در بسیار عجیب و غریب بار. این یک کمی بیشتر از یک ماه پس از همه ما خواسته شده است به عمل اجتماعی فاصله و قرنطینه در خانه ما که بدان معنی است که مسئولیت نظافت خود را کاهش یافته است به طور کامل به دست های خود را—بدون سفر به سالن.

من همیشه از طرفداران بزرگ از در خانه مراقبت از خود (عمدتا به دلیل سفر به سالن نیاز به برخی از پول نقد جدی) بنابراین در اینجا چند راه شما می توانید درمان خود را از راحتی از خانه خود را از تمرین هنر ناخن به تلاش جدید ماسک صورت (نوع دیگر). پرتاب در یک لباس بلند و گشاد, شروع یک حمام و بازی که قسمت بعدی از The Sopranos.

اگر شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون وابسته. در اینجا این است که چگونه این کار می کند. شما همچنین می توانید پشتیبانی ما گزارش و بررسی با خرید 1-سال چاپ + دیجیتال سیمی اشتراک برای $5 (با تخفیف).

مراقبت از دست و ناخن

شما احتمالا شستن دست های خود را بیش از حد در حال حاضر (شما باید باشد!). که ممکن است خشک شدن پوست خود را هر چند, بنابراین شما باید به دنبال یک مرطوب کننده. Neutrogena را به نروژی فرمول کرم دست است که مورد علاقه در میان برخی از سیمی کارکنان.

د-استرس با یک مانیکور

با همه که زمان بیشتری را صرف در دست های خود را فراموش نکنید در مورد ناخن های خود را. وجود دارد بسیاری از پیش بسته بندی شده ابزار مانیکور کیت شما می توانید به نگه داشتن ناخن های خود را به دنبال پاک—اما شما احتمالا به آنها نیاز ندارد. آنها اغلب شامل یک دسته از محصولات شما به احتمال زیاد نمی خواهد استفاده کنید. در عوض خودتان ابزار اساسی: کلیپرز در یک فایل و یک بافر.

من می دانم که آن را وسوسه انگیز برای کاهش و فشار آن لایه شاخی اما شما باید از آن خودداری کنند به عنوان شما می توانید معرفی باکتری و آن را آلوده. سعی کنید یک کوتیکول نفت و نگه داشتن دستان خود را مرطوب برای جلوگیری از ترک خوردگی.

اگر شما در یک مانیکور در یک جعبه سعی کنید یکی از زیتون و ژوئن مانی کیت. آنها را جلا و کیفیت بالا و ابزار شما نیاز دارید بدون اضافی ناخواسته در کیت دیگر. بسته به گزینه ای که شما بروید با شما می خواهید یک ناخن گیر, فایل بافر ناخن لهستانی روب نازک ناخن قلم مو و پوست سرم لهستانی و جهانی لهستانی بطری رسیدگی است که کمک می کند تا شما در حفظ و ثابت است.

من از طرفداران بزرگ از سبز بل G-1008 کلیپرز به خاطر آنها تیز و محکم و مدت زمان طولانی گذشته. تنها: هیچ ساخته شده در ابزار برای تمیز کردن زیر ناخن های خود را اگر آنها را کثیف. یک روش ساده ناخن با قلم مو این ترفند را انجام دهد.

تا آنجا که فایل های رفتن را از یک سنگ سنباده مدیره شایع ترین است و آنها بسیار ارزان است. این آنهایی که از گرمسیری درخشش و زیبایی اسرار باید کافی است. حرفه ای ناخن techs توصیه کریستال یا فلزی فایل های پس از آنها آسان تر برای تمیز کردن, بنابراین اگر شما می خواهید ارتقا دهید انتخاب کنید, من دوست دارم Sephora کریستال ناخن فایل.

در نهایت بافر صاف ناخن های خود را و آنها را براق است که به خوبی لمس به در خانه مانیکور. من دوست دارم این یکی از گرمسیری بدرخشداما سعی کنید به تنها استفاده از آن یک بار در ماه, بنابراین شما لازم نیست به طور تصادفی پوشند, ناخن های خود را.

نادرست ناخن رفع

اگر شما به طور معمول پوشیدن بنفش یا دیگر نادرست ناخن های شما ممکن است نیاز به پر کردن این فاصله از جایی که ناخن های خود شده اند.

ما واقعا دوست دارم بوسه’ پر کردن کیت اگر شما احساس می کنید راحت خود را انجام می دهند ناخن (بی پایان وجود دارد دستورالعمل شما می توانید به دنبال همراه در یوتیوب). متاسفانه آنها فروش سریع بنابراین اگر شما نمی توانید آنها را آنلاین پیدا کنید, سعی کنید به دنبال آنها را هنگامی که شما در حال خرید برای دیگر ملزومات مانند مواد غذایی و کاغذ توالت. شما همچنین می توانید سعی کنید بوسه’ شیب کیتکه ممکن است آسان تر راه حل موقت.

اگر شما احساس اعتماد به نفس کافی برای سعی کنید دست خود را در یک تبادل نظر حرفه ای مانیکور در حال حاضر یک زمان خوب به ناخن های خود استراحت دهید و اجازه دهید خود را طبیعی تقویت ناخن ، بوسه همچنین باعث می شود آسان برای استفاده و مقرون به صرفه خیس کردن کیت. همه شما باید انجام دهید این است که پاپ شامل کلاه بر روی ناخن های خود و چند دقیقه صبر کنید. لایه های لهستانی بنفش و چسب خواهد آمد درست کردن اجازه می دهد خود را طبیعی ناخن به نفس.

فشار بر روی ناخن کیت نیز جایگزین های خوب بیش از حد. من (Louryn) سوگند بوسه’ نادرست ناخن ست—مانیکور با استفاده از آنها طول می کشد من حدود 10 روز—اما تحت تاثیر قرار دادن ناخن ها نیز به صورت موقت می پوشند. مارک های دیگر ما عبارتند از: استاتیک ناخن و NailHur.

سعی کنید ناخن هنر

من تا به حال وحشتناک ناخن جویدن عادت برای اولین بار نیمی از زندگی من است. تنها چیزی که متوقف شد و آن زمانی بود که من در کالج و من واقعا به هنر ناخن. پینترست تن از ایده های فوق العاده و آن را تبدیل به بهترین دوست جدید خود را برای همه چیز, هنر ناخن.

اگر خود را لهستانی, مجموعه, وجود ندارد, شما لازم نیست به بیرون رفتن و خرید هر Essie رنگ وجود دارد (در 9 $پاپ آن اضافه می کند تا به سرعت). به عنوان طولانی به عنوان شما رو یک یا دو رنگ پایه برای طراحی ناخن با خوب براش مثل این 24-بسته از آمازون. آنها آن را آسان به انجام خط طرح و یا برای اضافه کردن یک پاپ از رنگ به در غیر این صورت پایه ناخن.

اگر شما در حال حاضر یک جامد مجموعه ای از رنگ های انتخاب برای نازک ناخن لهستانی برسفقط مطمئن شوید که برای تمیز کردن, لهستانی, کردن قلم مو بلافاصله به طوری که آنها نمی های خشک است. نارسایی قلم دیگر ارزان ابزار است که آن را آسان به رسم گل و نقطه رقص لهستانی پولکا. اگر شما می خواهید به all-in شما می توانید برای یک مجموعه که شامل برس نارسایی قلم, زرق و برق, پولک دوزی و هر چیز دیگری که شما احتمالا می خواهید برای قرار دادن بر روی ناخن های خود را. من سعی کردم این مجموعه قلم مو از آمازوناما این بررسی بزرگ.

وقتی که می آید به هنر ناخن شما باید مایل به امتحان کنید و دوباره سعی کنید بدون توجه به چند بار شما ظروف سرباز یا مسافر تا (و شما خواهد شد ظروف سرباز یا مسافر تا). اگر وجود دارد هرگز یک زمان به یاد بگیرند که آن را در حالی که شما در حال اجتماعی فاصله به عنوان هیچ کس نمی خواهد آنها را ببینید.

woman painting her toes
عکس: جک لوته/گتی ایماژ
آرامش با یک ماسک زیبایی

ورق ماسک خوب برای مشکلات موقتی است مثل وقتی که پوست من به شدت نیاز به اضافی هیدراتاسیون. آنها معمولا استفاده می شود به عنوان بخشی از یک رژیم اما آنها نیز فقط ساده سرگرم کننده و آرامش بخش است. در اینجا چند از مورد علاقه های شما.

 • Farmacy نارگیل ماسک ژل
 • Dr. Jart ورق ماسک
 • Cicapair ماسک آرام بخش
 • صابون و شکوه معجزه ماسک رطوبت
 • ریشه نوشیدنی تا فشرده یک شبه ماسک مرطوب: این خوب است یک شبه گزینه اگر شما به خصوص پوست های خشک است.
 • عادی را لایه بردار AHA راه حل: من می خواهم از این به صورت جدی برداری. شما باید مراقب باشید و رفتن به آرامی با اسیدهای اگر پوست شما نیست به آنها استفاده می شود.

اگر شما می توانید با صرف کمی بیشتر من از طرفداران Foreo را بشقاب پرنده هوشمند ماسک دستگاه. به نظر می رسد مانند یک صورت پاک کننده قلم مو, اما آن را در واقع یک دوم 90 آبگرم درمان است که با استفاده از گرما و سرما درمانی ارتعاشات و نور چراغ بنابراین شما نمی نیاز به نشستن در اطراف با یک ماسک به مدت 20 دقیقه. من همیشه تعجب که چقدر بهتر پوست من احساس می کند پس از استفاده از آن بیش از یک نمونه ورق ماسک, اما این هزینه یک پنی.

وجود دارد بسیاری از محصولات مراقبت از پوست مشاوره وجود دارد و همه ما باید انواع مختلف پوست بنابراین آنچه برای من کار می کند لزوما برای شما کار می کنند. شما باید این خرابی برای انجام تحقیقات خود را و سوال بپرسید. Skinclasshero, LaBeautyologist و HeyApril برخی از کارشناسان به دنبال دلیل آنها را مشروع مشاوره.

اگر شما برنامه ریزی در مورد استفاده از ماسک در همه حداقل به یاد داشته باشید به پوست خود را مرطوب. حتی اگر شما چرب, شما هنوز هم نیاز به مرطوب سازی و آبرسانی. مورد علاقه من برای پوست های خشک است Tatcha را نرمی و لطافت می بخشد پوست کرماما در $68 این ولخرجی اگر تا کنون وجود داشت. Neutrogena را آبی افزایش آب ژل به طور پیش فرض مرطوب کننده.

فراموش نکنید که مراقبت از مو

درست مثل پوست و ناخن و موهای خود را نیاز به برخی از عشق. اگر شما احساس نیاز به برش و یا رنگ موهای خود را در طول این مستند سیمی نویسنده Louryn Strampe در حال کار بر روی یک راهنمای برای کمک به اگر شما از ذهن نیست ،

من به تازگی یک Briogeo اواز یا موسیقی دو نفری به عنوان هدیه تولد از Sephora. آن شامل پوست سر احیای زغال و روغن نارگیل میکرو-لایه برداری شامپو و ناامیدی نیست, تعمیر, عمیق, ماسک تهویه. این ویژه محصولات گران قیمت خود را پس از نگاه به صورت کیت و یا اندازه نمونه اگر شما می خواهید به آنها را امتحان کنید وجود دارد اما یک تن از گزینه های زیادی وجود دارد مانند Pantene شدید نجات بدم. و یا اگر شما یک بطری سس مایونز (بله سس مایونز) در یخچال خود را در حال حاضر بیش از اندازه آن را در یک تبادل نظر نرم شدن و درمان.

Olaplex در سالن سیستم است که با این نسخهها کار در سطح مولکولی برای بازگرداندن مو را شکسته و اوراق قرضه دارای محبوبیت در جامعه در این چند سال گذشته اما شما می توانید سعی کنید از آن مو ترمیم کننده و اوراق قرضه نگهداری شامپو و نرم کننده برای استفاده در خانه. سیمی ویرایشگر عکس به من گفت برای خرید مایع و “هرگز از آن استفاده نمی کند. آن را تغییر مو خود را زندگی است.”

یک شامپو برس همیشه ارزشمند علاوه بر عنوان کمک به آنها اسکراب پوست سر خود را, تمیز, به خصوص اگر وجود دارد مقدار زیادی از محصول ایجاد می کند.

در خانه اپیلاسیون

من اپیلاسیون ابرو من از مدرسه و شما می توانید مراقبت از آن را به خودتان بیش از حد من قول می دهم. اگر شما هرگز استفاده از موم قبل از اینکه با دقت دستورالعمل ها را دنبال کنید و انجام تست پچ برای اولین بار.

قبل از اپیلاسیون نوار من را عصبی و حتی آنهایی که طراحی شده برای تقلید یک شکل ابرو. وجود دارد فقط بیش از حد جایی برای خطا. به جای آن سعی کنید با دقت برس مانند Parissa را اپیلاسیون قلم. این کمک می کند تا شما درخواست موم تنها که در آن شما آن را می خواهم. شروع کند و به یاد داشته باشید: بهتر است تا پایان با موچین از را بیش از حد.

هر چند من نمی توصیه به داشتن یک غیر حرفه ای در نزدیکی خود حساس بیت با موم داغ شما می توانید موم صورت خود را با پاها و بازوها در صفحه اصلی نسبتا به سادگی. من نه با اراده کافی برای رفتن از طریق عذاب پاره کردن نوار خود من پا, بنابراین اگر شما در حال قرنطینه با کسی که دوستش دارید, شما ممکن است بخواهید آنها را به پیوستن به شما در این پیوند تجربه. Parissa همچنین باعث می شود نوار اندازه های مختلف طراحی شده برای مناطق خاصی از بدن, اما سالی هانسن مقرون به صرفه با نام تجاری من دوست دارم.

پیدا کردن صلح برای خودتان

اگر نظافت و ماسک های صورت نمی آنچه شما نیاز دارید در حال حاضر سعی کنید برای پیدا کردن برخی از زمان برای استراحت در هر راه را با این نسخهها کار برای شما اینکه که دو حباب حمام یک روز یا 12 ساعت را صرف بازی Animal Crossing. شما حتی می توانید سعی کنید وزن پتو عشق من پیچش یا حلقه زنی به تخت من و کشیدن 20 پوند بیش از من. سیمی نویسنده جس خاکستری را دوست دارد این یکی از کاسپر که باقی می ماند سرد در مقایسه با مدل های دیگر او سعی کرد.

من می دانم آن را سخت زمانی که آن را احساس می کند مانند جهان در حال پایان یافتن است و مردم در اینترنت در حال صحبت کردن در مورد راه های مولد در طول این بیماری همه گیر. اما ذهن خود را از سود هر زمان شما را کنار گذاشته برای صلح (و شاید خاموش کردن ببر پادشاه). شما نمی نیاز به کار کردن هر روز نوشتن بعدی رمان بزرگ آمریکایی و یا یادگیری یک مهارت جدید. فقط اجازه دهید به خودتان باشه.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
 • چرا برخی از افراد تا بیمار ؟ درخواست خود را به DNA
 • نیویورک یک بار دیگر در زمین صفر در کلمات خود را
 • سازمان ملل-مواد مخدر معجزه می تواند کمک به اهلی همه گیر
 • سیمی Q&A: ما در میان شیوع. در حال حاضر چه ؟
 • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
 • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی