به ما می گوید هکرهای چینی رفت و بیش از حد در طول Covid-19 بحران

اف بی آی و وزارت امنیت داخلی می گویند که پکن هک “خدشه دار” تحویل بسیار مورد نیاز Covid-19 گزینه های درمان.

این هیچ راز که Covid-19 همه گیر ایجاد کرده است نخست شرایط را برای دولت ملت نرم. کار از خانه اغلب به معنی کمتر سخت امنیتی که به نوبه خود دعوت دیجیتال جاسوسی است. اما روز چهارشنبه ایالات متحده به نام چین-حمایت هکرها به طور خاص متهم را به اتهام جاسوسی اما به خطر انداختن Covid-19 واکسن پژوهش است.

به عنوان جهان سراسیمه برای جلوگیری از همه گیر و پیدا کردن یک واکسن محققان و مقامات دولتی به طور فزاینده هشدار در مورد افزایش حملات سایبری به طور کلی و از جمله در آن به احتمال زیاد مربوط به اطلاعات جمع آوری. دومی را به خصوص هدفمند بهداشت عمومی نهادهای مانند سازمان بهداشت جهانی.

این مسابقه به منظور توسعه یک واکسن است به خصوص مخاطرات بالا. در حالی که بسیاری از کشورها ادعا می کنند آنها مایل به همکاری بین المللی در سراسر فرایند آن را تعجب آور است که برخی از سازمان ملل خواهد به نوبه خود به جاسوسی برای پر کردن شکاف و suss کردن آنچه که محققان ممکن است عقب نگه داشتن. اما اگر این عملیات را مختل و یا آسیب واکسن و توسعه آنها می تواند نقض هنجارهای اطراف جاسوسی است. یک بیانیه مشترک توسط دفتر تحقیقات فدرال و وزارت امنیت داخلی امنیت سایبر و زیرساخت های آژانس امنیت متهم چین انجام دقیقا همان است که.

“این بازیگران مشاهده شده اند و تلاش برای شناسایی و بە دست آوردن مالکیت معنوی با ارزش و بهداشت عمومی اطلاعات مربوط به واکسن درمان و تست از شبکه و پرسنل وابسته Covid-19-مربوط به تحقیقات” مشترک اعلام می شود. “پتانسیل سرقت این اطلاعات را خدشه دار تحویل امن و موثر و کارآمد گزینه های درمان.”

هشدار می دهد و اندک اطلاعات بیشتر در مورد دقیقا چگونه چین وابسته به عملیات می تواند مانع از تحویل از درمان, اما این می تواند مربوط به برنامه به طور بالقوه مانع و دست و پا گیر احتیاطی سازمان ها باید برای تقویت دیجیتال خود را دفاع.

“اگر جاسوسی پرتاب کردن تلاش ها برای رسیدن به یک واکسن سپس من خوشحالم که CISA خواستار این را می گوید:” جیسون هیلی ارشد و محقق در دانشگاه کلمبیا مدرسه بین المللی و امور عمومی با تمرکز بر cyberconflict. “اما آنها به طور خاص در اینجا گفت که چین در تلاش است به سرقت این برای به دست آوردن امنیت ملی یا مزیت رقابتی است. اگر ما مایل است به استدلال می کنند برای هنجارهای من نگاه به جلو به ما انجام آن را به طور مستقیم و گفت: اینجا جایی است که ما فکر می کنیم که زمین بازی نهفته است چرا که قطعا ما در حال فعال بودن در بسیاری از این مناطق به عنوان به خوبی. من می خواهم انتظار CIA و NSA هستند و تنها با نشستن در دست خود.”

هنجارهای بین المللی از spycraft و جاسوسی بیشتر یک پروژه جمعی از مجموعه ای از قوانین فردی. هر کشور دارای منافع امنیتی در جاسوسی و انجام خواهد شد بنابراین اگر آن را می توانید. اما هنوز هم وجود دارد به طور کلی ناگفته اجماع است که محدودیت وجود داشته باشد در قبول اعمال در مقابل کسانی که تلقی کرد. بیش از چند دهه گذشته افزایش دیجیتال جاسوسی داده است سازمان ملل بسیار وسیع تر پتانسیل رسیدن به, اگر چه, و تاری این در حال حاضر خطوط خوب است.

ما برای سال ها تلاش برای جلوگیری از چینی cyberespionage در خاص است. نقطه عطفی توافق بین دو کشور در سال 2015 به نظر می رسید به سرعت ضرب و جرح در بخش خصوصی اما از آنجا که روشن شده است که این توافق نبود نوش دارو. در این مرحله ما انتظار دارد پکن به مقصر بودن مقدار معینی از هوش-جمع آوری و مالکیت معنوی و سرقت است اما به طور فزاینده ای محکوم آن عمل می کند و علنا تحت تعقیب هکرهای چینی و وضع تحریم ها به عنوان کسانی که تلاش ها تشدید شده است. تمام کسانی که ابزار به معنای کمک به جلوگیری از جاسوسی اگر چه تا کنون با موفقیت ظاهری.

ناامیدی ناشی از Covid-19 همه گیر است که یک انگیزه قوی برای کشور به چشم پوشی از آن ضمنی چک در نرم.

“چشم انداز برای بازدارندگی در حال کم نور به دلیل ریسک بسیار بالا می گوید:” جان Hultquist مدیر اطلاعات و تجزیه و تحلیل در شرکت امنیتی FireEye. “ما شاهد رسوخ چند از بازیگران مختلف در برابر سازمان هایی که در حال توسعه درمان است. چین و روسیه و ایران است. و ما گمان می برند که وجود دارد بسیاری از بازیگران بیشتر در بازی. این بحران خیلی مهم را نادیده بگیرد. من فکر نمی کنم آن را بسیار به احتمال زیاد است که هر کسی در حال انجام کسب و کار به عنوان معمول است. من فکر می کنم آنها در حال تمام تمرکز تلاش های خود را بر روی این مشکل است.”

این CISA/هشدار اف بی آی می گویند چرا این تماس از چین به تنهایی زمانی که بسیاری از کشورهای در حال احتمالا درگیر در فعالیت های مشابه. اما در حال حاضر مملو رابطه بین چین و آمریکا پیچیده شده است و حتی بیشتر با این بیماری همه گیر. برخی از مقامات آمریکایی از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را علنا اقدام به سرزنش چین برای ظهور Covid-19.

روز چهارشنبه اعلام شد, هر چند بدون هماهنگ با مشخصات بالا condemnations رفتار از کاخ سفید یا وزارت امور خارجه. این می تواند معنی است که آن را در نظر گرفته شده برای کمک به این روایت که چین به سرزنش برای این بیماری همه گیر. و یا آن را به سادگی می تواند به این معنی است که سازمان های دیگر نیست تصمیم گرفت چه بیشتر مراحل آنها ممکن است ،

“به وضوح جهانی و همه گیر است که یک تهدید وجودی برای همه ملل و معتبر هدف برای هوش تیم” کلمبیا را هیلی می گوید. “این باید اولویت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرعت همه گیر و اگر رهبران ملی—به ویژه اما نه تنها چین و روسیه و ایران—در حال دادن آمار دقیق. اما وجود دارد یک بحث است که حتی به طور معمول قابل قبول ژئوپولیتیک جاسوسی باید بسیار محدود و در زمانی که پس از رفتن واکسن و اطلاعات مربوط.”

این CISA/FBI اعلام نشان می دهد که دولت آمریکا به خانههای گلی خالی پارامترهای جاسوسی در یک بیماری همه گیر. در افراطی و تهاجمی و نرم در برابر اهداف توسعه واکسن و یا دیگر نجات بخش درمان می تواند به معنای عبور از خط نامرئی—و می تواند حکم برخی از مرتب کردن بر اساس از اقدامات تلافی جویانه.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چقدر یک انسان زندگی در واقع با ارزش است ؟
  • همه گیر انتقاد خیابان اصلی: “ما در حال تلاش برای زنده ماندن”
  • همه چیز ما در مورد Covid-19 آنتی بادی آزمایش (تا کنون)
  • راه هایی برای آرام ماندن و استراحت در طول قرنطینه
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>