آنها دوباره طراحی PubMed محبوب سایت. آن را نمی توان بیش از خوبی

آرمی Vesalainen/Istockphoto اقتباس شده توسط M. Atarod/علوم

PubMed, این پایگاه داده عظیم از پزشکی و ادبیات و نگهداری توسط آمریکا مرکز ملی اطلاعات بیوتکنولوژی (NCBI), یکی از دولت ایالات متحده محبوب ترین وب سایت ها با برخی از 2 میلیون کاربر روزانه. تا زمانی که چیزی در PubMed تغییر نمی کند آن را به دور بماند.

متاسفانه برای سایت, سرپرست, اما فراگیر طراحی مجدد رونمایی این هفته را ترک کرده است بسیاری از PubMed کاربران کالایی و پخش خود را گاهی اوقات نفرین مملو از شکایات در رسانه های اجتماعی.

“من تنها کسی که متنفر جدید PubMed?” توییتی @LCneuroscience آزمایشگاه دیوید Weinshenker یک متخصص ژنتیک در دانشگاه اموری دانشکده پزشکی در 19 مارس, روز پس از NCBI نورد خود را بازسازی.

“نه. نفرت در نگاه اول. همچنین دوم و سوم” پاسخ زیست شناس دیوید Suter از موسسه فدرال سوئیس و فناوری استان در فقط یکی از صدها مشابه توییتهایی که به سرعت آمد و در پاسخ برخی از غیرقابل چاپ در خانواده-وب سایت دوستانه. و با 22 مارس اصلی جیر از Weinshenker آزمایشگاه متصلب بود تا بیش از 1600 را دوست دارد.

بسیاری از شاکيان نگرانی PubMed جدید یک ظاهر طراحی شده و طرح راه این نمایش نتایج جستجو و آن ظاهرا پیشرفته الگوریتم های جستجو. “در اینجا جدید PUBMED شما نمی بپرسید. آن را به چشم خود را خونریزی و کشتن روح خود را. #bringbackoldpubmed ایم” Paul Jenkins, یک زیست شناس مولکولی در دانشکده پزشکی دانشگاه میشیگان.

این دارو میمون وبلاگ به یک مطلب خاص شکایت:

زیست شناس مولکولی ریچارد Ebright در ضمن خواست PubMed کاربران به تقاضای بازگشت به نسخه های قدیمی تر:

دیگران ارائه متنوع تر را اشاره کرد که تقریبا هر طراحی مجدد یک وب سایت محبوب است که در ابتدا با انتقاد از قبل از مردم یاد بگیرند که با آن زندگی می کنند.

وقتی پرسیده شد که به نظر در چنین بازخورد یک سخنگوی کتابخانه ملی پزشکی که شامل NCBI به کارگردانی علمبه خودی NLM پست های وبلاگ در مورد طراحی مجدد. آنها توجه داشته باشید این بازسازی با هدف ارائه مقالات کاربران با یک رابط کاربری مدرن, ناوبری آسان تر و بهتر در نتایج جستجو را بر اساس الگوریتم های یادگیری ماشین. و در ژانویه پست بارت Trawick, NCBI مدیر خدمات مشتری اشاره کرد که: “آیا شما فکر می کنم نسخه جدید PubMed است زانو زنبور عسل تنها راه آن است و یا شما یک بینش در مورد چگونه به آن را بهتر—ما خواهد بود در حال انتظار برای شنیدن از شما.”

که منتظر است که ظاهرا بیش از. و در 21 مه NLM مدیر پاتریشیا برنان در زمان به توییتر برای تشویق PubMed کاربران برای ضبط افکار خود را در آن فرم انتقادات و پیشنهادات. آژانس درک کاربران ممکن است دچار “برخی مسائل” با انتقال او نوشت. به عنوان یک نتیجه از آن است که در حال حاضر با توجه به ارائه “کوتاه مدت دسترسی” به PubMed را میراث preimproved نسخه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>