زمانی که دانشمندان و دیگران به استفاده از اصطلاحات تخصصی خود را در حالی که از نظر برقراری ارتباط با عموم که اثرات بسیار بدتر از فقط ساخت آنها چه میگویند سخت به درک.

در یک مطالعه جدید افراد در معرض اصطلاحات در هنگام خواندن در مورد موضوعات مانند خودروهای بدون راننده و فولاد روبات بعد گفت: آنها کمتر علاقه مند به علم از دیگران که در مورد موضوع های مشابه اما بدون استفاده تخصصی از نظر.

آنها همچنین کمتر احتمال دارد به فکر می کنم آنها خوب بودند در علم کمتر احساس آگاهانه در مورد علم و کمتر احساس واجد شرایط به بحث علم مباحث.

مهمتر از آن ساخته شده تفاوت که اگر این اصطلاحات از نظر — مانند “کاهش هوشیاری” و “لاپاراسکوپی” — تعریف شد در متن: حتی زمانی که از نظر تعریف شد خوانندگان هنوز هم احساس فقط به عنوان رها به عنوان خوانندگان که خواندن اصطلاحات که نیست توضیح داد.

مشکل این است که صرف حضور اصطلاحات می فرستد دلسرد پیام به خوانندگان گفت: هیلاری Shulman نویسنده سرب از مطالعه و استادیار گروه ارتباطات در دانشگاه ایالتی اوهایو.

“استفاده از دشوار تخصصی کلمات یک سیگنال است که به مردم می گوید که آنها به آن تعلق نمی,” Shulman گفت.

“شما می توانید به آنها بگویید که چه از نظر ميانگين اما مهم نیست. آنها در حال حاضر احساس می کنم که این پیام نیست برای آنها است.”

این مطالعه جدید است که آخرین در یک سری Shulman و همکاران او نشان می دهد که چگونه زبان پیچیده در سیاست به عنوان علم می تواند منجر مردم را به موتور را تنظیم کردن.

“سیاست این است که در آن من شروع” Shulman گفت.

“ما دریافته اند که زمانی که شما با استفاده از زبان محاوره در هنگام صحبت کردن به مردم در مورد مسائل مانند سیاست های مهاجرتی آنها گزارش بیشتر علاقه به سیاست بیشتر توانایی درک اطلاعات سیاسی و اعتماد به نفس بیشتری در خود عقاید سیاسی.”

Shulman و همکاران در حال حاضر مطالعه زبان عمومی و تعامل شامل حدود 20 های مختلف سیاسی و علمی موضوعات همه با نتایج مشابه.

“ما می توانیم شهروندان به تعامل با پیچیده سیاسی و علمی مسائل اگر ارتباط ما به آنها در زبان است که آنها را در درک” او گفت:.

آخرین مطالعه آنلاین منتشر شد به تازگی در مجله زبان و روانشناسی اجتماعی و ظاهر خواهد شد در آینده نسخه قابل چاپ.

در این مطالعه 650 بزرگسالان شرکت کننده آنلاین. آنها خواندن یک پاراگراف در مورد هر یک از سه علم و تکنولوژی موضوعات: self-driving cars, فولاد روبات و 3D bio-چاپ است.

در حدود نیمی از آنها را بخوانید نسخه از پاراگراف بدون اصطلاحات مخصوص یک صنف و نیم بخوانید نسخه با اصطلاحات مخصوص یک صنف.

مثلا یکی از جملات بالا-اصطلاحات نسخه از فولاد روبات خواندن پاراگراف: “این سیستم کار می کند به دلیل هوش مصنوعی یکپارچه سازی از طریق حرکت پوسته پوسته شدن و لرزش کاهش است.”

بدون اصطلاحات مخصوص یک صنف است که نسخه ای از همان جمله را بخوانید: “این سیستم کار می کند چون از برنامه نویسی است که باعث می شود این ربات حرکات دقیق تر و کمتر لرزان.”

نیمی از افرادی که جزئیات بالا-اصطلاحات نسخه نیز ارائه شد این فرصت را به دیدن این اصطلاحات از نظر تعریف شده است. زمانی که آنها برگزار موس کامپیوتر خود بیش از یک تاکید اصطلاحات مدت یک جعبه متن به نظر می رسد با تعریف — دقیق زبان مورد استفاده در اصطلاحات نسخه.

پس از خواندن هر پاراگراف امتیاز شرکت کنندگان چگونه از آن آسان برای به عنوان خوانده شده.

آنها پس از خواندن هر سه پاراگراف تکميل انواع اقدامات بررسی مسائل مانند علاقه خود را در علم و چقدر آنها فکر می کردند که می دانستند در مورد علم است.

همانطور که انتظار می رود شرکت کنندگان که جزئیات بالا-اصطلاحات پاراگراف فکر آنها سخت تر به عنوان خوانده شده از کسانی که خواندن بدون اصطلاحات مخصوص یک صنف توصیف — حتی اگر آنها به حال تعاریف موجود برای آنها است.

“آنچه ما در بر داشت این است که به مردم تعاریف مهم نیست در همه — آن را به حال هیچ اثر دشوار است که چگونه آنها فکر می کردند به خواندن بود:” Shulman گفت.

در معرض بودن به اصطلاحات مخصوص یک صنف به حال انواع مختلفی از اثرات منفی بر خوانندگان این مطالعه نشان داد.

“قرار گرفتن در معرض اصطلاحات رهبری مردم به گزارش چیزهایی مثل “من واقعا خوب در علم’ ‘من علاقه مند به یادگیری در مورد علم’ و ‘من واجد شرایط برای شرکت در علم بحث'” Shulman گفت.

اما کسانی که خواندن بدون اصطلاحات مخصوص یک صنف نسخه بیشتر احساس قدرت.

“آنها بیشتر احتمال دارد به می گویند که آنها درک آنچه که آنها به عنوان خوانده شده چرا که آنها یک علم نوع از کسی که آنها را دوست و علم در نظر گرفته و خود آگاه است.”

وجود دارد و حتی سمت تیره تر هر چند به مردم چگونه واکنش نشان می دهند زمانی که آنها در معرض اصطلاحات پر توضیحات از علم است.

در یک مطالعه قبلی با همین شرکت کنندگان منتشر شده در مجله درک عمومی از علم محققان دریافتند که خواندن اصطلاحات رهبری مردم به این باور نیست این علم است.

“هنگامی که شما یک زمان دشوار پردازش اصطلاحات شما شروع به ضد استدلال می کنند. شما نمی مانند آنچه شما در حال خواندن. اما زمانی که آن را آسان تر به عنوان خوانده شده, شما بیشتر متقاعد و شما بیشتر احتمال دارد برای حمایت از این فن آوری” او گفت:.

“شما می توانید ببینید که چقدر مهم است برای برقراری ارتباط به وضوح زمانی که شما در حال صحبت کردن در مورد علم پیچیده افراد مانند تغییر آب و هوا یا واکسن.”

Shulman گفت که استفاده از اصطلاحات مناسب است با علمی مخاطبان است. اما دانشمندان و علم ارتباط برقرار میکنند که می خواهند برای برقراری ارتباط با مردم نیاز به تغییر زبان خود ابتدا با از بین بردن اصطلاحات مخصوص یک صنف.

“بیش از حد بسیاری از مردم فکر می کنم که اگر آنها فقط خود را تعریف و از نظر همه چیز تنظیم شده است. اما این کار نشان می دهد که چنین نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su