بهترین راه برای تقلب مرگ است nonchronologically. بیایید به عنوان مثال به یاد داشته باشید همه چیز. هنگامی که آن بیرون آمد در ماه ژانویه, شما آن را تماشا; با توجه به Netflix همه بود. به یاد بیاورید که در پایان قسمت اول ملکه Calanthe—جالبترین شخصیت—درگذشت. از او می خواهم چاقو کاملا به ضرب و جای اجازه دهید دشمنان خود را پایان کار او تن به تن خودش با قطعیت بیشتری از پنجره از بالا تا قلعه شبستان. در عین حال در شروع قسمت 3 وجود او ایستاده بود در سالن ضیافت از همان قلعه داشتی و جنگ برافروخته و بسیار سازمان ملل متحد kersplattered. متعجب? چه کسی ؟ چه چه ؟

که در آن نقطه متقاعد شده شما از دست رفته چیزی مهم و/یا متوجه شما دیگر مراقبت شما متوقف شد Witcher; با توجه به توییتر همه بود. بنابراین شما نمی خواهد ذهن (nonshocking) spoiler: چه می شد شاهد بود, در واقع, رستاخیز, زمان پرش. این بود که او بدون تغییر در صورت وجود—بسیار جوان ملکه Calanthe نشان می دهد اتفاق می افتند در نه یکی بلکه سه جدول زمانی جداگانه. مرگ در رحمت زمانی سه شاخه می تواند هرگز به طور کامل از چوب. Rigidifying روی سنگفرشهای اینجا نوسانی شمشیر او همه swaggeringly وجود دارد.

البته مرده هنوز مرده در پایان. هیچ مقدار از ویرایش هوشمندانه تغییر است. فقط بخواهید بث از آخرین اقتباس از زنان کمیدیگر غیر خطی درس از لحظه حال. نویسنده و کارگردان Greta Gerwig دوباره می گوید داستان کلاسیک در یک pas de deux از جدول زمانی گذشته و حال, اما آنها حکومت دومی به طوری که زمانی که بث perishes از تب مخملک در حال حاضر او هرگز (واقعا) دیده می شود دوباره. به عنوان یک ابزار داستان سرایی و سپس شکستن گاهشناسی—تحصیلی کلمات هستند که شنیع ضبط هم چیز unpronounceable negations از هنجار: achronology, anachrony, asynchronicity, غیرخطی—به نظر نمی رسد به طور انحصاری در مورد fancifying روایت رفت و آمد.

بنابراین آن چه واقعا برای این تغییر شکل واقعیت ؟ اعتبار احتمالا. حداقل پس از ارسطو درست به زندگی سفارش از وقایع است “دچار یک بد نام به عنوان یک پست روش آرایش اگر هنری یا عملی در همه” می نویسد: اسرائیل منتقد Meir استرنبرگ. اگر خسته کننده قدیمی وجود اتفاق می افتد یک رویداد پس از دیگری به عبارت دیگر قطعا هنر باید در مقابل انجام دهد. Ambiguate! Poeticize! را موضوعی اتصالات! Balderdash, استرنبرگ می گوید. وجود دارد هیچ چیز کسل کننده و یا ساده لوح در مورد وقایع نگاری به عنوان یک ایده فقط آن گاه به گاه استفاده می کند. (به شوخ طبعی: tweenage خاطرات نوشته است.) سپس دوباره او خواهد گفت که. استرنبرگ یک کتاب مقدس محقق برای آنها “antichronology,” بی اعتباری آن را به عنوان شایستگی از این کتاب بزرگ به معنای واقعی کلمه از (در) ابتدا باید تشکیل یک نوع توهین به مقدسات.

هنوز هم او حق است. مقدار زیادی از آثار ارزشمند می گفت پی در پی. یکی از روشن ترین چشم است تونی موریسون آهنگ از جزایرکه پرس همیشه بعد از شیر را پیش از تاریخ به تولد و دوران کودکی و نوجوانی و بزرگسالی و رویارویی اوجی. ساده است. و یا در آن است ؟ موریسون پس از صداقت در نیت خود انتخاب ساختار به یک دلیل. او فقط می خواهم از دست پدرش و او می دانست که او می خواست برای نوشتن در مورد مردان. مشکل این بود که او تا به حال هرگز. قبلی کتاب The Bluest Eye و سولامحور در زنان است. “چالش آهنگ سلیمان به مدیریت چه بود برای من یک تغییر رادیکال در تخیل از یک منبع به یک مرد, یک,” او نوشت: در این کتاب پیشگفتار. که زمانی که او تا به حال او وحی: “در چنین آشکارا کلیشه نر روایت من فکر کردم که ساده روزشمار خواهد بود مناسب تر از نوع بازی با توالی و زمان من تا به حال به کار قبلی من در رمان. یک سفر پس از آن.”

موریسون باز کردن درب. آنچه او شناخت بود در اثر ذاتی maleness به گاهشناسی. داستان در مورد سفر مردان همیشه در Homeric اصلی است که ساده است. جزایر خواهد بود. “همه بسیار saga-مانند” موریسون گفت. “قدیمی مدرسه قهرمانانه.” یک گزاره و سپس: بازی با زمان یک زن است بازی.

این تقریبا untestable در علمی ، مطمئن شوید که یک نفر می تواند سعی کنید به مارشال برخی از شبه حلال مطالعه نشان می دهد که زنان به طور متوسط برخی از کسری از یک درصد بهتر از مردان در چند وظیفه ای یا پردازش موازی رو اثبات راحتی بیشتر با پیگیری های متعدد جدول زمانی. و یا ممکن است به نوبه خود به کار پیتر Hancock که مطالعات جنسیت تفاوت در ادراک زمان و پیدا کردن که مردان را کمی بهتر از زنان در نگه داشتن زمان—شاید به این دلیل که Hancock یادداشت مردان به احتمال زیاد اختراع مدرن معیارهای timekeeping در وهله اول. (چه زن-ساخته شده زمان احساس می کنید ؟ آخرین تکرار از دکتر?) البته نوروسایکولوژی از پردازش زمانی است خیلی پیچیده به طوری مسخره فراتر از توانایی های ما به مدل آن ارائه این بینش تحریک آمیز اما مهمترین آنها unpersuasive. آنچه که ما را چه مانده به نگاهی است, تاریخ و هنر است.

در مراسم اسکار امسال را یک عضو مرد از آکادمی خود توضیح داد رای به خبرنگار هالیوود. یک فیلم او “واقعا متنفر بودم” بود و کمی زنان. “جدول زمانی مسخره بود,” او گفت:. “من واقعا گیج گاهی اوقات.” بعد او مشخص شده: “من نباید نیاز به یک کارت امتیازی برای پیگیری یک فیلم جدول زمانی است.” نادیده گرفتن این چالش عمیق با استفاده از کارت امتیازی برای پیگیری جدول زمانی, اجازه دهید این تعداد به عنوان شواهد و مدارک. مغز مرد در مواجهه با هنر است که ساده است تیره و تار.

(یک دوم مربوط datapoint رسالت به سردبیر این نشریه—پس از آن باید انجام شود تا در محافظ اختیار این پرانتز. اگر این حوادث در یک پیش نویس از هر داستان واصل به مجله WIRED گفت: از زمانی سفارش خود را برای اولین بار-درخواست سفارش به نویسنده است برای همیشه و برای همیشه به chronologize روایت است. ویرایشگر ما نیز اجرا می شود ماراتن بسیار موفقیت آمیز است. ممکن است هیچ ورزشی بیشتر زمانی از آن است.)

#NotAllMen بدیهی است. بهترین و شناخته شده antichronologist معاصر سینما بسیار مرد کریستوفر نولان. بسیاری از خروجی خود را—یادگاری, اعتبار, آغاز به کار, دانکرکآینده شعار—بازی با زمان است. در واقع زمانی که لورن اشمیت در مراحل اولیه از توطئه کردن تلویزیون اقتباس از همه چیزاو را تماشا دانکرککه در آن جنگ جهانی دوم تخلیه که بندر است گفت: از سه spatiotemporal دیدگاه (زمین و دریا و هوا) و تجلی. شکستن همه چیز را به جدول زمانی جداگانه خواهد اجازه دهید او را پر backstories از دو مرکزی زن شخصیت Yennefer و Ciri قبل از آنها ملاقات عنوانی Witcher Geralt. “من هیچ شوخی تا به حال یکی از آن لحظات که در آن من پریدند بیرون و گفت: به شوهرم, ‘ممکن است که من در این نشان می دهد؟'” اشمیت ضررى به برخورد. “او مانند,” it’s gonna be دشوار است.'” او خواهد گفت که. Gerwig هم معلوم بود با الهام از دونکرک. در تطبیق با زنان کمی “من در واقع او در [زمان] مانند یک نمودار مثل نولان ساخته شده بود در طول دانکرک” او گفت: جان آگوست در فیلمنامه پادکست Scriptnotes. “من واقعا دوست داشت که تقاطع زمان و بازی با آن.”

نولان در وجود و نفوذ نمی کند باطل ما گزاره لزوما. او دوست دارد برای بی ثبات کردن مخاطبان غنی سازی تصویر ساخت رمز و راز—اما همیشه در نوسانات لحظه حاضر است. موضوعی که نیت Gerwig و اشمیت گسترش فراتر از آن است. “آنها واقعا جذاب شخصیت” اشمیت گفت: از Yennefer و Ciri. “بنابراین من می خواستم به آنها را ساخت و به طور کامل در فرم آنها را مستقل خود خواسته و خود را مستقل سفر.” برای شکستن گاهشناسی نبود فقط یک هنری اما نبوغ سیاسی یک ضرورت است. برای گفتن داستان زنان او تا به حال به. بازگشت. بیش از شروع.

در جستجوی نانوشته تاریخ و تصورات مردم سیاه در امریکا, زنگ قلاب یک بار گفت: “باید با میل و رغبت سفر به مکان های طولانی خالی از سکنه جستجو باقی مانده از تاریخ را برای آثار فراموش نشدنی است.” او ممکن است بلک در مقایسه با زنان کوچکLittle زنان سفید پوست, برخی از منتقدان آن را به نام—اما این ربطی به آنچه Gerwig حال انجام است و حفر کردن آنچه که او خواستار “یافت مواد” به طوری که او می تواند پس از آن “آن را منفجر و خراب کردن آن و قرار دادن آن را به عقب با هم دوباره.” به ایجاد فضا برای زنان کوچک, Gerwig به نظر می رسد به جلو و عقب به جلو و به عقب بازگرداندن عزت به جزئی لحظات است که یک زندگی.

Brontë, وولف Varda: هنرمندان همواره سرآمد در ترک خوردگی باز ساختارهای قدیمی—که ساخته دست انسان آرم chronos. آن بود که مادلین l’انگل که در معرض چین و چروک در زمان. امروز شما می توانید به خواندن کارشناسی ارشد مدرن مانند کاترین دیویس لیدیا Yuknavitch امیلی سنت جان مندل جنیفر اگان و N. K. Jemisin هر یک از آنها بازسازی در تصویر خود را. و مردان وجود دارد, بیش از حد. البته وجود دارد. اقیانوس Vuong را بر روی زمین ما به طور خلاصه زرق و برق دار ممکن است ترین زمان سادهای کتاب در حافظه اخیر است. او یک مرد همجنسگرا که خانواده فرار از جنگ در ویتنام. تنها کتاب او ذکر نام در روی زمین است موریسون سولا—که ممکن است زمانی با فصل اما پاراگراف جهش در همه جا هرگز مطالب را به ماندن در حال حاضر. وجود دارد یکی شروع به حس نهایی حقیقت. گاهشناسی ممکن است در مورد جنسيت ، اساسا نه. تاریخچه داستان بزرگ مردان گفت: به منظور. به سقوط است که throughline به شکستن آن شکننده فشار قرار داده و آن را به عقب با هم خود را در راه حق است و هر هنرمند و هر کسی که تا به حال احساس را فراموش کرده ام آن را.


بزرگ تر سیمی داستان
  • داخل SpinLaunch فضای صنعت بهترین راز نگهداری
  • CollegeHumor به کمک شکل آنلاین کمدی. چه مشکلی پیش آمد ؟
  • در داخل فدرال’ نبرد در برابر Huawei
  • 10,000-سال ساعت اتلاف وقت است
  • جدید ایمنی وسایل در حال ساخت اتومبیل بیمه گران
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im