سلام و خوش آمدید به یکی دیگر از نسخه از مانیتور سیمی سرگرمی اخبار خلاصه اخبار. بنابراین در حال حاضر که شما به بهبود از خود اسکار خماری شما در حال مرگ به دانستن آنچه که اتفاق می افتد در جهان از سرگرمی و فرهنگ ؟ شما هستند ؟ خوب. در اینجا ما بروید.

وجود دارد 646,152 چیزهایی که به سازمان دیده بان در تلویزیون در سال 2019

مردمی شبیه به شوخی دارد که فقط بیش از حد تلویزیون به تماشای اما به ندرت آنها را پشت آن را با حقایق. در حال حاضر آنها می توانند. با توجه به اطلاعات جدید از Nielsen وجود دارد 646,152 منحصر به فرد برنامه های موجود در 2019 در سراسر شبکه TV, کابل, جریان, خدمات و هر نوع دیگر از خروجی. اعطا کسانی که در تمام برنامه های جدید—تعداد شامل گذشته و حال مجموعه تلویزیونی (هر چند نه فردی قسمت), فیلم, اخبار, برنامه های, رویدادهای ورزشی, و غیره.—اما هنوز هم آن را به اندازه کافی برای فقط در مورد هر کسی که احساس می کنید به طور کامل غرق در محتوا. تنها 9 درصد از کسانی که صدها نفر از هزاران نفر از ارائه منحصر به فرد برای خدمات مانند Netflix و Hulu و آمازون است. حدود 16 درصد در دسترس هستند در استاندارد خطی تلویزیون و فله—حدود دو-سوم—در دسترس هستند از طریق ویدئو بر روی تقاضا چه که آمازون, اپل, و یا کابل خود را ارائه. ضربه زن? جریان استفاده از تقریبا دو برابر بیش از دو سال گذشته را نشان می دهد و هیچ نشانه ای از کم کردن سرعت. اوج تلویزیون, در واقع.

Lotsa Thor Loki و اخبار

صحبت از تعداد رو به رشد را نشان می دهد آینده خود را به تلویزیون های آینده دیزنی+ نمایش Loki فقط یک جدید بازیگران عضو. Gugu Mbatha-Raw (صبح نشان می دهد, چین و چروک در زمان) گزارش شده است که پیوستن به Tom Hiddleston, سوفیا دی مارتینو و اوون ویلسون در آینده spinoff است که در جهان آگهی متنی. همانطور که با بسیاری از چیزهای دیزنی/مارول هر چند دقیقا همان است که شخصیت او خواهید بود بازی شناخته شده نیست. در دیگر Thor-مجاور اخبار, اخیر برنده اسکار Taika Waititi انجام یک مصاحبه با تنوع در این هفته و اعلام کرد که اگر Valkyrie بازیگر نقش تسا تامپسون می خواهم برای شخصیت خود را به عجیب و غریب او را عجیب و غریب. “IP است معدن” Waititi گفت. “اما با بازیگران, من احساس می کنم هر آنچه که باعث می شود آنها راحت—که آیا آنها احساس وجود دارد یک انتخاب طبیعی یا یک راه طبیعی برای آن شخصیت برای رفتن—پس من خیلی حمایت شده است. اگر تسا می خواستم برای انجام این کار من است.” با توجه به تامپسون بود که پریدند در Comic-Con International مرحله آخر تابستان و گفت که تازه تاج گذاری پادشاه Asgard نیاز به “پیدا کردن ملکه” ما در حال حدس زدن او را برای آن.

Rick Moranis بازگشت است برای Honey, I Shrunk the Kids راه اندازی مجدد

مهلت گزارش Rick Moranis امضا برای دیزنی آینده Honey, I Shrunk the Kids راه اندازی مجدد منقبض شده. در این فیلم که گروگان اصلی مدیر Joe Johnston Moranis احتمالا تلافی نقش خود را به عنوان Wayne Szalinski. Josh Gad بازی خواهد کرد پسرش که بله بنا به گزارش انقباض خود بچه ها.

Netflix بکشد دستگیر Ava DuVernay را Nipsey Hussle Doc

Ava DuVernay در حال کار بر روی یک فیلم مستند در مورد Nipsey Hussle و آن را گزارش رفتن به Netflix بکشد. با توجه به هالیوود خبرنگار DuVernay است ساخت doc با مشارکت خانواده برنده جایزه گرمی خواننده رپ و فعال جامعه که به ضرب گلوله در خارج از فروشگاه لباس در سال گذشته است. Netflix بکشد که منتشر DuVernay را doc 13th, بنا به گزارش ضرب و شتم ارائه می دهد از اپل و آمازون را به زمین فیلم است. هیچ کلمه ای در عین حال در زمانی که آن را ممکن است منتشر شود.

دریک فقط یک جریان مقابله با کافئین

در جریان جنگ اخبار, دریک فقط جوهر چندین ساله مقابله با livestreaming پلت فرم کافئین است. به عنوان بخشی از معامله MC تولید خواهد شد یک سری از رپ جنگ و همچنین مطالب دیگر برای این سرویس. اولین نبرد تولید شده در همکاری با نهایی رپ لیگ خواهد شد و جریان زندگی می کنند از آتلانتا در فوریه 29 با بیشتر به آمده از شهرهای دیگر در این بهار.

پرندگان شکاری شدن یک نام جدید

پس آخر هفته گذشته پرندگان شکاری (و Fantabulous به رهایی از یک Harley Quinn) آیا فقط نوع OK در دفتر جعبه در آوردن حدود 33.3 میلیون نفر است. در حال حاضر به نظر می رسد مردمی هستند پیشنهاد یک راه برای کمک به بهبود است که مردم در انتخابات: تغییر نام. در اوایل این هفته تعدادی از تئاتر زنجیره بلیط سایت های به روز شده به عنوان فیلم به Harley Quinn: پرندگان شکاری. ایده این است که به کراوات فیلم نزدیک تر به آن شخصیت اصلی و قابل تشخیص تر نام. (یک برادران وارنر گفته سخنگوی آستانه که آن را بخشی از یک “جستجو برای گسترش سایت بلیط” در نظر گرفته شده برای کمک به مردم پیدا کردن بلیط بیشتر به راحتی.) با سلام این کار را برای لبه فردا, استروژن, Live Die Repeat … ?


بزرگ تر سیمی داستان
  • این معجزه کوچک مهاجر داستان در تلویزیون
  • علامت هشداردهنده طول می کشد در بزرگ و با تکنولوژی روسی, جاسوس
  • آینده از نقشه های گوگل فراتر از رانندگی
  • مرموز جدید ransomware اهداف سیستم های کنترل صنعتی
  • به این افراد دستگاه های الکترونیکی دشمن هستند
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🎧 چیز نه صدایی درست است ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما هدفون بی سیم, هدفون soundbars و بلندگوهای بلوتوث

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im