در اواخر بهار سال 2012 اوجی هرج و مرج فرود بر غرب و دشت بزرگ در میان فصل رشد. خشکسالی قرار است به آشکار شدن در یک جدول زمانی از فصول سال اما در دو هفته بین ماه های ژوئن 12 و 26 دشت بالا رفت و از چه گروه نظارت به نام “غیر طبیعی خشک” به “خشکسالی شدید.” منطقه آسیب دیده ballooned از پوشش 30 درصد از قاره آمریکا در ماه مه به بیش از 60 درصد در ماه اوت با کشاورزی زیان tallying در ده ها میلیارد دلار است.

این منطقه سقوط کرده بود به یک “فلش” خشکسالی—فکر می کنم از آن را مانند یک فلش سیل تنها به مراتب بزرگتر و در نتیجه به مراتب بیشتر و محسوس تر خواهد شد. این یک پدیده علمی است که فقط شروع به درک چه رسد به پیش بینی. اما امروز در مجله Nature Climate Changeدو ده محققان—جوی دانشمندان کامپیوتر, دانشمندان, دانشمندان آب و هوا و بیشتر—در حال انتشار یک چشم انداز قطعه سعی می کنند جامعه را به توافق بر روی یک تعریف استاندارد برای فلش خشکسالی و تعیین اولویت های پژوهشی برای آینده است. چرا مثلا فراموش فلش خشکسالی اتفاق می افتد در وهله اول ؟ چگونه می تواند به دانشمندان در پیش بینی آنها و دادن مدیران آب” ، و اگر تغییر آب و هوا است که ساخت جهان خشک کن در کل آنچه که برای فلش خشکسالی?

“من فکر می کنم چالش با خشکسالی فقط به طور کلی است که باعث می شود آن را بسیار متفاوت تر از هر گونه خطر—خیلی بیشتر به چالش کشیدن و بسیار پر هزینه است—آن است که یک برنامه به طور بالقوه بزرگ فضایی رد پا و به طور بالقوه بسیار طولانی زمانی, رد پای می گوید:” علامت Svoboda, مدیر ملی کاهش خطر خشکسالی مرکز و coauthor در مقاله جدید. “در مقایسه با سیل زلزله طوفان و گردباد وجود دارد که آنها را نسبتا کوچک منطقه تاثیر و آخرین آنها مقدار بسیار کوتاه از زمان.”

در اینجا برای اولین بار کمی مشکل: تلفن خشکسالی “خشکسالی” است که هر دو یک هدف و ذهنی علم است. در سمت هدف می آید از داده های خام مورد بارندگی و رطوبت خاک است. “اما وجود دارد نیز این چیزهایی که می آیند از مردم بر روی زمین خود را در نظرات و مشاهدات ذهنی” می گوید: Angeline Pendergrass یک جوی دانشمند در مرکز ملی تحقیقات جوی و سرب نویسنده در مقاله جدید. “و بنابراین این بسیار غنی مجموعه داده اما آن را نیز به طور کامل نه هدف.”

توسط کارشناسان او معنا نیست که مردمی نشسته در ایوان گفت که مفاصل خود را ندارد اقدام بنابراین باید هر گونه باران آیند. او به معنی آب مدیران کنترل توزیع آب به ساکنان و صنایع و مقامات محلی که بحث به کشاورزان و کارگران دیگر به احتمال زیاد از لحاظ اقتصادی تحت تاثیر خشکسالی است.

این بینش به همراه کسانی که هدف اندازه گیری توسط ما خشکسالی مانیتور—همکاری از سازمان های فدرال مانند وزارت کشاورزی و NOAA و سووبودا ملی خشکسالی کاهش, مرکز—که به روز رسانی نقشه هر پنج شنبه نشان داده است که بخش هایی از این کشور در خشکسالی و چگونه به شدت آنها را تحت تاثیر قرار. گروه صفوف شرایط از D0 (“غیر طبیعی خشک” با این حال هنوز هم یک خشکسالی) به D4 (“استثنایی” و یا بدترین سناریو).

این بدن است که تعیین دشت بالا شروع به پریدن کرد از D0 به D2 (“خشکسالی شدید”) در طول آن دو هفته در سال 2012. “بنابراین یکی از اندازه گیری شدت در حال تغییر است توسط دو دسته از خشکسالی در دو هفته می گوید:” Pendergrass.

مشکل این است که این نمره معاملات در قضاوت ذهنی و لزوما ، برای دانشمندان به واقع کمیت چه چیزهایی ممکن است بدتر در آینده به لطف تغییرات آنها نیاز به هدف گیری. “ما لازم نیست که ما خشکسالی مانیتور برای آینده” Pendergrass می گوید. “ما نیاز به یک متفاوت تعریف هدف از فلش خشکسالی به منظور قادر به حتی کمیت چگونه مدل پروژه که فلش خشکسالی می تواند تغییر کند.”

یکی از راه های آغاز به کمیت فلش خشکسالی است که چیزی به نام آبی خشکسالی و شاخص تقاضا. اساسا آن را اندازه گیری چقدر تشنه جو است. در یک خشک, روز, هوا, بمکد بیشتر آب از پوشش گیاهی و خاک است. در یک مرطوب, سرد, بعد, از آن hoovers کمتر. برای تولید یک فلش خشکی هوا نیاز دارد به خصوص تشنه. شاید آن را فوق العاده گرم و خشک و قوی وزش باد به سراسر خاک حمل رطوبت دور. در واقع این مورد بود در میانه 2012 فلش خشکسالی است. آن را ناشی از فقط یک کمبود باران; آن را نیز گرم آب و هوا.

این یکی از دلایلی است که چرا خشکسالی محققان نگران هستند در مورد تغییر آب و هوا: آب و هوای گرمتر به معنی یک چشم انداز می تواند به سرعت خشک, حتی پس از یک مرطوب زمستان و بهار به عنوان مورد در میانه. تغییر آب و هوا نیز ساخت باران و طوفان های شدید تر و در عین حال کمتر. “من فکر می کنم این بازی به تازگی تعویض شده است با آب و هوای گرمتر و داغتر درجه حرارت آن سرعت چرخه آب می گوید:” Svoboda. “این سرعت چگونه سریع آب می آید و برگ های سیستم های ما و ما بیشتر مستعد ابتلا به روز در میان باران حوادث است.” در طول این شکاف بین طوفان خشک کردن می تواند به سرعت در حال تشدید و منجر به فلش خشکسالی. این دوره خشک وخیم می شود زمانی که آنها همزمان با فصل رشد به عنوان اتفاق افتاده در غرب در سال 2012. “اگر املاک و مستغلات را در مورد محل سکونت خشکسالی به من همه چیز در مورد زمان بندی, زمان بندی, زمان بندی می گوید:” Svoboda.

اما نه آنقدر ساده است که فقط به دنبال بارش و آب و هوا. برای مثال تغییر آب و هوا است futzing با پوشش گیاهی در راه است که در واقع ممکن است کمک به زمین نگه دارید و به آب است. “این یک عامل بزرگ می گوید:” Pendergrass. “برخی از تحقیقات اخیر در واقع نشان داده شده است که به دلیل—با افزایش گازهای گلخانه ای به ویژه دی اکسید کربن—گیاهان می توانید با استفاده از آب موثر تر است. و به طوری که آنها لازم نیست که برای تبخیر به عنوان های زیادی را در جهت فتوسنتز همان مقدار است.” پیچیده همه چیز حتی بیشتر محصولات کشاورزی مانند ذرت ممکن است واکنش نشان می دهند متفاوت به بیشتر CO2 از جنگل, پس از آن واقعا بستگی به چشم انداز.

مشکل دیگر با پیش بینی فلش خشکسالی است که آنها اشکار شدن بیش از یک بی دست و پا زمانبندی. “آب و هوا پیش بینی به یک هفته است که منطقی و دقیق است. و فصلی آب و هوا پیش بینی برای زمستان آینده به عنوان مثال ممکن است منطقی و دقیق است. اما این subseasonal در بازه زمانی بین می تواند بسیار سختتر به رسیدگی می گوید:” دانشگاه ویسکانسین–مدیسون جوی دانشمند Jason Otkin که نبودم درگیر در این مقاله جدید. “بنابراین فلش خشکسالی قابل پیش بینی در واقع ممکن است به اثبات می شود بسیار چالش برانگیز است.”

حتی اگر دانشمندان قادر به دقت پیش بینی فلش خشکسالی و ما باید بسیار دقیق در مورد چگونه ما جمع آوری و ذخیره آب است. آن را از لس آنجلس از همه جا. این شهر رو به آینده ای که در آن بارندگی شدید تر می شود و در عین حال کمتر. بنابراین رهبران شهر در حال گام گذاشتن در یک تلاش بلند پروازانه به فروشگاه نادر deluges حتی تبدیل جاده مادها به مجموعه دستگاه های.

حقیقت سخت است که ما بدست خود راضی در مورد آب خراب شده حتی. “رفتن چهار یا پنج صد سال پیش در هند و اجداد ما در بسیاری از روستاها حفر مخازن چرا که آنها متوجه شدم که آن را بسیار مهم برای حفظ بارش می گوید:” Mannava Sivakumar که توصیه سازمان جهانی هواشناسی و یونسکو در خشکسالی اما نبود درگیر در این مقاله جدید. “این بسیار مهم است که کشورها گام های مناسب برای صرفه جویی در مصرف آب است. ما باید به صرفه جویی در مصرف آب است.”

با این مقاله جدید دانشمندان در نمودار یک راه به سوی درک بهتر فلش خشکسالی و کمک به جوامع آماده شدن برای بدترین. “ما مقدار زیادی به انجام کار بیشتر می گوید:” Svoboda. “اما حتی اگر آن روز می آید که در آن ما دریافت کامل پیش بینی ما هنوز هم باید قادر به نظارت و ماشه چیز در سیاست های بهتر و بهتر برنامه.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • تحویل ما را خداوند از راه اندازی زندگی
  • کد وسواس رمان نویس می سازد نوشتن یک ربات. طرح غلیظ
  • سیمی راهنمای به اینترنت از چیزهایی که
  • چگونه برای به اشتراک گذاری فایل امن آنلاین
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im