این حشرات عجیب و غریب در حال ساخت پناهگاه از Microplastic

Caddis پرواز لارو به طور معمول در ساخت موارد حفاظتی از دانه های شن و ماسه و ابریشم. در حال حاضر آنها همچنین با استفاده از microplastic ذرات.

خزنده در امتداد جهان رودخانه کف لارو caddis پرواز رنج می برند دائمی بحران مسکن. برای محافظت از خود را از شکارچیان آنها جمع آوری دانه های شن و ماسه و سایر رسوبات و قرار دادن همه آنها را با هم با ابریشم به شکل یک مخروط است که دارای کرم خود مانند بدن. به عنوان آنها بالغ و آهنگسازی آنها را به طور مداوم اضافه کردن مواد به مورد—فکر می کنم از آن را مانند اضافه کردن اتاق به خانه خود را برای بقیه عمر خود را و یا حداقل تا زمانی که شما تبدیل به یک فرد بالغ حشرات. اگر caddis پرواز لارو نوعی از دست می دهد در مورد آن را کردم به از ابتدا شروع می شود و این کاملا به وضعیت مخاطره آمیز برای دفاع از گوشت. و در حال حاضر microplastic تهدید است ستون بر روی caddis پرواز لیست از رنج.

Microplastic ذرات—قطعات پلاستیکی زیر 5 میلی متر طولانی—در حال حاضر خراب شده و بسیاری از زمین محیط از جمله این که قبلا بکر قطب شمال و در اعماق دریا در رسوبات. در یک مطالعه منتشر شده در سال گذشته محققان در آلمان گزارش شده پیدا کردن microplastic ذرات در موارد caddis مگس در طبیعت. سپس در ماه گذشته آنها منتشر نگران نتایج آزمایش آزمایشگاه که بیشتر microplastic ذرات یک caddis پرواز لارو شامل به آن مورد ضعیف تر است که ساختار می شود. که می تواند باز کردن caddis مگس بیشتر شکار, ارسال اثر موج دار شدن از طریق رودخانه اکوسیستم.

four figures of caddisfly

برخی از نمونه هایی از caddis پرواز موارد است. تصویر جمع آوری شده از طبیعت و B ساخته شده از شن و ماسه توسط یک لارو در آزمایشگاه است. در تصویر C لارو گنجانیده شده است, سیاه, پی وی سی ذرات. و در د آن را آبی پت ذرات.

حسن نیت ارائه میدهد از تامارا آل نجار

شما ممکن است تعجب که چرا یکی حشرات گونه مسائل. اما caddis مگس ها در حال بحرانی بازیگران در این اکوسیستم و مبارزات خود را به خوبی می تواند عواقب داشته باشد. Caddis پرواز لارو کار مهمی فرفره hoovering تا آبی پوشش گیاهی نگه داشتن یک رودخانه از گرفتن بیش از حد رشد. به عنوان پرواز بزرگسالان آنها در خدمت به عنوان یک منبع غذایی مهم برای خفاش ها و عنکبوت. این مطالعه همچنین کمک به باز کردن یک جبهه جدید در microplastic علمی: محققان بوده است انبوه ramping تا کار خود را به درک چگونه مصرف microplastic ذرات ممکن است تحت تاثیر قرار فیزیولوژی و رفتار حیوانات, اما نسبتا کمی انجام شده است به تعیین که چگونه این ذرات ممکن است بر ساختار است که حشرات مانند caddis, مگس, زنبور عسل و موریانه ساخت.

محققان با استفاده از دو نوع پلاستیک در این آزمایش جدید پلی وینیل کلراید که شما می دانید به عنوان پی وی سی و پلی اتیلن ترفتالات یا PET پلاستیکی شفاف استفاده می شود برای ساخت بطری های پلاستیکی. در آزمایشگاه آنها خرد کردن پلاستیک به قطعات کوچک که در آنها مخلوط با شن و ماسه در غلظت های مختلف. سپس آنها اجازه caddis پرواز لارو چیز خود را دارد.

محققان دریافتند که لارو با استفاده از هر دو نوع microplastic به ساخت موارد به خصوص در مراحل اولیه ساخت و ساز. “ما فکر می کنیم که چون شاید پلاستیکی سبک تر است تا آن را به عنوان سخت نیست برای بلند می گوید:” زیست شناس Sonja اهلرز از موسسه فدرال آلمان از هیدرولوژی منجر نویسنده در این مقاله در مجله علوم محیط زیست و آلودگی های تحقیقاتی. “و به این ترتیب لارو شروع به استفاده از این مواد سبک تر به جای فقط انتخاب دانه های شن و ماسه.”

caddisfly with plastic in them
حسن نیت ارائه میدهد از تامارا آل نجار

در واقع اگر شما یک نگاهی به تصویر بالا می بینید, پایان دور از این مورد است که تقریبا تمام پلاستیکی آبی. که بخشی لارو ساخته شده است ، به عنوان لارو رشد بزرگتر از آن بود که قادر به بلند بزرگتر و سنگین تر طبیعی غلات به همین دلیل است که بیت مورد نزدیک به سر خود را در حال sandier.

detail shot of plastic in caddisfly
حسن نیت ارائه میدهد از تامارا آل نجار

در حال حاضر نگاهی به این تصویر از ابریشم برگزاری این ذرات با هم. “در موارد که در آن وجود پلاستیک ابریشم وجود دارد تا به حال بیشتر سوراخ و آن را نه به عنوان شرکت” اهلرز می گوید. علاوه بر این “پلاستیک نرمتر مواد از شن و ماسه و همچنین سبک تر است. و بنابراین این ممکن است به همین دلیل اگر پلاستیک بیشتر و کمتر شن و ماسه در این مورد پس از آن فرو می ریزد و بیشتر به راحتی.” اهلرز و همکاران او کمی این کار را با یک دستگاه است که اقدامات چه مقدار نیروی مورد نیاز برای درهم شکستن هر مورد.

که خوب نیست به این دلیل واضح که caddis پرواز لارو متکی بر تمامیت ساختاری از آن صورت برای محافظت از خود را از ماهی درنده. و آن را به طور بالقوه خوب نیست برای دقیق تر دلیل: این مورد کمک می کند تا استتار لارو در پایین رودخانه. که ممکن است یک مشکل اگر رسوب مورد دروغ گفتن است در نیز آشغال با همان microplastics حشرات استفاده می شود برای ساخت آن لایه محافظ بیرونی آن را هنوز هم در ترکیب. اما caddis مگس اغلب حرکت در اطراف یک رودخانه اکوسیستم بنابراین اگر یکی از به پایان می رسد تا در یک منطقه کمتر آلوده به microplastics و یا حتی بیشتر آلوده با آنها آن technicolored مورد می تواند آن را از چوب. افزایش شکار می تواند در نوبه خود بر اکوسیستم به عنوان یک کل اگر لارو قادر به انجام کار خود را تمیز کردن پوشش گیاهی است.

بودن در چنین تماس نزدیک با microplastic می تواند باعث مشکلات فیزیولوژیکی به صورت لارو به عنوان این مواد شناخته شده را منتشر می کنند سموم شناخته شده به عنوان leachates. “آنها همچنین با استفاده از این مورد برای تنفس” اهلرز می گوید. “آنها در حال ایجاد جریان آب در داخل مورد پس از آب عبور می کند آبشش های خود را. و بنابراین اگر پلاستیک گنجانیده شده و سپس البته کسانی که leachates همچنین می تواند رسیدن به آبشش و شاید انجام برخی از آسیب.”

بیشتر در دراز مدت نگرانی برای caddis پرواز لارو و هر تعداد از دیگر موجودات زنده در پایه زنجیره غذایی است bioaccumulation. یک ماهی کوچک را می خورد لارو یک ماهی بزرگتر می خورد ماهی های کوچکتر در بالا و غلظت microplastic و همراه سموم تجمع بیش از زمان. بزرگتر شکارچیان که مردم خوردن, مانند, ماهی, ممکن است جذب آن microplastics و مواد شیمیایی آنها صافی. ما هنوز باید خیلی بیشتر تحقیقات در مورد چگونه microplastic آلودگی ممکن است تحت تاثیر گونه های مختلف اما نشانه های اولیه نیست گلگون. تحقیقات اخیر دانشمندان در انگلستان به عنوان مثال نشان داده است که خرچنگ زاهد گوشه نشین در معرض microplastics مشکل انتخاب پوسته جدید.

در علاوه بر این به اذیت کردن اثرات فیزیولوژیکی از microplastics در موجودات دانشمندان تنها شروع به کاوش چگونه گونه های مانند caddis پرواز در تعامل هستند behaviorally با مسائل می گوید: دانشگاه تورنتو اسکاربورو بوم شناس Scott MacIvor که نبودم درگیر در این کار جدید است اما مورد مطالعه چگونه زنبورها در حال حاضر ترکیب پلاستیک به لانه خود. با توجه به فراگیر microplastic آلودگی تبدیل شده است و این اثر می تواند گسترده است.

“این به احتمال بسیار زیاد است که حیوانات در حال تعامل با پلاستیک—که با داشتن منفی و خنثی و حتی در برخی موارد اثرات مثبت خود را به فرد تناسب اندام—بیشتر از ما متوجه” MacIvor می گوید. “ما نه فقط در تحصیل آن است. ما نوع نگاه گذشته غاز نشسته در لانه خود را که پر از نی های پلاستیکی و رشته و انسانی دیگر مواد است.”

به مشکل آلودگی است که تنها بدتر: با توجه به مشاوره مک کینزی پلاستیک ضایعات ممکن است رشد از 260 میلیون تن در سال در سال 2016 به 460 میلیون تن تا سال 2030. حتی قبل از همه گیر آمار بسیاری از آنچه شما “بازیافت” هرگز در واقع بازیافت و حتی بیشتر است که مستقیما به محل های دفن زباله که در حال حاضر بازیافت امکانات در حال بستن. برای یک گونه مانند caddis پرواز microplastic ذرات ممکن است جمع آوری در طول زمان و در آن محیط زیست است. پلاستیکی, بعد از همه طراحی شده است که فوق العاده دشوار است بنابراین به جای اهانت آمیز به طور کامل در اکوسیستم آن را فقط می شکند به حال تکه های کوچکتر است که به همیشه کوچکتر مخفیگاه.

قابل رویت ترین عواقب ناشی از آلودگی پلاستیکی مانند کیسه های در شکم نهنگ و شش بسته حلقه در اطراف پرندگان گردن باقی می ماند یک مشکل عظیم. در حال حاضر محققان در حال حفر عمیق تر از همیشه نشان می دهد که چگونه کوچک در همه جا حاضر قطعات پلاستیکی هستند تاثیر حیوانات در سطح خرد. متاسفانه برای گونه های مانند caddis پرواز ممکن است هیچ فرار.


بزرگ تر سیمی داستان
  • 27 روز در توکیو بای: آنچه اتفاق افتاده است در الماس شاهزاده
  • برای اجرای بهترین ماراتن در سن 44 من تا به حال به پیشی جستن گذشته من
  • چرا کشاورزان آزادسازی شیر حتی به عنوان نفر گرسنه
  • چه fleeceware و چگونه می تواند به شما در محافظت از خودتان ؟
  • نکات و ابزار برای برش مو در خانه
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de