می تواند وجود دارد هیچ سازشی در مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل توییتر گوشت گاو

داشتن موفق به محدود کردن رئیس جمهور دروغ سیستم عامل اجتماعی رسیده اند dispiriting بست.

به طور معمول تنها کوچکترین ماوس شجاع بود به اندازه کافی برای قرار دادن زنگ در اطراف گربه. در روز سه شنبه آن را کوچک توییتر نمی مهیب Facebook یا همه جا یوتیوب که نقل مکان کرد و برای نگه داشتن رئیس جمهور ایالات متحده به حساب خود unhinged مطالب در رسانه های اجتماعی. پلت فرم آن انتخاب tirades به تمیز کردن: trump’s ناپاک اشاره که میزبان MSNBC جو Scarborough به قتل یک کارآموز که جان نزدیک به دو دهه پیش یا خود را به غلط ادعا می کنند که پست الکترونیکی-در برگه های رای abet تقلب به جای گسترش حق رای دادن در راه حیاتی در طول یک بیماری همه گیر. توییتر را انتخاب دومی پس از آن مربوط به دموکراسی ما.

در زیر ریاست جمهوری جیر ادعا “هیچ راهی وجود دارد (صفر!) که پست الکترونیکی-در برگه های رای خواهد بود چیزی کمتر از قابل ملاحظه ای جعلی” توییتر اضافه شده یک علامت تعجب و یک لینک به “دریافت حقایق در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای.” مسلما توجه داشته باشید می توان به عنوان خوانده شده به عنوان تایید: پست الکترونیکی-در برگه های رای در حال تهدید ما انتخابات ؟ بله, من می خواهم برای یادگیری حقایق نگران کننده! اما کلیک به ارمغان می آورد مجموعه ای از نقاط گلوله که توصیف تهمت و ادعا می کند که “بی اساس.”

توسط پنجشنبه کاخ سفید در پاسخ با یک فرمان اجرایی آموزش سازمان های فدرال به سعی کنید به رول با مسئولیت حمایت فراهم شده شرکت های آنلاین توسط بخش 230 قانون ارتباطات نجابت. آیا این زنده خواهد ماند قضایی بررسی است که تقریبا نادر است ، زمانی که ارائه شده با gentlest از سرزنش تهمت بلافاصله تهدید نسبتا صاف و دریانوردی اجازه داده است که این شرکت ها برای رشد به شرکت عظیم.

اگر تا کنون وجود دارد فکر می کنید که شبکه های اجتماعی می تواند ظرافت راه خود را از طریق این سوال که آیا و هنگامی که برای جلوگیری از نفرت, مضر, مطالب, که تا به حال بوده است و بس. مغلوب ساختن پیشی جستن حضور آنلاین است منجر به مرگ آن است. به عمل یا نیست به عمل است را انتخاب کنید یک طرف در یک جنگ سیاسی. اگر شما عبور من تهمت می گوید: من به شما استفاده از قدرت سیاسی برای مجازات شما و شما را تجدید نظر کند. در علاوه بر این به تلاش برای sic سازمان در شبکه های اجتماعی است که محدود کردن محتوا در سایت های خود را به منظور اجرایی خواهد درخواست آژانس برای بررسی که در آن فدرال پول صرف شده در شبکه های اجتماعی.

البته تهمت بود فقط گفت: آرام مسائل را با صدای بلند. گسترده ای فوق العاده پر سود شبکه های اجتماعی در حال ایجاد طبقه سیاسی که باید انجام بهترین خود را به قطعات بزرگ با تکنولوژی بار مسئولیت حقوقی مناسب مالیات و دستمزد عادلانه برای همه کارکنان. در ازای آن هدیه های شبکه های اجتماعی متمایل به قدرت باقی مانده خنثی در همه هزینه ها بدون توجه به این اقدام تحریک آمیز و امیدوار به حمایت از آزادی می گویند آنچه شما می خواهید آنلاین. به هیچ عاقل تر.

Facebook به ویژه به سود صلح با مغلوب ساختن پیشی جستن. مارک زوکربرگ و مشاور نزدیک در Facebook مسائل Peter Thiel را در فرد ملاقات کرد و با مغلوب ساختن پیشی جستن احتمالا به شنیدن و قبول خواسته های خود را برای مهار رایگان در Facebook سیستم عامل. یک قطعه های اخیر در وال استریت ژورنال نشان داد چقدر هماهنگ سیاسی تیم در Facebook به نگرانی از مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان سیاسی. توسط شنبه شب زوکربرگ داده و در مصاحبه با فاکس نیوز در دفاع از رئیس جمهور را در توییتر tiff گفت که سیستم عامل نباید به عنوان “داوران از حقیقت است.” (من می دانم که در مورد این مصاحبه به دلیل تهمت توییتی آن را.)

شما لازم نیست که به یک تکنو, خوش به پیدا کردن فعلی ما بن بست dispiriting. ما اکنون می دانیم که هیچ منطقی مراحل این سیستم عامل را می توانید. آن را نمی خواهد کار برای آنها را به مداخلات خود را تنها در دفاع از به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده ارزش مانند بهداشت عمومی و یا انتخابات عادلانه. آنها فقط نمی تواند عبور کردن تصمیم گیری به نيمه مستقل تخته از مشاهیر مانند Facebook به تازگی تشکیل “دادگاه عالی” از ناظران. من حدس است که این دادگاه نمی خواهد به جلسه تا پس از نوامبر 3.

زوکربرگ نظرات در حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن آمد با یک زمین برای مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب. “به طور کلی من فکر می کنم دولت انتخاب به سانسور یک پلت فرم چون آنها نگران سانسور نمی کند دقیقا به من اعتصاب به عنوان حق رفلکس وجود است،”

این باید یک دیوانه کننده وضعیت برای یک tech مدیر عامل شرکت. مغلوب ساختن پیشی جستن به ارمغان می آورد تیز سیاسی بخش به شبکه های اجتماعی در حالی که به طور همزمان آنها را انکار هر گونه ابزار برای جعل اجماع. با اصرار بر قدرت نامحدود به ارعاب و بدگویی تهمت در معرض بی ثباتی از “آزادی” لفاظی های مورد استفاده توسط Twitter, Facebook و YouTube به بهانه ای خود را زیاده از هر و همه بیان.

به عنوان یک نتیجه بسیاری از تکنولوژی مفسران در از دست دادن برای دیدن چگونه شبکه های اجتماعی می توانید حتی به عنوان شرکت های بیش از حد. زوکربرگ را آرام کلمات نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مثال ظاهرا نبوده است توجه. نیویورک تایمز’ چارلی buzzfeed quiz اسیر سردرگمی در یک صدای جیر جیر در مورد توییتر اقدامات: “من در این نقطه در همه این که من حتی نمی دانم آنچه که من فکر می کنم. این است یک راه حل خوب? شاید ؟ احتمالا نه؟”

در حال حاضر انتخاب این شرکت ها باید بسیار استارک. دروغ درباره سلامت انتخابات, تبلیغات, تهمت: این محافظت توسط سیستم عامل بله یا خیر ؟ وجود خواهد داشت هزینه های هر دو راه در داشتن رئیس جمهور به شما حمله و تهدید خود را سلامت اقتصادی و یا در پذیرش که کسب و کار شما با طراحی آلوده به گفتمان عمومی. ما یک راه طولانی از “ساختن جهان به مکانی بهتر است.”

شاید این می تواند همه رفته اند یکی دیگر از راه. اگر چه شبکه های اجتماعی گرفته شده بود به طور جدی تهدید بیان نفرت و اطلاعات غلط از شروع و با دقت اجرا قوانین خود را از انجام, حتی در هزینه از رشد کسب و کار?

به عبارت دیگر اگر آنها قرار بود زنگ در مغلوب ساختن پیشی جستن زمانی که او هنوز یک بچه گربه ؟

عکس: جلب Angerer/گتی ایماژ; Alex ونگ/گتی ایماژ; Paul Taylor/گتی ایماژ


بزرگ تر سیمی داستان
  • NSA راز ابزار برای نقشه برداری شبکه های اجتماعی خود را
  • چه Clubhouse و چرا Silicon Valley مراقبت ؟
  • چگونه به خواب زمانی که جهان در حال سقوط است از هم جدا
  • 26 عبور حیوانات راهنمایی برای خود جزیره بازی
  • Covid-19 ترسناک لخته شدن خون نیست که تعجب آور
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im