رقبای طولانی متهم ارتباطات چینی غول هواوی از جاسوسی شرکت های بزرگ. در حال حاضر این شرکت با آن مواجه است به ما اتهام فدرال بیش از آنچه دادستان تماس با یک دهه توطئه برای سرقت اسرار تجاری.

روز پنج شنبه وزارت دادگستری ثبت 16 تعداد کیفرخواست علیه Huawei که شامل اتهامات تحت قاچاقچی تحت تاثیر و فاسد سازمان عمل (ریکو). کیفرخواست مدعی است که مدتها قبل به عنوان 2000, Huawei سرقت اسرار تجاری از حداقل شش شرکت های ایالات متحده. شرکت ها نیست به نام اما قبلی پرونده های حقوقی توسط سیسکو و موتورولا در برابر این شرکت چینی در حال آینه در کیفرخواست.

جدید پرونده شامل اتهامات از زودتر کیفرخواست منتشر شده در سال گذشته وی از سوی مامورین که Huawei گمراه بانکی همکاران در مورد نقض تحریمهای آمریکا علیه ایران و این که این شرکت به سرقت اسرار تجاری از T-موبایل. Huawei CFO Meng Wanzhou از این شرکت بنیانگذار Ren Zhengfei دستگیر شد, در کانادا در آن اتهامات در اواخر سال 2018 است. او هنوز هم در کانادا تحت بازداشت خانگی در حالی که مبارزه با استرداد به آمریکا ، جدید کیفرخواست مدعی است که در علاوه بر این به ایران, Huawei تجهیزات فروخته شده به کره شمالی.

Huawei نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر اما گفته وال استریت ژورنال که در کیفرخواست “این است که بخشی از وزارت دادگستری تلاش برای جبران ناشدنی آسیب Huawei شهرت و کسب و کار خود را به دلایل مرتبط با رقابت به جای اجرای قانون است.”

همانطور که برای ریکو شارژ این racketeering سرمایه گذاری که دولت متهم به امروز چیزی بیش از یک ساختگی دوباره از یک تعداد انگشت شماری از مدنی اتهامات که تقریبا 20 سال.” این شرکت اعلام کرد.

با استفاده از ریکو عمل DOJ است که وی از سوی مامورین که Huawei نه تنها از ارتکاب یک یا چند جرم اما در اصل عمل مداوم جنایی سازمانی می گوید: Joshua غنی شریک و مشاور عمومی در شیکاگو بر اساس قانون مالکیت معنوی شرکت مکدانل Boehnen Hulbert & Berghoff.

قبلی کیفرخواست در حال حاضر مطرح شده یک تهدید مهم برای Huawei. اگر محکوم defrauding بانک برای پنهان کردن خود در ارتباط با ایران, Huawei می تواند از مطالعه حذف از ما سیستم مالی که آن را بسیار سخت تر برای این شرکت به انجام کسب و کار در سراسر جهان. این ریکو به اتهامات دادستان در عین حال یکی دیگر از راه برای جلوگیری Huawei از بانک های ما اگر آن را محکوم و بر اتهام تقلب. “این فقط یک تنش اما دو برابر شدن پایین می گوید:” یعقوب S. فرنکل سابق دادستان فدرال که در حال حاضر یک دولت تحقیقات و اوراق بهادار اجرای وکیل برای دیکینسون رایت.

فرنکل می گوید Huawei به احتمال زیاد سعی به مذاکره درخواست مقابله برای جلوگیری از افراطی ترین عواقب. جدید اتهامات را به دولت آمریکا اهرم بیشتر در این مذاکرات است.

در دومین روز از امضای ماه گذشته از یک “فاز یک” معامله تجارت با چین. رئیس جمهور تهمت قبلا شناور امکان مداخله در این مورد در برابر Meng به عنوان بخشی از مذاکرات تجارت با چین.

شکایت در مورد Huawei اتهام سرقت مالکیت معنوی هستند و به سختی جدید. سیسکو شکایت Huawei در سال 2003 بیش ادعا می کند که این شرکت چینی تا به حال نه تنها کپی کد منبع از محصولات Cisco اما حتی متن کپی شده از کتابچه راهنمای کاربر. شرکت های مستقر در خارج از دادگاه. بنابراین آیا موتورولا شکایت کرد که Huawei در سال 2010 وی از سوی مامورین که این شرکت چینی تا به حال آگاهانه دریافت موتورولا اسرار تجاری.

قبلی اتهامات علیه Huawei آمد از کارکنان سابق از بین رفته کانادا تجهیزات مخابراتی شرکت Nortel. برایان سپر سابق Nortel مشاور ارشد برای سیستم های امنیتی گفت: CBC در سال 2012 است که هکرها برای Huawei در حال سرقت کلمات عبور از Nortel مدیران دادن Huawei دسترسی به شرکت اسرار تجاری در یک عملیات قدمت آن حداقل به 2000. (این اتهامات نیست بخشی از کیفرخواست.)

به DOJ در بیانیه ای به تشریح راه های مختلف هواوی متهم به سرقت اسرار تجاری از جمله ورود به موافقت نامه های محرمانه و سپس نقض توافق نامه استخدام کارکنان به IP خود را از کارفرمایان سابق خود را و با استفاده از اساتید در موسسات تحقیقاتی به ارائه فناوری به این شرکت است.

در حالی که این اتهامات نیست مربوط به ترس است که هواوی می تواند تسهیل جاسوسی از طرف دولت چین که این شرکت را رد کرده است انجام و یا انجام آنها می تواند به تقویت تلاش های دولت برای متقاعد کردن کشورهای دیگر به ممنوعیت Huawei از تجهیزات جدید شبکه های بی سیم غنی و فرنکل می گویند. تا کنون بریتانیا و اتحادیه اروپا باید در برابر یک ممنوعیت آشکار.

در سال گذشته وزارت بازرگانی ایالات متحده اضافه شده Huawei به یک لیست از شرکت ها به عنوان یک تهدید برای امنیت ملی آمریکا و معنی این امر نیاز به کسب اجازه برای به دست آوردن فن آوری و توسعه در ایالات متحده از جمله میکروچیپ و سیستم عامل از جمله آندروید.

محدودیت های مشابه تقریبا مجبور دیگر شرکت چینی شرکت از کسب و کار در سال 2018 زمانی که دولت آمریکا تحریم های تحمیل شده بر ZTE برای فروش تجهیزات به ایران. آمریکا حمایت در نهایت حمایت را در مورد نیاز.

Huawei در موقعیت بهتری برای زنده ماندن این محدودیت از ZTE و بنیانگذار رن ادعا کرده است که این شرکت آماده است برای آب و آن محدودیت با طراحی خاص خود را دارد چیپس و ساختمان خود سیستم عامل تلفن همراه. اما از دست دادن دسترسی به آمریکا, سیستم مالی به عنوان یک نتیجه از یک یا بیشتر از DOJ را به اتهام خواهد بود جدی تر به این شرکت است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • سیمی راهنمای به اینترنت از چیزهایی که
  • درخواست Know-It-Alls: چه coronavirus?
  • پرنده “snarge” شوم مسافرت هوایی
  • الفبا را از دیگر مخفی محاسبات کوانتومی تیم
  • اینترنت سمی hellscape—اما ما می توانیم آن را تعمیر
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im