این سیاه و سفید بنیانگذاران موفق به رغم دره سیلیکون

رد سنتی شرکت های سرمایه گذاری سه تجار تبدیل به سایر تأمین کنندگان مالی دولت قرارداد و پس انداز خود را برای راه اندازی شرکت.

بهترین ایده ها برنده شوید. گاهی اوقات. این اعداد به ما بگویید که سیلیکون ولی ترجیح کمک تا حد زیادی سفید نر شهری-محور شرکت های رسیدن به میلیارد دلار ارزیابی سودآور خروجی و توده نفوذ سیاسی.

که یک مشکل برای بنیانگذاران و فن که سیاه و سفید هستند. کمتر از 1 درصد از شرکت های سرمایه گذاری حمایت رهبری هستند مردم سیاه و کمتر از 5 درصد از کارکنان در بسیاری از شرکت های با تکنولوژی بالا سیاه و سفید هستند.

مسابقه و فرصت در حال جلو و مرکز پس از کشتن جورج فلوید و در سراسر کشور بازداشت معترضان به خشونت پلیس. به عنوان فن آوری نخبگان صدای عموم تقبیح نژادپرستی #BlackTechTwitter و دیگران برجسته کمبود سیاه کارکنان و مدیران در این شرکت ها همان. برخی از شرکت های سرمایه گذاری صادر اظهارات اما نمی لست سیاه سرمایه گذاران در صندوق های خود تیم مدیریت.

در عین حال برخی از کارآفرینان موفق به رشد با وجود بی تفاوتی یا خصومت از دره سیلیکون بزرگترین حامیان. سه سیاه بنیانگذاران موفقیت پیدا کرده اند با بهره برداری جایگزین منابع مالی و یا منابع خود را به پرورش ایده های خود را.

به عنوان مثال مغز یک هنرمندانه طراحی خودکار, تقویم, ابزار است که باعث می شود برنامه ریزی جلسات کمتر دست و پا گیر.

Babatope (Promo) Awotona راه اندازی Calendly در سال 2013 در آتلانتا با استفاده از وجوه خود را از 401(k); سال بعد او مطرح بذر پول از آتلانتا سرمایه گذاری. اما به عنوان پول کم بود و Awotona صبر با تبعیض او درک در سرمایه گذاری به عنوان او به دنبال افزایش بیشتر.

“من تا به حال یک کار محصول و مشتریان با استفاده از آن و هر کس گفت: هیچ. در ضمن من به تماشای دیگر افرادی که در مناسب های مختلف ‘مشخصات’ دریافت پول در آنها پرتاب برای انت ایده” Awotona گفت Inc. در 2019. “کسانی که VCs بودند نادان و کوته بینانه است. تنها چیزی که من می تواند آن را نسبت به این بود که من سیاه بود.”

مصمم Awotona کشیده هر دلار تا Calendly قادر به نوبه خود سود با پرداخت مشترکین در سال 2016. تا سال 2018 با یک تیم از 200 تن از کارکنان شرکت آتلانتا ستاد Calendly آمار 1.3 میلیون کاربر. تعداد کمی از آنها می دانستند که یک نیجریه-آمریکا کارآفرین در پشت این ابزار نگه داشتن درهم و برهمی از صندوق خود را.

به گفته یک سخنگوی شرکت Calendly کاربران دو برابر در سال 2019 و در ماه ژوئن در صدر 5 میلیون. امروز Awotona مبارزه برای افزایش بودجه کار می کند را به نفع خود. با چند سرمایه گذاران خارج در Calendly, Awotona باقی مانده است اکثر سهامداران از یکی از چند نرم افزار به عنوان یک سرویس از شرکت های اجرا شده توسط سیاه و سفید موسس.

زیادی مالکیت سهام نیز مهم است به عایشه Bowe سابق ناسا هوافضا مهندس. Bowe بنیانگذار و مدیر عامل شرکت STEMBoard فراهم می کند که این خدمات از جمله تجزیه و تحلیل داده ها و تجزیه و تحلیل و پشتیبانی به بخش دفاع و امنیت داخلی. در سال 2013 Bowe به دنبال سرمایه گذاران برای کمک به ایجاد شرکت او در بر داشت اما آنها تمایلی به شیرجه رفتن.

“سرمایه گذاری یکی از منابع مختلف ما مورد بررسی قرار گیرد. تبدیل کردن الهام بخش ما برای اتخاذ یک بیشتر خودکفا مسیر تامین مالی از طریق bootstrapping,” او می گوید. Bowe شخصی با استفاده از پس انداز و پول از مهندسی مشاور قرارداد برای شروع این شرکت است. کسب و کار در زمان هنگامی که او به دست آورده صدور گواهینامه به عنوان یک محروم اقتصادی زن متعلق به کسب و کار کوچک و کمک به او در زمین دولت قرارداد.

هفت سال بعد STEMBoard تولید شده بیش از 10 میلیون دلار در درآمد کل و استخدام یک تیم کوچک از کارگران تمام وقت به همراه پیمانکاران. در ماه ژوئن این شرکت راه اندازی یک خط جدید از کسب و کار: زبان ویژه یک کیت آموزش اصول سخت افزار و نرم افزار, طراحی با کمک به آنها برای ایجاد یک پشتیبان گیری سنسور مورد استفاده در خودروهای و کد مورد نیاز برای آن را به کار.

“داشتن کنترل کامل شرکت ممکن است بهترین چیزی که بیرون آمدن از چالش قابل توجهی افزایش پول در حالی که سیاه و سفید” توضیح می دهد که Bowe.

زمان Awotona و Bowe سعی کرده بود برای افزایش سرمایه کارآفرین هدر Hiles حال توسعه ضخامت پوست به بازوی خودش در برابر بی تفاوتی او مواجه شده در تلاش برای جمع آوری پول برای آموزش و پرورش سرمایه گذاری در دره سیلیکون.

منطقه خلیج بومی در حال حاضر در اوایل دهه پنجاه بود که هیچ غریبه ای به نامرئی خط تقسیم مردم با توجه به نوع مهارت آنها تا به حال افتخار برای به دست آوردن که پس از آن دسترسی به محافل نوآوری و تحرک اقتصادی. او برش دندان های او به عنوان یک دانش آموز در برکلی در اواخر 1980s کار برای جوانان و آموزش و پرورش غیر انتفاعی از جمله یک led توسط اعضای سابق اوکلند را حزب پلنگ سیاه که تغذیه و tutored kindergarteners. او بعدها به دست آورده MBA از دانشگاه ییل و ساخته شده است یک موفقیت حرفه ای در خدمات مالی آموزش و پرورش و انسان دوستی.

در سال 2012 Hiles راه اندازی Pathbrite که ارائه می دهد یک نمونه کارها آنلاین ابزار برای دانش آموزان به نمایش گذاشتن کار خود را برای مدارس و کارفرمایان بالقوه. اما به عنوان او کار می کرد برای به دست آوردن او شرکت کردن زمین Hiles تا به حال مشکل قانع کردن او اهدا کنندگان و نیکوکار مشتریان بسیاری از آنها موفق شد تکنولوژی کارآفرینان و سرمایه گذاران را به نمایش او به عنوان قادر به کارآفرین شایسته از سرمایه گذاری.

Hiles به یاد می آورد و فکر او می تواند در جذب سرمایه گذاران به دلیل “dammit … همه آنها سفید و به مدرسه رفت و در دانشگاه استنفورد و من با آنها کار می کرد در انسان دوستی و آنها به من اجازه دهید در درب برای انجام این کار است.” اما او نا امید شده بود. “من این نوع از شخص آنها نوشتن چک و من هنوز نه. ما ایجاد این موانع بی ارزش.”

رد در دره سیلیکون Hiles به جای افزایش بیش از 11 میلیون دلار در شهر نیویورک از edtech شرکت های سرمایه گذاری از جمله تجدید نظر در آموزش و پرورش دانشگاه, و ارزیابی حرفه ای غیر انتفاعی, قانون فروش مستقیم شرکت ACN و Cengage Learning.

Pathbrite فروخته شد به Cengage در سال 2015 است و مورد استفاده در بیش از 900 موسسات دانشگاهی. Hiles پا را از نقش خود به عنوان مدیر عامل شرکت پس از شرکت به دست آورد و به عنوان معاون مدیر برای تهیه موفقیت در بنیاد بیل و ملیندا گیتس. او پس از آن در خدمت به طور خلاصه به عنوان رئیس جمهور Calbright کالج—کالیفرنیا آنلاین-تنها کالج—قبل از پله در اوایل این سال است. امروز Hiles اجرا می شود قریب الوقوع سهام رشد سهام صندوق و همچنان به عنوان یک مشاور در Cengage.

در هفته های اخیر برخی از صندوق های سرمایه گذاری از جمله SoftBank و Andreessen Horowitz, ایجاد صندوق با هدف سیاه بنیانگذاران. اما Hiles معتقد نهایی راه برای حمایت از سیاه و کارآفرینان می ماند تعاونی اقتصاد سراسر سیاه اکوسیستم. این به این معنی بیشتر گسترش شرکت های led توسط سرمایه گذاران مانند فانوس پایتخت, پشت صحنه پایتخت Collab سرمایه, تاثیر, امریکا, صندوق سرمایه گذاری پیشرو, و دیگران که راه اندازی کرده اند در هشت سال گذشته.

“ما به خود ما بودجه و سرمایه گذاری در خودمان” توضیح می دهد که Hiles. “ما باید به [همکاران] و تصمیم گیری برای خودمان.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • به اشتراک گذاشتن صفحه نمایش: یک مربی زوم مجله
  • سیمی نهایی تابستان خواندن لیست
  • چگونه به سوئیچ به سیگنال آورد و تمام متون خود را با شما
  • همه چیز شما نیاز به دانستن قبل از خرید بازی کامپیوتر
  • ما می تواند به حفاظت از اقتصاد از بیماری های همه گیر. چرا با ما نیست ؟
  • 👁 درمانگر است—و آن را یک chatbot برنامه. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎧 چیز نه صدایی درست است ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما هدفون بی سیم, هدفون soundbars و بلندگوهای بلوتوث

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر