جهان پر سر و صدا است. این گروه می خواهید برای بازگرداندن آرام

سکوت است که به طور فزاینده ای کمیاب و حتی در پارک های ملی است. در حال حاضر دانشمندان و کارشناسان محیط زیست در حال کار برای آرام سر و صدا برای خوب از طبیعت—و برای ما.

این داستان در اصل به نظر می رسد در دانشگاه ییل محیط 360 است و بخشی از آب و هوا میز همکاری.

آن را سرد مارس روز صبح در Hoh, جنگل, عمیق در المپیک پارک ملی در ایالت واشنگتن. جنگل پر است از ژوراسیک سرخس, دار زدن خزه و قوی صنوبر و سروهای اما آنچه که من امیدوارم که برای پیدا کردن یک نبود. من به دنبال یک نقطه شناخته شده به عنوان “یک اینچ مربع از سکوت”—یکی از آرامترین مکان های در هم پیوسته ایالات متحده از قروچه مردم زمزمه خطوط برق و صدای صفیر از اتومبیل.

زمانی که من پیدا کردن خزه ورود احاطه شده توسط یک مجموعه ای از سنگ قرمز مارک نقطه گوش می دهم. من با شنیدن سر و صدا از رودخانه و شاید یک آبشار. وجود دارد و گاه به گاه آهنگ پرنده. و هیچ چیز دیگری. من تا به حال نگران است که چیزی را خراب کردن آن وجود دارد که در حال حاضر کسی وجود دارد, یک هواپیما خواهد رامبل سربار و یا من می شنوید kayakers فریاد در رودخانه در این نزدیکی هست—اما من نشستن و چشم های من من می توانم شنیدن یک صدای انسان. این احساس شگفت انگیز است. من نیاز به این آرام است. همه ما انجام دهد.

جمعیت جهانی soars شهرستانها و شهرهای پراکندگی و جاده ها کشش به حتی دور افتاده ترین نقاط جهان آرام در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای کمیاب. سر و صدای وزوز اره و کامیون های نفوذ به عمق جنگل های بارانی آمازون. انفجار کشتی شاخ حلقه بیش از اقیانوس قطب شمال. ایالات متحده تبدیل شده است بسیار توسعه یافته چشم انداز تنها با یک کسری از اصلی آن بیابان باقی مانده تقسیم به پارک ها و مناطق حفاظت شده. در حال حاضر حتی در این پناهگاه و ماشین و هواپیما و قایق و هلیکوپتر و جمعیت کمک به رشد din.

یک سال 2017 مطالعه توسط دانشمندان در دانشگاه ایالتی کلرادو و خدمات پارک ملی یافت می شود که انسان سر و صدا دو برابر پس زمینه برای تلفن های موبایل در 63 درصد از ایالات متحده در مناطق حفاظت شده. در 21 درصد از پارک های انسانی سر و صدا افزایش یافته پس زمینه برای تلفن های موبایل 10 برابر “surpassing سطوح شناخته شده به دخالت انسانی با تجربه بازدید کننده و مختل حیات وحش رفتار و تناسب اندام و جامعه ترکیب است.”

در نقاط محبوب مانند پارک ملی صهیون در یوتا موسیقی blares در campsites و در مسیرهای پیاده روی. کوهنورد اریکا Langston از ویلمینگتون کارولینای شمالی به یاد می آورد پایان صهیون backcountry پیاده روی در سال 2017: “ما همگرا با محبوب دنباله و می تواند بشنود انسان ترافیک از آن و قبل از ما رسیده آن را” با مردم پخش موسیقی و یا فریاد شنیده می شود بیش از din,” او می گوید. “آخرین مایل احساس بیشتر شبیه ایستاده در خط در دیزنی جهان از راه رفتن از جنگل است.”

بخشی از مشکل این است که به سادگی اعداد. پارک ملی دریافت بیش از 327.5 میلیون بازدید کننده در سال 2019 تا 9 میلیون از سال قبل است. Yellowstone, Rocky Mountain, جاشوا درخت Acadia: گردشگری صعودی است. در حالی که Covid-19 تعطیلی ارائه رنجرز و حیات وحش مهلت موقت فدرال پارک شروع به بازگشایی شده است. علاوه بر این مردم رفتند به پارک های محلی و مسیرهای پیاده روی در طول همه گیر بالا بردن سطح سر و صدا در قبلا out-of-the-way نقاط. “اگر شما می خواهید به پیاده روی بروید در یک آخر هفته آماده می شود برای ایستادن شانه به شانه” می گوید Laurabeth Roundy عضو Facebook گروه PNW پیاده روی با بچه ها زندگی می کند که در واشنگتن است.

هنوز هم وجود دارد برخی از مکان های آرام به سمت چپ که در آن برای تلفن های موبایل از بشریت را به جهان طبیعی است. یک 2019 مطالعه پینگ هر دو اطلاعات پارک های ملی ایالات متحده و بناهای تاریخی—از جمله بخش هایی از گراند کانیون, پارک ملی قوس در یوتا و پارک ملی کوه راکی در کلرادو—و همچنین آرامترین مکان های که شامل بزرگ شن و ماسه تپه های شنی پارک ملی در کلرادو Lassen آتشفشانی پارک ملی در کالیفرنیا و ال Malpais بنای یادبود ملی در نیومکزیکو.

در حال حاضر در حال رشد ائتلافی از سازمان محیط زیست و دانشمندان و فعالان مردمی در حال کار برای حفاظت و احیای مکان های آرام. دانشمندان در دانشگاه ایالتی کلرادو و خدمات پارک های ملی مشغول به کار هستند به سند که در آن آرام را از دست داده است و برجسته ترین رانندگان از سر و صدا در مکان هایی که مردم برای فرار از آن است. فعالان محلی در هاوایی و واشنگتن در حال دادخواست سیاستگذاران برای کاهش و یا متوقف کردن هلیکوپتر و هواپیما پلها در نزدیکی مناطق بیابانی. و غیر انتفاعی آرام پارک بین المللی است که عطف توجه عمومی به شکنندگی آرام ضعیف باقی مانده مناطق آرام به عنوان ارزش ویژه حمایت می کند.

انسان و ایجاد سر و صدای بیش از آزار دهنده است. دهه تحقیقات دخیل در آن یک میزبان از شرایط بهداشتی مزمن از جمله کم خواب با کیفیت بالا و فشار خون و همچنین افزایش خطر حمله قلبی یا سکته مغزی دیابت و حتی سرطان است. “سر و صدا شناخته شده است روانی و فیزیولوژیکی زای می گوید:” ماری Pedersen, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه کپنهاگ که در مطالعات محیطی چگونه مواجهه تاثیر بارداری و کودکان. حیات وحش تحت تاثیر قرار بیش از حد: مطالعات نشان می دهد که شنوایی چشم انداز است که یک جزء کلیدی از زیستگاه و انسان سر و صدا ماسک بحرانی برای تلفن های موبایل. حیوانات برای گوش دادن طعمه شکارچیان و ارضی زنگ تماس برای قرار دادن اعضای گروه و پیدا کردن شرکای جنسی.

“عدم وجود صداهای جایگزین در پارک توسط تلفن های موبایل از برگ خرد تحت کفش یا پرندگان ایجاد خود سمفونی چیزی است که تساوی بسیاری از ما به آنها می گوید:” Rob Smith, Northwest مدیر منطقه ای غیر انتفاعی, National Parks Conservation Association (NPCA). “با این حال حتی این ارزش در معرض خطر هستند. قطعا وجود دارد یک رشد آگاهی از اهمیت حفاظت از پارک’ برای تلفن های موبایل… به طوری که آنها می توانید در ادامه به تواند مفید باشد مکان پناه.”

این جنبش در ایالات متحده به شرح زیر است تقریبا دو دهه تلاش در اروپا برای حفاظت از مناطق آرام. در سال 2002 اتحادیه اروپا مورد تایید محیط زیست سر و صدا بخشنامه که مجموعه ای از اهداف برای تعیین سطح سر و صدا و مواجهه در سراسر اروپا ساخت این اطلاعات در دسترس عموم و کاری برای جلوگیری و کاهش سر و صدای محیط. در سال 2014 آژانس محیط زیست اروپا توصیه می شود ایجاد و شناسایی و حفاظت از “مناطق آرام.” به عنوان سال جاری 85 درصد از گزارش کشورهای عضو اتحادیه اروپا به تاسیس “معیارهای تعیین مناطق آرام در قلمرو خود” و 60 درصد نیز “تعیین شده حداقل یک منطقه آرام.” آنها شامل مکان هایی مانند Blessington حوضه در ایرلند دریاچه Bäcksjön در سوئد و Tondiloo پارک در استونی.

در واشنگتن دولت NPCA در حال تلاش برای محافظت طبیعی آرام از المپیک پارک ملی که در آن شروع و در سال 2008 در نزدیکی پایگاه نیروی دریایی شروع به ارسال پر سر و صدا Growler جت آموزش پرواز بیش از آن. “این Growler جت های جنگنده در میان بلندترین جت در آسمان و پرواز به اغلب بیش از پارک اخلال کنندگان و حیات وحش” اسمیت می گوید. این NPCA است دادخواست نیروی دریایی شمال, فرمانده برای جلوگیری از پلها در حال توسعه یک Growler ردیاب نرم افزار برای ساخت یک noise map با بازدید کننده ورودی و تحت پیگرد نیروی دریایی بیش از عدم تطابق با قانون آزادی اطلاعات درخواست برای نیروی دریایی تحقیق در مورد تاثیر Growler سر و صدا در پارک.

در هاوایی بزرگترین تهدید برای آرام است و هلیکوپتر. بیشتر تجاری هوایی تور پرواز بیش از پارک ملی آتشفشانهای هاوایی از هر منطقه حفاظت شده در آمریکا با گزارش پروازهای جمعا 8,333 در سال 2018; Haleakalā پارک ملی در رتبه چهارم با 4,757 گزارش پرواز. اما شهروندان در حال هل دادن به عقب. در سال 2017 HICoP (جزیره هاوایی ائتلاف Malama Pono)—هاوایی وکالت غیر انتفاعی تشکیل شده برای بازگرداندن “آرامش از تور هلی کوپتر آلودگی صوتی”—و یک گروه از کارگران فدرال ناشناس به نمایندگی از کارمندان دولتی برای مسئولیت زیست محیطی شکایت اداره هوانوردی فدرال (FAA) به حد هوا تورهای بیش از هفت مناطق حفاظت شده از جمله آتشفشانهای هاوایی و Haleakalā. حفاظت آرام در بیابان فضاهای “است چرا پارک ملی وجود داشته باشد” HICoP موسس و عضو هیئت مدیره باب ارنست می گوید.

آرام پارک بین المللی (QPI) غیر انتفاعی کار برای ایجاد گواهینامه برای آرام پارک ها به منظور بالا بردن سطح آگاهی و حفظ مکان های آرام. نوپای سازمان—که اعضای آن شامل صوتی و مهندسین و دانشمندان محیط زیست و نوازندگان—شناسایی حداقل 262 سایت در سراسر جهان از جمله 30 در ایالات متحده, که در آن معتقد هستند آرام و یا می تواند آنقدر با مدیریت تغییرات. بزرگ شن و ماسه تپه های شنی پارک ملی در ایالت کلرادو و Haleakalā دهانه اتش فشان در هاوایی در حال دو نفر از آنها. با توجه به بزرگ شن و ماسه منابع, مدیر, Fred دسته تپه آنقدر آرام که هنگام پارک خدمات نظارت برای تلفن های موبایل در این منطقه سطح سر و صدا اغلب کاهش یافت و به زیر خود تجهیزات اندازه گیری آستانه. جاهای دیگر پرچم آرام پارک برای صدور گواهینامه در حال Doñana پارک ملی در اسپانیا Ballycroy پارک ملی در ایرلند و Wadi Rum منطقه حفاظت شده در اردن.

QPI هیچ نظارتی اقتدار اما مانند بین المللی آسمان تاریک انجمن آسمان تاریک پارک ابتکار غیر انتفاعی معتقد است آن گواهینامه اعطا تنها پس از یک مفصل سه روز صدای تجزیه و تحلیل می تواند تشویق و حمایت از تلاش های حفظ و نگهداری و ارائه دستورالعمل برای حفاظت از. “مکان های که در حال آرام امروز … اساسا باقی مانده—مکان هایی که از راه” آرام پارک بنیانگذاران Gordon Hempton می گوید.

این گروه بزرگترین موفقیت است که تا کنون آوریل 2019 گواهینامه اول آن بیابان آرام پارک Zabalo رودخانه در اکوادور های بارانی آمازون. تعیین کمک کرده است تا برای تقویت گردشگری به منطقه آوردن مسافران که به دنبال تجربه بکر شنوایی محیط زیست است. QPI سازماندهی تورهای محدود به این منطقه هدایت و میزبانی محلی Cofán مردم است.

در حالی که آرام پارک است که با تمرکز بر حفظ طبیعی آرام در آن بکر ترین فرم خدمات پارک های ملی باید تعادل رقابت اهداف حفاظت از منابع و دسترسی عمومی. “این واقعا سخت است چرا که در پارک ملی خدمات ما دسترسی عمومی بسیار جدی می گوید:” کارن Trevino, رئیس آژانس طبیعی برای تلفن های موبایل و آسمان شب را بدست آورد. صداهای طبیعی کمک پارک در پایش و مدل سازی سر و صدا در حال توسعه بهترین شیوه و ایجاد استراتژی های کاهش برای کاهش سر و صدا اثرات Trevino می گوید.

در تابستان مشغول ماه صهیون دنالی و پارک ملی کوه راکی در حال حاضر اجرا شاتل که کاهش ترافیک خودرو در داخل پارک. سایر پارک ها مانند دره در ایالت یوتا محدود کردن اعداد با اجازه-تنها ملاقات است. خدمات پارک در حال کار با FAA به منظور کاهش خطوط هوایی سر و صدا بیش از برخی از مناطق. هواپیماهای بدون سرنشین ممنوع است و در همه آنها به جز چند پارک ملی و با وجود محدودیت در تورهای اتومبیل برفی در زمستان پس از اعتراض عمومی در اواخر 1990s در مورد اتومبیل برفی آلودگی صوتی در یلوستون.

مرز آب قایق رانی در منطقه حفظ طبیعت در مینه سوتا یک محل از ادامه درگیری بین کسانی که اولویت بندی شنوایی تنهایی و کسانی که به نفع موتوری تفریح و سرگرمی. مرز آب قایق رانی منطقه بیابان عمل 1978 تصویب سازش محدود کردن, برف, و, استخراج معدن, اما اجازه می دهد motorboats بر 16 از پناه را 1100 دریاچه ها. امروز اجازه ها و پروانه مورد نیاز روزانه و هفتگی محدودیت و بیش از نه نفر و چهار شناور مجاز هم در بیابان.

در کالیفرنیا Muir Woods, کارکنان قرار داده تا نشانه درخواست از مردم برای آرام باشد به عنوان بخشی از یک مطالعه انجام شده توسط خدمات پارک. “و مردم گوش! می گوید:” راشل Buxton یک محقق با تمرکز بر روی آلودگی صوتی در دانشگاه کارلتون بود که درگیر در تحقیق ، “همه آن را در زمان قرار دادن یک زن و شوهر از نشانه در وسط جنگل بیشه و سطح صدا کاهش یافته است.” این یافته ها نشان می دهد افرادی که مایل به پذیرش تجارت آف مانند محدود کردن مکالمات اقامت کردن برخی از مسیرهای پیاده روی و داشتن علائم و رنجرز در حال حاضر برای حفظ شنوایی تجربه از طبیعت, آرایشگر می گوید.

QPI می گوید: پاسخ به آن کار شده است طاقت فرسا. “ما در حال آب گرفتگی با درخواست از مردم که در آن می توانید آنها را ساکت و آرام می گوید:” Hempton. “و ما آب گرفتگی توسط مدیریت مکان های که مایل به رسمیت شناخته شده برای خود را آرام است.”

من فکر می کنم که نقطه در Hoh جنگل جایی که من نشسته آگاه ترک از هر شاخه زیر پای من و صدای من خود نفس است. مانند سیاره بصری سنگهای مردم شروع به درک که برای تلفن های موبایل نیز مهم است که تجربه از صداهای طبیعی—زوزه گرگ در فاصله سحر کر از پرندگان و یا بخار صدای خش خش از زمین است که ارزش حفاظت از بیش از حد.


بزرگ تر سیمی داستان
  • این کشور بازگشایی. من هنوز در مستند
  • چگونه به استفاده از شل بدون رانندگی همکاران خود را دیوانه
  • Covid-19 شتاب و تحول انسان—اجازه دهید آن را هدر ندهید
  • در اینجا نحوه درست خواندن یک نظرسنجی انتخابات
  • DoNotPay unsubscribes شما از دادن و تلاش می کند به شما پرداخت می شود
  • 👁 اگر درست انجام شود AI می تواند پلیس عادلانه تر. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر