وب .Org دامنه است که هنوز هم اجرا شده توسط سازمان های غیر انتفاعی—در حال حاضر

Icann اینترنت, بدن حاکم را رد کرد و پیشنهاد به فروش کنترل .org رجیستری به تازگی تشکیل شده سهام خصوصی ،

نبرد بر سر آینده .org دامنه است. در حال حاضر است.

یک سازمان به نام Icann برای یک شرکت اینترنتی برای نامها و شماره های واگذار دستگیره اینترنتی کتاب آدرس. این مسئول مطمئن شوید که شما در رسیدن به وب سایت ما هنگامی که شما نوع wired.com به مرورگر شما. اما Icann outsources جزئیات به دیگر شرکت ها و سازمان ها. یکی از کسانی است که منافع عمومی رجیستری که دسته .org ثبت نام دامنه همراه با .سازمان های غیر دولتی و .ong دامنه.

PIR متعلق به نوبه خود این, اینترنت, جامعه, یک سازمان غیر انتفاعی تاسیس در سال 1992 برای ترویج پیشرفت اینترنت. در ماه نوامبر گذشته, اینترنت, جامعه اعلام کرد که فروش PIR به تازگی تشکیل شده برای سود شرکت سهام خصوصی به نام اخلاق سرمایه برای 1.1 میلیارد دلار است. اما فروش مورد نیاز تایید توسط Icann. پنج شنبه شب Icann گفت: آن رد پیشنهاد فروش.

پیشنهاد شد و ستیز به حداقل می گویند. تعداد بی شماری از سازمان های غیر انتفاعی استفاده کنید .org نام دامنه برای وب سایت خود را. در ماه ژوئن گذشته Icann حذف یک کلاه در چگونه به سرعت پیر می تواند به افزایش نرخ ثبت نام .org دامنه; محدود شده بود 10 درصد در هر سال است. بسیاری از ترس است که اخلاق سرمایه خواهد قیمت-gouge های غیر انتفاعی فعالان و دیگران با استفاده از .org دامنه. نیز وجود دارد یک مفهوم کلی است که برنامه در خدمت بسیاری از سازمان های غیر انتفاعی خود را باید یک ماموریت محور و نه سود انگیزه سازمان است.

دیگر نگرانی در مورد ماهیت معامله خود را. در ماه نوامبر ثبت نام گزارش داد که اخلاق پایتخت نام دامنه ethoscapital.com ثبت نام سابق Icann مدیر عامل Fadi Chehade در مارس 2019 هنگامی که آن را به نظر می رسد احتمال وجود دارد که Icann خواهد آسانسور قیمت کلاه .org ثبت نام. Chehade ترک کرده بود Icann در سال 2016. نورا Abusitta-Ouri, که همچنین ترک Icann در سال 2016 با توجه به مشخصات خود را در اخلاق سرمایه وب سایت ذکر شده است به عنوان شرکت “هدف رئیس افسر.” نام سه نفر از اخلاق مدیران redacted در اسناد منتشر شده توسط Icann بالا بردن سوالی در مورد مالکیت و شفافیت این شرکت است.

Icann هیئت مدیره بررسی صدها صفحه از اسناد و مدارک و پاسخ از PIR, اینترنت, جامعه و اخلاق سرمایه قبل از رد این پیشنهاد با توجه به این سازمان اعلام خواهد شد. آن ذکر شده دلایل متعددی آن را مسدود و معامله از جمله این که این معامله را در نتیجه “تغییر از اساسی منافع عمومی طبیعت PIR به یک نهاد است که موظف است برای خدمت به منافع شرکت و سهامداران و که هیچ معنی دار طرح برای محافظت و یا خدمت .org جامعه است.”

در اظهارات در اخلاق سرمایه سایت keypointsabout.org هر دو اینترنت, جامعه و اخلاق سرمایه گفت: Icann تا به حال تجاوز نقش آن. “اگر چه اینترنت جامعه احترام Icann نقش در حمایت از اینترنت ویژگی های هماهنگی توابع ما نا امید که Icann عمل کرده است به عنوان یک مرجع نظارتی این هرگز به معنای” اینترنت جامعه را در بیانیه ای می گوید. “ما احترام به بررسی روند که Icann عهده گرفت.”

اینترنت جامعه نیست جواب پرسش های سیمی در مورد اینکه آیا آن را دوباره سعی کنید به فروش PIR به نهاد دیگری.

در میان کسانی که مورد پرسش معامله شد دادستان کل کالیفرنیا خاویر بکررا که در ماه ژانویه با ارسال نامه ای به Icann به دنبال کسب اطلاعات بیشتر. Icann مستقر در کالیفرنیا است. بکررا درخواست که Icann به عنوان معادل آن به عنوان یک حکم رهبری Icann برای به تاخیر انداختن تصمیم گیری خود را از فوریه تا این هفته. “Icann تصمیم بازیابی برخی از اعتماد به نفس است که غیر انتفاعی جامعه ممکن است همچنان رانده شده توسط میل به خدمت به مردم نه برای ساختن یک جفتک سریع در خیریه اهدا کنندگان و مالیات دهندگان هزینه” بکررا در بیانیه ای گفت.

فعالان جشن تصمیم گیری است. “ما ستایش Icann در شنیدن نگرانی از نزدیک به یک هزار سازمان و بیش از 50000 نفر که خواستار آن رد فروش” بنیاد مرز الکترونیک توییتی پنج شنبه شب. “صدای خود را محافظت می شود هر .org سایت و همه کسانی که بستگی به آنها.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • برای اجرای بهترین ماراتن در سن 44 من تا به حال به پیشی جستن گذشته من
  • آمازون کارگران توصیف روزانه خطرات در یک بیماری همه گیر
  • استفان ولفرام شما را دعوت به حل فیزیک
  • باهوش رمزنگاری می تواند به حفاظت از حریم خصوصی تماس-برنامه ردیابی
  • همه چیز شما نیاز به کار از خانه مانند یک حرفه ای
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im