آمریکا مانع نهایی آن سوار به فضا از روسیه—در حال حاضر

موشک سایوز حامل سه فضانورد به ایستگاه فضایی بین المللی برنامه ریزی شده است به ترک از بایکونور Cosmodrome در قزاقستان کویر. این بیماری همه گیر کوروناویروس به معنی وجود نخواهد معمول جمعیت wellwishers پوشش خیابان برای دیدن فضانوردان در راه خود را, اما این پرواز تاریخی یکی. آن را نشانه پایان ناسا وابستگی به روسیه موشک برای پروازهای بشر به فضا و بازگشت crewed حمله به ایالات متحده است. اما ناسا می گوید فضانوردان آمریکایی هنوز هم ممکن است در نهایت گیر کردن تو بازی سواری به فضا با یک کپسول سایوز در آینده است.

همیشه از ناسا به نام آن واریز شده در آن برنامه شاتل فضایی در سال 2011 روسیه پایگاه فضایی شده است تنها تسهیلات عامل crewed پروازهای خارج از چین است. اما این مورد را تغییر دهید. SpaceX در حال آماده سازی برای اولین crewed ناسا ماموریت به ایستگاه فضایی است که می تواند راه اندازی از فلوریدا تا پایان ماه آینده. بوئینگ همچنین قراردادی با ناسا برای crewed پروازهای اگر چه آن برنامه به تعویق افتاد برای چندین ماه پس از مجموعه ای از اشتباهات در طول یک تست ماموریت سال گذشته است. برای اولین بار در نزدیک به یک دهه ناسا گزینه برای ارسال انسان به فضا است.

“این یک زمان شگفت انگیز بود و در این سازمان” ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در ماه دسامبر. “ما راه اندازی خواهد شد, فضانوردان آمریکایی در آمریکا راکت از خاک آمریکا. این عقب افتاده.”

کریس کسیدی که عنوان شده است به ISS برای سومین بار خواهد بود که تنها فضانورد آمریکایی روز پنج شنبه راه اندازی. دو پرواز اصحاب ایوان Vagner و آناتولی Ivanishin هر دو فضانورد در Roscosmos روسیه آژانس ملی فضایی. کسیدی جانباز از شاتل برنامه و پرواز بر روی یک موشک سایوز پس قبل از اینکه در سال 2013.

به گفته یک سخنگوی ناسا کسیدی صندلی یکی از آخرین است که آژانس خریداری شده از Roscosmos. “با این حال ناسا در حال حاضر در حال مذاکره با Roscosmos برای صندلی اضافی,” سخنگوی نوشت: در یک ایمیل به سیمی. “هنگامی که ناسا گواهی بوئینگ و SpaceX فضاپیما ناسا انتظار دارد که برای کار با Roscosmos و شرکای بین المللی به پرواز ادامه مخلوط خدمه است.”

ناسا وابستگی به روسیه برای ارسال انسان به فضا شده است گران است. یک صندلی در یک کپسول سایوز هزینه $86 میلیون امروز افزایش نزدیک به 400 درصد بیش از حدود یک دهه و نیم است. یک سال 2016 گزارش از ناسا دفتر بازرس کل در بر داشت که این سازمان را تا پایان پرداخت Roscosmos بیش از $3.4 میلیارد دلار در زمان SpaceX و بوئینگ شد و آماده پرواز است. اما زمانی که شما تنها با دسترسی به ایستگاه فضایی شما می توانید آنچه شما می خواهید.

با آوردن راه بازگشت به آمریکا ناسا می ایستد به صرفه جویی در مقدار زیادی از پول در crewed پرواز. سال گذشته دفتر بازرس کل مشخص شد که یک صندلی در SpaceX خدمه کپسول اژدها هزینه خواهد شد فقط 55 میلیون دلار و یک صندلی در بوئینگ Starliner کپسول را در اطراف هزینه $90 میلیون. (بوئینگ مقامات مورد مناقشه این رقم در زمینههایی که شرکت کپسول همچنین می توانید انجام یک عضو خدمه ارزش باری که آنها ادعا می کنند باعث می شود آن صندلی قیمت نزدیک به 70 میلیون دلار.) هنوز هم برچسب قیمت هنوز راه کمتر گران تر از یک صندلی در شاتل فضایی.

پنجشنبه سایوز راه اندازی خواهد شد و علامت پایان طولانی ترین دوره در ناسا تاریخچه پس از آن آغاز شده crewed spaceflight که آژانس ندارد قابلیت ارسال خود را فضانوردان به فضا است. تولد دوباره آمریکا crewed spaceflight خواهد بود رهبری داگ Hurley بود که خلبان در ناسا نهایی ماموریت شاتل و یکی از دو فضانورد در SpaceX اولین crewed ماموریت. هرلی و خدمه اش شریک باب Behnken ممکن است یک اژدها به فضا در تابستان امسال اما تا آنجا که به حیوانات افسانه ای به, به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک ققنوس.


بزرگ تر سیمی داستان
  • توهم حفاظت کامل
  • ساخت شهرستانها برای دوچرخه و اتوبوس و پا—نه ماشین
  • این حزب در آنلاین عظیم جهان
  • زوم حریم خصوصی واکنش تنها شروع
  • غیر طبیعی پرتره از کاملا متقارن حیوانات خانگی
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>