک مریخ. اما گوهر تاج از برنامه های فضایی است که امیدواریم ماموریت مریخ است که به همان اندازه در مورد نشان می دهد که امارات متحده عربی می تواند نگه داشتن خود را در میان این فضا به عنوان ابرقدرت آن است که در مورد علم است.

“زمانی که امارات متحده عربی ایجاد شد و برخی از کشورها در حال حاضر ارسال چیزهایی که به فضا می گوید:” عمران Sharaf, برنامه مدیریت برای امید ماموریت. “برای گرفتن نیاز ما باید بسیار سریع تر از دیگر کشورها است. ماه است اما مریخ بسیار مشکل تر است. و اگر یک جوان ملت مانند امارات متحده عربی می تواند رسیدن به مریخ و سپس آن را نشان می دهد شما می توانید خیلی بیشتر انجام دهد.”

اگر همه چیز می رود با توجه به طرح امارات متحده عربی تبدیل خواهد شد فقط پنجم کشور با موفقیت به قرار دادن فضاپیما در یا در اطراف مریخ است. اما امیدوارم که ماموریت را نیز مشخص می شود توسط تعدادی از اولین ها. این اولین سیارات ماموریت راه اندازی شده توسط اکثریت کشورهای عربی از آن خواهد شد اولین بار یک موشک راه اندازی کرده است یک فضاپیما به مریخ و اگر همه می رود و امید خواهد بود که اولین سفینه فضایی برای به دست آوردن یک درک جامع از شکننده مریخ جو است. سیاره ای از دانشمندان بر این باورند که مریخ یک بار روکش یک لایه ضخیم از دی اکسید کربن و اما این که این جو بود که به سرعت در حال دور محروم توسط بادهای خورشیدی در روزهای اولیه منظومه شمسی است. هنگامی که امید می رسد در مدار ماه فوریه آینده آن را پیگیری فصلی تغییرات جوی در طول دوره کامل مریخ در سال است که معادل دو سال زمین و محققان بینش بهتر به این فرایند است.

امیدوارم که کمک خواهد کرد که پر کردن شکاف در درک چپ توسط ناسا مدارگرد Maven که در حال مطالعه این سیاره سرخ را در فضای پس از 2014. Maven ساخته شده بود به رعایت پویایی فوقانی جو می گوید: بروس Jakosky یک دانشمند سیاره ای در دانشگاه کلرادو بولدر و Maven را محقق سرب اما ابزار آن نیست طراحی شده برای به دست آوردن یک نگاه خوبی در آنچه اتفاق می افتد نزدیک به سطح. امید است که مجهز به سه ابزار است که اجازه خواهد داد که آن را به مطالعه پایین تر جو مریخ در طول موج های مختلف برای درک چگونگی تعامل آن با جو فوقانی و بقیه سیاره برای ایجاد فصلی الگوهای آب و هوایی.

“Maven نمی توانستم همه چیز را می گوید:” Jakosky بود که یک مشاور علمی برای امید ماموریت. “در طراحی این امید ماموریت ما می خواستیم به انتخاب مناطق است که مهم و در عین حال واقعا خطاب توسط زودتر ماموریت. و تجربه ما با مریخ است که در هر زمان شما را یک نوع جدید از اندازه گیری شما را اساسی اکتشافات در مورد رفتار سیستم است.”

برای مثال امید را روشن مریخ رمز و راز کشف شده توسط Maven که شناسایی بزرگ plumes هیدروژن فرار از این سیاره است. هیدروژن به احتمال زیاد می آید از جوی آب و بخار تقسیم از هم جدا شده توسط نور خورشید در پایین جو اما فرآیندهای است که علت آن را به فرار به فضا نیست به خوبی قابل درک است. آنها ارزش بدانند ، زمین شناسی شواهد جمع آوری شده توسط مریخ orbiters و rovers نشان می دهد که یک جوان مریخ ممکن است به میزبانی اقیانوس ها از آب مایع بر روی سطح آن در حدود 4 میلیارد سال پیش. اما امروز سیاره سرد و خشک و بی ثمر است. مطالعه فضای آن ممکن است به ما بگویید که چگونه آن را در این راه و اینکه آیا شرایط که تا کنون منجر به زندگی است.

“ما می دانیم که مریخ استفاده می شود به یک جو بسیار ضخیم تر از آن گرم تر شد و آن را وتر می گوید:” تانیا هریسون علم برنامه های مدیر در سیاره زمین-تصویربرداری ماهواره ای شرکت که قبلا در ناسا مریخ نورد کنجکاوی مریخ. “سوالات بزرگ هستند چگونه فضای رسیدن به این نقطه آن را در امروز و چه چیزی باعث آن را به ضربه به فضا؟”

امید فضاپیما ممکن است در یک ماموریت به مریخ, اما معماران آن نیز تاکید اهمیت آن برای مردم بر روی زمین است. این Emiratis و همسایگان خود انتظار می رود که ضربه سخت به خصوص با تغییر آب و هوا; برخی از پیش بینی های هوا که بزرگ swathes از خاورمیانه خواهد بود غیرقابل سکونت در اواسط قرن با توجه به خشکسالی و افزایش دما. شرف می گوید که مهارت های به دست آمده از راه اندازی و عملیاتی امیدوارم که کمک خواهد کرد که اماراتی دانشمندان و مهندسان توسعه مهارت های فنی آنها نیاز به مقابله با تغییر آب و هوا بر روی زمین است.

“ما در یک منطقه و چالش های جدی در اینجا وقتی که می آید به منابع آب و منابع غذایی می گوید:” شرف. “ما نیاز به دانشمندان و مهندسان برای رسیدگی به این چالش است. به همین دلیل ما در حال ارسال این ماموریت به مریخ—آن را در مورد پست-اقتصاد نفت و توسعه مهارت ها و دانش است که دیر یا زود دوباره به زمین. “

توسعه امید بود و منحصر به فرد فرایند مشارکتی می گوید: Al-امیری. اگر چه این فضاپیما به طور کامل تامین می شود و طراحی شده توسط امارات متحده عربی آن ابزار ساخته شده در ایالات متحده در دانشگاه های مختلف و فضاپیما مونتاژ شد در دانشگاه کلرادو بولدر. اما رهبران امارات متحده عربی نبود علاقه مند به سادگی اجاره ما کارشناسان به عنوان پیمانکاران برای فضاپیمای خود را; آنها می خواستند خود را به مهندسین بود از نزدیک درگیر و یادگیری از فرایند. بنابراین Sharaf رهبری یک تیم از چند اماراتی مهندسین که به کلرادو نقل مکان کرد به کار side-by-side با دانشمندان آمریکایی.

این یک مدل مشارکتی آشنا به Al-امیری و اماراتی همکاران که همکاری با کره جنوبی برای توسعه امارات متحده عربی اولین زمین-مشاهده ماهواره سال پیش. اما آن را نسبتا رویکرد منحصر به فرد در میان ملی فضایی برنامه های که در طول تاریخ توسعه یافته spacefaring تخصص داخلی. Al-امیری می گوید این نبود گزینه ای برای مریخ تیم پس از درهم نخست وزیر محمد بن راشد آل مکتوم می خواستم فضاپیما ورود در مریخ همزمان با کشور در سالگرد 50 سال آینده. “ما می دانستیم که خیلی زود است که ما فقط یک مقدار کوتاه از زمان می گوید:” Al-امیری.

هنوز هم برای رفتن از یک ماموریت مریخ مفهوم برای راه اندازی فقط در شش سال بزرگ بپرسید و Al-امیری می گوید: از آن صحبت می کند به استعدادهای اماراتی مهندسین مشغول کار بر روی این پروژه که اکثر آنان زیر سن 35. “این یک نسبتا جوان تیم, اما, امارات متحده عربی یک نسبتا جوان کشور پس از آن فرد برای ما می گوید:” Al-امیری که اشاره کرد که بسیاری از مهندسین ناسا, فضانورد, نامزد, و, ماموریت کنترل اپراتورها نیز در اواخر دهه بیست و اوایل دهه سی در طول برنامه آپولو. “داشتن یک تیم جوان نمی مانع روند. آن هم یک فرصت یادگیری که به طور کلی هدف از این ماموریت است.”

امید ماموریت را لگد کردن یک ماه مشغول مریخ راه اندازی توسط آژانس های فضایی که می خواهید را به استفاده از این سیاره نزدیکترین رویکرد به زمین در بیش از 2 سال است. تا بعد از چین است که انتظار می رود برای راه اندازی آن برای اولین بار اختصاص داده شده مریخ ماموریت Tianwen-1 بین جولای 20 و 25. این ماموریت را ترکیب هر دو رور و یک مدارگرد است که دیده بان برای نشانه هایی از حیات در مریخ خاک.

در نهایت ناسا راه اندازی خواهد شد آن نسل بعدی مریخ, پشتکار, در یک ماموریت برای جمع آوری نمونه ها خواهد شد که به زمین بازگشت و در اواخر این دهه است. ناسا ماموریت در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای راه اندازی در تاریخ 30 ژوئیه اما از آن شده است با تاخیر چندین بار به علت مشکلات کشف شده در خودرو پرداخت. آژانس تا 15 اوت راه اندازی در غیر این صورت از آن خواهد شد که برای دو سال دیگر صبر کنید برای مریخ به نزدیک دیگر منتقل می کند. و با هر شانس و امید خواهد بود وجود دارد به خوش آمد می گوید مریخ زمانی که آن می رسد.


بزرگ تر سیمی داستان
  • دوست من زده شد ALS. به مبارزه با عقب او ساخته شده است یک جنبش
  • پوکر و روانشناسی از عدم قطعیت
  • یک کارت جدید روابط اعتباری خود را به رسانه های اجتماعی خود را آمار
  • چگونه برای به دست آوردن صفری ویژگی های حفظ حریم خصوصی در کروم و فایرفاکس
  • كلاسيك, هکرها ساختمان بهتر Nintendo Game Boy
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort GorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetElexbetBetpasTrbetHovardahttps://gelsincicek.com/Betvolebuy stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma