در چند ماه گذشته طرفداران فانتزی رفتند به همه چیز. بر اساس سری کتاب های Andrzej Sapkowski جدید Netflix بکشد نشان می دهد که اغلب به عنوان بعدی بازی تاج و تختاما نویسنده داستان های علمی تخیلی آنتونی هکتار هشدار می دهد که مقایسه بین این دو را نشان می دهد ممکن است گمراه کننده باشد.

“بسیاری از اوقات این شرط که بازاریابان در حال ساخت هنگامی که آنها را به چیزی که آنها می گویند آن را مانند این دیگر چیزی است که شما مانند” ولز می گوید: در قسمت 399 از کامپیوتر راهنمای کهکشان پادکست. “این ممکن است کاملا درست است اما امیدواریم که شما آن را می خواهم به اندازه کافی—و یا شما می خواهید تنظیم و یا خرید بلیط که در آن نقطه. پس از آن خوب اگر ما ندارد و کاملا دقیق مقایسه, اما آن را به اندازه کافی نزدیک است که مردم نمی کاملا خشمگین.”

پادکست


همه چیزکه به دنبال ماجراهای یک هیولا شکارچی به نام Geralt of Rivia بسیار بیشتر اپیزودیک, از , بازی تاج و تختو امکانات بسیار goofier حس شوخ طبعی است. تلویزیون نویسنده Andrea Kail بود نا امید نشان می دهد در اوایل قسمت. “من ترجیح می دهم بیشتر سریال را نشان می دهد,” او می گوید. “این احساس Hercules: The Legendary Journeys یا Xena: Warrior Princessاست که من احساس می کنم مثل من شخصا گذشته نقل مکان کرد.”

موضوع دیگری با نشان دادن یک طرح پیچیده ساختار است که تحت الشعاع رابطه بین آن سه شخصیت اصلی است. کامپیوتر راهنمای کهکشان میزبان دیوید بر Kirtley آرزوها داستان شده بود راحت تر به دنبال. “به نظر می رسید مانند این وقایع اتفاق می افتد شد contemporaneously و من آن را فوق العاده آزار دهنده—چندین قسمت به نمایش زمانی که آن می رسد که آنها نمی,” او می گوید.

خوشبختانه این نمایش بازدید خود را گشاد گشاد راه رفتن در نزدیکی پایان فصل 1, زمانی که جدول زمانی همگرا و تن تیره تر می شود و جدی تر است. فوتبال متخصص جیلیان Conahan یک فن بزرگ از Witcher کتاب ها و بازی ها است که به دنبال به جلو به فصل 2 که در آن او امیدوار است برای دیدن یک مطلب قابل توجهی در نقش شاهزاده Cirilla.

“این درد من به این می گویند چون Ciri در واقع یکی از شخصیت های مورد علاقه من اما راستش بیشتر از آنچه جالب در مورد او می آید و بعدا” او می گوید.

گوش دادن به کامل مصاحبه با آنتونی, Ha, Andrea Kail و جیلیان Conahan در قسمت 399 از ماهواره را Guide to the Galaxy (در بالا). و بررسی برخی از نکات برجسته این بحث زیر.

Andrea Kail در بد نوشتن:

“من می خواهم من می خواهم عقب و من می خواهم مانند ‘من از دست داد آنچه را که آنها در حال صحبت کردن در مورد?’ و من می خواهم به آن بازی دوباره و مثل ” نه این درست ترین, مبهم, مبهم گفت و گو است. من هیچ ایده چه چیزی این افراد در حال صحبت کردن در مورد. من فکر می کنم بزرگترین مشکل من در این زمینه این است که من تا به حال هیچ ایده چگونه هر یک از سحر و جادو کار می کرد و آنها هرگز واقعا آن را توضیح داد. هیچ تعریف به هر یک از سحر و جادو. [Geralt] نوشیدنی نوعی از دارو یا زهر ابکی است که باعث می شود او قوی تر از آن معرفی شده است در راه است که احساس طبیعی است. آن را معرفی نمی در همه. او فقط آن را ندارد. به طوری که بزرگترین نگرانی من آن بود که این گفت و گو است که همه کمی مبهم و سحر و جادو است کمی مبهم است. هر چند من احساس عجیب و غریب, گفت این, چرا که در پایان روز, من در واقع تماشای آن لذت می برد.”

دیوید بر Kirtley در چندین جدول زمانی:

“من دو ایده در مورد چگونه این باید به کار گرفته شود. یکی خواهد بود تا فقط با شروع کردن در یک دوره زمانی که در آن [Geralt, Cirilla و Yennefer] همه وجود دارد و آنها را معرفی و پس از آن فلش بک به Yennefer داستان و Geralt داستان. و پس از آن دیگر چیزی که من فکر می کنم ممکن است مشغول به کار خواهد بود و نه فقط مخلوط داستان همه با هم در این قسمت اما بعضی قسمت ها که فقط داستان Geralt و سپس آمیخته با آن قسمت که فقط Cirilla داستان یا فقط Yennefer داستان. من احساس می کنم اگر وجود دارد یک کل قسمت که در آن ‘این چیزی است که اتفاق افتاده است به Cirilla پس از او گریخت و به شهر’ اگر من متوجه آن بود که در همان بازه زمانی به عنوان داستان Geralt خواهد بود که کمتر تحریک کننده به من اگر خود را در قسمت. این امر می تواند آسان تر برای من برای جدا کردن آن اشتباه گرفته شود چرا که ما دائما در حال تغییر به عقب و جلو.”

جیلیان Conahan در Yennefer:

“من فکر می کنم جالب است که دو چیز اصلی مردم را برداشت تا در شهوت و میل مورد Yennefer تقریبا همه ما در مورد او در داستان کوتاه. ما شاید یک پاراگراف در کل در مورد اینکه او چگونه متولد شد, غیرفعال و [تغییر] خودش را با سحر و جادو. و من فکر می کنم داستان با اژدها اشاره می کند که او می خواهد یک کودک. و واقعا بسیاری از چیزهای دیگر که ما در مورد Yennefer اختراع شده است نشان می دهد. من فکر می کنم که او arc در این نمایش در مورد طرح اولیه برنامه نویسی. … او در حال آموزش برای استفاده مردم او را در حال تدریس به ارزش قدرت بالاتر از همه چیز است و او را در حال تدریس است که هر گونه فداکاری است که ارزش آن به منظور به قدرت است. تا زمانی که او بعد از آن می گوید: “من گزینه های که من در حال حاضر پشیمانی” من فکر می کنم که او ساخت آن انتخاب در یک دولت است که برنامه ریزی شده بود توسط او به آموزش و پرورش در طول دوره نشان می دهد او فراموش شده آنچه به او آموزش داده شده است.”

آنتونی هکتار در , همه چیز در مقابل بازی تاج و تخت:

“من دوست داشتم این واقعیت است که نشان می دهد آیا این نوع weightiness به این که بازی تاج و تخت بود. وجود دارد چیزی در مورد شروع یک قسمت و مانند ” من نمی دانم که در آن این است که این فقط رفتن به نوع گنگ, سرگرم کننده, ماجراجویی,’ است که من در بر داشت واقعا طراوت در این نقطه در زمان. در حالی که احساس می کردم در حالی که من از تماشای نهایی فصل بازی تاج و تختوجود دارد این احساس فقط همه چیز را مصرف اضافی این جاذبه به دلیل آن را تمام به پایان آمدن. پس [من] از آمدن به چیزی که در آن فقط پس رایگان از انتظارات—و نه در مورد طنز, اما من فکر می کنم طنز نقش مهمی در آن فقط ” هی, من فقط می خواهم به تماشای نشان می دهد و آن را سرگرم کننده و من نیازی به کراس بررسی هر عنصر آن است. که بخش بزرگی از دلیل من نشان می دهد به خصوص در اوایل.”


بزرگ تر سیمی داستان

  • در اینجا چیزی است که کارگردانی یک جنگ ستارگان فیلم است که واقعا دوست دارم
  • با حوصله یکشنبه ، شاید گرایی کلیسا چیزی که شما
  • دانشمند دیوانه نوشت که این کتاب در مورد چگونه به شکار هکرها
  • چگونه ما خود را آماده سفارتخانه ها برای حملات احتمالی
  • هنگامی که حمل و نقل و انقلاب ضربه دنیای واقعی
  • 👁 چگونه می توانم ماشین آلات یاد بگیرند؟. به عنوان خوانده شده آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی