دزد مورچه ها سرقت—خوردن—جوان از دیگر مورچه ها ، decimating جمعیت خود

دزد مورچه Solenopsis tennesseensis به اندازه یک دانه خشخاش.

مارس Nobile/© AntWeb.org (CC-BY-SA-3.0)

حتی مورچه ها باید برای مقابله با آفات است. یکی از کسانی که مزاحم و دانه خشخاشاندازه مورچه دزد که از دزد می خورد و جوان از مورچه ها بزرگتر. یک مطالعه جدید نشان می دهد چنین جستجوگری exacts تلفات سنگین در دیگر گونه مورچه با آسیب شدید آن می تواند به آبشار تا کل زنجیره مواد غذایی.

“این فقط سرسام آور می گوید:” Andrea خوش شانس یک مورچه systematist در دانشگاه فلوریدا بود که درگیر با این کار, اما که در حال حاضر توصیه نویسنده این مقاله است. “دزد مورچه ها توانمند شکارچیان.”

نمرات گونه از دزد مورچه ها جمعیت جهان جدید. بیشتر زندگی می کنند در زیر زمین تونل به لانه مورچه ها بزرگتر و سرقت جوان از مورچه ها تا 24 برابر اندازه خود را. آنها اسپری قدرتمند زهر برای حفظ بزرگسالان در خلیج.

هر چند فراوان دزد مورچه ها نادیده گرفته شده اند توسط بسیاری از دانشمندان خود را به دلیل اندازه کوچک و زیرزمینی وجود دارد. در واقع “این قنات جوامع بوده و به نام “مرز نهایی برای مورچه تنوع زیستی” می گوید: “مایکل Kaspari جامعه بوم شناس در دانشگاه اوکلاهما.

لئو Ohyama سپس یک دانشجوی کارشناسی در دانشگاه مرکزی فلوریدا تصمیم گرفت تا ببینید چه اتفاقی می افتد زمانی که دزد مورچه ها از دست رفته. او مجموعه 20 قطعه از 18 متر مربع—در مورد اندازه دو گسترده ای والیبال دادگاه—در حالت پارک شناخته شده برای آن خاک شنی. سپس هر ماه به مدت 14 ماه او دفن لوله های پلاستیکی با حشره کش-رنگ و لعاب طعمه در 10 قطعه. نمایش سوراخ در پایین لوله نگه داشته و از هر گونه مورچه ها بزرگتر از یک دزد مورچه.

به طور کلی حشره کش درمان کاهش تعداد دزد مورچه ها با 71 درصد و افزایش تعداد این مورچه ها بزرگتر 35 درصد Ohyama و همکارانش گزارش شده در ماه گذشته در محیط زیست.

این اثرات به خصوص در نمایشی به عنوان سال دوم تحقيق درباره ماه مه و ژوئن هنگامی که مورچه اعداد بالاترین هستند. سپس این تیم مشاهده شده که 82 درصد کاهش دزد مورچه ها و 65 درصد افزایش مورچه ها بزرگتر.

دزد مورچه ها به نظر می رسد به هدف قرار دادن برخی از گونه ها بیش از دیگران است. زمانی که دزد مورچه اعداد کاهش یافته هرم مورچه (Dorymyrmex bureni) تعداد تقریبا دو برابر شده در حالی که شبانه Nylanderia arenivaga مورچه تا به حال 98 درصد افزایش در کارگران است. “این نشان می دهد که این درنده فعالیت های بسیار پیچیده و تکامل یافته اند ممکن بیش از یک دوره طولانی از زمان” Ohyama می گوید: با برخی از مورچه ها در حال توسعه دفاع در برابر دزد مورچه ها.

Jean-Philippe Lessard جامعه بوم در Concorrida دانشگاه, ستایش تلاش قرار داده و به این مطالعه است. اما او نشان می دهد این آزمایش مورد نیاز برای اجرای دیگر تا مطمئن شوید که این مستند اثر شد و ماندگار. همچنین, آن را بهتر است برای ارزیابی مستعمره تراکم او می گوید: نه تنها تعداد مورچه ها که می تواند بسیار کمی متفاوت است.

اگر چه انسان ها معمولا نمی باید به نگرانی در مورد دزد مورچه ها در آشپزخانه خود آنها باید مراقبت از آنچه این مورچه ها را به سایر مورچه ها می گوید: والتر Tschinkel یک مورچه متخصص در دانشگاه ایالتی فلوریدا. به طور کلی مورچه ها به نوبه خود بیش از خاک آن را آسان تر برای گیاهان به رشد; حشرات نیز در حال غذا برای کرم ها, عنکبوت, مارمولک و دیگر موجودات است که در حفظ اکوسیستم های عملکرد. در واقع Ohyama می گوید: آنها ممکن است به عنوان مهم به عنوان دیگر کیستون شکارچیان مانند گرگ در پارک ملی یلوستون. و Lessard می گوید:”شاید آنها را حفظ خواهد کرد در بررسی دیگر مزاحم مورچه ها در باغ یا حیاط خلوت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de