ما در راه پرداخت بیش از حد برای Remdesivir

متورم قیمت ضد Covid مواد مخدر ممکن است خسته و بیمارستان و شرکت های بیمه و یا حتی بیماران. اما آن را هنوز هم قابل توجیه نیست.

دو هفته پیش خبر آمد که ایالات متحده امن کل زمان عرضه جهانی remdesivir یکی از دو مواد مخدر نشان داده شده است که تا کنون به طور موثر در درمان Covid-19. حتی برای ثروتمندترین کشور در جهان این خواهد بود که یک هزینه: بیش از نیم میلیون نفر دوره درمان در قیمت $3,120 برای هر یک از بسیاری از بیمارستان ها بدون هیچ دولت و تلاش برای مذاکره قیمت بهتر. به عبارت دیگر ما سیستم مراقبت های بهداشتی آماده است به صرف منظور از 1.5 میلیارد دلار برای این دارو است. چه توجیه چنین قیمت بالایی به خصوص با توجه remdesivir هزینه تولید حدود 10 دلار در هر دوره ؟

دانشمندان و دارویی مدیران دفاع از remdesivir قیمت در درجه اول لنگر بحث خود را در سه نقطه کلیدی: (1) مواد مخدر را فراهم می کند ارزش قابل توجهی و در نتیجه ارزش قیمت است; (2) شرکت نیاز به جبران هزینه های تحقیق و توسعه سرمایه گذاری در دارو; و (3) قیمت های بالا برای remdesivir امروز مشوق توسعه آینده Covid-19 درمان است. هیچ یک از این استدلال نگه می دارد تا.

Remdesivir قطعا ارزش است اما داده ها در حال حاضر پشتیبانی از یک قیمت پایین تر از آنچه در آن ساز Gilead Sciences, Inc., در حال شارژ است. یک کارآزمایی بالینی اسپانسر شده از طرف موسسه ملی بهداشت نشان داد که این دارو باعث کوتاه شدن زمان بهبودی برای بسیاری از Covid-19 بيمار. اما remdesivir هنوز ثابت نشده است به کاهش مرگ و میر—برای صرفه جویی در زندگی می کند. در حالی که NIH محاکمه یافت عددی بهبود در بقای تفاوت نمی رسد معمولی آستانه از اهمیت آماری یا یقین و کوچکتر مطالعه منتشر شده در مجله لانست نیز پیدا کند بهبود در میزان مرگ و میر. اگر remdesivir ارائه نمی کند و مير بهره مند شوند و سپس موسسه بالینی و اقتصادی بررسی مستقل دارو-قیمت گذاری watchdog—قرار می دهد “مبتنی بر ارزش قیمت معیار” برای مواد مخدر در 310 دلار هر دوره درمان. که در حدود یک دهم قیمت فعلی آن. حتی اگر یک مرگ و میر بهره مندی از remdesivir شد و در نهایت تایید ICER گیره ارزش خود را بر اساس قیمت دلار از 2500 به $2,800 هر دوره هنوز 10 تا 20 درصد پایین تر از آنچه ما پرداخت در حال حاضر.

اما به قدم به عقب چرا ما باید سعی کنید حتی به قیمت مواد مخدر بر اساس مفاهیم ارزش در وهله اول ؟ ما نمی قیمت هر زندگی-صرفه جویی در خدمات مراقبت های بهداشتی در آن راه. پیوند قلب تروما و جراحی اورژانس appendectomies و c-بخش—هیچ یک از این صرفه جویی در زندگی مداخلات قیمت خود را بر اساس ‘value.’ اگر آنها قیمت های خود را در هر نقطه از محدوده $50.000 150.000 دلار در هر کیفیت اضافی-تنظیم زندگی سال آنها ارائه شده; و صرفه جویی در زندگی عمل جراحی برای یک نوزاد می تواند حمل یک برچسب قیمت در صدها میلیون. اگر remdesivir باید قیمت گذاری بر اساس ارزش خود را از آن چه در مورد دگزامتازون قدیمی دهه استروئید عمومی بود که فقط به کاهش مرگ و میر در Covid-19 بیماران ؟ این دارو اغلب برای درمان التهاب هزینه کمتر از $1.50 هر 6-میلی گرم قرص امروز. این امر می تواند خوب اگر یک داروی عمومی شرکت انبوه متورم قیمت یک شبه به چین با ارزش های جدید خود را?

چه در مورد هزینه سرمایه گذاری می کند جلعاد نیاز به شارژ $3,120 برای remdesivir به صورت تمام وقت و پول است که این شرکت قرار داده و به آن ؟ حتی اگر آن را مناسب برای تنظیم قیمت بر اساس هزینه غرق شده—و بسیاری از اقتصاددانان استدلال می کنند که آن را نمی—remdesivir توسعه شده رو با مقدار باور نکردنی از سرمایه گذاری دولت است. 2015 کاغذ جزئیات کشف remdesivir شد محصول یک مشارکت عمومی-خصوصی بین دانشمندان از جلعاد ارتش ایالات متحده موسسه تحقیقات پزشکی بیماریهای عفونی و آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها; در عین حال کارکنان دولت حذف شدند از مولکول و ثبت اختراع. مالی remdesivir توسعه شده است به طور مستقیم پشتیبانی توسط حداقل 70 میلیون دلار از پول مالیات دهندگان—از جمله بودجه اولیه آن کشف مطالعات اثرات آن بر coronaviruses و آن Covid-19 بالینی. سرمایه گذاری در remdesivir نشده است جلعاد را به تنهایی و دارو قیمت باید بر این اساس منعکس سهم مالیات دهندگان بودجه که جبران هزینه های خود را توسعه و تجاری.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

در نهایت ما می رسند remdesivir قیمت به عنوان انگیزه ای برای آینده توسعه مواد مخدر. این دیدگاه اخیرا توضیح داد, در واشنگتن پست , op-ed از دانشگاه نورث وسترن اقتصاددان کریگ Garthwaite که استدلال می کرد که پس از remdesivir است و نه آخرین درمان برای Covid-19 که ما باید قیمت آن بسیار مهم سیگنال به پتانسیل شرکت کنندگان در بازار. اگر remdesivir بودند بیش از حد ارزان و شرکت های دیگر ممکن است disincentivized از پیگیری درمان و واکسن نیاز داریم.

در حالی که فکری این استدلال نتواند به توجیه remdesivir فعلی قیمت. برای اولین بار وجود دارد این است که هیچ شواهد قانع کننده که قیمت خاص انتخاب شده توسط جلعاد بهینه سازی شده است برای تشویق توسعه درمان های دیگر. حتی اگر آن را به فروش در قیمت بسیار پایین تر, remdesivir هنوز هم تولید و سود قابل توجهی را برای جلعاد. یک تجزیه و تحلیل نشان می دهد که قیمت $390 در هر دوره حدود یک هشتم از جایی که آن را در حال حاضر—که هنوز هم ارائه جلعاد با سود بین $247 میلیون و 1.4 میلیارد دلار در ایالات متحده به تنهایی. دوم شرکت در حال حاضر شده است به طور گسترده ای انگیزه به دنبال همه گیر دارو و واکسن توسعه است. بیش از داروهای درمانی مانند remdesivir واکسن نگه پتانسیل برای بلند کردن ما از Covid-19 بحران است. قابل توجه بیش از صد Covid-19 واکسن در حال حاضر تحت توسعه و دولت آمریکا به طور مستقیم سرمایه گذاری بیش از 3 میلیارد دلار در این تلاش ها در حالی که NIH همکاری با شانزده شرکت های دارویی برای سرعت بخشیدن به توسعه واکسن. سوم وجود دارد راه هایی برای شرکت ها به سود و برای بازار به سیگنال ارزش در یک بیماری همه گیر بدون به حداکثر رساندن قیمت یک محصول از بسیاری از. جلعاد برای مثال می تواند با نگه داشتن remdesivir قیمت پایین و در نتیجه مانع (یا حداقل به تاخیر انداختن) مواد مخدر در آینده-قیمت قانونی که ممکن است تهدید دراز مدت سود.

با توجه به تمام این چرا دولت آمریکا موافقت خود را با چنین قیمت بالایی آن را به عنوان مرتب برای خرید کل عرضه جهانی remdesivir مواد مخدر است که بدون اثبات و میر بهره مند شوند و آن دولت خود را کمک به توسعه ؟ پاسخ ظاهرا boils پایین به مجمع تشخیص مصلحت نظام. دولت فعلی حاضر به پرداخت نرخ بازار برای مواد مخدر بدون مبارزه به نشان می دهد که آن را ارائه در درمان است که می تواند کمک به پایان دادن به این بیماری همه گیر. هیچ کشور دیگری در جهان خواهد پرداخت قیمت های بالا.

اما دولت نه تنها ذینفعان کلیدی مایل به remdesivir را در قیمت های متورم. بیمارستان ها پرداخت خواهد شد زیرا آنها بر این باورند استفاده از این دارو ممکن است آنها را صرفه جویی در پول با کوتاه شدن طول هر بیمار باقی بماند. بسیاری از بیماران نگران خواهد شد در مورد قیمت به دلیل محدودیت در چه مقدار از آنها پرداخت که بخشی از بستری شدن در بیمارستان. و در نهایت توجه به این که آنها با پرداخت یک هزینه ثابت برای Covid مربوط به بستری شدن در بیمارستان و دیده می شود افزایش سود به عنوان بیماران مبتلا به تاخیر انتخابی مراقبت اکثر شرکت های بیمه ممکن است چند تردیدی با remdesivir بالا قیمت.

در کوتاه مدت ما در یک وضعیت که در آن همه به نظر می رسد به نفع خود حتی به عنوان آنها در حال پرداخت قیمت برای remdesivir که احتمالا بیش از حد بالا است. اما این خط از تفکر ارائه نامرئی تمام احزاب دیگر—از پدر و مادر در تلاش برای تعادل مسئولیت در خانه به بیماران رو به رشد بدهی های پزشکی—که می تواند به نفع اگر قیمت پایین تر بودند اما هیچ می گویند در چگونه آن را تنظیم کنید. آیا آن را نمی شود بهتر است اگر دولت و بیمارستان ها پرداخت کمتر برای مواد مخدر و استفاده از کسانی که پس انداز برای سرمایه گذاری در مهد کودک و یا افزایش پرداخت مرخصی استعلاجی برای کارکنان خود در پاسخ به این همه گیر? و یا متوقف کردن مجموعه ای از پزشکی بدهی ؟ و یا پاسخ به هر یک از تعدادی از راه های دیگر برای بهبود زندگی مردم? هنگامی که شما در نظر طیف وسیعی از فشار دادن نیاز دارد که در صورت آمریکایی ها در حال حاضر قیمت بالای remdesivir به سادگی نمی توان توجیه کرد.


سیمی نظر انتشار مقالات خارج از همکاران به نمایندگی از طیف گسترده ای از دیدگاه های. ادامه مطلب نظرات در اینجا. ارسال یک op-ed در opinion@wired.com.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چگونه ماسک های رفت و از همین حالا-پوشیدن به باید
  • Q&A: لری درخشان در چگونه به خوبی ما در حال مبارزه Covid-19
  • Covid-19 شتاب و تحول انسان—اجازه دهید آن را هدر ندهید
  • 15 ماسک صورت, ما در واقع می خواهم به پوشیدن
  • پس از حذف: چگونه ما باید یاد بگیرند که سن و حرکت گوش دادن و ایجاد
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر