در طول کنفرانس مطبوعاتی که در آن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که معاون رئیس جمهور مایک پنس خواهد بود گرفتن شارژ داخلی تلاش برای مبارزه با SARS-CoV-2, کروناویروس جدید, پخش كردن, بین المللی, مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نیز اعلام کرد که شیوع این بیماری وارد یک مرحله جدید در ایالات متحده است. آژانس در گزارش اولین بیمار آلوده از طریق “جامعه گسترش” — است که می گویند بیمار تا به حال سفر به مکان های که در آن ویروس شایع است و تا به حال شناخته شده قرار گرفتن در معرض هر کسی با Covid-19. سیمی آموخته است که بیمار شده است در شمال کالیفرنیا بیمارستان برای یک هفته اما تشخیص داده نشده رفت تا یکشنبه.

CDC مشخص شده تنها که بیمار بود در کالیفرنیا; کالیفرنیا وزارت بهداشت اعلام کرد که بیمار بود در یکی از Solano County—که به عنوان دیگر گزارش با اشاره به محل یکی از پایگاه های نیروی هوایی استفاده می شود برای قرنطينه از کسانی که بازگشت به آمریکا از کشورها با این بیماری است.

یک میکروبیولوژیست در UC Davis ارسال شده به توییتر در شب چهارشنبه که خود دانشگاه بیمارستان بود که بیمار است. نامه منتشر شده در UC Davis (امضا شده توسط David Lubarsky معاون صدراعظم سلامت انسان علوم و مدیر عامل UC Davis بهداشت و براد سیمونز مدیر عامل موقت و COO از UC Davis مرکز پزشکی) می گوید که بیمار شده است در دانشگاه مرکز پزشکی پس از فوریه 19—یک هفته پیش—بود و تنها با تشخيص Covid-19 روز یکشنبه فوریه 23. بیمارستان بستری بیمار انتوبه و در ونتیلاتور و پس از مراقبت های بهداشتی کارگران مشکوک یک عفونت ویروسی در آنها اجرا “قطرات حفاظت از” نگه داشتن گارد در برابر آینده در تماس با این مسائل است که می آید تا در سرفه یا عطسه.

که فاصله بین پذیرش و تشخیص نگرانی در مورد مراقبت های بهداشتی کارگران که ندانسته در معرض در دیویس—یک مشکل بالقوه در هر نقطه. پیشتر در ماه فوریه نیویورک تایمز گزارش داد که بیش از 1700 مراقبت های بهداشتی کارگران در چین با آلوده شدند coronavirus. برخی از آنها حتی التماس برای کمک های بین المللی از طریق یک مقاله در مجله لانست این هفته است. (در سراسر جهان بیش از 82,000 مردم به این بیماری و 2,800 فوت کرده اند. آمریکا 60 بيمار شناخته شده.)

UC Davis یادداشت توضیح می دهد که تاخیر در تست توسط ذکر است که نه Sacramento County نه شهر دیویس’ آژانس بهداشت عمومی انجام آزمون. این بیمارستان تا به حال به درخواست CDC آن را انجام دهد. “از آنجا که بیمار مناسب نیست موجود معیارهای تشخیصی برای Covid-19 یک آزمون که بلافاصله تجویز” این یادداشت می گوید. روز یکشنبه سی دی تست بود و UC Davis قرار دادن بیمار در دقیق تر هوابرد و با کنترل عفونت احتیاطی. “امروز CDC تایید بیمار تست مثبت بود.”

UC Davis یادداشت نیز تایید می کند که در بیمارستان درمان دیگر بیماران مبتلا به Covid-19 و گفت که اقدامات احتیاطی را گرفته بود با بیمار در تمام طول احتمالا به معنای “حداقل پتانسیل قرار گرفتن در معرض.” با این وجود “از فراوانی احتیاط به منظور اطمینان از سلامت و ایمنی کارکنان ما درخواست تعداد کمی از کارکنان به ماندن در خانه و نظارت بر درجه حرارت خود را.”

نه سی دی و نه UC Davis نظام سلامت بازگشت تماس درخواست دهید.

با وجود این رئیس جمهور را به تلاش برای کاستن از نگرانی های امروز, مقامات بهداشت عمومی شده است هشدار به انتظار جامعه گسترش Covid-19. “ما انتظار داریم ما را ببینید جامعه گسترش در این کشور” نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه.

در حال حاضر که این اتفاق دو نگرانی تبدیل به مرکزی. بهداشت عمومی کارگران در حال شروع به درک که Covid-19 بسیار مسری است هر چند مکانیسم خاص نیست و در عین حال تاسیس است. “ما به طور بالقوه از دست رفته افرادی که ممکن است بیمار می شود ؟ این مورد نوع ثابت می کند ما ممکن است. آن را نمی کند در پاسخ به این سوال که چگونه این جمعیت می گوید:” ناهید Bhadelia مدیر پزشکی ویژه پاتوژن واحد در دانشگاه بوستون ملی در حال ظهور بیماری های عفونی و آزمایشگاه.

اما بدانند اندازه واقعی آلوده جمعیت نیاز به یک جهش در ما قابلیت در واقع آزمون برای ویروس—یک فن آوری است که به تاخیر افتاده است. همانطور که واشنگتن پست گزارش داد روز شنبه در حالی که کره جنوبی انجام شده است بیش از 35,000 آزمون ایالات متحده انجام داده است کمتر از 500 و تنها CDC و یک تعداد انگشت شماری از بهداشت عمومی محلی سازمان ها حتی سیستم های تشخیصی. “هنوز بسیاری از مکان ها باید توانایی و در عین حال برای تست این عفونت” Bhadelia می گوید. “این مورد را افزایش می دهد فشار است که ما نیاز به تست بیشتر در دسترس و نزدیک به بيماران bedsides. این مهم است برای بیمار بلکه برای تسهیلات مراقبت های بهداشتی به طوری که آنها می توانید انجام صحیح کنترل عفونت و سایر مداخلات برای حفظ سلامت کارکنان مراقبت های امن و بیماران دیگر امن است.” کلید ساخت که اتفاق می افتد: منابع, مناسب, دنده محافظ, و اطلاعات بیشتر.


بزرگ تر سیمی داستان
  • درخواست Know-It-Alls: چه coronavirus?
  • داخل مارک زوکربرگ را از دست داده و نوت بوک
  • چگونه به فعال کردن حالت تیره در تمام برنامه های خود را و دستگاه های
  • پرنده “snarge” شوم مسافرت هوایی
  • ما نیاز به بحث در مورد “ابر بی طرفی”
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im