موانع ظهور در سراسر جهان انجام نوسانات در ضربه آنها را. در دو ماه گذشته ما تجارت نماینده منتشر شده در دو گزارش در چین و روسیه به سازمان تجارت جهانی رعایت شود. فقط در هفته گذشته اتحادیه اروپا افتتاح شد نقطه عطفی کل حفاظت از داده ها و مقررات به نظرات عمومی که بسیاری از آنها مطمئنا حمله درک شده موانع تجاری است.

“موانع دیجیتال تجارت” می خواند اخیر USTR برگه های “تهدید توانایی همه شرکت ها از جمله کسب و کارهای کوچک—برای بهره مندی از مزایای استفاده از دیجیتال اقتصاد است.” همه چیز از کد منبع بازرسی به داده های محلی می تواند به سقوط این سطل.

اما همانطور که واشنگتن مدعی آن بیرغبتی به صورت دیجیتال موانع تجاری در خارج از کشور را نیز باید به رسمیت شناختن کشورهای دیگر’ بی امان محکومیت در “سایبر حاکمیت”و دست و پنجه نرم کردن با داده های خاص-اقدامات حفاظت به طور فزاینده ای برداشت تا در دموکراسی.

این USTR گزارش در روسیه, قفل, بر روی برگ برنده دولت مسائل را با زمان مسکو تجارت, شیوه های بسیاری از آنها را به دیجیتال. “روسیه حفظ دست و پا گیر و مات صدور مجوز واردات رژیم محصولات با قابلیت رمزنگاری” یکی شکایت می خواند. “آن را آغاز کرده است به معرفی یک ‘پیگیری’ رژیم است که نیاز به رمزگذاری شده از برچسب بر روی هر محصول می باشد.”

از دیگر مسائل مطرح شده طیف وسیعی از ناکافی بودن روسیه ثبت اختراع حمایت موظف به نصب و راه اندازی روسی نرم افزار در برخی از تلفنهای هوشمند, کامپیوتر و دیگر لوازم الکترونیکی مصرفی (یک قانون تصویب شده در زمستان سال گذشته). ما حق این را; ولادیمیر پوتین و کرملین محافل قرار دادن کار بیشتر به خفقان تاثیر فن آوری های خارجی در داخل مرزهای روسیه. پارانویا درایوهای بسیار از این تفکر است.

در عین حال که دقیقا به همین دلیل ما دیپلمات ها و مقامات تجارت باید انتظار ادامه داد: موانع—مسکو اعتقاد در گسترش “سایبر حاکمیت” و بالا بردن دیجیتال موانع بعید است که اجازه دهید تا در هر زمان به زودی. روسی دادگاه در ادامه به خوب آمریکا رسانه های اجتماعی شرکت ها برای ذخیره سازی داده های خود را به صورت محلی به عنوان مثال و جریمه افزایش حتی اگر بسیاری از شرکت نگه داشته اند شکایت و ادامه داد: به نادیده گرفتن قوانین است. مشارکت در اصلاح دیجیتال موانع تجاری از این رو خواهد بود فراتر از به چالش کشیدن اگر نه غیر ممکن است.

در 192 صفحه گزارش در چین بیش از سه برابر طولانی تر از jeremiad در روسیه اشاره می کند که جمهوری خلق “همچنان ادامه دارد و به آغوش یک دولت به رهبری mercantilist رویکرد به اقتصاد و تجارت با وجود اعضای سازمان تجارت جهانی انتظارات.” این گزارش مناجات تجارت موانع شامل دولت سیاست صنعتی کد منبع بازرسی و ناکافی مالکیت معنوی حمایت. این گزارش موضع قطعا نشان دهنده پکن را افزایش حمایت از تولیدات داخلی دیجیتال—بلکه تهمت و دولت به طور فزاینده ای سخت (و غالبا zero-sum) خط در چین است.

بسیاری از دیجیتال شکایات مرکز در سازمان تجارت جهانی را در موافقتنامه عمومی تجارت خدمات و یا GATS. برای سال در حال حاضر کشورهای استدلال کرده اند بر اینکه آیا سیاست ها مانند داده های محلی سازی الزامات قوانین حریم خصوصی و کد منبع بازرسی (به عنوان پکن پیاده سازی) را نقض GATS که نیاز به سازمان تجارت جهانی, اعضای, به, خوب, محدود, محدودیت های که بر تجارت و سرمایه گذاری در خدمات. آمریکا نه تنها در اینجا; ژاپن, برای مثال, انتقاد چین محدودیت در جریان داده ها تحت GATS تعهدات.

آمریکا تجارت نماینده سند در چین طول می کشد مشابه موضع. رفتن به جلو هر چند سرعت رو به وخامت ما-روابط چین (به خصوص فاجعه در میان Covid-19 pandemic) ثابت خواهد کرد که یک مانع برای مغلوب ساختن پیشی جستن به دولت فشار خود را دیجیتال تجارت دستور کار است. پکن اعتقاد در “سایبر حاکمیت” را به همین ترتیب بخشی از این چالش به عنوان دولت همچنان به گسترش و تعمیق کنترل دولت از فضای مجازی در کشور است.

در حالی که تعیین شده خود را, گزارش یک کشور ثالث شده است مکرر گودال توقف در امریکا ضد دیجیتال تجارت مانع تور: هند است. به تازگی ما zeroed در شبه قاره سوال داده محلی سازی سیاست.

اطلاعات محلی سازی مورد نیاز در حال حاضر در کتاب مانند موظف به ذخیره سازی محلی از شهروند هند اطلاعات پرداخت—قبلا مقاومت از صنایع بی علاقه در انطباق هزینه های. مسترکارت, امریکن اکسپرس ویزا و شرکت های دیگر به عنوان مثال مبارزه کرد و در برابر بانک مرکزی هند نیاز. آن بود هر چند فایده ای نداشت.

این ramped تا در سال گذشته زمانی که هند را به جلو حفاظت از اطلاعات شخصی لایحه که نسخه اولیه شامل چندین الزامات مورد نیاز برای ذخیره سازی محلی داده ها در هند شهروندان است. لابی از نه فقط ما صنعت بلکه دولت آمریکا سرعت گرفت.

در سپتامبر سال 2018 سفیر آمریکا به هند صحبت می کرد در بمبئی در مورد چگونه کشورها به دنبال ترویج نوآوری در فن آوری باید “جلوگیری از overreaching در سیاست مانند داده های محلی سازی.” در سال گذشته G20 در اوزاکا, ژاپن, رئیس جمهور تهمت و گفت که “ایالات متحده مخالف داده های محلی و سیاست های که استفاده شده است برای محدود کردن دیجیتال جریان تجارت و نقض حریم خصوصی و مالکیت معنوی حمایت.” وزیر خزانه داری استیو Mnuchin با وجود برخی از روشن شدن آرزوها در هند برای اطلاعات محلی سازی الزامات اظهار نظر پس از یک ماه نوامبر دیدار با هند وزیر امور مالی است که “هر دو طرف به دنبال به جلو به ادامه بحث در مورد مسائل مربوط به داده های محلی سازی.”

احتمال دارد در واکنش به هر دو دولت و صنعت-led پوش بک هند پارلمان آرام برخی از این الزامات در این لایحه آخرین پیش نویس است. برای مثال برخی از داده ها را در حال حاضر تنها باید آینه—با نام مستعار یک کپی ذخیره شده به صورت محلی—با محدودیت های دیگر قرار داده شده در ارسال های دیگر نسخه های خارج از کشور. پس در این راه ما تا به حال برخی از موفقیت است.

در عین حال هند دیپلمات به تازگی در واشنگتن به گفته یک مقام بلندپایه آمریکایی با اشاره انگشتان دست در صورتحساب مانند ما داده و بومی سازی طرح توسط سناتور جاش هاولی درخواست چگونه آمریکایی تمسخر هندی, داده, محلی سازی, قوانین حمایتی و مانع بالا بردن در حالی که به طور همزمان پیشنهاد خود را.

این فقط whataboutism—هر چند برگزاری یک نماینده به لایحه دولت آمریکا سیاست یک کشش.

بیشتر دموکراسی های در حال تغییر و دوباره مواضع خود را در اطراف “سایبر حاکمیت” سوال اگر حتی دولت های دموکراتیک نمی تواند اعمال کنترل بیشتر بر اینترنت در مرزهای خود را. نه تنها این کشور به دنبال راه های بهتری برای کاهش آنلاین, آسیب, اما آنها همچنین نگران امنیت داده ها. از این رو آنچه است که قطعا یک ادراک در برخی دیگر از کشورهای متناقض با ما ارسال پیام.

چندین کشور و نه فقط روسیه و چین بلکه ما نیز خفقان را بر سرمایه گذاری خارجی در بخش فن آوری—همه چیز از نیمه هادی ها به یادگیری ماشین های کاربردی. بسیاری از موشکافی و سرمایه گذاری-مسدود کردن تمرکز بر حفاظت از شهروند و مصرف کننده اطلاعات به عنوان به خوبی.

در حالی که همه کشورهای ذکر نشده در بالا فشار رو به جلو با دیجیتال موانع تجاری نیز مربوط به آمریکا مقامات تجارت: اطلاعات محلی سازی مورد نیاز در اندونزی, نیجریه و کنیا; محدودیت در اینترنت تبلیغات در ویتنام; محدودیت مرزی جریان داده ها در کره جنوبی.

آمریکا و دیگر دموکراتیک کشورهای درگیر در بسیاری از چینی یا روسی فعالیت هایی که تا نگرانی سیاستگذاران در واشنگتن مانند سرقت مالکیت معنوی. واضح است که این رفتارها به طور مستقیم در تضاد با آنچه در بسیاری از کشورها بدانند به شیوه های تجارت منصفانه. اما برخی مسائل مانند داده های محلی سازی اجباری و امنیت داده ها و مقررات ملزم به دریافت بیشتر داخلی تمرکز را از ما و دموکراتیک آن متحدان و شرکای. چگونه سیاستگذاران آمریکایی آشتی دادن این حقایق که پرداختن درک دیجیتال موانع تجاری در جاهای دیگر—همه در حالی که مبارزه با غلط equivalencies—بسیار مهم است برای دیجیتال دیپلماسی و تجارت رفتن به جلو.


سیمی نظر انتشار مقالات خارج از همکاران به نمایندگی از طیف گسترده ای از دیدگاه های. ادامه مطلب نظرات در اینجا. ارسال یک op-ed در opinion@wired.com.


بزرگ تر سیمی داستان
  • موضوع: چگونه همه ما حل بحران آب و هوا
  • همه چیز شما نیاز به کار از خانه مانند یک حرفه ای
  • سلامتی اثرگذارندهها فروش وعده های دروغین به عنوان بهداشت ترس افزایش می یابد
  • چرا زندگی در طول یک بیماری همه گیر احساس حقیقی
  • خدمات پستی را تعجب آور نقش مهمی در زنده ماندن روز قیامت
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im