زنان اوکراین راه آهن نگه داشتن قطار در حال اجرا

زیر آواز قهرمانان از سیستم راه آهن این کشور هوشیار نگه داشتن سازمان دیده بان از رنگارنگ مینی قلعه.

در قطار سواری در سراسر اوکراین به عنوان یک بچه در 1990s ساشا Maslov خوشحال خود را با تکیه کردن پنجره تا آنجا که ممکن است به نگاه اجمالی آنچه باقی مانده است. چه شیفته او بیشتر شد کوچک نقاشی با مداد رنگی خانه ها اشاره کرد و با سقف کاشی و استادانه درست اهن الات که نشسته در نزدیکی گذرگاه راه آهن.

“من تعجب می کنم در مورد آنها را به عنوان من خوابش برد” Maslov می گوید. “آنها به نظر می رسید مانند کوچک قلعه مقر چیزی جادویی است.”

در واقع ساختمان های در حال عبور راه آهن دفاتر ریاست ترافیک, کنترل اکثریت قریب به اتفاق آنها زنان است. به عنوان قطار رویکرد آنها را نگه دارید تا ایمنی پرچم هشدار هادی به شرایط مسیر در حالی که همچنین نگه داشتن چشم در رانندگان و عابران پیاده است. نادرست و غلط آن را به عنوان برای تلفن های موبایل آنها ثابت ضروری حتی در سن اتوماسیون.

“هنگامی که شرکت راه آهن سعی کردم به آنها را دور, ترافیک, آمار تصادف شات چرا که مردم در تلاش بودند تا در اطراف موانع و غذای جهات” Maslov می گوید. “چرا که اگر هیچ کس در حال تماشای چرا شکستن قوانین است؟”

pSvitlana Serhiivna Reshetchenko at the 319km crossing on the PoltavaKyivskaSuprunivka distance of the Southern Railways.p

Svitlana Serhiivna Reshetchenko در 319-متر عبور در Poltava-Kyivska-Suprunivka فاصله جنوب راه آهن.

عکس: ساشا Maslov

یازده سال پیش Maslov به نیویورک نقل مکان کرد جایی که او شاخه های برای مشتریان مانند NBC نیویورک تایمزو وال استریت ژورنال. در سال 2018 خسته اخبار چرخه (“جنگ در اوکراین, سوریه, مذاکرات بحران, تهمت,” او می گوید او تصمیم به بازگشت به خانه به عکس این غریب سازه و خود را نگهبان برای کتاب جدید خود Ukrainain راه آهن خانمها.

پس از دریافت اجازه از دولت اوکراین متعلق به راه آهن او به هر یک از آن شش دفاتر منطقه ای و مرتب شاخه های 100 عبور از ساختمان ها است. افراد خود را primped برای عکس روز, تبریک به او در بی عیب و نقص طلا دوزی لباس—هر چند او گرفتن چند ناگهان مانند افسر که پرچم یک دوچرخه سوار او می دانست که برای بازیابی آرایش خود را از خانه.

uniformed crossing guard inside station

Tetyana Grygorivna Dobronozhenko می ایستد در داخل Smila ایستگاه در 208-متر عبور از اودسا راه آهن.

عکس: ساشا Maslov

این ایستگاه شد و به عنوان جذاب در داخل به عنوان اغلب تزئین شده با لمس شخصی مانند گل کاغذ دیواری و پرده های توری و شخصی با خانواده عکس, قلاب بافی بالش و گیاهان. اما اگر آنها احساس راحت واسوده, آن را تا حدودی به این دلیل که زنان صرف زمان زیادی در آنها است. آنها مشغول به کار 12 ساعت شیفت در هر روز برای یک پرداخت $300 در هر ماه.

“جذبه فرسوده خواهد شد در شما بسیار به سرعت اگر شما در واقع وجود دارد” Maslov می گوید. “اگر از یک چشم انداز بصری من هنوز هم پیدا کردن آن جادویی است.”

اوکراین راه آهن بانوان است که در این ماه از Osnovy چاپ و نشر.


بزرگ تر سیمی داستان
  • در طول مستند, نقشه های گوگل به پسر من یک راه
  • چگونه یک هوش مصنوعی غول ساخته چت—نظارت—آسان
  • پایان handshakes—برای انسان و روبات
  • شات اول: در داخل Covid واکسن سریع آهنگ
  • سیاست شمارش چیزهایی است که در مورد به منفجر شدن
  • 👁 آنچه که هوش به هر حال ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>