راه ما در حال مبارزه علیه Doomscrolling

این هفته آنجلا Watercutter ما می پیوندد به بحث در مورد چرا آن را سخت به unglue چشم خود را از اخبار بد در رسانه های اجتماعی. به علاوه ما به اشتراک راهنمایی برای قرار دادن تلفن.

Doomscrolling—همه آن را انجام می دهند! شما در حال دروغ گفتن در تخت بر روی تلفن خود را در تلاش برای به خواب رفتن, اما پس از آن شما را تا پایان بیدار ماندن برای ساعت به عنوان رسانه های اجتماعی خود را, جدول زمانی شما را پر می کند با خشم و اضطراب است. این فقط در باغ خود را-انواع FOMO یا نه. ما در وسط یک بیماری همه گیر و این احساس می تواند وجود دارد تازه و جدید فاجعه و یا شکست هر روز. اضافه کردن صفحه نمایش از جمعی از غم و اندوه نژادی و بی عدالتی به مخلوط و می توان آن را حتی سخت تر به دور نگاه کنید. پس چگونه شما اقامت مطلع و بدون رشد خشمگین? چگونه می توانم به شما اقامت متصل بدون فزاینده به ناامیدی ؟

این هفته در ابزار آزمایشگاه سیم و سردبیر ارشد آنجلا Watercutter ما می پیوندد به بحث در مورد ما تغییر روابط با رسانه های اجتماعی و چگونه ما در حال شماره گیری پشت doomscrolling.

نمایش یادداشت ها

جزئیات آنجلا داستان در مورد چگونه doomscrolling است فرسایش سلامت روانی خود را در اینجا. بیشتر بخوانید درباره دیجیتال خوب بودن ابزار در گوشی های آندروید در اینجا و پیدا کردن تمام سیمی پیشنهادات و پوشش دیجیتال سلامتی اینجا. پیدا کردن Ram Dass’ در اینجا و در حال حاضر پادکست اینجا. راهنمای ما به بهترین Kindles است که در اینجا.

توصیه های

آنجلا توصیه من ممکن است شما را از بین ببرد HBO. لورن توصیه Netflix بکشد اثر: سرزمین غول توسط Recode/Vox. مایک توصیه موسیقی Ennio Morricone و که شما را به خواندن جان Zorn اگهی از Morricone در نیویورک تایمز.

آنجلا Watercutter را می توان در توییتر @WaterSlicer. لورن گود است @LaurenGoode. مایکل calore زبان است @snackfight. Bling اصلی تدریس خصوصی در @GadgetLab. نشان می دهد که تولید شده توسط بون Ashworth (@booneashworth). ما تهیه کننده اجرایی است Alex Kapelman (@alexkapelman). ما تم موسیقی است که توسط انرژی خورشیدی کلید.

اگر شما نظرات خود را در مورد نشان می دهد و یا فقط می خواهید را وارد کنید برای برنده شدن 50 $gift card, نگاهی مختصر ما شنونده بررسی در اینجا.

چگونه برای گوش دادن

شما همیشه می توانید گوش دادن به این پادکست از طریق پخش کننده های صوتی در این صفحه اما اگر شما می خواهید برای به اشتراک به صورت رایگان برای دریافت هر قسمت در اینجا نحوه:

اگر شما بر روی آی فون یا آی پد برنامه را باز کنید به نام پادکست ها و یا فقط شیر این لینک. شما همچنین می توانید با دانلود یک نرم افزار مانند پوشیده از ابر یا Pocket Casts و جستجو برای ابزار آزمایشگاه. اگر شما با استفاده از آندروید, شما می توانید ما را در Google Play Music برنامه فقط با ضربه زدن اینجا. ما در Spotify در بیش از حد. و در صورتی که شما واقعا به آن نیاز دارید در اینجا خوراک RSS.

متن

[معرفی موسیقی تم]

لورن گود: سلام هر کس خوش آمدید برای ابزار آزمایشگاه. من لورن گود. من ارشد نویسنده در سیمی و من پیوست من cohost سیمی سردبیر ارشد مایکل calore زبان. سلام مایک.

مایکل Calore زبان: سلام. سلام حال شما چطور است ؟

LG: سلام. سلام? شما در هاوایی این هفته ؟

MC: این دولت از ذهن است. آن را مانند Margaritaville. آن را در هر نقطه که شما می خواهید آن را به.

LG: من که به در نظر گرفتن از آنجایی که ما در حال رفتن بسیاری از مکان ها در این تابستان. ما نیز در این هفته توسط سیمی سردبیر ارشد آنجلا Watercutter که من فقط متوجه شدم با وجود این واقعیت است که او شده است در سیمی برای سال های بسیاری است و یکی از ما بسیار محترم و همکاران این اولین بار است که در این ابزار آزمایشگاه?

آنجلا Watercutter: بله بله. سلام به همه. من هر دو یک ابزار آزمایشگاه باکره و مشتاق طوطی سر در این زمان که مایل بودم در هاوایی است. بنابراین.

LG: من واقعا نمی توانم باور کنم که ما به حال شما در عین حال, اما من خوشحالم که ما در حال اصلاح وضعیت.

AW: من در هر زمان در دسترس. من بیشتر وقت آزاد در حال حاضر از من به طور معمول خواهد بود.

LG: ما نمی توانیم قول می دهم راه حل برای همه چیز این روزها اما ما می توانیم آنجلا در پادکست ، تمامی حقوق امروز ما در حال صحبت کردن در مورد چیزی است که شما احتمالا همه بسیار آشنا در حال حاضر. آن را به نام doomscrolling. من خندیدن وقتی که من آن را می گویند اما این خنده دار نیست. خوب شاید شما درک نمی کنند که آنچه در آن است به نام, اما این چیزی است که ما خواستار آن. این است که چیزی که در آن شما فقط خیره در رسانه های اجتماعی شما به طور مداوم در طراوت و پیمایش. شما قادر به اشک خود را دور از هر تازه جهنم جهان پخته شده است تا در گذشته یا دو ساعت و سپس به طور ناگهانی آن را 2 در صبح و شما پر از اضطراب است که شما نمی توانید خواب. آنجلا نوشت: داستان در مورد این WIRED.com به تازگی و بنابراین ما به ارمغان آورد او را به حل تمام مشکلات ما در اطراف doomscrolling در حدود 30 دقیقه است. این است که درست است ؟

AW: آره. دوباره ما را بدون وعده های درمان در اینجا بر روی ابزار آزمایشگاه پادکست به من گفته شده است اما من بهترین من انجام خواهد داد.

LG: OK. پس ما را از طریق همین دلیل این چنین رایج مکانیسم مقابله ای در حال حاضر.

AW: من فکر می کنم آن را فقط یک ماده از ما احساس می کنم اگر ما به دنبال حفظ در اخبار و نگه داشتن جستجو وجود خواهد داشت یک پاسخ وجود دارد که برخی از جاده آجر زرد در توییتر که ما را به برخی از نتیجه بهتر. حداقل این چیزی است که اتفاق می افتد با من. من از نوع حفظ و پیمایش و فکر می کنم در نهایت من دیدن برخی از خبر خوب و یا برخی از مرتب کردن بر اساس چیزی دیگری است. چیزهایی که من به طور معمول به رسانه های اجتماعی برای من هنوز هم نگه می, اما پس از آن شما فقط نوع در حفظ و پیدا کردن بیشتر و بیشتر برای کمبود اصطلاح بهتری بد اطلاعات یا غمگین اطلاعات است. سپس هنگامی شروع می شود که شما نوع نمی تواند متوقف کردن که به طور کامل متفاوت است اما به طور کامل مجزا و کمتر خوش بینانه به دنبال سوراخ خرگوش.

LG: چگونه است که این متفاوت از ما عادی اعتیاد به رسانه های اجتماعی است ؟

AW: ما به طور کلی بحث در مورد رسانه های اجتماعی و اعتیاد در مفهوم مانند یک FOMO نوع از چیزی. در آنچه که من اسمش قبل از زمان قبل از قرنطينه نوع تنظیم در اطراف اواخر فوریه و اوایل مارس کسانی از ما که واقعا پایین رفت و در این رسانه های اجتماعی سوراخ خرگوش بررسی شد ما دوستان Instagrams و دیدن یک حزب ما از دست رفته و یا یک شام ما نمی توانید آن را و یا چیزی و یا ما زیر مشاهیر و یا با نگه داشتن هر نوع توییتر بحث روز است. وجود دارد اخبار ، بدیهی است که ما به نگه دارید تا با رسانه های اجتماعی چون ما می خواهیم فقط به نگه دارید تا با آنچه که در جهان است, اما من فکر می کنم بیش از پنج یا شش ماه است که واقعا در نوع تکامل یافته است.

در حال حاضر ما در حال مرتب کردن بر اساس از غواصی در دوباره و به این یورش از اطلاعات است. در آغاز قرنطینه بدیهی است که در ماه مارس آن را coronavirus عفونت نرخ و چه دولت جدید نقطه داغ و من باید از ماسک باید من پوشیدن ماسک? همه از این نوع از چیزهایی که در اخبار هر روز. ضمنا پوشیدن ماسک. و سپس چند ماه بعد با مرگ جورج فلوید وجود دارد فقط آنقدر اطلاعات بیشتر در مورد تظاهرات و فیلم خشونت پلیس و چیزهایی مانند آن است و پس از آن فقط یک چیز است که ما از رفتن به در راه های مختلف. من فکر می کنم که در آن شیفت آمد. آن استفاده می شود برخی از اخبار بد و پس از آن برخی از توله سگ ویدئوها اما در حال حاضر آن را فقط یک مقدار زیادی از … نه حتی لزوما خبر بد اما فقط سخت-به-نگاهی به اخبار از سانحه, اخبار, چیزهایی که به طور معمول به نوعی شکسته با تکه های دیگری از اطلاعات که در آن در حال حاضر آن را ust آسیب زا به مصرف مداوم روزانه.

MC: پس شما اسکرول و پیمایش و شما در حفظ و دیدن اخبار بد و شما نگه داشتن اسکرول به دلیل شما قانع کننده خود را که شما در نهایت به برخورد برخی از خبر خوب و یا شاید پیدا کردن برخی از مرتب کردن بر اساس قطعنامه. مردم شما صحبت کردیم به این داستان چه چیزی را به شما بگویم این است که در مغز خود را هنگامی که شما در حال پیمایش?

AW: آره. این یک چیز عجیب و غریب. من حدس می زنم اعتیاد بخشی از آن است که بیشتر ما من فکر می کنم که آن را … در یک راه عجیب و غریب ما می تواند متوقف شود, اما آن را سخت به مبارزه با آن است. اما من فکر می کنم مقدار زیادی از آن را بیش از حد لزوما حتی در خود مغز است. یکی از مردمی صحبت کردم به تحقیق رسانه های اجتماعی و اطلاعات تاکتیک و این چیزی است که بیشتر ما به این چیزها نگاه کنیم در رسانه های اجتماعی بیشتر است که رسانه های اجتماعی می داند که به آنها فشار به ما خوردها. بنابراین وجود یک چرخه اتفاق می افتد که بیش از حد وجود دارد. اگر شما در حال doomscrolling, Twitter و Facebook در حال رفتن به خوراک شما بیشتر از همه چیز به doomscroll. بنابراین شما باید آگاه باشید که.

وجود دارد یکی دیگر از چیزی است که یکی از محققان گفت: من این است که این نوع … این شما قرار می دهد در این نوع از فضای سر. محقق من در مورد شناخته شده پس اساسا این روزهای تلویزیون است که مانند شما متقاعد شده است که جهان در واقع بدتر از آن واقعا است. به طور مداوم نوع پیمایش از طریق این چیزها را تقویت می کند که. واقعی, مفهوم, من فقط نگاه آن است که ميانگين جهان, سندرم است که مانند … آن آغاز شده در دهه هفتاد که در آن آن را مانند شما می خواهم به تماشای یک پلیس رویه و یا چیزی شبیه به آن است و فقط فکر می کنم که هر کس به یک برهمی همه چیز بود … فقط مرتب کردن بر اساس از چیزهای وحشتناک اتفاق می افتد در اطراف هر گوشه است که در واقع در برخی موارد نه به عنوان واقعی به عنوان مردم می خواهم به فکر می کنم اگر آنها فقط نوع به طور مداوم مصرف نگران کننده اطلاعات است.

LG: که واقعا جالب مفهوم این ایده که جهان در واقع یک خطرناک تر است یا بدتر از آن است زیرا فقط در این نوع از اطلاعات شما در حال هولناک با.

AW: راست. به خوبی و در سمت تلنگر است که اگر … و این چیزی است که من صحبت دیگری علمی در مورد این است که یکی از چیزهایی که واقعا مفید بوده است در مورد رسانه های اجتماعی است که آن را قادر به آوردن همه چیز را به توجه مردم را در یک راه است که آن را قبل از به حال هرگز. مردم قادر به, متاسفانه, فیلم خشونت پلیس و آن را قادر به اشتراک گذاشته شود در یک راه خاص. آنها به ارمغان آورد به آن بیشتر توجه ملی از آن نمی شده اند اما در سمت تلنگر است که آن را نیز وسیله های بسیاری از بسیار آسیب زا تصاویر در راه است که می تواند مضر.

LG: مایک چه چیزی شما را از این ؟

MC: خوب چیزی که, چیزی که برای من رخ داده است بیش از پنج ماه گذشته در حال حاضر … چهار ماه است ؟ من نمی دانم. من حتی نمی تواند به یاد داشته باشید. دیدن کسانی که از سانحه تصاویر واقعا غرق در زمانی که Instagram در زمان تاریک روشن کنید چرا که برای زمان بسیار طولانی و مهم نیست چقدر بد جهان شد, مهم نیست چقدر بد بود که خبری در توییتر و یا در Facebook و یا در برنامه های خبری و یا صفحه اول روزنامه شما همیشه قادر به رفتن به Instagram و Instagram یک مکان شاد. این بود که با مردم در ساحل, مردم, ارسال عکس از بچه های خود و یا حیوانات خانگی خود را و یا محیط زیبا است که آنها در حال گذراندن تعطیلات خود در. سپس آن را به آرامی شروع به نوبه خود به خاطر مردم آغاز شده و در حال مرگ است و شما را دیدم بزرگداشت بودن ارسال شده در Instagram. مردم شروع به از دست دادن شغل خود و من Instagram خوراک رو گرفته با GoFundme را برای هزینه های درمانی است. بسیاری از دوستان من در کافه ها و رستوران ها و آنها همه از ناگهانی از کار و آن شروع به تیره و خوی در Instagram.

سپس, زمانی که سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات آغاز شده نورد از سراسر کشور این تصاویر بودند, نشاط بخشی, اما نیز وجود دارد یک عنصر از غم و اندوه در این تصاویر به دلیل آنچه در این تصاویر نشان داده شده است. آنها به نمایندگی از نژادپرستی و آنها به نمایندگی از قتل و آنها به نمایندگی از این همه درد و غم و اندوه. پس Instagram تبدیل شده از یک مکان شاد به یکی دیگر از کسانی که یادآور چقدر بد جهان است, که آیا آن واقع است و یا اینکه آیا آن را فقط ما درک آن است. بنابراین من مرتب کردن بر اساس از سمت چپ تعجب باز کنم وقتی گوشی من کجا خوش است ؟ من کجا رفتن ؟ من فقط از نوع کورکورانه مجبور باشید در ق این روز است.

LG: بله (مثبت) و شما به Infinite نشده است. شما TikToker مایک.

MC: من به مراتب بیش از حد قدیمی برای Infinite.

ال جی: آره شما را تا به یک نقطه خوب مایک است که رسانه های اجتماعی در حال حاضر پر شده و بیشتر و بیشتر با تماس به عمل است. به خصوص Instagram من متوجه بیشتر از این که آیا این کمک به یک علت و یا تصدیق نوعی نابرابری های اجتماعی و خواستار عدالت و یا نشان می دهد یک لیست خواندن به کسی و یا فقط خواستار توجه به کسی که ممکن است نیاز در جامعه محلی خود را. شما واقعا دوست دارم به آن را ببینید و من می گویم که واقعا, اما آن را نیز بدان معنی است که رسانه های اجتماعی تبدیل شده است کمتر از یک منفعل تجربه مناسب است ؟ از آنجا که شما در حال وادار به انجام کارها و یا شما می خواهید به انجام همه چیز به خاطر آن به شما می دهد این حس کنترل در یک جهان که در آن ما هیچ کنترل در حال حاضر و یا یک حس به نوعی کمک به یک راه حل برای تمام این بحران است که ما با آن روبرو هستیم همه در همان زمان.

بنابراین وجود دارد که تحریک که اتفاق می افتد در مغز شما است که ما در مورد شنیده ام برای یک مدت زمان طولانی هنگامی که شما در رسانه های اجتماعی. این نوع از شبیه سازی است که شما به طور کامل آگاه است. که هنوز هم اتفاق می افتد اما در حال حاضر وجود دارد این بسیار آشکار پیام در رسانه های اجتماعی. وجود دارد بسیار آشکار تحریک است که شما باید سعی کنید برای کمک به جامعه خود را بیشتر. من فکر می کنم که می تواند یک چیز بسیار مثبت اما من همچنین فکر می کنم به این معنی بیش از هر زمان دیگری ما نیاز به ایجاد برخی از guardrails برای خودمان در سراسر رسانه های اجتماعی مانند “خوب این ساعت که من قصد دارم به آن را بررسی و صرف زمان بر روی آن و شاید در آن ساعت من ممکن است الهام بخش برای رفتن دیگری را در برخی از راه, که خوب است, اما من فقط نمی خواهید به حرکت در رسانه های اجتماعی به مدت سه ساعت و کاملا احساس ضعف” که مسلما من احساس می کنم یک مقدار زیادی از زمان.

MC: آره. که همیشه کار نمی کند هر چند از آنجا که ما در یک محیط … ما خبرنگاران ما در حال به اشتراک گذاری پیام های توییتر با هر یک از دیگر تمام وقت مانند شل و توییتر بخشی از کار ما است. من به doomscrolling در 10:00 در صبح و سپس دوباره در 1:30 بعد از ظهر و پس از آن دوباره در شام. آن را فقط مانند … آن را نگه می دارد به آینده را به شما. این تنها خبر بد هرگز متوقف نمی شود.

AW: یکی دیگر از محققان من صحبت یک زن به نام Alissa ریچاردسون در USC است آننبرگ مدرسه. او با اشاره به من … او گفت که برای … او … او یک کتاب به تازگی به نام تحمل شهادت در حالی که سیاه و سفیدبود که نوع نگاه به فعالیت در جامعه است. بسیاری از فعالان او به صحبت کرد و گفت که آنها واقعا نمی doomscroll زیرا بدیهی است که آنها می خواهم با دیدن این تصاویر تمام زندگی خود را و بنابراین برای آنها بود که زندگی خود را و آنها فقط نمی تواند نگه دارید رفتن به دیدن این نوع تصاویر وحشتناک و بیش از بیش و بیش از دوباره و دوباره اما چیزی که او اشاره کرده بود که برای بسیاری از مردمی که معکوس اتفاق افتاد و آنها شروع به شرکت در چیزهایی مانند در مقابل جنگ در Instagram, بود که مثل Erykah Badu و جیل اسکات داشتن یک آواز خاموش نبرد در Instagram. بنابراین در این مورد برای برخی از مردمی شد این محل به نوعی از شرکت در عمل از شادی و استفاده از آن به عنوان یک عمل از مقاومت است. بنابراین من فکر کردم که این شد … این نوع بستگی به جایی که شما را به نوعی در آن در شرایط که در آن شما نوع از قرعه کشی به کسانی که در خط و قرار دادن آن … مثل شما گفتند, لورن, کسانی که guardrails مورد مانند این است که من فضا برای انجام X و این فضا برای انجام Y.

LG: مطلقا و چه من از شنیدن به شما می گویند که من با گوش دادن به شما است که در واقع چه شاید این تأکید برای بسیاری از مردم است که چقدر ممتاز رسانه های اجتماعی ما تجربه شد و قبل از این زمان است. که برای بسیاری از ما آنچه که ما رو به دیدن عکس ها بود از حیوانات خانگی و تعطیلات ساحل و درک نمی کنند که در واقع بازتابی از جهان است که ما در زندگی و چگونه ممتاز است که بود.

AW: آره. آره. آره و در راه من حدس می زنم برای عدم وجود یک اصطلاح بهتر توانایی doomscroll خود را یک عمل از امتیاز. آن چیزی است که شما می توانید انتخاب کردن به در حالی که برای برخی از مردم آن را بیشتر ثابت واقعیت است که آنها فقط نمی تواند روشن کردن تلفن خود را و می گویند: “من نمی باید به نگاهی که دیگر نیست.”

LG: راست. همه حق است, ما در حال رفتن به استراحت سریع و سپس دوباره با امیدوارم برخی از راهنمایی در مورد چگونه ما می تواند کاهش بد نوع doomscrolling,

[شکستن]

LG: خوش آمدید. همه حق است. Doomscrolling می تواند سخت برای شکستن چرخه و شما ممکن است می گویند “من شما را فقط به حذف برنامه های کاربردی از تلفن من” اما پس از آن شما ممکن است از دست بحرانی اخبار به روز رسانی و یا چیزهایی که اتفاق می افتد با دوستان و خانواده و یا فقط تبدیل به یک کمی کمتر آگاه از مسائل مهم در جهان اتفاق می افتد در اطراف شما. بنابراین به این شکل از ما مونتاژ ما تیم متخصص doomscrollers در اینجا بر روی ابزار آزمایشگاه و توسط که منظورم از ما. بنابراین ما در حال رفتن به رفتن در اطراف و می گویند چگونه ما موفق به حفظ doomscrolling در خلیج. آنجلا چه تاکتیک خود را?

AW: بنابراین پاسخ کوتاه این است که من فکر نمی کنم در واقع من در بر داشت یک راه برای جلوگیری از doomscrolling. من غیر فعال Facebook در یک نقطه, اما من هنوز هم اطلاعیه بنابراین یا من نمی غیر فعال کردن درستی یا Facebook یافت من به هر حال که نمی شود که تعجب آور بود و صادق. پس از آن بود به من گفتن در مورد عکس هایی که من تا به حال شده است برچسب زده در, و پس از آن من می خواهم دوباره وارد سیستم شوید و این چرخه ادامه خواهد داد اما من پیدا کردن که من آرایشگر آمد به شهر پس از من خواهد بود گرفتن کوتاه کردن مو تا شاید که خوب نتیجه خاص که مجدد اما من … من در حال حاضر دوباره غیر فعال—که برای تلفن های موبایل راست—دوباره غیر فعال حساب من, بنابراین من حداقل کردن Facebook, اما آره, Twitter و Instagram, من به نوعی می تواند به توقف به سادگی چون مثل شما گفت: ما روزنامه نگاران است. ما در اخبار.

وجود دارد کمی که FOMO فقط مثل ما ممکن است از دست چیزی است که ما نیاز به دانستن در مورد, اما من تلاش کرده اند به مجموعه چند بهتر مرزهای مانند “نیمه شب است. هر چیزی در حال حاضر می توانید صبر کنید تا صبح” و یا هر آنچه در آن اتفاق می افتد به. من من من لپ تاپ در تعطیلات آخر هفته. آن را متوقف نمی شود من از استفاده از تلفن من اما آن را به حداقل کاهش کمی از زمان روی صفحه نمایش آن است. قفل کمک کند اما این در مورد آن. مایک باید شما انجام هر چیزی برای محدود کردن این گونه بهتر از من ؟

MC: من, و من فکر می کنم بخشی از آن است که فقط به دلیل این پناهگاه در محل. بسیاری از عادات خود را تغییر داده اند اما به طور خاص اخبار عادات مصرف. من گرفته بود و به طور فعال تر در طول چند هفته گذشته به تر و تمیز چقدر زمان من صرف نگاه کردن به چیزهایی که بر روی گوشی من. یکی از بزرگ برای من یک کاربر اندروید, بنابراین من باید دیجیتال تندرستی ابزار ساخته شده است که به آندروید بر روی گوشی من, بنابراین من می توانید برنامه تایمر. من می تواند به مجموعه حالت خواب است که واقعا مفید است. برنامه تایمر در ابتدا این بود من فقط اتلاف وقت بسیار در Instagram, بنابراین من مجموعه 30 دقیقه زمان محدود در Instagram در هر روز و من مجموعه ای از یک 90 دقیقه محدودیت زمانی در توییتر هر روز که من هدف قرار دادن به طور منظم. آن را غم انگیز به فکر می کنم در مورد آن, اما من یک ساعت و نیم در روز بر روی گوشی من فقط به دنبال در توییتر. من کمرنگ که به 30 دقیقه پس من باید 30 دقیقه برای Instagram و 30 دقیقه برای, توییتر, و آن را واقعا کمک کرد. حتی اگر من ضربه آنها را قبل از ناهار خوب است. این بدان معناست که من اصلا به آنها نگاه در شب.

چیز دیگری که من انجام شده است این است که من بدست بیشتری به روشن شدن در شب به دلیل هنگامی که شما در حال برگزاری یک افروختن و شما در حال خواندن آن را برآورده است که خارش از برگزاری الکترونیکی صفحه در دست خود را و به دنبال آن, بنابراین شما لازم نیست احساس نیاز به نگاهی به گوشی خود را. این نوع از کلاهبرداری های مغز خود را به فکر “خوب, من به دنبال در یک صفحه نمایش بنابراین همه چیز خواهد بود خوب. من در جای من خوشحال.” این درست مانند … من متوجه چگونه به عقب و غم این همه برای تلفن های موبایل به عنوان من آن را گفت: اما این که چگونه شما شکستن عادت های بد, درست است ؟ بنابراین من شده است خواندن بیشتر به خصوص در شب.

پس از آن آخرین چیزی است که من انجام داده ام این است که مرتب کردن بر اساس از سرپرستی صوتی من مصرف با پادکست ها. من فقط می تواند گوش دادن به اخبار بد پادکست ها در همه زمان ها اما من خودم محدود به یک روز و پس از آن من صرف دیگر ساعت یا نیم ساعت از پادکست گوش دادن, گوش دادن به چیز دیگری مانند مصاحبه با یک نوازنده و یا مانند یک رام Doss سخنرانی. من شده است گوش دادن به بسیاری از کسانی که به تازگی شده اند که بسیار شفا.

LG: Mike کسانی که واقعا تمام راه حل های خوب و من دوست دارم که چگونه خاص آنها هستند. من احساس می کنم ما نشان می دهد یادداشت را فقط یک کل نمودار مایک معرفی این چیز خیلی خاص برای شما به انجام گام به گام برای جلوگیری از doomscrolling و در صورتی که کار نمی کند ما دست پرتاب تا آنجا که ما نمی تواند به شما کمک کند.

MC: آن هم چه آنجلا بود فقط گفت که این همه در مورد اراده و آن را همه چیز در مورد شناخت عادت های بد و سپس تلاش برای آن را تغییر دهید و خود را مغز شیمی است که به شما جلوگیری از تغییر در واقع آن, بنابراین شما باید کار را به انجام آن.

LG: راست.

MC: آنچه شما انجام شده است, لورن?

ال جی: خوب من در انجام یک کار بسیار خوب از مهار من doomscrolling عادت. بنابراین برای حل این من رفت به منبع همه doomscrolling تاریکی برای من. روز دیگر من به توییتر و من از مردم در توییتر اگر آنها تا به حال آمد تا با هر گونه راه حل های خوب برای این مشکل, بنابراین من قصد دارم برای به اشتراک گذاشتن برخی از مردم به من گفت که روی پلت فرم رسانه های اجتماعی.

MC: خوب است.

LG: یکی از محبوب تر پیشنهادات آمد از برخی از پسر به نام Walt Mossberg. آیا کسی می داند ؟

AW: Hmm.

MC: (می خندد) نمی تواند نازکن.

LG: بله. والت است رئیس سابق من و دوست عزیز و مربی. او می گوید: “تماشای تلویزیون قدیمی کمدی دوست دارید و یا نگه داشتن تلفن خارج از دسترس و یا جیره گوشی خود استفاده کنید.” بنابراین موضوع مشترک خط من با بسیاری از این پیشنهادات مایک چیزی است که شما نشان می دهد این است که مردم نمی گویند چگونه به خلاص شدن از صفحه نمایش. آنها نشان می دهد انحرافات بر روی صفحه نمایش. وجود دارد مقدار زیادی از آرا برای روشن شدن بنابراین شما می توانید به عنوان خوانده شده, اما نمی شود وسوسه به حرکت در رسانه های اجتماعی. کسی chimed در و گفت: “سعی کنید عذاب bingeing در Netflix بکشد به جای.” بود که ملانی پرچمدار. بنابراین شما هنوز هم تماشای یک صفحه نمایش اما در عوض شما در حال تماشای Netflix بکشد. نیکول Nguyen که ما می دانیم از وال استریت ژورنال گفت: “سعی کنید شادی پیمایش از طریق قبل از COVID رول دوربین” و سپس آن را به حال گریه در صورت emoji.

MC: اوه.

LG: بنابراین شما هنوز هم بر روی صفحه نمایش خود را, اما شاید شما در حال انجام چیزی است که احساس می کند کمی با نشاط تر از قبل بار. مردم دیگر اینکه آیا نوع شدید رویکرد مانند سیسیلیا D’Anastasio از تیم ما گفت: “من با حذف توییتر خاموش گوشی من و آن شگفتی انجام داده است.” نیک تامپسون ما editor-in-chief پاسخ داد و گفت “همان” بنابراین من فکر می کنم این بدان معنی است که ما باید اجازه رسمی از نیک را نمی توان در توییتر اگر من درک می کنم که کار درستی است. ما همکار کارا Platoni گفت: “شما باید برای مخفی کردن یکی و تنها یکی از این چیزهایی که زیر تخت. یک, تلفن, دو, خودتان است.” بنابراین فقط پرتاب خود را زیر تخت اگر شما نمی توانید به دور از صفحه نمایش.

سپس شخص دیگری سیمون Giertz که رخ داده است به ما سیمی جلد در ماه ژانویه این سال گفت: “متن من و از من بپرسید به شما متوقف شود.” او گفت: در پیگیری توییت که کار می کرد برای او که زمانی که او با متن مردم و می گوید: “لطفا به من بگویید برای جلوگیری از پیمایش” و پس از آن کسی که می گوید: “جلوگیری از پیمایش” و پس از آن او می کند. شاید در آن نقطه شما باید یک گفتگو با یک دوست به جای doomscrolling در توییتر و یا Instagram و یا هر جای دیگری. بنابراین کسانی که فقط برخی از راه حل های من crowdsourced از اینترنت و همه آنها صدا … راستش همه آنها صدا بهتر از doomscrolling. من حتی به عذاب bingeing در Netflix بکشد بیش از doomscrolling تا شاید من نیاز به سعی کنید برخی از این.

AW: به خوبی به صحبت می کنند به یک دوست متن شما را به توقف. من باید به یک اعتبار به کارن هو که یک خبرنگار در کوارتز که یکی از الهام بخش در پشت این قطعه چون هر شب در حدود … من معمولا آن را ببینید در 11:00 PM نیمه شب من اما من مطمئن هستم که دقیقا زمانی که او می فرستد و آن را به دلیل در حال حاضر توییتر شاخه چیز عقب تا جلو و عقب اما او فقط توییتهایی اطراف زمان خواب هر شب “هی شما doomscrolling?” من فقط ببینید که در خوراک و گفتم: “با تشکر از شما, کارن. درک است که” و پس از آن من به دنبال یکی دیگر از 10 به 15 و سپس من قرار داده و گوشی من ،

LG: که یک دوست خوب است.

AW: آره آره آره.

LG: ما قصد داریم به یکی دیگر از فوق العاده سریع شکستن و سپس هنگامی که ما دوباره ما قصد داریم به انجام توصیه های که ممکن است … کاملا صادقانه ممکن است شما را به عقب بر روی صفحه نمایش. ما حق بازگشت.

[شکستن]

LG: برای, توصیه, آنجلا, آنچه شما در این هفته ؟

AW: پس من HBO series, من ممکن است شما را از بین ببرد. خالق, نویسنده, کارگردان, نمایش, دونده, ستاره, نابغه, اکسترا, Michaela Coel او کسی من را دوست داشت پس از او تا به حال یک نمایش به نام آدامس است که ابتدا در انگلستان و سپس فرود در Netflix یک زن و شوهر از سال پیش, اما او نشان می دهد جدید من ممکن است شما را از بین ببرد, آن را فقط به طوری هوشمند و خام و نوع آن از این unblinking نگاه یک زن جوان کنار هم قرار دادن قطعات از شب که او دارو و تجاوز جنسی. آن نوع از این unlinear چیزی که از عقب و جلو رفتن در زمان و داشتن شما مرتب کردن بر اساس یادگیری چیزهایی که او آنها را به خاطر بسپارد و او به عنوان معاملات با آنها. آن را فقط به خوبی نوشته شده و واقعا بسیار بسیار خوبی انجام شده است. به نقطه ای از کل بحث ما تا به حال تا کنون بار وجود دارد که آن سخت است برای دیده بان, اما من فکر می کنم آن را سخت به در راه است که بسیاری از مردم نیاز به مراجعه کنید. بنابراین آره. وجود دارد یک پروفایل از او در مجله نیویورک, بنابراین اگر شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد چگونه او چگونه او آمد تا با نشان می دهد و چگونه او آن را به زندگی واقعا خوب بخوانید. ظاهرا Netflix ارائه او یک میلیون دلار و او گفت: چون آنها نمی خواهد او را به اندازه کافی کنترل خلاق.

LG: است که در فهرست سازمان دیده بان برای این آخر هفته برای مطمئن شوید که هر دو من ممکن است شما را از بین ببرد و آدامس.

AW: بله کاملا.

LG: Mike چه چیزی مال شما است ؟

MC: من می خواهم به توصیه که شما را به کشف موسیقی غنی جهان از Ennio Morricone. او یک آهنگساز فیلم. او این هفته در سن 91. شما می دانید که کار خود را چرا که او به ثمر رساند تا بسیاری از مسائل را از اوایل دهه شصت تا امروز. اکثر مردم می دانند که او را به عنوان کسی که نوشت تم آهنگ خوب و بد و زشتو تمام سرجیو لئونه وسترن اسپاگتی. او همچنین برخی از Sergio Leone دیگر فیلم های کوئنتین تارانتینو و Dario Argento. شما را دیده ام یک فیلم با یک Ennio Morricone نمره. او فقط درخشان آهنگساز و من شده ام یک فن از کار کردن به موسیقی خود را برای سال های بسیاری است.

اگر شما در هر جریان خدمات وجود دارد لیست پخش است که سرپرستی خاص و خلق و خو. وجود دارد Morricone عشق مجموعه است. وجود دارد Morricone غربی مجموعه. وجود دارد گانگستر مجموعه است. وجود دارد که به نام Morricone کار از خانه است که در نوع سرگرم کننده به دلیل آن را نمی تسکین دهنده موسیقی کار. آن مقدار زیادی از نوع افراطی اهل تفریح و بازی, موسیقی, اما همیشه وجود دارد یک آهنگ از خود به جا خلق و خوی. خود موسیقی است که ترکیبی از آوانگارد و پاپ و, جدی, سنگین, موسیقی احساسی است. آن جهش حدود زیادی. این نوع از سخت به انتخاب یک آلبوم و یا یک متن که مرتب از همان تمام راه را از طریق, اما وجود دارد بسیاری از افرادی که سرپرستی خود Morricone لیست پخش در مکان هایی مانند اپل و موسیقی Spotify و حتی در یوتیوب. بنابراین من توصیه می کنم که شما بروید و شما یک شات بدهید. اگر شما در حال کار در خانه اگر شما در خلق و خوی برای نوشتن و یا اگر شما در حال طراحی و یا اگر شما فقط می خواهید به مولد وجود دارد موریکونه موسیقی متن فعالیت های خود را. من همچنین توصیه می کنند که شما رفتن به نیویورک تایمز و خواندن قدردانی از Morricone که نوشته شده بود توسط جان Zorn بزرگ دیگری مدرن و روز آهنگساز که مشترک زیادی با او. خب آره که من توصیه. به ایتالیایی, soundtrack استاد.

AW: من می تواند به اشتراک گذاری یک نوع از داستان ؟

MC: آره لطفا.

AW: من فقط به یاد داشته باشید زمانی که کوئنتین تارانتینو انجام یک پنل در Comic Con یک زن و شوهر از سال پیش برای نفرت, هشت, و در پایان, او فقط مرتب کردن بر اساس کاهش یافته است این بمب که Morricone قرار بود انجام دهد نمره برای این فیلم و در کل … این بود که بزرگترین سالن در Comic Con و محل رفت و آجیل. من مانند این است که به طور معمول چگونه آن را برای تلفن های موبایل زمانی که رابرت داونی جونیور پیاده روی در آهن مرد, ماسک, شما می دانید ؟ مثل این بود که چیزی که در آن شما فکر می کنم که شاید مردم می دانند Morricone و شاید مردم نیست اما در صورتی که بسیاری از گوشی و از طرفداران کتاب های کمیک go crazy تا کنون کار خود را, شما فقط می دانم که تا چه حد است که آن را می رسد. همچنین شاید زمانی که تارانتینو yells چیزی شما فقط احساس می کنید مجبور به انجام کاری از آنجا که آن را ترسناک اما من فقط … این شگفت انگیز است که چقدر کار او قدردانی مرتب کردن بر اساس در سراسر هیئت مدیره.

MC: آره خوب استراحت در صلح Morricone.

AW: بله کاملا.

MC: آنچه را در لیست پخش خود را لورن?

LG: این هفته من توصیه ش اثر, بخشی از سرزمین غول های سری پادکست ایجاد شده توسط Recode و Vox. این سری که همه چیز در مورد تاریخچه از Netflix بکشد. آن است که رهبری Recode سردبیران پیتر کافکا و Rani ملا. من گوش به دو قسمت است. من باور دارم که سه یا چهار قسمت در دسترس هستند در خوراک اما آنها در حال برنامه ریزی در انجام یک زن و شوهر پس از آن واقعا یک مینی سری. من فکر می کنم وجود خواهد داشت مانند پنج به هفت قسمت کل زمانی که همه گفته و انجام داده, اما این واقعا عالی روایت نشان می دهد در مورد Netflix و چقدر Netflix ما تغییر کرده است رسانه ها و جریان های ویدئویی جهان است. اولین قسمت همه چیز در مورد بدنام Netflix فرهنگ کار. آنها تحت عمل نوع از این رادیکال شفافیت. آن را فوق العاده دشوار در محیط کار, این احساس که در آن همکاران دائما در حال مرتب کردن بر اساس قرار است به ارائه انتقاد سازنده به هر یک از دیگر, و اگر آن مصمم است که شما فقط دیگر مشغول به کار به عنوان یک عضو از تیم شما فقط unceremoniously اخراج شدند اما در همان زمان مردم به نظر می رسد برای لذت بردن از کار وجود دارد برخی از مردم انجام دهد. آنها احساس آنها بخشی از مرتب کردن بر اساس از این بزرگتر ماموریت در راه است که واقعا جالب است.

قسمت دوم همه چیز در مورد Netflix بکشد در مقابل فیلمهای در اوایل روز و برای کسانی از شما که به یاد داشته باشید بمب دارای قدرت تخریبی. همچنین بسیار عالی قسمت و من فقط شروع به شیرجه رفتن به قسمت سه. بنابراین من آن را توصیه اگر شما به دنبال یک انحراف از doomscrolling. Netflix بکشد, اثر, بخشی از سرزمین غول های سری پادکست توسط Recode و Vox.

MC: بنابراین با زمین از غول های, این است که یکی از آنها … آیا آمازون در سال گذشته درست است ؟

LG: درست است. در واقع ما تا به حال Jason دل ری که آیا آمازون یکی در ابزار آزمایشگاه در برخی از نقطه در سال گذشته است. من باید آن را می دانم. من هم با استفاده از به کار Recode بنابراین به نظر من مردمی مانند جیسون و پیتر و Rani دوستان است. بنابراین آنها به ما نشان دهد و ما ممکن است پیتر در آینده به بحث در مورد Netflix بکشد. بله نظر من تعصب وجود دارد, من حدس می زنم. من با استفاده از به کار Recode, اما این چیزی است که من واقعا لذت بردن از این پادکست.

MC: اشاره کرد.

LG: همه حق است. که نشان می دهد ما برای این هفته است. آنجلا با تشکر از شما برای پیوستن به ما.

AW: با تشکر از شما برای داشتن من.

LG: و با تشکر از همه شما برای گوش دادن. اگر شما بازخورد شما می توانید پیدا کردن همه ما را در توییتر که در آن ما خواهد بود doomscrolling. فقط بررسی نشان می دهد یادداشت برای توییتر ما دسته. نشان می دهد که تولید شده توسط عالی بون Ashworth. ما تهیه کننده اجرایی است Alex Kapelman. خداحافظ در حال حاضر و ما خواهید بود در هفته آینده.

[پایان تم موسیقی]


بزرگ تر سیمی داستان
  • پشت میله های زندان است اما هنوز ارسال در Infinite
  • چگونه به دولت اعتماد دوباره
  • موشک موتور آینده تنفس هوا مانند یک موتور جت
  • آن زمان برای یک پایان زندگی بحث و گفتگو در مورد خانه سالمندان
  • که کشف اولین واکسن?
  • 👁 اگر درست انجام شود AI می تواند پلیس عادلانه تر. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.nettny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر