مرشد از Covid مربوط به نوار احتیاط در سراسر لندن

به ظاهر یک شبه قرمز و سفید راه راه نوار که ناگهان همه جا در پایتخت انگلیسی.

مستقر در لندن عکاس آزاد پیتر Dench صرف چند هفته اول از coronavirus همه گیر تیراندازی آشنا صحنه: خالی کردن قفسه های سوپر مارکت, توقیف عرض ماسک-پوشیدن پیاده و محصور کردن پارک. “آنها به سرعت تبدیل به کلیشه,” او می گوید از تصاویر او تولید برای مشتریان در سراسر جهان.

اما در هفته سوم آوریل, او شروع به توجه به چیزی جدید. قرمز و سفید راه راه نوار احتیاط بود ناگهان همه جا در مرکز لندن—بخور سراسر نیمکت پارک پیچیده در اطراف اجاره دوچرخه festooning مجسمه سازی و تشکیل موقت موانع در اطراف رانندگان اتوبوس. همیشه کشیده شده به روشن رنگ های اصلی Dench شروع به تیراندازی این نعناع-راه راه cityscapes برای گتی ایماژ.

“ایده این بود که به لندن نشان می دهد در یک راه متفاوت است. آشنا نشانه همه وجود دارد—تلفن قرمز غرفه چشم لندن, Trafalgar Square—اما در حال حاضر وجود دارد این نوار در همه جا.”

در آن زمان سراسر شهر بود stay-در-خانه سفارش به معنای لندن می تواند خانه را ترک تنها برای ورزش است. این نوار احتیاط به معنای تضعیف استفاده از امکانات عمومی مانند نیمکت و یا تجهیزات زمین بازی. “هر آنچه که شما می خواستم به نگاه و هر کجا که شما می خواستم برای نشستن وجود دارد نوار” دنچ می گوید. اما heDench متوجه شده است که پس از چند روز نوار تمایل به هر دو ناپدید می شوند و یا repurposed توسط بازیگوش رهگذران; یکی از jokester پیچیده نوار احتیاط در اطراف دامان برهنه زن مجسمه سازی. “من احساس کردم ممکن است اخذ شده است کمی خلاق با نوار,” او می گوید.

اگر چه شهرهای آمریکا نیز استفاده می شود نوار احتیاط به کمربند خاموش تجهیزات ورزشی و نیمکت لندن, مقامات بهداشتی ظاهر شده اند به ویژه متعصب در آنها مداخله دیوانگی; بسیاری از تابلوهای Dench دستگیر شبیه کار می کند نصب و راه اندازی هنر است. “من مادر نگران در مورد آنچه اتفاق می افتد به همه که نوار” دنچ می گوید. “این به نظر نمی آید بسیار زیست تخریب پذیر است.” اما برای Dench نوار ارائه یک فرصت برای دیدن آشنا, نشانه ها و خیابان ها در یک راه جدید است.

“من در واقع بسیار هیجان زده” او می گوید. “آن را با اضافه کردن چیزی به این بناهای تاریخی شده اند که در جای خود برای صدها سال. آنها آن را دیده ام اما آنها دیده می شود نیست این.”

بسته بندی لندن در نوار راه راه به نظر می رسد و نه ضعیف پاسخ به یک بیماری همه گیر است که در حال حاضر منجر به کشته شدن حدود 47,000 ساکنان بریتانیا. می کند آن را می بیند به عنوان یک پیام به دولت ارسال به لندن: مراقبت در هنگام راه رفتن خارج. “به نظر نمی رسد مانند قوی ترین راه برای جلوگیری از بریت از لذت بردن از قدم زدن در کنار رودخانه و یا از طریق پارک,” او می گوید. “شما هنوز هم می تواند دسترسی به تمام قسمت های مرکزی لندن است. این نوار فقط مرتب کردن بر اساس شما را تشویق به ماندن در پا و حرکت همراه است.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • یک virtual DJ یک هواپیماهای بدون سرنشین و همه زوم عروسی
  • کار از راه دور دارای قدرت پردازش آن تا زمانی که شما می خواهید یک توسعه
  • تمام ابزار ها و راهنمایی های شما نیاز به نان در خانه
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • در ماه, فضانورد, توالت خواهد بود یک کالا
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>