این باکتری ها اقتباس کرده اند به زندگی در بینی خود را و است که ممکن است خبر خوب

جدید و بینی-سویه خاص از باکتری های مفید لاکتوباسیلوس با استفاده از hairlike الیاف به نام fimbriae (فلش) چسبیده به بینی سطح.

De Boeck et al., همراه گزارش

مانند آلاینده های شهری شهرستان برخی از محله های بدن انسان, حمایت از جوامع مختلف از میکروب است. و بسیاری از این بچه ها خوب; میکروب در روده ما کمک به ما در هضم مواد غذایی به عنوان مثال در حالی که در زبان ما و پوست می تواند به محافظت در برابر تهاجم عوامل بیماری زا. اکنون محققان دریافته اند باکتری های مفید در بینی ما نیز هست. این “بینی میکروبیوم” ممکن است محافظت در برابر التهاب مزمن سینوس و یا حتی آلرژی است.

مطالعه “مهم دروازه” به رسمیت شناختن باکتری محافظ ویژگی های جدید در بخشی از بدن می گوید: ماریا مارکو یک میکروبیولوژیست در دانشگاه کالیفرنیا دیویس بود که درگیر با کار. “شده است وجود دارد برخی از کارهای انجام شده در گذشته اما این اولین مطالعه ای است که می رود در عمق.”

برای انجام این مطالعه محققان شرکت-led توسط سارا Lebeer یک میکروبیولوژیست در دانشگاه آنتورپ رفت آیفون برای باکتری های موجود در بینی از 100 فرد سالم به مردم است. سپس دانشمندان در مقایسه با میکروب های آنها با کسانی که از صدها نفر از بیماران مزمن بینی و سینوس التهاب است.

از 30 نوع از رایج ترین میکروب تیم کشف یک گروه ایستاد: ضد میکروبی و ضد التهابی باکتری به نام لاکتوباسیلوس. این شد تا 10 برابر بیشتر از فراوان در بینی افراد سالم محققان نشر امروز به همراه گزارش.

لاکتوباسیل ها معمولا رشد در اکسیژن ضعیف مناطق بنابراین Lebeer شد شگفت زده برای دیدن آنها را در یک ارگان خیط و پیت کردن با هوای تازه. اما نگاهی دقیق تر نشان داد که این گونه خاص تیم او در بر داشت در انسان بینی خاص ژن به نام catalases که با خیال راحت خنثی کردن اکسیژن—کمیاب در میان دیگر لاکتوباسیل. “آنها به نظر می رسد اقتباس شده است که محیط زیست” Lebeer می گوید.

در زیر میکروسکوپ محققان همچنین می توانید ببینید کوچک hairlike زائده به نام fimbriae که لنگر باکتری ها به بینی را در سطح داخلی. Lebeer فکر می کند میکروب ها نیز ممکن است با استفاده از موها به اتصال به گیرنده در سلول های پوست داخل بینی باعث سلول های نزدیک مانند یک درب تله. با کمتر سلول های باز و حساسیت زا و باکتری های مضر را در یک زمان سخت گرفتن در داخل آنها.

اما خود را در آن حضور لاکتوباسيلوس در افراد سالم است به اندازه کافی به آن می گویند سپاه پاسداران در برابر بیماری Lebeer می پذیرد. آیا میکروب ها محافظ نیز دشوار است برای تست در مدل های حیوانی مانند موش که بسیار متفاوت بینی.

و برخی از کارشناسان قانع نشده که لاکتوباسیل این تیم در بر داشت منحصر به فرد سازگار با انسان بینی. دهان نیز به میلیون ها نفر از لاکتوباسیل یادداشت والتر ینس یک میکروبیولوژیست در دانشگاه کالج کورک و این می تواند در نهایت در بینی از طریق عطسه. نتایج حاصل از این مطالعه می گوید: “این اولین گام” والتر می گوید اما او می خواهم برای دیدن بیشتر تحقیقات به تقویت خود تازگی و مزایای بالقوه است.

در نهایت Lebeer امید به توسعه درمان با استفاده از بینی پروبیوتیک ها. سینوس شرایط باید چند درمان و مزمن است که باید به طور مستمر تحت درمان افزایش خطر تبدیل شدن به یک باکتری مقاوم به آنتی بیوتیک است. معرفی مفید گونه ای از باکتری ها فاقد ژنهای مقاومت به آنتی بیوتیک خواهد بود کاهش خطر راه حل او می گوید:.

به عنوان اولین گام Lebeer را توسعه داده است یک اسپری بینی حاوی لاکتوباسیلوس میکروب تیم او جدا شده است. این ها با خیال راحت استعمار بیماران بدون عوارض.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net