ایالات متحده-چین نبرد بر سر اینترنت می رود زیر دریا

به DOJ را مخالفت با Facebook و Google 8000 مایلی کابل به هنگ کنگ برجسته چگونه زیرساخت های فیزیکی است که به عنوان انگیز به دنیای مجازی.

هفته گذشته واشنگتن به شدت مخالف است و برای یک پروژه جدید از Facebook و Google. بیش از حد خطرناک است و ارائه می دهد “فرصت های بی سابقه ای” برای دولت چین جاسوسی وزارت دادگستری اعلام کرد. پروژه, اما, نبود, در مورد آنلاین سخنرانی و یا تماس با ردیابی اما نگران مسئله ای است که به نظر می رسد به مراتب کمتر سیاسی متهم: ساختمان زیراب کابل به اینترنت از ایالات متحده آمریکا به هنگ کنگ.

در ژوئن 17, تیم مخابرات—اجرایی شعبه گروه متهم با بررسی ارتباطات خارجی برای خطرات امنیتی (و اخیرا در اخبار برای افزایش و ظاهرا کافی بازرسی)—توصیه می شود کمیسیون ارتباطات فدرال جلوگیری از هنگ کنگ اتصال. این ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب برای مقامات آمریکایی به اخم بیش از زیراب کابل شبکه; به ندرت خود را انتخاب و جرم و جنایت نشان می دهد شخصیت لگد درب زیرا کسی تخمگذار مخابرات فیبر است.

اما جغرافیای سیاسی نفوذ-پروجکشن در اینترنت نیست فقط در مورد هک کردن دیگر کشورها اطلاعاتی پایگاه داده. در حالی که تقریبا به عنوان زرق و برق دار, توسعه و نگهداری زیراب کابل فرود نقاط مهار آنها را بالاتر از زمین و فیزیکی دیگر اینترنت زیرساخت در حال رشد بازوی سایبری statecraft و منبع امنیتی در خطر است. این کابل فقط یک عنصر در ژئوپلتیک گسترده تر مسابقه.

Facebook و گوگل پیوست, پروژه, دوبله Pacific نور کابل شبکه در سال 2016. Teaming تا با نیوجرسی مبتنی بر مخابرات TE SubCom و اقیانوس آرام نور اطلاعات ارتباطی شرکت هنگ کنگ شرکت تابعه از شرکت چینی دکتر پنگ مخابرات و رسانه های گروهی آمریکا غول شروع به پریدن کرد بر روی یک پروژه در حال حاضر ماه در جریان: ساختمان عظیم زیراب اینترنت کابل—زیردریایی-عمق لوله های فلزی تخلیه ترافیک اینترنت از یک زمین دیگر—اتصال آمریکا, هنگ کنگ, تایوان و فیلیپین.

به دولت ایالات متحده از تایوان و فیلیپین قسمت شد تا به ابتدا. زیراب کابل قابل مشاهده است از جمله تقویت دیجیتال ارتباط بین مناطق و تسهیل انواع ارتباطات است که به دنبال. و برای این 8,000 مایل طولانی فیبر نوری مار اتصال پراکنده مناطق جهان بود و دقیقا در این نقطه است. ذینفعان نوشت: به همان اندازه در دسامبر 2017 تشکیل پرونده به دولت آمریکا اشاره کرد این خواهد بود که برای اولین بار زیراب کابل حرکت ترافیک اینترنت به طور مستقیم بین هنگ کنگ و ایالات متحده در سرعت 120 ترابایت در ثانیه است.

اما دولت تا به حال امنیت نگرانی در مورد چینی متعلق به هنگ کنگ تابعه در پشت تلاش به عنوان به خوبی به عنوان پیشنهاد خط به کنگ Hong خود را. Google, Facebook, و شرکای خود در حال حاضر گذاشته هزاران مایل از کابل و صرف میلیون ها دلار در ماه اوت گذشته زمانی که کلمه شکست از وزارت دادگستری مخالفت با این پروژه است. مقامات فکر پکن می تواند دسترسی فیزیکی کابل برای جاسوسی—در این مورد با گرفتن ترافیک اینترنت.

به DOJ موقعیت نمی توقف همه چیز; در ماه آوریل سال جاری اجرایی شعبه مجاز تایوان جزء از کابل به ادامه تحت موقت شش ماهه توافق. که گفته شد تنها پس از Facebook و گوگل متوقف هنگ کنگ با لینک. و با توجه به رشد چینی مخابراتی و حزب کمونیست چین پتانسیل نوسان بیش از آنها Facebook و گوگل خواهد شد به احتمال زیاد خیلی بیشتر دولت گرما به رقابت با.

داستان قابل توجه است در حق خود است. به وال استریت ژورنال اظهار داشت: در تابستان گذشته, این می تواند اولین بار واشنگتن قرار می دهد و آن پا کردن بر روی یک کابل به اینترنت به دلایل امنیتی. (اقیانوس آرام, نور, کابل شبکه یکی از تنها ده ها تن از این کابل لمس با ما در میان صدها نفر در سراسر جهان است.) تنش بین آمریکا و چین—امروز بیشتر سیاسی رانده شده از هر چیزی با وجود واقعی cybersecurity سوال—در حال جوش به یکی دیگر از منطقه است. در عین حال گوگل و Facebook تاریخ با این سرمایه گذاری است اما یک قطعه از یک پازل بزرگتر: فیزیکی اینترنت زیرساخت است که به طور فزاینده ای به بخشی از جغرافیای سیاسی رقابت و همکاری بیش از اینترنت.

اینترنت توسط بشر ساخته شده است. انسان ها هستند که در طراحی لپ تاپ و اپل و دستگاه های هوشمند ساخته شده است که سرور و روتر و کابل. امروز شرکت های ساخت مراکز داده برای ذخیره اطلاعات و کابل های فیبر نوری بر روی زمین و در امتداد اقیانوس طبقه که انسان از لحاظ جسمی نصب کنید. چنین رفتارهای تغییر اینترنت را طرح و آنها را تغییر دهید اگر, چگونه, و که در آن بازیگران مختلف می توانید اتصال در سراسر جهان است. سریع تر لینک های پشتیبانی سریعتر تحقیقات ارتباطات و تجارت برای مثال این رو به همین دلیل کسانی که رانندگی این تغییرات ژئوپولیتیک نفوذ است.

این منعکس شده است در سیاست خارجی است. متحده ممکن است کمک مالی به توسعه برج های سلولی در خارج از کشور برای اتصال قبلا خارج از شبکه مناطق. آنها ممکن است همین کار را برای زیراب کابل آوردن جدید با سرعت بالا خطوط انتقال به سواحل خود را. دولت حتی ممکن است اجرای “ظرفیت سازی” عملیات که افزایش شما حدس زده آن ظرفیت کشورهای دیگر برای خرید ساخت و حفظ دیجیتال زیرساخت ها است. ساختمان فیزیکی چیزهایی است که هنوز هم بخش مهمی از اینترنت جغرافیای سیاسی.

چین کمربند و جاده ابتکار است که اغلب ذکر مثال اما کشورهای دیگر صرف این بیش از حد. (و به طور فزاینده ای defunded) ما آژانس توسعه بین المللی دیجیتال آن گنجاندن برنامه. هند اخیرا برای جهانی تمرکز بر “دیجیتال تقسیم” بین منابع و کم منابع سازمان ملل. اغلب شرکت های بازی انتگرال نقش در این تلاش.

همانطور که با همه چیز تکنولوژی های مربوط به امروزه امنیت سایبر مسائل بوجود می آیند—که چیزی است که به ارمغان می آورد Facebook و گوگل بلند پروازانه کار به این تصویر. نا امنی و یا به خطر بیافتد اتصال—که در آن کابل به پتانسیل بهره برداری و یا آسیب و یا که در آن داده ها از کابل است siphoned دور یک بار از آن بازدید زمین—می تواند به تضعیف این مزایا به عنوان دیگر بازیگران مشتق خود را. اتصال به تایوان و فیلیپین بودند خوب در اقیانوس آرام, نور, کابل شبکه مورد اما در رابطه با یک شرکت چینی موجب واشنگتن به منظور بالا بردن زنگ در پکن احتمالا با استفاده از کابل به خودی خود مزیت استراتژیک.

مایل در زیر کف اقیانوس ممکن است که در آن بسیاری از انتظار می رود یکی دیگر از تکه آمریکا-چین حماسه به شکل میگیرد. اما این تنش ها نه تنها در حال بازی کردن در اتر; آنها نیز برپا در دنیای فیزیکی از اعماق دریاها به 22,000 کیلومتر در فضا. داستان از Facebook و گوگل در تلاش برای ساخت اتصال در سراسر جهان نمونه ای از جغرافیای سیاسی فیزیکی اینترنت زیرساخت—و در کنار نگرانی های امنیتی افزایش استراتژیک مسابقات بیش از که اهرم قدرت است که.


سیمی نظر انتشار مقالات خارج از همکاران به نمایندگی از طیف گسترده ای از دیدگاه های. ادامه مطلب نظرات در اینجا. ارسال یک op-ed در opinion@wired.com.


بزرگ تر سیمی داستان
  • ما می تواند به حفاظت از اقتصاد از بیماری های همه گیر. چرا با ما نیست ؟
  • كلاسيك, هکرها ساختمان بهتر Nintendo Game Boy
  • این کشور بازگشایی. من هنوز در مستند
  • چگونه برای تمیز کردن لباس های قدیمی خود را رسانه های اجتماعی پست
  • خارج شده و کارکنان را به نشان می دهد خود را ضد سرقت AI کار نمی کند
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید