جهان در ابتدا برای اعتراض به تئوری های توطئه

برای برخی از, آن را یک نوع روانی و حفظ خود برای دیگران آن را هماهنگ استراتژی برای برنده شدن در این رده سابق به راه خود را از تفکر است.

به عنوان اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند برانگیخته و با مرگ غیر مسلح سیاه جورج فلوید در دست مینیاپولیس پلیس گرفتن ملت, بنابراین بیش از حد می کند و اطلاعات غلط. در رسانه های اجتماعی شایعات و تئوریهای توطئه در حال شکوفایی در هر گروه و طیف سیاسی. ویدئوها از هر دو مسالمت آمیز و وحشیانه بازداشت شده اند برگزار شد تا به عنوان شواهدی از افسران پلیس’ معقول و غیر منطقی رفتار در طول تظاهرات تنها پس از آن به اثبات رسیده به ماه یا سال. برخی ادعا کرده اند که روسیه در عملیات یا سفید supremacists درگیر شدند در هر دو قتل فلوید یا در دامن زدن به تظاهرات خشونت آمیز. دیگران به خصوص کسانی که در راست حاشیه گروه ادعا کرده اند که خود دیرین یهودی boogeyman جورج سوروس به سرزنش می کنند. هنوز هم دیگران نگه دارید که فلوید نیست حتی مرده است.

هیچ یک از اطلاعات غلط منعکس کننده آنچه که اتفاق می افتد در خیابان. واقعیت بسیار پیچیده تر و متنوع تر از یک التهاب جیر می توانید ضبط و تظاهرات به نظر می رسد از ناگهانی واقعی خشم و دل شکستگی به جای یک ارکستراسیون در بخشی هر کسی. افرادی که مطالعه این گونه حرکات می گویند این کشور دیده نشده و هر چیزی مانند هفته گذشته حوادث پس از شورش پس از ترور مارتین لوتر کینگ جونیور در سال 1968 و تئوری های توطئه در مورد کسی که ممکن است در پشت این جنبش تنها منحرف کردن اذهان از اعتراض ها خواستار اصلاحات.

که گفت: اطلاعات غلط نمی توان نادیده گرفت یا نه. روز یکشنبه رئیس جمهور تهمت رسما تایید گسترده ادعا می کنند که antifascist فعالان پشت خشونت در قیام برای آن وجود دارد هیچ شواهد واقعی با تهدید قلمداد کردن آنها را یک سازمان تروریستی است. NYPD کمیسر درموت شیا تقویت مشکوک ادعا می کنند که تظاهرکنندگان در آن پنهان شده در انبارها از آجر مکان های نزدیک آنها قصد غارت. (برخی از نظریه پردازان سرزنش antifa برای آجر و دیگران یک پلیس یا دولت تلاش برای بی اعتبار شدند.) تئوری های توطئه نیست فقط برای 4chan دیگر—آنها چشمانداز به روزمره گفتمان حل نشدنی از اخبار خود را.

اطلاعات غلط را دوست دارد بدبختی است. کیفیت اطلاعات مردم گردش تمایل به رنج می برند در طول و بعد از هر بحران است. “نظریه ها و شایعات, راه هایی برای ایجاد حس از چیزهایی است که می تواند طاقت فرسا و دشوار است به درک” می گوید: برایان هوستون که تحقیقات فاجعه مربوط به سلامت روانی و ارتباطات در دانشگاه میسوری. “اساسی ترین مکانیسم های که در حال رفتن هستند که آیا آن را یک اعتراض و یا یک طوفان.” ایده این است که بسیاری از آمریکایی ها با تغذیه چگونه مردم در حال درمان با اجرای قانون دشوار است برای برخی به روند, به طوری که آنها به نوبه خود به سایه جایگزین توضیحات. هنوز هوستون فکر می کند و مکالمات در حال انجام تظاهرات به ویژه چربی های اشباع شده با شایعه و اطلاعات غلط. “طوفان و بیماری های همه گیر هنوز هم سیاسی است اما این یک سوپر لحظه برای گروه هویت اجتماعی و هویت” او می گوید. “ما ارزشهای سیاسی فعال هستند تا به سرعت.” همین دلیل است که بسیاری از نظریه بودن bandied مورد آنقدر آشنا: آنها تئوری توطئه معادل آن از بیخ و بن سخنرانی.

در سمت چپ متمایل اطلاعات غلط محافل قریب به اتفاق اطلاعات برای جلوگیری از خشونت و تخریب اموال است که همراه شد. “من فکر می کنم حقیقت سخت است که در میان درد و خشم و اعتراض وجود دارد برخی که خود را توجیه خشم به مکان های خطرناک و برخی وجود دارد که با استفاده از آن درد خود را به پایان می رسد می گوید:” آدم کلاین که مطالعات تبلیغاتی و افراط گرایی در سرعت دانشگاه. “از آن آسان است و شاید مصلحت سیاسی برای برخی به پیدا کردن یک boogeyman در تمام این به آن سرزنش است.” شایع ترین سپر بلا شده اند روسیه فعالان و به خصوص نئو نازی ها و alt-righters. شواهد کمی وجود دارد برای هر دو نظریه است. “در حال [سفید supremacists] آمدن و? مطمئن شوید که می گوید:” اسپنسر آفتاب دیرین محقق از راست. “اما برای اهداف عملی آنها بی ربط بازیگران. هیچ کس سازماندهی این گه.”

همان صادق است برای اهداف مورد نظر از جناح راست توطئه پردازی: antifa و در خارجی ترین حاشیه antifa پشتیبانی شده توسط یک puppeteering یهودی و نخبگان جهانی. این فقط یکی دیگر از راه را به نظر می رسد خشم و خارجی ساخته شده است. “برای بیش از 1000 سال ما تا به حال این روایت از سرزنش که متکی با اشاره به خارج از گروه می گوید:” استانیسلاو Vysotsky که مطالعات راست و چپ جنبش در دانشگاه ویسکانسین-Whitewater. “The outsider تغییرات اما روایت است که همیشه همان.” و واقعا خارجی در تئوری های توطئه در مورد سایه عروسکی کارشناسی ارشد به سختی تغییرات: در قرون وسطی از آن بود که یهودیان; در سال 1920 آن را آنارشیست ها و همچنین یهودیان; در 1950s آن کمونیست ها و همچنین یهودیان. در این محیط ایده های مبارز antifascists—که به نظر نمی رسد به رانندگی اعتراض و یا خشونت در هر تعداد قابل توجهی—بسیار آسان برای جایگزین به زمان افتخار فرمول.

برای برخی از توطئه پردازی یک نوع روانی و حفظ خود برای دیگران آن را هماهنگ استراتژی برای برنده شدن در این رده سابق به راه خود را از تفکر است. در هر صورت مردم به ویژه آسیب پذیر به چنین گرایشهای راست در حال حاضر. “دو هفته پیش ما صحبت کردن در مورد شایعات مربوط به Covid-19. محیط زیست و سیستم های اطلاعات غلط به طور کامل فعال” هوستون می گوید. “سپس ما به حق به این بحران است. مردم در ابتدا برای اطلاعات غلط و آماده پذیرش دیدنی توضیحات و آن را آبشاری.” که به معنی آن را به ویژه مهم است برای نگه داشتن مناظر چیزی است که قطعا درست است مهم نیست که چقدر ناراحت کننده است: یکی دیگر غیرمسلح مرد سیاه پوست کشته شده توسط پلیس و آمریکا در خیابان ها خواستار عدالت است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • در طول مستند, نقشه های گوگل به پسر من یک راه
  • چگونه یک هوش مصنوعی غول ساخته چت—نظارت—آسان
  • پایان handshakes—برای انسان و روبات
  • شات اول: در داخل Covid واکسن سریع آهنگ
  • سیاست شمارش چیزهایی است که در مورد به منفجر شدن
  • 👁 آنچه که هوش به هر حال ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>