مرحله بعدی Covid-19 شیوع در ایالات متحده در حال آغاز است. این بیماری است که در اینجا و کارشناسان بهداشت عمومی در حال حاضر بر این باورند که آن زمان برای تغییر به clear-eyed کاهش اقدامات—به تعطیل کردن برخی از جنبه های زندگی عمومی برای کاهش این بیماری پیشرفت. اما آن دسته از کارشناسان نیز بر این باورند که هیچ کس در حال برنامه ریزی برای حفاظت از مردم کاهش به خودی خود ممکن است آسیب برساند.

شهرستان لس آنجلس با اعلام وضعیت اضطراری; بنابراین شهر سان فرانسیسکو است. کالیفرنیا یک مرگ از عفونت با کوروناویروس سارس-CoV-2. نه همه ما مرگ و میر ناشی از این ویروس در ایالت واشنگتن که در آن وجود دارد را نیز در جامعه گسترش—افراد آلوده شدن با وجود داشتن شده است به چین و یا تماس با کسی که شناخته شده است به توان و حذف. همانطور که از نوشتن این مقاله, ما به 139 مورد در سراسر کشور است.

در حال حاضر برای مشاوره از مقامات بهداشت عمومی در مکان هایی مانند مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری هنوز هم تمرکز بر اقدامات شخصی—چیزهایی که شما می توانید انجام دهید به خودتان سعی کنید برای جلوگیری از آلوده شدن. شستن دست و صورت خود را لمس نمی. آنها توصیه به ماندن در خانه اگر شما احساس بیمار. در حالی که تمام کسانی که همه چیز قرار است به نگه داشتن این بیماری از گسترش آنها همچنین روایات از مسئولیت شخصی ruggedly رویکرد فردی به بیماری های همه گیر که در آن هر کس قرار است به ذخایر خود را تامین و مدیریت خود را infectiousness.

همه لازم بلکه کافی نیست. ما در حال از دست رفته یک سیستم جزء در اینجا. مدارس در حال حاضر بسته در سراسر آسیا; روز چهارشنبه در ایتالیا بسته شد و مدارس به عنوان به خوبی. در آمریکا چند شرکت و موسسات را شروع کرده اند الزامی است که مردم از خانه کار می کنند اما دولت داده نشده هر گونه سفارشات. که ممکن است چه آمده است. اما حتی اگر آنها انجام داده اند چیزی به آن را از لحاظ اقتصادی امکان پذیر برای مردم به ماندن در خانه و یا به مطمئن شوید که آنها می توانید سلامت و خدمات اجتماعی اگر آنها را انجام دهید.

به طور معمول این شکاف به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار مردم فقیر. اگر جرم حمل و نقل است و تنها راه خود را برای رسیدن به محل کار و آن را می بندد و چه پس از آن ؟ اگر شما یک ساعتی کارگر به جای حقوق و مزایای شما لازم نیست که بیمار را ترک کنند. اگر مدارس نزدیک اگر چه شما لازم نیست دسترسی به مراقبت از کودک? بیش از 90 درصد از مدیران و متخصصان مرخصی استعلاجی; تنها چیزی شبیه به نیمی از کارگران خدمات انجام دهد.

مجلس نمایندگان آمریکا روز چهارشنبه با تصویب لایحه ای با $8.3 میلیارد دلار بودجه اضطراری برای مبارزه با ویروس—$2.2 میلیارد دلار با هدف سلامت عمومی است. این لایحه مشخص نیست که چگونه است که بهداشت عمومی پول استفاده می شود باید نسبت به خرید و یا تغییر در امکانات جدید و به خرید مواد مخدر و نهایی واکسن. CDC ظاهرا گفته متحده به آماده شدن برای شروع اجتماعی فاصله اما هنوز نمی ارائه هر گونه اطلاعات—و CDC دفتر مطبوعاتی نمی بازگشت یک درخواست برای نظر.

مسلما دولت فدرال است disincentivized حتی اشاره محلات به اقدامات جدی در این نقطه به دلیل آن اشاره خواهد به طور ضمنی انتقاد خود پا کشیدن. “دولت فدرال است که به تصویر کشیدن این ایده که” همه چیز تحت کنترل است. شما می توانید اعتماد ما را papering بیش از برخی از اشتباهات می گوید:” لارنس Gostin سلامت استاد حقوق در دانشگاه جورج تاون. “این احتمالا بعید است که شما در حال رفتن به دیدن دولت فدرال رفتن در هر نقطه در نزدیکی اجتماعی فاصله و quarantining و ترک آن را به آمریکا و محلات.”

اما این نوع از مشاوره شخصی-مسئولیت روایت ممکن است به زودی تغییر کند. “روشن است ما مهم جامعه انتقال در جیب در سراسر ایالات متحده اگر نه در بسیاری از مکان” Gostin می گوید. “ما به احتمال زیاد در چند روز آینده یا چند هفته بیشتر تهاجمی اجتماعی فاصله—تعطیلی مدارس و لغو, جرم, حوادث, مردم, کار از خانه است.”

در سمت به علاوه اگر Covid-19 در واقع بسیاری از موارد کشف نشده در جهان است که می تواند معنی آن را کمتر کشنده از مردم ممکن است ترس (از آنجا که به عنوان همکار من Maryn کنار نوزاد اشاره شده است وجود ندارد همزمان سنبله در ذات الریه و سایر بیماری های جدی). این “مرموز” عفونت آنهایی که هیچ کس می داند در مورد حال در ایالات متحده ممکن است خفیف.

اما وقوع پیشرفت در کشورهای دیگر حداقل نشان می دهد که برخی از تعداد افرادی که آلوده نیاز به بستری شدن در بیمارستان. هیچ کس نمی داند چه درصد است که نسبت به تعداد کل عفونتهای اما اگر آن را بزرگ که موج می تواند پایمال کردن یک بیمارستان است. اجتماعی فاصله اقدامات می تواند نگه داشتن موج فروکش. “مدت من شده است با استفاده از ‘اندازه گیری” می گوید: “وندی Parmet مدیر مرکز بهداشت سیاست و حقوق در دانشگاه. “امیدوارم اگر شما در حال کاهش آن را شاید بیشتر افراد بیمار هستند و در طرف دیگر از دانش ما در مورد منحنی درمان است.”

اجتماعی فاصله اقدامات خواهد بود موفق توسط دولت های ایالتی و محلی بهداشت عمومی سازمان—همان مکان است که تا به حال بودجه خود را قطع به مغز در سال های اخیر (از دست دادن 10 درصد از بودجه فدرال و 55,000 شغل در دهه گذشته با توجه به یک گزارش). آنها آماده برای رسیدگی حذفی اثرات گسترده اجتماعی در مقیاس فاصله بدون کمک کند. “وجود دارد به طور تاریخی ناکافی فکر کردن در مورد چگونه ما می توانیم آن را امکان پذیر قابل قبول برای مردم به کار در خانه برای حفظ کودکان خود را از مدرسه به آن را ممکن است به متر نرخ انتقال” Parmet می گوید. “در اوایل 2000s پس از 9/11 و سارس و ابولا ما به نوعی با قرار دادن یک پوشش جدید از رنگ ما قوانین قرنطینه و در سال 2017 CDC اعلام جدید مقررات قرنطینه. اما ما نمی چیزهای دیگر. ما نمی تصویب بیمار پرداخت قوانین و یا بیکاری و حمایت. ما نمی توانیم به توسعه برنامه ریزی برای نحوه دریافت دارو به مردم است.”

آمریکا سیستم بهداشت و درمان در واقع بدتر—با ساخته شده است در انگیزه نگه داشتن مردم از دنبال کمک کند تا خود را نیاز فوری است. “بخشی از تفکر ما سیستم بهداشت و درمان است که مردم باید پوست در این بازی” Parmet می گوید. “اما حتی اگر همه چیز در مورد است که به عنوان سلامت اقتصاددانان که مدافع آن فرض کنیم این یک فاجعه است در شیوع.” به این معنی افرادی که ممکن است بیمار—حتی افرادی که ممکن است گمان آنها باید تست شده—خود disincentivized از به دنبال مراقبت زیرا آنها می توانند آن را ندارند. به طوری که آنها در حفظ و گسترش این بیماری در جامعه است.

دولت آمریکا ساخته شده است آن را آسان تر برای توسعه اقدامات متقابل در برابر بیوتروریسم و برای ذخیره دارو و تجهیزات حفاظتی اما انجام نشده چه Parmet خواستار “ریگ کار” حمایت از مردم به طوری که آنها می توانید مطابق با اقدامات اضطراری. “شما می خواهید مردم را قادر به تطابق و ما نیست و برخورد با آن” او می گوید.

خسته کننده ترین بخش از این مشکل این است که آن را برجسته قابل حل است. نامه سرگشاده ای از بیش از 400 بهداشت عمومی و قانون کارشناسان فرستاده شده به معاون رئیس جمهور مایک پنس سر دولت coronavirus تلاش—گذاشته برخی از آنچه را که ساخته شود به کاهش تلاش. “پاک کردن مسئله است که ما باید برای مدیریت هزینه های از این می گوید:” اسکات Burris, مدیر مرکز سلامت عمومی قانون تحقیقات در معبد دانشکده حقوق و مانند Parmet امضا کنندگان در این نامه. او نشان می دهد چیزهایی مانند گسترش مواد غذایی تمبر برنامه برای افرادی که می گفت برای دور ماندن از کار و یا به ارائه مزایای بیکاری—و یا فقط مستقیم از پرداخت نقدی است. یک کلید حرکت خواهد بود حداقل به طور موقت دستور پرداخت مرخصی استعلاجی در شرکت با بیش از برخی از آستانه تعدادی از کارکنان یک حرکت است که تقریبا همیشه باعث بهبود فردی و بهداشت عمومی. “کسی رو به شکل از چگونه آنها در حال رفتن به آن را انجام دهد چرا که اگر آنها نمی, آن را برای رفتن به نابرابر و بی اثر است. سهام و اثر رفتن با هم در این شرایط” Burris می گوید.

در عین حال هیچ یک از این ایده ها به نظر می رسد نشان می شود در برنامه ریزی برای برخورد با کروناویروس. “عدالت و عدالت مسائل برای این بیماری همه گیر در حال رفتن به عظیم” Gostin می گوید. “افرادی که فقیر هستند تمایل به مریض تر. آنها در حال رفتن به بیشتر آسیب پذیر است. آنها در حال رفتن به نیاز به داروها. آنها در حال رفتن به نیاز به مواد غذایی حمایت اجتماعی و روانی. آنها در حال رفتن به نیاز به مراقبت های بهداشتی. اما ما هیچ برنامه ای. نه تنها ما نیست Plan B ما حتی نمی باید یک برنامه ریزی A.”

عجیب ترین بخشی از نداشتن این برنامه این است که بهداشت عمومی و مردمی شده اند و دفاع از آنها را برای چند دهه. آنها غیر ممکن نیست. این ایده وجود دارد. “چیزی که ما داریم یک نوع از بلوک های روانی. ما همه نوع از نگرانی در مورد چگونه می توانید کنگره و یا دولت قانونگذاران جلوگیری از احتکار در ماسک چگونه می تواند به آنها اختصاص کمیاب تنفسی منابع چگونه آنها می توانند پول به کارگران که نمی توانید کار کنید ؟ به عنوان اگر ما صحبت کردن در مورد حمل و نقل خودمان را به ماه مثل ستاره بازحمت حرکت کردن,” Burris می گوید. “تمام کسانی که در قدرت هستند در این قانون در سطح فدرال و ایالتی. هنگامی که شما اضطراری دولت در واقع باید قدرت را بسیار رادیکال اقدامات است.”

به نحوی که ما در پاسخ به SARS-CoV-2—و سیستم بهداشت و درمان حتی زمانی که هیچ بیماری همه گیر در جریان است ممتاز بدترین غرایز از فردی. به طور معمول یک مقیاس گسترده ای را تهدید مانند یک طوفان آتش سوزی و یا یک ویروس است که فقط یک خطر; آن را در پاسخ به آن یا فقدان یکی از, که باعث می شود آن را یک فاجعه است. ارزش های اساسی بهداشت عمومی اغلب نیاز است که هر یک از ما انجام برخی از رفتارها به نفع این گروه حتی اگر آنها را در زندگی خود ما کمی کمتر راحت است. در بخشی از ما است که از آنجا که ما در حال انجام یک بازی کوچک نظریه امید همسایگان ما هستند. حتی رئیس جمهور تهمت را ثابت تماس مجدد به واکسن و درمانی توسعه است که مشاوران او در حفظ و گرفتن بین او و دوربین به تخفیف— پیشنهاد عجیب و غریب, شخصی نظر مراقبت های پزشکی. درمان منرا من بیماری-اثبات است.

که نگرش یا نادیده یا elides نقطه از واکسن. آن را فقط به مطمئن شوید که شما فرد گرفتن شات دریافت نمی کند این بیماری است. آن را برای وادار ایمنی در گله است که شما یک بخش به طوری که افرادی که نمی توانند واکسینه ترین آسیب پذیر از همسایگان خود را نمی خواهد در معرض در وهله اول.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه به استفاده از Airtable, Trello, و دیگر برنامه های ثابت زندگی خود را
  • به انجمن خوش آمدید باتنت که در آن هر کس یک تاثیر گذار
  • یک هکر مامان شکست را به یک زندان و سرپرست کامپیوتر
  • کد وسواس رمان نویس می سازد نوشتن یک ربات. طرح غلیظ
  • عمیق, تنهایی, نیویورک, مترو سیستم عامل
  • 👁 می خواهید یک چالش واقعی ؟ آموزش هوش مصنوعی به بازی D&D. Plus, آخرین اخبار AI
  • 🎧 چیز نه صدایی درست است ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما هدفون بی سیم, هدفون soundbars و بلندگوهای بلوتوث

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im