Amazon Studios’ جدید, lo-fi, sci-fi تلنگر است که به جاست غربالگری در انتخاب drive-ins یک مهلت.

Amazon Studios’ آخرین نسخه وسیع از شبیک فیلم که تقریبا نیازی به تماشا. که عجیب و غریب است اما نه توهین. کاملا مخالف واقع: گوش درایو طرح. یکپارچهسازی با سیستمعامل, علمی تخیلی, هیجان انگیز زیر یک تابلو اپراتور و رادیو دی جی به عنوان آنها را تعقیب مرموز صدای بالقوه فرازمینی ریشه. خود را خبرچینان در حال تماس گیرنده منتزع و گاهی اوقات هرگز دیده می شود در همه. فیلم گفت و گو سریع و واضح و تنش آن ساخته شده است توسط عجیب و غریب کراکل و وحشت زده مناجات و ناگهانی سکوت. به طوری که گاهی اوقات فیلم کنار می گذارد با تصاویر و در مجموع کاهش به سیاه و ساخت آن را احساس مانند شبح وار رادیو پخش قدیم است. چشمان شما خواهد بود چسب به صفحه نمایش به هر حال.

این ترکیبی از نوآوری و نوستالژی است آنچه بیشتر قابل توجه در مورد قریب به اتفاق از شبو همان درست است از انتشار آن. در ابتدا این فیلم بود که میله میله به آمار تئاتر کاملا استاندارد راه و تماشای آن شما می توانید تصور کنید که آرام نپرداخته فیلم مثل این که غرق توسط splashier تابستان فیلم های پرفروش. اما در یک نمونه نادر از Covid-19 همه گیر تولید هر چیزی از راه دور, مثبت, توقیف multiplexes لازم یک نوع متفاوت از آزادی. در حال حاضر شما می توانید فیلم را انتخاب کنید و درایو-در تئاتر فقط 50 سنت در هر بلیط و یا شما می توانید جریان آن در آمازون نخست بازآفرینی زیرزمین فیلم شب خود را با quaranteam. آن را سخت به تصور کنید که مناسب تر برای انتشار چنین یکپارچهسازی با سیستمعامل فیلم تجربی.

گسترده ای از شب شروع می شود به شما می گویم که این یک برنامه تلویزیونی. چراغ های led و دوربین تابه را از طریق یک اتاق زندگی می کنند به یک تلویزیون در حال پخش یک قسمت از چیزی به نام پارادوکس تئاترآغاز می شود که با یک پرتره از شهر های کوچک آمریکا در آن quaintest: 1950s در طول یک دبیرستان بسکتبال بازی کامل با یک گروه برنج و cartwheeling cheerleaders در شهر داستانی از Cayuga, New Mexico. اورت سریع صحبت کردن غره رادیو میزبان نامیده می شود برای کمک به تشخیص الکتریکی مسئله که چند نفر به او بگویید که به احتمال زیاد با توجه به مزاحم سنجاب جویدن از طریق سیم دوباره. او در دیدار Fay کراکر یک نوجوان به تابلو اپراتور و می آموزد که چگونه به استفاده از جدید خود را در نوار ضبط است. سپس در حالی که بقیه شهر روسری کردن ساندویچ و تماشای بازی این جفت ارز می شنود که وهم آور صدا و لحن شیفت از دنج برای سرد. پارانویا به طور بالقوه غیر قابل اعتماد مردم به آنها بگویید زیرزمینی نظامی پناهگاه و چراغ در آسمان و کودکان که از دست رفته بدون ردیابی.

اگر راه اندازی می آورد رزول به ذهن که عمدی. گسترده ای از شب دوزی با اشاره به بشقاب پرنده ها و برخورد نزدیک lore ایجاد یک فرازمینی وحشت در 1950s جدید مکزیک است که تنها بخشی از آن است. ایستگاه رادیویی اورت با این نسخهها کار در این است که به نام WOTW—اشاره به اورسن ولز’ جنگ دنیاها رادیو پخش در بیشتر راه بیش از یک. تلویزیون نشان می دهد در این فیلم تناقض تئاتر, پژواک منطقه گرگ و میشحق را به صدا دار گوینده اعلام کرد که بیننده لغزش به یک “عرصه بین مخفی و فراموش شده است.” حتی فرض اساسی—اتفاقات عجیب و غریب در یک منطقه روستایی است که ممکن است بیگانگان و یا ممکن است یک گرند دولت توطئه—بسیار آشنا و حتی پیش ساخته. در شهر های کوچک شکار بشقاب پرنده ها چیزی است که مانند یک بنیادی اسطوره های مدرن آمریکایی توطئه فرهنگ است. مخاطب نیاز بسیار کمی به کمک انداختن به آن جهان.

که خوب است چرا که قریب به اتفاق از شب است و نه علاقه مند در handholding و یا پاسخ دادن به سوالات. اولین 15 دقیقه در حال حاضر هیچ روایت آنچه فقط یک مقدار زیادی از جذاب سریع بحث در مورد شاخ و ضبط صوت و جانوران محلی. دوربین همچنان بر چهره مردم برای چند دقیقه در حالی که گوش دادن به افراد دیگر صحبت offscreen. چند نفر دیوانه وار بگویم پری و اورت است که “هیچ چیزی در آسمان” اما آنها به ندرت نگاه کردن. گاهی اوقات صفحه نمایش تاریک می رود. و—خفیف spoiler—شما هرگز پیدا کردن آنچه که اتفاق می افتد. حداقل نه واقعا. گسترده ای از شب احساس یدکی در راه عالی داستان کوتاه می کند: آن را فشرده زیرک و جدی. ترجمه هر خط از گفت و گو درایوهای داستان و شخصیت. این رادیو بازی با فیلمبرداری. این یک شایسته مدرن جانشین ولز’ جهان از جهان—lo-fi sci-fi در آن کم چرب ترین قسمت و بهترین.


بزرگ تر سیمی داستان
  • در طول مستند, نقشه های گوگل به پسر من یک راه
  • شات اول: در داخل Covid واکسن سریع آهنگ
  • چگونه پارسه طراحی فوق العاده سریع اینترنت در خارج از کشور
  • سفینه فضایی زمین و ارزش آرمانی فکر کردن
  • در مورد بازگشایی مدارس
  • 👁 آنچه که هوش به هر حال ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de