روز سه شنبه ایالات متحده غذا و دارو صادر اضطراری مجوز از تشخیص تست برای رمان coronavirus است که بیمار بیش از 20 ، 000 نفر و کشته شدن 427 پس از ظهور در چین شش هفته پیش.

معافیت را آزمون—که طراحی و توسعه توسط مراکز ایالات متحده برای بیماری و کنترل و تا به حال تنها انجام شده در آزمایشگاه—در دسترس برای بهداشت عمومی آزمایشگاه در سراسر کشور است. این حرکت دامن عادی تصویب کانال های سیگنالینگ نیاز به سرعت به عنوان سازمان نظارتی می پیوندد تلاش برای مهار این بیماری را گسترش. “این همچنان در حال تحول و وضعیت و توانایی برای توزیع این تست تشخیصی برای واجد شرایط آزمایشگاه است یک گام مهم رو به جلو در حفاظت از سلامت عمومی FDA کمیسر Stephen هان در بیانیه ای گفت.

در دو هفته پس از مقامات چینی قرنطینه 35 میلیون نفر از مردم در شهر ووهان و مناطق اطراف موارد همچنان به جمع آوری روزانه توسط هزاران نفر. پزشکان در داخل قفل شده است-پایین منطقه گفته نیویورک تایمز این هفته که آنها لازم نیست به اندازه کافی تست کیت تشخیص اجازه دهید به تنهایی درمان سیل از نقاب بیماران مبتلا به پوشش در خارج از بیمارستان ، با موارد فرد به فرد انتقال خارج از چین در حال افزایش است, مقامات بهداشتی در سراسر جهان در حال حاضر در تکاپوی به گوشت گاو تا خود را با قابلیت های تشخیصی.

با تشکر از اورژانس مجوز CDC آزمون خواهد شد در حال حاضر در دسترس به هر واجد شرایط آزمایشگاه در جهان است. سلامت سازمان در حال حاضر حمل آزمون به یک مخزن که در آن متحده و شرکای بین المللی می توانید آن را سفارش دهید. اما خبر مهم در آمریکا به دلیل آن را به معنی بیمارستان ها و بهداشت عمومی ادارات می تواند در حال حاضر با استفاده از آزمون بر روی سایت به جای داشتن به کشتی نمونه به CDC. این باید کمک به جلوگیری از CDC از گرفتن backlogged باید با ما تجربه خود را در موج های محلی انتقال.

امروز اضطراری مجوز است به عنوان تاریخی که شیوع آن در نظر گرفته شده باشد. زمانی که MERS شکست در عربستان سعودی در ماه ژوئن 2012, FDA نیست مسئله اول آن اورژانس با استفاده از مجوز برای یک تست تشخیصی تا زیر ژوئن. برای Zika آن زمان حدود هفت ماه پس از ویروس انفجار در برزیل. FDA معافیت در زمان مورد همان مقدار از زمان پس ویرانگر شیوع ابولا در غرب آفریقا در سال 2014. سرعت که با آن مقامات بهداشت عمومی در حال حاضر هل دادن از طریق آزمون تشخیصی نشان می دهد که چگونه به طور جدی آنها در حال گرفتن به طور بالقوه همه گیر تهدید 2019-nCoV. این هم یک نشانه آن است که جهان شروع به یاد بگیرند که چگونه به مقابله با یورش جدید پاتوژن.

“شیوع بیماری های جدید تبدیل شده اند هنجار” می گوید Catharina Boehme مدیر اجرایی ژنو-غیر انتفاعی بر اساس پایه و اساس ابتکاری جدید تشخیص (پیدا کردن) که با این نسخهها کار با سازمان بهداشت جهانی به منظور بررسی جدید تست فن آوری و گسترش تشخیصی ظرفیت کم منابع سازمان ملل. در چند سال گذشته کاتالیز با شکست به تولید سریع و قابل اعتماد, تست طول 2014, ابولا, شیوع, بهداشت جهانی, سازمان ها و دولت ها کار کرده اند برای قرار دادن قبل از موافقت نامه در محل به طوری که نمونه ای از این ویروس که نیاز به اعتبار بالقوه تست های تشخیصی در دسترس هستند در شیوع را ابتدا نه یک بار آن را در حال حاضر به دست آورد و حرکت است. “وجود دارد یک فرهنگی تغییر در نحوه برخورد ما با شیوع بیماری به سمت شفافیت بیشتر و های” او می گوید.

این توافق نامه را فعال کنید که برای به دست آوردن جدا شده از این ویروس در عرض چهار هفته با توجه به Boehme. این روند او می گوید: استفاده می شود به سه تا شش ماه. “با ابولا در آن زمان ماه به فشار برای Zika هیچ کس قادر به گرفتن هر چیزی در خارج از برزیل. نمونه دسترسی به یک مشکل بزرگ که در آن ما پیشرفت های عظیم,” او می گوید.

اما در حالی که دانشمندان نیاز به ویروس واقعی به منظور بررسی یک تست تشخیصی آنها تنها نیاز به کد ژنتیکی آن به منظور ساخت یک. چینی, مقامات بهداشت و درمان منتشر شد پیش نویس ژنوم ویروس در اوایل ژانویه که فعال labs مانند CDC به توسعه و آزمایش های تشخیصی بر اساس استاندارد تکنولوژی شناخته شده به عنوان معکوس-رونوشت polymerase chain reaction یا RT-PCR.

این نوع از آزمون نیاز به طراحی قطعات کوچک DNA است که مطابقت با بخش هایی از ژنوم ویروسی است که متمایز از دیگر coronaviruses—مانند آنهایی که باعث آمريکا MERS و سرماخوردگی—اما به اندازه کافی پایدار است که آنها در حال رفتن به تغییر. این بخش کوچک به نام آغازگر گرفتن بر روی هر DNA ویروسی است که اتفاق می افتد در اطراف. (Coronaviruses در واقع ساخته شده از RNA, DNA نداریم بنابراین شما نیاز به معکوس-رونوشت به زبان برنامه نویسی پلت فرم سازگار است.) سپس DNA-ساختمان آنزیم باعث می شود یک دسته از کپی. برای تست اینکه آیا قطعه از ویروس آنها علاقه مند هستند در واقع در نمونه تکنسین اضافه کردن یک رنگ که fluoresces در حضور DNA. بیشتر ویروسی بیت وجود دارد روشن تر در آن می درخشد ایجاد یک الگوی از نور است که می گوید تکنسین های که آیا آنها در بر داشت 2019-nCoV.

اما برای بررسی اینکه چگونه به خوبی این تست را انجام, در حال حاضر دانشمندان کسانی که نیاز واقعی زندگی نمونه از پاتوژن. بوهم را در پیدا کردن با استفاده از هر دو ویروسی جدايه به دست آمده از CDC و نمونه ها از اروپا به بررسی CDC آزمون و دیگران آن را دوست دارم. که کار در حال انجام است ، آنها همچنین ارزیابی تجاری هر آزمون است که ممکن است در توسعه فراگیر کیت که اجرا می شود در یک کلینیک یا بیمارستان و نیازی به یک آزمایشگاه با کارکنان بسیار آموزش دیده به روش RT-PCR آزمایش انجام دهید. تا کنون بیش از 30 شرکت برتر برای پیدا کردن در مورد پتانسیل محصولات آنها امید به نوبه خود به سرعت.

در آمریکا حداقل دو نوپا در حال توسعه Crispr-بر اساس تشخیص است که می تواند تحویل تشخیص در کمتر از دو ساعت و بدون هر گونه پیچیده ابزار دقیق. (فکر می کنم کاغذ سواب + کاغذ نوار مانند یک تست حاملگی برای کوروناویروس.) ماموت Biosciences در سان فرانسیسکو و شرلوک Biosciences در کمبریج ماساچوست هر دو تایید سیمی آنها در حال حاضر در حال کار بر روی چنین آزمون. ماموت است و در عین حال کاربردی برای مواقع اضطراری با استفاده از مجوز با FDA و انتظار است در نمونه از CDC و دولت عمومی وزارت بهداشت به اعتبار و دقت خود را تست. یک سخنگوی شرلوک کاهش یافته است به نظر در مورد اینکه آیا این شرکت به دنبال سریع دنبال مجوز.

در علاوه بر این به یک آزمون است که می تواند تشخیص 2019-nCoV به طور مستقیم ماموت نیز کار بر روی نسخه ای که در و شناسایی یک بیمار پاسخ ایمنی بدن به ویروس. مشکل با RT-PCR است که آن را تنها می توانید انتخاب کنید تا ویروسی مواد ژنتیکی اگر وجود دارد مقدار زیادی از آن را شناور در اطراف. و در اوایل عفونت قبل از اینکه کسی شروع به احساس می کنید واقعا بیمار وجود دارد اغلب به اندازه کافی RNA به پرچم آزمون. Messonier های CDC coronavirus, رئیس, اشاره این هفته به خبرنگاران گفت که آژانس بهداشت آزمون دقیق است در میان افرادی که بیمار نگاه کنید. اما استفاده از آن به عنوان یک ابزار غربالگری برای افراد بدون علامت است و کمتر مفید است. “یک تست منفی به احتمال زیاد به معنی یک فرد آلوده نیست,” او گفت:. “با این حال ممکن است به این معنی که عفونت کرده است به اندازه کافی توسعه نیافته به شناسایی توسط آزمون.”

آزمون مثل یک ماموت است و در حال توسعه به طور بالقوه می تواند انتخاب کنید تا برخی از امضا از عفونت در طول دوره زمانی که ویروس نیست و در عین حال به سرعت در حال تکرار است اما سیستم ایمنی بدن را در حال حاضر شناسایی آن است. Charlies چیو, یک بیماری عفونی پزشک در دانشگاه سان فرانسیسکو است که مشاوره ماموت می گوید: این رویکرد نشان داده شده است به کار برای آنفلوانزا است. او می گوید هدف این شرکت این است که به ارائه یک مکمل آزمون که ممکن است کمک به پر کردن این فاصله و با ارائه یک آزمون برای افرادی که نمی مشخصه بیمار به طور بالقوه کاهش بیشتر شدیدی قرنطینه اقدامات آمریکا اجرا بیش از آخر هفته.

در حال حاضر هر چند نیاز به آزمایشات تشخیصی است که می تواند مستقر در بیمارستان ها و یا کلینیک های باقی مانده ضروری ترین در چین که در آن محلی آزمایشگاه ظرفیت کشیده است و مراقبت های بهداشتی و سیستم های غرق شده و بیش از 400 نفر در حال حاضر مرده است. مقایسه عنوان از شنبه, ایالات متحده دیده می شود تنها 11 مورد و بدون مرگ و میر. که همان روز چین را CDC مستقر تلفن همراه ایمنی زیستی آزمایشگاه به ووهان برای کمک به پاسخ.

“من دیده ام یک به سرعت در حال تحول شیوع مثل این یکی همیشه قبل از می گوید:” Boehme. “در کوتاه مدت وجود حجم بسیار بالا تست نیاز دارید. اما ما می دانیم که از گذشته شیوع کروناویروس که در ادامه تست مورد نیاز خواهد بود برای مدتی.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • در داخل فدرال’ نبرد در برابر Huawei
  • هزاره بی معنایی از نوشتن در مورد تکنولوژی
  • هوش مصنوعی باعث بد حتی بدتر پزشکی
  • دانشمندان ساخته شده تقریبا شکست ناپذیر lithium-ion battery
  • وجود دارد بیش از حد بسیاری از شرکت های lidar. آنها نمی توانند تمام زنده ماندن
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im