بریتانیا از اتحادیه اروپا خارج شد—و در حال خروج یک الگوی رفتاری بان کی مون’ پشت

ماده 13—بحث قطعه از قانون کپی رایت است که در حال حاضر به نام ماده 17 است اما بیشتر محاوره شناخته شده به عنوان “الگوی رفتاری بان کی مون”—است و بیشتر در انگلستان ، در هفته گذشته در این کشور وزیر برای دانشگاهها و علوم کریس Skidmore تایید کرد که انگلستان نمی خواهد پیاده سازی اتحادیه اروپا حق بخشنامه پس از خروج از اتحادیه اروپا.

بخشنامه محدودیت چگونه کپی رایت محتوای به اشتراک گذاشته شده است در سیستم عامل آنلاین. آن بحث برانگیز ترین جزء ماده 13 در حال حاضر ماده 17 نیاز به سیستم عامل آنلاین برای جلوگیری از مواد کپی رایت شده بر روی سیستم عامل خود یک تقاضا است که بسیاری از ترس می تواند طلیعه چیزی بودن در استفاده گسترده از خودکار فیلتر. این امر ظاهرا درآمد مستقیم و دور از تکنولوژی غول و نسبت به مستحق هنرمندان.

شرکت هایی که میزبان مقدار زیادی از محتوای تولید شده توسط کاربر مانند YouTube, Twitter و Facebook—به خصوص در برابر تغییر آن را به عنوان قرار داده شده بیشتر تعهد در آنها به پلیس محتوا را در سیستم عامل خود را. گوگل ادعا کرد که این حرکت را “تغییر وب به عنوان ما آن را می دانم”; یوتیوب را تشویق کردند هشتگ “#saveyourinternet.”

در حال حاضر انگلستان نمی خواهد که هر بخشی از آن را. “پادشاهی متحده نمی خواهد مورد نیاز برای اجرای این بخشنامه و دولت هیچ برنامه ای برای انجام این کار” Skidmore در پاسخ به یک پرسش کتبی در مجلس. “هر گونه تغییرات در آینده به انگلستان کپی رایت چارچوب در نظر گرفته خواهد شد به عنوان بخشی از معمول سیاست داخلی روند.”

حرکت به مقدار یک تا حدودی عجیب و غریب, U-نوبه خود به عنوان بریتانیا شد و در میان 19 کشور است که در ابتدا به حمایت از قانون در شورای اروپا رای در مارس 2019. آن را تا به حال از هر فرصتی برای جلوگیری از این بخشنامه در آن زمان می گوید: جولیا ردا سابق MEP به حزب دزدان دریایی آلمان است.

“همانطور که اغلب اتفاق افتاده در مبارزه با تروریسم در اروپا بحث شما این تصور که اتحادیه اروپا قانون فقط از آسمان می افتد و تحمیل شده بر مردم” او می گوید. “اما آن است که هنوز در مورد انگلستان همواره یک پخش کننده بسیار قدرتمند در اتحادیه اروپا با توجه به اندازه آن و آن شده اند که قادر به سادگی جلوگیری از تصویب قانون کپی رایت بخشنامه.”

سوال این است که چرا حالا ؟ “این امکان وجود دارد که در انگلستان عمل طلبانه حمایت از این بخشنامه در اروپا سیاستگذاری روند در پیش بینی که این امر آسیب اقتصاد دیجیتال اتحادیه اروپا تنها در بازار می گوید:” مارتین Kretschmer, مدیر انگلستان کپی رایت و اقتصاد خلاق مرکز در دانشگاه گلاسکو.

بیشتر احتمال دارد توضیح می دهد Kretschmer, انگلستان, خدمات مدنی فقط نگه داشته و سر خود را پایین در کپی رایت مذاکرات تمایلی به جلب توجه در یک لحظه حساس برای خروج توافقنامه است.

بوریس جانسون با انتقاد از این قانون در ماه مارس به tweeting که آن را “وحشتناک برای اینترنت است.” او ادعا کرد که آن را “کلاسیک قانون اتحادیه اروپا برای کمک به غنی و قدرتمند” و “یک مثال خوب از ما چگونه می تواند به کنترل است.”

با وجود این, آن را دشوار است به intuit نخست وزیر استدلال است. “دولت متعهد به استانداردهای بالا, حفاظت از کپی رایت های ما خروج قریب الوقوع از اتحادیه اروپا به این معنی است که انگلستان نمی خواهد مورد نیاز برای اجرای کپی رایت بخشنامه” یک سخنگوی دفتر مالکیت معنوی می گوید. “هر گونه تغییرات در آینده به انگلستان کپی رایت چارچوب در نظر گرفته خواهد شد به عنوان بخشی از سیاست داخلی روند.”

“آن را سخت به بگویید که چقدر این تصمیم واقعا به قانون کپی رایت در تمام می گوید:” ردا. “و تا چه حد آن را فقط تبدیل در برابر یک قانون است که عمیقا محبوب با مردم و تلاش برای استفاده از تصمیم به پیاده سازی این—که من فکر می کنم تصمیم درست در این شرایط خاص—به عنوان یک روابط عمومی تهوع.”

که چگونه انگلستان در حال حاضر مشخص است متفاوت از اتحادیه اروپا آن را دشوار است به دلیل اثرات واقعی اتحادیه اروپا حق بخشنامه هستند تا در هوا. “این خواهید بود برای دیدن یک بار این قانون اجرا شده است در قانون ملی چه مقدار از آن در واقع تغییرات همه چیز” می گوید: Kristofer اریکسون, دانشیار در رسانه و ارتباطات در دانشگاه لیدز. “انگلستان اقامت با بقیه گله از نظر مقررات به جای اتخاذ یک بخشنامه است که کاملا رادیکال و بسیار متفاوت از آنچه در سایر نقاط جهان است.”

گسترده و نه اجرای این بخشنامه ممکن است مثبت برای انگلستان است. “در تعادل شواهد تجزیه و تحلیل توسط کارشناسان مستقل نخست وزیر به نظر می رسد درست می گوید:” Kretschmer. “سیاست صنعتی اقدامات از کپی رایت و رهنمود خواهد متعدد عواقب ناخواسته فراتر از موسیقی بخش و ورود به بازار و کاربر رهبری نوآوری سخت تر است.”

برای مثال در حرکت می تواند یک مزیت به کوچکتر و نوپا است که نمی توانیم نوع محتوا ID سیستم های یوتیوب است. “من پیش بینی می شود که اجرای ماده 17 را به انگلستان جذاب تر برای در حال اجرا در پلت فرم کسب و کار می گوید:” ردا. اما این امر به احتمال زیاد یک نظر درباره این که آیا برای انجام کسب و کار خارج از اتحادیه اروپا در مقایسه با دیگر عواقب ناشی از Brexit.

در همان زمان با توجه به اریکسون, این تفاوت خواهد بود جزئی. اگر چه شرکت هایی مانند یوتیوب را کمی کمتر اداری بار نظارتی انگلستان نیست ایجاد نوعی پناهگاه برای شرکت های فن آوری.

“من نمی توانم تصور یوتیوب بسته بندی و گفت:” ما قصد داریم به جریان هر یک از مطالب به فرانسه” می گوید: “اریکسون. کشورها را به سادگی به اجرای سختگیرانه تر فیلتر و مقابله با پتانسیل دادگاه. “ایجاد اداری نوار قرمز برای آنها, اما خدمات خود را هنوز هم در دسترس خواهد بود,” او می گوید.

این داستان در ابتدا در ظاهر سیمی انگلستان است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • در پشت صحنه در گوجه فرنگی
  • کوچک سلول های مغز است که اتصال ما سلامت روانی و جسمانی
  • در داخل جهان بالاترین-سهام صنعتی هک مسابقه
  • لیزر چراغهای می توانید جاده ها روشن تر و دقیق ماشین
  • 404: شهرستان چپ چین هسته ای
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر