ما ترس Huawei دلیل آن می داند که چگونه وسوسه انگیز پشتی هستند

پس از علنا فشار متحدان آن به ممنوعیت Huawei تجهیزات خود را 5G شبکه های آمریکا در حال حاضر علنا متهم به شرکت چینی غول پیکر قادر به جاسوسی بر روی تلفن همراه داده است. اتهامات گزارش شده توسط وال استریت ژورنال روز سه شنبه نشان دهنده اولین خاص نگرانی آمریکا بیان در مورد Huawei پس از ماه مفهومی استدلال.

جزئیات اطراف اتهام مبهم باقی می ماند نشان می دهد که Huawei ممکن است قادر به جاسوسی بر روی نقاط دسترسی به معنای اجرای قانون است. مقامات آمریکایی صحبت با مجله ظاهرا کاهش یافته است می گویند که آیا این شرکت تا به حال در واقع انجام شده است. اما در حالی که نشان می دهد پتانسیل ساز و کاری برای نظارت نامناسب می کند و افزایش این بحث بین ما و Huawei را نیز نکات در عمیق تر خود آگاهی در بخشی از مقامات آمریکایی. در حقیقت جامعه اطلاعاتی ترس Huawei برای یک دلیل اساسی: چین را هر چه استفاده از آن می تواند نه بر خلاف ما در گذشته انجام داده است.

مقامات آمریکایی قبلا گفته آنها نمی نیاز به توجیه خود را رزرو در مورد هواوی و بالقوه است که این شرکت تجهیزات می تواند شامل دولت چین پشتی. اما تعدادی از متحدین آمریکا در حال گرفتن یک رویکرد متفاوت به برخورد با مخابرات غول پیکر, امید به مدیریت خطرات بالقوه به جای ممنوعیت Huawei تجهیزات در دسترس نباشد. انگلستان به عنوان مثال نگهداری یک حسابرسی تسهیلات در چین برای سال های مجاور برای Huawei مقر. و بریتانیا تجزیه و تحلیل امنیت از سال گذشته که Huawei بیشتر فشار دادن مسائل امنیتی از درهم و برهم ناقص کد از از جاسوسی چینی. در ضمن آلمانی مقننه به زودی رای در یک لایحه که اجازه می دهد Huawei تجهیزات در آلمانی 5G اگر زیرساخت مخابرات باعث می شود وعده در مورد درستی از آن حفاظت های امنیتی.

هنوز هم محققان می گویند که معلوم نیست دقیقا چه ما این است که وی از سوی مامورین در یک سطح فنی جدید خود را با این اتهام که Huawei حفظ دسترسی به شبکه است که دیگر تولید کنندگان نیست.

“ما نیاز به اطلاعات بیشتر قادر به رسم هر گونه نتیجه گیری می گوید:” Lukasz Olejnik مستقل امنیت سایبر محقق و مشاور. “ما می دانیم که اشکال از ویژگی های قانونی رهگیری یک ویژگی از تمام نسل های سلولی مخابراتی مشخصات. اما معلوم نیست چه مقامات در وال استریت ژورنال داستان دقیقا اشاره.”

اگر Huawei شده است سوء استفاده از اجرای قانون دسترسی به قابلیت مخفیانه جمع آوری و یا قیف کاربر ارتباط داده, از آن خواهد شد به عنوان مثال از انواع درب پشتی مقامات آمریکایی هشدار داده اند در برابر. Huawei به شدت رد کرده است که آن را انجام غیر قانونی نظارت و یا که در آن همکاری با دولت چین با ایجاد درب پشتی در سیستم های شبکه. اما مقامات دولت ایالات متحده اشاره کرده اند که چین یک دولت استبدادی است که حفظ قوانین در مورد شرکت های بزرگ با همکاری دولت خواسته است.

بعلاوه, ما همه به خوبی می داند که شرکت های خصوصی می تواند نفوذ برای جاسوسی و یا ویژگی های کنترل. نگاهی به سوئیس امن ارتباطات و تجهیزات شرکت Crypto AG که در عمل برای چند دهه تحت راز ما هوش کنترل. اجزای این طرح به نور در طول سال اما Crypto AG به کار ادامه داد تا 2018 فروش ابزار امنیتی با ضعیف رمزگذاری به دولت های خارجی. در جامع ترین معرض در این عملیات تا به امروز واشنگتن پست گزارش داد که روز سه شنبه Crypto AG, co-مالکیت و مدیریت از 1940s توسط سازمان سیا و غرب آلمان هوش (بعد از آلمان آژانس BND) تا اوایل 1990s زمانی که BND به فروش سهام خود به سازمان سیا است.

Crypto AG تا به حال یک کسب و کار قوی فروش تجهیزات امنیتی به بیش از 120 کشور با توجه به واشنگتن پستاز جمله هند و پاکستان و ایران. اتحاد جماهیر شوروی و چین هرگز خریداری Crypto AG تجهیزات با استناد به نگرانی در مورد لینک کلیک کنید برای دولتهای غربی.

حتی با لایه ای از اتهامات پرونده Huawei هنوز هم پایین می آید که چگونه کشور برنامه ای برای مدیریت “زنجیره تامین” مسائل امنیتی است. اگر شما اعتماد ندارند نهاد تولید ابزار فنی و یا محیط آنها ساخته شده است, شما باید در نظر گرفتن این احتمال که این تجهیزات ایجاد شده بود با یک backdoor یا دیگر بنیادی نقص. دوباره نگاه هیچ بیشتر از ما: گزارش در سال 2013 نشان داد که آژانس امنیت ملی آمریکا جسمی ره و اضافه شدن ویژگی های پشتی به شرکت این تجهیزات مانند Cisco و Juniper Networks محصولات به منظور افزایش دسترسی به داده ها.

این است که چرا آن را بسیار دشوار است برای مدیریت ریسک با یک شرکت خصوصی از طریق جزئی mitigations مانند کسانی که انگلستان با استفاده از. آن را بسیار دشوار است برای دامپزشک در بازار-آماده دستگاه به صورت عمدی پشتی به خصوص کسانی که طراحی شده برای تضعیف الگوریتم های رمزنگاری در نزدیکی-راه های غیر قابل مشاهده. شما نیاز به مهندسی معکوس کد با دقت به درک دقیقا چگونه یک سیستم توابع و سپس انجام یک جامع تجزیه و تحلیل ریاضی رمزنگاری. مهم نیست که چقدر دقیق این فرایند آن است که همیشه ممکن است که به خوبی مهندسی نقص می تواند فرار از تشخیص.

“هر سازمان باید درک و قبول است که آنها نمی توانند به طور کامل ممیزی کد رمزگذاری بر روی دستگاه آنها با استفاده از امنیت داده ها می گوید:” جیک ویلیامز سابق NSA تحلیلگر و بنیانگذار شرکت امنیتی تفسیر Infosec. “وجود دارد و یک تاریخچه از پتانسیل سخت افزاری دستکاری توسط سازمان های دولتی در سراسر جهان است. بنابراین سازمان ها نیاز به انتخاب تجهیزات است که اگر backdoored ارائه حداقل خطر. زنجیره تامین امنیت یک خرس.”

بنابراین Huawei ادامه بحث را به رفتن در محافل. صرف نظر از آخرین آیات این سوال باقی می ماند که آیا خطر قابل کنترل است و یا اگر آمریکا و متحدان آن باید چشم پوشی Huawei در دسترس نباشد.

“فناوری یک موضوع امنیت ملی به عنوان هرگز قبل از” Olejnik می گوید. “به طور کلی آنچه مهم است کنترل بیش از سخت افزار و نرم افزار های پر پشته. چه کسی به شما اعتماد کرد ؟ این یک سوال از دیجیتال حاکمیت.”

وقتی که می آید به تجهیزات نشسته در قلب ما شبکه های بی سیم, شما می توانید شروع به درک دولت ایالات متحده نگرانی های اساسی با Huawei. به خصوص با توجه ما را به خود تاریخچه کاشت درب پشتی در فن آوری در سراسر جهان است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • این ragtag تیم ملی که ذخیره 38,000 بازی های فلش از اینترنت فراموشی
  • کوچک سلول های مغز است که اتصال ما سلامت روانی و جسمانی
  • چگونه برای دریافت بیشتر از گوشی های هوشمند خود را رمزگذاری
  • ونکوور می خواهد برای جلوگیری از سایر شهرستانها’ اشتباه با Uber و Lyft
  • وهم آور repopulation از منطقه ممنوعه فوکوشیما
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر