این الگوریتم نیست جایگزین پزشکان این باعث می شود آنها بهتر

یک سیستم هوش مصنوعی بهتر است زمانی که پزشکان تشخیص ضایعات پوستی. نتایج در حال تغییر چگونه یک مدرسه قطار متخصصین پوست.

متخصص پوست هارالد Kittler تساوی در بیش از یک دهه تجربه هنگامی که او می آموزد دانش آموزان در دانشگاه علوم پزشکی وین نحوه تشخیص ضایعات پوستی. کلاس های خود این سقوط را شامل یک نکته او آموخته است که تنها به تازگی از غیر معمول منبع: هوش مصنوعی الگوریتم.

که درس سرچشمه در یک مسابقه Kittler به سازماندهی که نشان داد تصویر و تحلیل الگوریتم ها می تواند بهتر از انسان کارشناسان در تشخیص برخی از لکه های پوست. پس از هضم 10 ، 000 تصاویر برچسب توسط پزشکان این سیستم می تواند تمایز میان انواع مختلف سرطانی و خوش خیم در تصاویر جدید. یک دسته که در آن آنها پیشی گرفته انسان دقت بود و به صورت تکه های فلس مانند شناخته شده به عنوان رنگدانه دارای خواص پرتوافکنی keratoses. مهندسی معکوس به طور مشابه آموزش الگوریتم برای ارزیابی چگونه آن را وارد و در آن نتایج نشان داد که زمانی که تشخیص آن ضایعات سیستم پرداخت بیش از حد معمول توجه به پوست اطراف لکه دار کردن.

Kittler در ابتدا شگفت زده کرد اما آمد به دیدن حکمت در این است که الگوی. الگوریتم ممکن است تشخیص قرار گرفتن در معرض آفتاب بر روی پوست اطراف یک عامل شناخته شده در چنین ضایعات. در ماه ژانویه او و همکارانش خواسته در یک کلاس سال چهارم پزشکی دانش آموزان را به فکر می کنم مانند الگوریتم و به دنبال تخریب های نور خورشید.

دانش آموزان دقت در تشخیص رنگی دارای خواص پرتوافکنی keratoses بهبود یافته بیش از یک سوم در یک آزمایش که در آن آنها تا به حال برای شناسایی انواع مختلفی از ضایعه پوستی. “اکثر مردم فکر می کنم از هوش مصنوعی به عنوان بازیگری در یک جهان متفاوت است که نمی توان درک توسط انسان” Kittler می گوید. “ما کمی آزمایش نشان می دهد که هوش مصنوعی می تواند گسترش نظر ما و کمک به ما برای ایجاد ارتباطات جدید.”

وینی آزمایش بخشی از یک مطالعه گسترده تر توسط Kittler و بیش از یک دوجین از دیگران کاوش چگونه پزشکان می تواند همکاری با هوش مصنوعی سیستم های که با تجزیه و تحلیل تصاویر پزشکی. پس از سال 2017, یک سری از مطالعات نشان داده اند که یادگیری ماشین مدل بهتر متخصصین پوست در سر به سر مسابقه. که الهام گرفته از حدس و گمان است که متخصصان پوست ممکن است به طور کامل جایگزین نسل AutoDerm 3000s.

فیلیپ Tschandl استادیار پوست در دانشگاه علوم پزشکی وین که مشغول به کار در این مطالعه جدید با Kittler و دیگران می گوید از آن زمان به reframe گفتگو: اگر چه الگوریتم و پزشکان و همکاران به جای رقبا ؟

متخصصان پوست طرح درمان سنتز داده های نامتجانس در مورد یک بیمار و ایجاد روابط در علاوه بر این به دنبال مول, او می گوید. کامپیوتر نیست به نزدیک بودن قادر به انجام تمام کارهایی که. “شانس این چیزهایی که می رویم به جای ما بسیار پایین مرتب کردن بر اساس متاسفانه,” او می گوید. “همکاری تنها راه رو به جلو است.”

اپراتورها از رنگ مغازه ها و انبارها و مراکز تماس رسیده و این نتیجه همان بود. به جای جایگزین کردن انسان آنها را استخدام ماشین آلات در کنار مردم آنها را کارآمد تر. دلایل بنیادی نه فقط از احساسات اما از آنجا که بسیاری از کارهای روزمره هستند بیش از حد پیچیده برای فن آوری های موجود برای رسیدگی به تنهایی.

با که در ذهن پوست محققان آزمایش سه راه پزشکان می تواند کمک گرفتن از یک تصویر تجزیه و تحلیل الگوریتم است که عملکرد بهتری نسبت به انسان در تشخیص ضایعات پوستی. آنها آموزش دیده این سیستم با هزاران نفر از تصاویر از هفت نوع پوست و ضایعه برچسب شده توسط متخصصین پوست از جمله ملانوما بدخیم و خوش خیم مول است.

یک طراحی برای قرار دادن که الگوریتم قدرت به یک پزشک دست نشان داد یک لیست از تشخیص رتبه بندی توسط احتمال هنگامی که دکتر به بررسی یک تصویر جدید از یک ضایعه پوستی. یکی دیگر نمایش داده می شود تنها یک احتمال است که ضایعه بود بدخیم و نزدیک به چشم انداز از یک سیستم است که ممکن است جایگزین یک دکتر. یک سوم برگرفته قبلا تشخیص داده شده تصاویر این الگوریتم در نظر گرفته می شود شبیه به ارائه دکتر برخی از نقاط مرجع.

آزمون با بیش از 300 پزشکان دریافتند آنها دقیق تر در هنگام استفاده از لیست رتبه بندی شده تشخیص. نرخ خود را از حق تماس با صعود 13 درصد است. دو نفر دیگر روش های بهبود نمی بخشد پزشکان دقت است. و نه همه پزشکان کردم همان بهره مند شوند.

کمتر-پزشکان با تجربه مانند کارورزان خود را تغییر تشخيص بر اساس هوش مصنوعی مشاوره بیشتر و اغلب حق به انجام این کار. پزشکان با تعداد زیادی از تجربه چاشنی هیئت مدیره گواهی متخصصین پوست خود را تغییر تشخیص بر اساس خروجی های نرم افزار خیلی کمتر. این پزشکان با تجربه تنها به نفع زمانی که آنها گزارش شده که کمتر اعتماد به نفس و حتی پس از آن بهره مند شد و حاشیه ای.

Tschandl می گوید این نشان می دهد هوش مصنوعی پوست ابزار ممکن است بهترین هدفمند به عنوان دستیاران متخصص در آموزش و یا پزشکان مانند پزشکان عمومی که کار نمی کنند و به شدت در این زمینه است. “اگر شما این کار را برای بیش از 10 سال شما لازم نیست برای استفاده از آن یا نباید به دلیل آن ممکن است شما را منجر به اشتباه چیز” او می گوید. در برخی موارد پزشکان با تجربه نفی تشخیص صحیح با تعویض اشتباه زمانی که الگوریتم اشتباه بود.

این یافته ها و آزمایش در Kittler را dermatology کلاس نشان می دهد که چگونه محققان ممکن است توسعه هوش مصنوعی است که افزایش به جای حذف پزشکان. Sancy Leachman یک ملانوم متخصص و استاد از پوست در اورگان بهداشت و دانشگاه علوم امیدوار به ادامه مطلب مراجعه کنید چنین مطالعات—و نه او می گوید: از آنجا که او نگران جایگزین شده است.

“این مورد که آیا این کار انسانی یا ماشین آلات” او می گوید. “سوال این است که چگونه شما با موفقیت با استفاده از بهترین از هر دو جهان برای به دست آوردن بهترین نتایج.” هوش مصنوعی است که کمک می کند تا پزشکان عمومی گرفتن بیشتر ملانوما یا سرطان پوست می تواند به نجات بسیاری از زندگی او می گوید: از آنجا که سرطان های پوست بسیار قابل درمان است و اگر زود تشخیص داده. Leachman می افزاید که به احتمال زیاد خواهد شد آسان تر برای گرفتن پزشکان را در آغوش فن آوری طراحی شده به منظور ارتقاء و ساخت در کار خود نسبت به آن را تعویض کنید.

این مطالعه جدید همچنین شامل یک آزمایش که نشان از خطرات بالقوه که در آغوش. این آزمایش چه اتفاقی افتاده است که پزشکان مشغول به کار با یک نسخه از الگوریتم بهینه سازی به نادرست مشاوره شبیه سازی معیوب نرم افزار. پزشکان از تمام سطوح تجربه ثابت در معرض بودن را گمراه کردند.

“امید من این بود که پزشکان خواهد بود قوی که اما ما شاهد اعتماد آنها در AI مدل علیه آنها” Tschandl می گوید. او هنوز مطمئن شوید که چه پاسخ ممکن است اما می گوید در آینده کار در پزشکی هوش مصنوعی نیاز به در نظر گرفتن چگونه برای کمک به پزشکان در تصمیم گیری زمانی که به بی اعتمادی چه کامپیوتر به آنها می گوید.


بزرگ تر سیمی داستان
  • می تواند برگ برنده برنده جنگ در هواوی—و Infinite بعدی ؟
  • گرمایش جهانی. نابرابری. Covid-19. و ال گور است … خوش بینانه است ؟
  • 5G که قرار بود برای متحد کردن جهان به جای آن پاره شدن ما از هم جدا
  • چگونه رمز عبور-قفل کردن هر برنامه را بر روی تلفن خود را
  • هفت بهترین turntables برای خود وینیل مجموعه
  • 👁 آماده شدن برای هوش مصنوعی برای تولید کمتر جادوگری. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎙️ گوش دادن به سیمی ما پادکست جدید در مورد آینده چگونه متوجه است. گرفتن آخرین قسمت و مشترک به 📩 خبرنامه به نگه دارید تا با تمام ما را نشان می دهد
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر