ارتش ایالات متحده را ویروس آزمایشگاه تحقیقاتی چرخ دنده تا برای مبارزه با Covid-19

راهرو در داخل ارتش ایالات متحده را بالا ویروس آزمایشگاه تحقیقاتی مربوط هستند هر چند با ویندوز که همکار به کوچک دفاتر و آزمایشگاه های کهنه با تجهیزات علمی. در هر راهرو نارنجی پلاکارد که با ولکان به دنبال هستندو نگه داشتن بازدید کنندگان هشدار. از طریق یک پنجره شما فقط می توانید از سران دو نفر در لباس Tyvek لباس و ماسک. آنها به نظر می رسد خنده در مورد چیزی اما کار خود را به کشنده جدی است.

این جفت ارز در حال رشد سارس CoV-2 ویروس در ظروف پلاستیکی گرد. در ماه فوریه CDC فرستاده ارتش حدود 10 قطره از خون از یکی از اولین Covid-19 بیماران واشنگتن در دهه پنجاه بود که این بیماری همه گیر را برای اولین بار ما را به مرگ. از آن پس ارتش محققان جدا شده این ویروس شده اند و بیشتر از آن به کشتی دیگر labs طراحی یک واکسن یا درمان در برابر coronavirus.

اگر هر آزمایشگاه علوم باید آماده برای مقابله با شیوع فعلی آن ارتش ایالات متحده موسسه بیماری های عفونی و یا USAMRIID. این خپل قهوهای مایل به زرد رنگی تسهیلات نشسته در وسط پهن اساس فورت Detrick مریلند حدود یک ساعت در شمال واشنگتن, DC. آن دانشمندان بوده است دست زدن به جهان خطرناک ترین موجودات زنده از اواخر 1960s.

از تب دره ریفت که زده مصر در اوایل دهه 1970 به Zika شیوع در 2018, USAMRIID محققان ابداع کرده اند ده ها تن از درمان و مقابله اخیرا یک ابولا واکسن تایید شده توسط FDA و مجوز به مرک در سال 2019. آن را نیز تا به حال سهم خود را از جنجال. در سال 1989 USAMRIID درگیر شد در یک near-miss شیوع ابولا که باعث داغ منطقه کتاب و TV miniseries به عنوان محققان در پاسخ به شیوع فشار از ابولا را در میمون تسهیلات در رستون ویرجینیا که به کشته شدن چند ده میمون. (چند نفر از کارگران قرار گرفتند و مریض شدم اما این ویروس پخش نشده.) چند دهه بعد در یک حادثه جداگانه, اف بی آی گفته است که محقق بروس Ivins بود پشت anthrax ترور مورد در سال 2001. (درگذشت او توسط یک آشکار خودکشی در سال 2008 فقط قبل از عوامل وارد به دستگیری او و گزارش های تحقیقی از شک و تردید در مورد FBI در نتیجه گیری.)

امروز جوانه رزمندگان از USAMRIID هستند hunkering را به مبارزه رمان coronavirus. آنها بدانند چگونه آن را گسترش می یابد و یادگیری چگونه آن را آلوده مختلف حیوانات آزمایشگاهی. این اطلاعات حیاتی به منظور دقت تست جدید واکسن و درمان در برابر ویروس. یکی از وظایف اصلی خواهد بود به منظور توسعه یک مدل حیوانی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تست درمان ممکن است قبل از رسیدن به انسان آزمایش های بالینی. ارشد علوم مشاور لوئیس پیت هدایت aerobiology آزمایشگاه در USAMRIID کار کرده است و در, ابولا, anthrax, ricin درست و ویروس ماربورگ در 30 سال کار حرفه ای در اینجا. پیت می گوید تیم او در حال آماده سازی خود برای یک انتظار عجله از کار در هفته های آینده به عنوان واکسن و داروهای نامزدها که در حال پیشرفته علمی و تجاری labs آمد آنلاین. (آزمایشگاه خود را تا چند ده تعاونی موافقت نامه برای تست مدعی است که بوجود می آیند از جدا کردن سازمان های آزمایشگاه و دانشگاه.)

پیت تیم در حال توسعه یک مدل حیوانی برای هر واکسن و یا درمان. چرا که این اولین بار است که انسان با آن مواجه شده اند این خاص coronavirus وجود ندارد و تاسیس راه برای تست واکسن مطمئن شوید که پیشرفت بیماری (و ممکن است درمان) در یک حیوان آینه چگونه این پیشرفت را در انسان است. “همه حیوانات بیمار از coronavirus می گوید:” پیت. “شما باید برای پیدا کردن گونه های حیوانی که دارای یک بیماری است که به نظر می رسد شبیه به انسان است. اگر شما به این بیماری به یک حیوان و آن را فقط میریزد ویروس نیست و مریض آن را نمی خواهد به شما کمک کند.”

تجاری در دسترس موش های آزمایشگاهی را ندارند همان ACE2 گیرنده که این ویروس استفاده می کند به وارد کردن و از بین بردن سلول های انسان است. بنابراین هر گونه دارو و یا واکسن آزمایش را مجبور به استفاده از اصلاح شده ژنتیکی ماوس است که نه به طور گسترده ای در دسترس و یا پیدا کردن یک نوع مختلف از حیوانات. پیت می گوید تیم او است و با توجه به سایر جوندگان مانند همستر و موش خرماها و همچنین به عنوان یک غیرانسان پستانداران آفریقا و میمون سبز که مشخص شد توسط USAMRIID دانشمندان در سال گذشته به عنوان یک مدل حیوانی برای تست واکسن برای ویروس MERS. “این رفتن به یک سال برای ساخت تا به اندازه کافی حیوانات و دریافت داده ها به می دانم که این واقعا مربوط به” پیت می گوید.

توسط این تابستان پیت انتظار بیش از 100 نظامی و غیر نظامی و دانشمندان و تکنسین آزمایشگاه به درگیر در coronavirus تلاش است. بسیاری خواهد شد و انجام این مهم اما کار خسته کننده از آزمون در حال توسعه است که تعیین اینکه آیا یا نه یک حیوان را نشان می دهد یک پاسخ ایمنی بدن و اینکه آیا واکسن و یا درمان است که کار در برابر ویروس. “ما باید برای توسعه شیمی سنجش برای اندازه گیری همه چیز” پیت می گوید. “ما باید به آزمون برای پاسخ ایمنی میزبان پاسخ و پیشرفت بیماری. چرا که آن را یک ویروس جدید, تمام ابزار باید از ابتدا ساخته.”

این نوع از آزمایشگاه benchwork حمایت از توسعه واکسن نیست پر زرق و برق ترین, اما این نوع کار USAMRIID انجام شده است برای سال ها. آماده سازی در حال انجام در یک زمان به عنوان USAMRIID است که هنوز دوره نقاهت بعد از یک سال سخت. این ایمنی زیستی سطح 3 و ایمنی زیستی سطح 4 آزمایشگاه که رسیدگی خطرناک ترین پاتوژن تعطیل شد, در ماه اوت گذشته پس از بازرسان از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری یافت ایمنی ساقط در دفع مواد خطرناک و یک مشکل با سیستم دفع فاضلاب.

در اوایل سال جاری پنتاگون مسدود $104 میلیون به USAMRIID و نظامی دیگری بیماری آزمایشگاه به دلیل مشکلات ایمنی و همچنین سرریز هزینه در جدید 1.1 میلیارد دلار USAMRIID گسترش است که در پشت برنامه و بودجه. در طول سه ماه بسته شدن USAMRIID مقامات بررسی و به روز رسانی خود را از پروتکل های ایمنی نصب شده جدید حرارتی فاضلاب ضد عفونی واحد قرار داده و در استانداردهای سخت تر برای آن نظامی و قرارداد کارگران با توجه به USAMRIID سخنگوی Caree Vander لیندن.

a machine with arm and hand gloves on the outside allowing people to reach inside of glass box protected
این دستگاه اجازه می دهد تا دانشمندان به افشای میمون به ویروس ذرات هوابرد خود را به آزمون پاسخ ایمنی است.عکس: Eric Niller

بازرسان از CDC بخش انتخاب عوامل و سموم بازدید دوباره در ماه فوریه سال 2020 است. بر اساس نتایج حاصل از این بازرسی CDC اطلاع USAMRIID در مارس 27 که آن اعتباربخشی آزمایشگاه شده است به طور کامل بازسازی شده و هیچ محدودیتی در آن برنامه های تحقیقاتی.

یک سخنگوی پنتاگون گفت که coronavirus کار بود و نه تحت تاثیر این مشکلات و کمک های مالی اختلاف است. در 15 مارس ارتش های شیمیایی و بیولوژیک دفاع مشارکت که نظارت بر هر دو USAMRIID و والتر رید ارتش موسسه تحقیقات منتشر اضافی $25 میلیون برای USAMRIID برنامه های تحقیقاتی به گفته سرهنگ مایک اندروز یک سخنگوی پنتاگون.

“با توجه به coronavirus ما پرسنل آموزش دیده و به طور کامل عملکرد آزمایشگاه برای انجام این کار با خیال راحت” Vander لیندن نوشت: در یک ایمیل به سیمی. “ما شده است حمایت کامل از تلاش دولت پس ما برای اولین بار موفق به دریافت یک نمونه از این ویروس از سی دی سی در ماه فوریه است.”

اما یک سابق علوم افسر می گوید که به طور کلی روحیه و کارمندان شده است یک مشکل در USAMRIID در سال گذشته است. “هنگامی که آنها را تعطیل, به دلیل بودجه آن را ایجاد عدم اطمینان برای مردم و به طور غیر مستقیم تاثیر می گذارد نهادی روحیه می گوید:” علامت Kortepeter رئیس سابق ویروس شناسی در USAMRIID و استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه مرکز پزشکی نبراسکا. “این منجر به مردم ناراضی و برخی از مردم را ترک خواهد کرد به عنوان یک نتیجه است.”

هنوز هم برخی از کمک های مالی ممکن است در راه است. کنگره با تصویب عظیم محرک لایحه هفته گذشته که earmarks $415 میلیون دلار در Covid-19 پژوهش بودجه به پنتاگون دفاع از برنامه بهداشت و همچنین 160 میلیون دلار به ارتش با توجه به مسیحی Unknenholz یک سخنگوی نماینده آنتونی براون عضو کمیته نیروهای مسلح مجلس که نظارت بر بودجه نظامی.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

در ضمن قبل از آزمایشات بالینی فقط شروع جدید کروناویروس واکسن در والتر رید ارتش موسسه تحقیقات حدود 40 مایل دور در سیلور اسپرینگ مریلند. آن را به اهداف کوچک منطقه سنبله پروتئین است که اجازه می دهد تا coronavirus برای حمله به میزبان سلول های ریه و با استفاده از منحصر به فرد کمکی یا تقویت کننده برای استخراج یک پاسخ ایمنی قوی تر از بدن است.

“همه به دنبال در سنبله پروتئین می گوید:” Kayvon Modjarrad مدیر WRAIR را در حال ظهور بیماری های عفونی شعبه دارد. “تفاوت در این است که چگونه آنها در حال ارائه است که واکسن.”

در ماه های قبل از Covid-19 ظهور Modjarrad و تیم او در حال حاضر در حال کار بر روی یک واکسن برای MERS بیماری ناشی از یک شبیه coronavirus. آنها با توجه به ارائه MERS واکسن با استفاده از فريتين سوپر پروتئین کوچک است که حامل آهن در خون. با استفاده از نانوذرات فريتين از H. پیلوریباکتری است که باعث زخم در انسان آنها متصل به یک بخش کوچک از coronavirus سنبله اتصال به پروتئین های گیرنده (قطعه ای که چفت بر روی ریه انسان همراه) بر روی نانوذرات فريتين پوسته.

که نانوذرات پوسته که به نظر می رسد مانند یک میکروسکوپی ماهیگیر خالص می شود پلت فرم تحویل. سپس آنها اضافه شده اختصاصی ليپيد حلقه در اطراف پوسته است که عمل به عنوان یک accelerant یا تقویت کننده. پس از coronavirus پروتئین—که تزیین خارج از فريتين پوسته می شود و به بدن آن را پس از آن جذب سلول B هستند که بخشی از سیستم ایمنی بدن است که باعث می شود آنتی بادی علیه ویروس. هر نانوذرات دارای 24 سایت برای ارائه به سلول B که بخشی از سنبله پروتئین است.

این 24 آنتی ژن سایت ها به اندازه کافی نزدیک به یک دیگر به تمرکز بر پاسخ ایمنی و حتی بیشتر Modjarrad در مصاحبه ای گفت: در WRAIR ، این تیم تحقیقاتی برای اولین بار محاکمه شروع ماه پیش. آنها به دنبال آن coronavirus sub-پروتئین باعث بهترین پاسخ ایمنی در موش Modjarrad گفت. “ما نمی توانیم صبر کنید تا تمام نتایج حاصل از موش,” او گفت:. “ما ممکن است واقعا خوب و مناسب پاسخ با یکی از کاندیداهای ما و ما ممکن است می گویند که یکی از ما نیاز به نگاهی به جلو به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

همراه با توسعه یک واکسن Modjarrad و تیم خود را در والتر رید نیز در حال کار برای شناسایی آنتی بادیهای مونوکلونال که هدف SARS-CoV-2 ویروس و غربالگری آنتی بادی در برابر چند coronaviruses به عنوان یک راه شاید در آینده با جهانی واکسن و یا درمانی که در برابر تمام اعضای خانواده که شامل آمريکا ابتال به بیماری مرس و سارس-2 CoV.

بیش از چند ماه آینده دو labs خواهد شد به اشتراک گذاری داده ها و پرسنل. و با وجود های اخیر مناقشات سیاسی با پنتاگون حسابرسان و CDC بازرسان دانشمندان در USAMRIID در حال تمرکز بر روی کاری که در پیش است. “ما می خواهیم برای ایجاد تفاوت می گوید:” پیت علم مشاور. “اما زیست شناسی زمان طول می کشد و شما را مجبور به انجام حق. ما در حال ساخت آماده سازی به همان سرعتی که ما می توانیم.”


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • این زمان برای انجام چیزهایی که شما نگه داشتن قرار دادن. در اینجا چگونه
  • آنچه در انزوا می تواند به ذهن شما (و بدن)
  • بی حوصله ؟ چک کردن ویدئو ما راهنمای شدید فعالیت های داخلی
  • خون از Covid-19 بازماندگان ممکن است راه را برای درمان
  • چگونه است که این ویروس گسترش یابد ؟ (و دیگر Covid-19 پرسش و پاسخ)
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im