همچنین بعد از Fortnite فصل است که تحت فشار قرار دادند به عقب دوباره.

با سلام و هنگامی که دوباره به انجمن خوش آمدید, پخش سیمی را مختصر و مفید از تمام این هفته را بزرگ اخبار بازی های ویدئویی. این هفته ما در مورد خیلی چیزهای Kingdom Hearts, Fortnite تاخیر و Half-Life: Alyx. بیایید هاپ راست در.

شایعاتی وجود دارد Kingdom Hearts گرفتن دیزنی+ نشان می دهد که وحشی

همه ما می دانستیم که دیزنی بیرون کشیدن تمام متوقف می شود, برای دریافت مطالب خوب برای دیزنی+ شرکت خدمات جریان. اما این است … جایی نیست که هر کسی انتظار می رود آنها را به رفتن. به گزارش IGN چند منابع مستقل این ادعا وجود دارد Kingdom Hearts نشان می دهد تلویزیون در توسعه پلت فرم. بله madcap action-RPG حق رای دادن آغاز شد که به عنوان یک فرد کودک عشق از فاینال فانتزی و دیزنی فیلم نوستالژی به زودی ممکن است به یک تلویزیون نشان می دهد.

با توجه به شایعات یک خلبان در حال توسعه در Unreal Engine—که جدید ترین بازی او نیز ساخته شده توسط شرکت Square Enix به این معنی که همان محلی که مسئول پیچ خورده, اگزیستانسیالیسم مبهم emo plotlines از سری اصلی به احتمال زیاد هنوز هم مسئول هر آنچه که این تکرار به پایان خواهد رسید تا بودن. این بود کل اقتباس جدید و یا برخی از عمیق-lore تکرار طول می کشد که در بین دو بازی می کند و کاملا حس صفر به هر کسی که تا به بازی Kingdom Hearts? اگر طرفداران واقعا خوش شانس آن را به نحوی بود هر دو.

Fortnite‘s فصل آینده به تعویق افتاد. دوباره

در نهایت Fortnite مطالب را ادامه خواهد داد. در فصل سوم از این بازی را در فصل 2 به تعویق افتاد برای بار دوم هر چند در این زمان است که خوشبختانه به مراتب کوتاه تر از گذشته است. به عنوان گزارش شده توسط PC Gamer, به روز رسانی, که در اصل به تاخیر افتاد از آوریل تا ژوئن است که در حال حاضر تحت فشار قرار دادند پشت ژوئن 4 ژوئن 11. Fortnite به روز رسانی تمایل به بسیار بزرگ اغلب آمدن با واقعیت تکان دادن حوادث است که قابل ملاحظه ای تغییر معماری و metagame از جزیره است. مانند برای مثال در پایان اولین فصل است که به طور کامل بوت بازی به طور خلاصه از بین بردن و آوردن کل بازی نیست. این فصل به احتمال زیاد نمی تواند تقریبا به زمین بسیار مخربی. اما شاید آن را به شما به ارمغان بیاورد سرد جدید برگزاری کنسرت!

Half-Life: Alyx قرار داده و مایع را در آن بطری است که در راه خنک تر از آن برای تلفن های موبایل

آخرین به روز رسانی به دریچه نمایش گذاشتن واقعیت مجازی عنوان Half-Life: Alyxقرار می دهد مایع داخل های مختلف در بازی بطری. نه جدی است که قابل توجه! به عنوان گزارش شده توسط Rock Paper Shotgun که مرتب سازی بر اساس جزئیات معنی همه چیز را در یک بازی ساخته شده در بخش به عنوان یک فرصت فوق العاده برای بهم زدن در اطراف و نگاه به مسائل در یک محیط VR. قادر به تجربه واقع گرایانه مایع فیزیک در یک بازی از نزدیک است واقعا جذاب و منحصر به فرد را تجربه کنند. جدید به روز رسانی را بهبود می بخشد همچنین این بازی را پشتیبانی وزارت دفاع و برخی چیزهای دیگر اما مانند هر: هنگامی که شما پرتاب یک بطری مسائل خواهد نشت خارج از آن. که پیش بینی کردن.

پیشنهاد هفته: Dishonored: مرگ خارجی در PC, PlayStation 4 و Xbox One توسط Arkane Studios

مرگ بیگانه است و برای من بهترین بازی Dishonored حق رای دادن یک سری با تمرکز بر مخفیکاری و قدرت فوق العاده در یک lushly دقیق فانتزی شهری جهان, همه steampunk و صید نهنگ و ثابت اشاره از چیزی عمیق و قدرتمند در زیر پایه و اساس از واقعیت است. این هم واقعا عالی سری برای سلاح سرد الیگارشی و ارائه بدتر از مرگ مجازات به شر واقعی مردم است. از سه بازی این یکی از بهترین شخصیت های واقعا سرد توانایی تنظیم و برخی از بهترین طراحی سطح. کوتاه تر و با هوش مقدمه به این مجموعه این است که من می خواهم پیشنهاد شما بررسی کنید در Arkane سالگرد 20th باشد به عنوان یک استودیو این هفته است. حتی اگر آن را تا به برخی از روایت چمدان از بازی های دیگر است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • در طول مستند, نقشه های گوگل به پسر من یک راه
  • چگونه یک هوش مصنوعی غول ساخته چت—نظارت—آسان
  • پایان handshakes—برای انسان و روبات
  • شات اول: در داخل Covid واکسن سریع آهنگ
  • سیاست شمارش چیزهایی است که در مورد به منفجر شدن
  • 👁 آنچه که هوش به هر حال ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی