این Ferrofluid مجسمه های ذوب خواهد شد و ذهن شما را

با استفاده از قدرتمند برق اریک Mesplé باعث می شود این مواد در رفتار مسحور راه. در اینجا چگونه کار می کند خود را gloopy خزنده سحر و جادو.

در اوایل دهه 1960 یک مهندس ناسا به نام استیو Papell خواب حرفه ای برای مدرن روز هنرمند اریک Mesplé. حداقل نه به طور مستقیم. Papell شد تلاش برای کشف کردن که چگونه به حرکت سوخت در اطراف موتور در جاذبه صفر و بر اساس این ایده از یک “ferrofluid.” با اضافه کردن نانوذرات مغناطیسی به یک مایع شما می توانید اهن ربا متوسط. اعمال یک میدان مغناطیسی و به طور ناگهانی است که مایع رفتار شبیه هیچ دیگر بر روی زمین.

Ferrofluids هرگز تا پایان در موتورهای فضاپیما اما نیم قرن بعد از Papell روشن ایده Mesplé مستقر شده آنها را برای استفاده در آثار هنری است که ذوب شدن ذهن است. خود را در تاسیسات استفاده ferrofluids به عنوان حرکت عناصر 3D دگرپیکری هنر است. “هنگامی که شما یک بچه بود شما می توانید ببینید که میدان مغناطیسی در 2D آهن براده بر روی قطعه ای از کاغذ—شما می توانید ببینید که خطوط آن” Mesplé می گوید. “اما در حال حاضر شما در واقع دیدن این همه گره های آینده از آن چه میدان مغناطیسی به نظر می رسد در یک سه بعدی قلمرو.”

تاپیک کشتن زمانمثلا یک مجسمه است که در آن قدرتمند آهنربای الکتریکی قرار گرفته در بالای جمجمه فلزی تساوی یک استخر ferrofluid به دهان خود را در یک نوع معکوس آبشار. در نتیجه حوزه مایع سیاه و سفید transmogrifies داخل جمجمه را gob به عنوان کوچک مخروط روشن و خاموش شدن در سراسر سطح.

یکی دیگر از کار Ferreflection دیوارآینه بیننده در مقابل آن ایستاده. به جلو که خاموش Mesplé مرتب 320 برق در یک سطح عمودی. سپس او پمپ ferrofluid بیش از آنها را. کشش بازوی خود را و نصب و راه اندازی ساعت و سوئیچ مربوطه آهنرباهای جذب ferrofluid به آن دسته از نقاط در هواپیما عمودی برای کپی کردن حرکت خود را. فکر می کنم از آن را مانند فشار دادن دست خود را به یکی از این پین تصور, اسباب بازی, تنها راه پیچیده تر و گران قیمت است.

به عنوان Mesplé تحت فشار قرار دادند آزمایش های خود را با ferrofluids بیشتر, او در بر داشت خود را که مایل به مسائل پرش به فواصل آن را به عنوان توسط جریان به کشتن زمان جمجمه ، که مورد نیاز بیشتر از همیشه قوی برق. اما چیزی که در مورد برق است که شما مطمئن نیستید که اگر یکی کار می کند تا آن را با این نسخهها کار. دوست دارم که یک بار Mesplé آزمایش ویژه آهنربای قوی با هلال آچار. “بلافاصله آن را فقط مکیده و آن را از دست من گیر کرده و حق را به آهنربا” او به یاد می آورد.

این ferrofluid misadventures پایان ندارد وجود دارد. اتمام ویدئو در بالا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه Mesplé رام عجیب ترین مایعات.


بزرگ تر سیمی داستان
  • موضوع: چگونه همه ما حل بحران آب و هوا
  • همه چیز شما نیاز به کار از خانه مانند یک حرفه ای
  • سلامتی اثرگذارندهها فروش وعده های دروغین به عنوان بهداشت ترس افزایش می یابد
  • چرا زندگی در طول یک بیماری همه گیر احساس حقیقی
  • خدمات پستی را تعجب آور نقش مهمی در زنده ماندن روز قیامت
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de