فکر می کنم همه BPA رایگان محصولات بی خطر است ؟ نه اینقدر تند و سریع, دانشمندان هشدار می دهند

با استفاده از “BPA-free” محصولات پلاستیکی می تواند به عنوان مضر به سلامت انسان — از جمله مغز در حال توسعه — به عنوان آن دسته از محصولات که شامل بحث های شیمیایی نشان می دهد دانشمندان در یک مطالعه جدید به رهبری دانشگاه میسوری و چاپ شده در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم.

برای چندین دهه دانشمندان را مورد مطالعه قرار BPA گسترده در مدل های حیوانی با نتایج نشان می دهد این ماده شیمیایی نقش مهمی در اوایل بارداری از دست دادن جفت و بیماری های مختلف منفی در سلامت پس از تولد. به عنوان این اثرات سوء بهداشتی تبدیل شده اند بیشتر به طور گسترده ای شناخته شده شرکت ها تبدیل شده اند به استفاده از جایگزین مواد شیمیایی به منظور توسعه محصولات پلاستیکی-یعنی آب بطری و ظروف مواد غذایی — و اغلب آنها را برچسب زدن “BPA رایگان.” اما MU دانشمند Cheryl روزنفلد هشدار این جایگزین های شیمیایی مانند بیسفنول S (BPS) هنوز هم امن نیست برای مردم را به استفاده از.

در این مطالعه روزنفلد و همکاران او با تمرکز بر بررسی اثرات BPS در یک موش را در جفت. او گفت جفت به عنوان یک رکورد تاریخی آنچه که یک کودک متولد نشده در حالی که چهره در رحم; جفت نیز می تواند در انتقال هر چه مادر ممکن است در معرض در خون او را مانند مواد شیمیایی مضر به حال کودک است.

“مواد شیمیایی مصنوعی مانند BPS می تواند نفوذ از طریق مادری جفت بنابراین هر آنچه که در گردش خون مادر به راحتی می توان به کودک در حال توسعه” گفت: Rosenfeld, یک استاد علوم پزشکی در دانشکده دامپزشکی محقق در پیوند زندگی مرکز علوم و تحقیقات عضو هیات علمی برای Thompson مرکز اوتیسم و اختلالات عصبی رفتاری در MU. “این ماوس مدل بهترین مدل ما در حال حاضر برای شبیه سازی اثرات احتمالی BPS بشر در طول دوران بارداری به دلیل جفت دارای یک ساختار مشابه در هر دو موش و انسان است.”

روزنفلد اضافه می کند که جفت به عنوان یک منبع اصلی سروتونین برای جنین رشد مغز در موش و انسان است. سروتونین در حالی که معمولا همراه با احساس شادی طبیعی شیمیایی است که می تواند فرد را تحت تاثیر قرار عملکرد خود از جمله احساسات و فعالیت های فیزیکی مانند خواب خوردن و هضم مواد غذایی است.

“جفت در پاسخ به هر دو مواد شیمیایی طبیعی و همچنین مصنوعی مواد شیمیایی که بدن سوء تعبیر به عنوان مواد شیمیایی طبیعی است اما بدن نمی کند باید توانایی برای کاهش اثرات مضر از جمله صنعتی ساخته شده از مواد شیمیایی” روزنفلد گفت. “از همه مهمتر این مواد شیمیایی باید توانایی پایین تر جفت را تولید سروتونین. کاهش سطح سروتونین می تواند سازش جنین رشد مغز چون در طول این زمان بحرانی در توسعه مغز متکی جفت برای تولید سروتونین است. در نتیجه رشد و نمو قرار گرفتن در معرض BPA یا حتی آن را جایگزین BPS می تواند منجر به دیرینه بهداشت عواقب.”

روزنفلد پژوهش یک مثال از اوایل گام در پزشکی ترجمه یا تحقیق که با هدف بهبود سلامت انسان با تعیین ارتباط علوم دامی اکتشافات به مردم است. این تحقیقات می تواند پایه و اساس دقت و پزشکی و یا شخصی انسان مراقبت های بهداشتی. دقت پزشکی خواهد بود یک جزء کلیدی از NextGen دقت بهداشتی ابتکار — دانشگاه میسوری سیستم اولویت — با کمک به سرعت بخشیدن به پیشرفت های پزشکی برای بیماران در میسوری و فراتر از آن.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه میسوری-کلمبیا. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر