این شهروند علم فرفره می پردازد و مردم را به مطابقت با فضای عکس

ستاره شناسان در این تصویر تلسکوپ هابل شباهت پروژه در حال استفاده خود را خارج از کار همسایه ها برای کمک به آنها آموزش شبکه های عصبی برای تشخیص اجرام آسمانی.

چند ماه پیش کیم گریفیث بود هزینه درآمد کافی شاغل تندرست بین دو شغل او را دوست داشت: کارگردانی رقص نشان می دهد در رویال کارائیب cruises و آموزش یوگا داغ در بالتیمور که در آن او زندگی می کند هنگامی که بر روی زمین است.

“این چیزی است که من در زندگی واقعی” او می گوید: خنده در یک راه ممکن است تماس بگیرید “rueful.”

او به معنای البته واقعی زندگی از قبل از زمان—و نه سوررئال بد-dream-مانند زندگی از این بیماری همه گیر. در این زندگی او شغل—که نیاز به تنگ چهارم کشتی و خفقان اتاق پر از مردم تنفس عمیق—عمدتا خشک شده (اگر چه او شده است جریان ویدئو-آموزش برخی از کلاسهای یوگا در کنار یک فضای بخاری در حالی که با پوشیدن یک کت و شلوار سونا).

گریفیث در نتیجه بیکار, perked تا حق دور زمانی که او دوست Jonathan Obermaier, furloughed از یک آبجوسازی محلی اشاره او به یک فرفره در ورزشگاه همپدن محله Facebook صفحه: ستاره شناسان از موسسه علوم تلسکوپ فضایی فقط پایین جاده می خواستم به پرداخت های خارج از کار خدمات حرفه ای مانند او به تجزیه و تحلیل تصاویر از هابل زمین نمادین ترین تلسکوپ. این تجزیه و تحلیل خواهد منافذ بیش از تصاویر زیبا و تعیین مشابه آنها به یکدیگر برای حدود 1500 دلار در نرخ حدود 20 دلار در هر ساعت. آن را به نام هابل تصویر شباهت پروژه.

بازی در فکر گریفیث آغاز شده که فرفره در اواسط ماه مه.

قبل از این او واقعا نمی دانم چه در رفت و در موسسه علوم تلسکوپ فضایی و قطعا احساس نمی متصل به آن و حتی پس از آن در این نزدیکی هست. اما همه چیز تغییر کرده است. “من حق گذشته را در اجرای دیروز,” او می گوید. “من گفتم:” آه هی من انجام کاری برای آنها!”

و آنها در حال انجام کاری برای او در بازگشت پرداخت. که در مقایسه با بسیاری از پروژه های علوم شهروندی که تکیه بر داوطلبان. آن را یک انتخاب آگاهانه برای موسسه ستاره شناسان به عنوان برش حقوق است. جاشوا زیرچشمی نگاه کردن و ریک سفید دانشمندان که تاسیس این پروژه را دیدم بسیاری از همسایگان خود را به طور ناگهانی و بدون درآمد است که آنها می خواستند برای کمک به. مشاغل خود را و کمک های مالی بیشتر عایق فوری اقتصاد Covid-19 و ستاره شناسان را دیدم یک فرصت برای ایجاد کوتاه مدت کار برای دیگران در حالی که کمک به خود را دارند.

زیرچشمی نگاه کردن—که خانواده کمک کرد تا خود را سازماندهی بلوک را همه گیر کمک های متقابل گروه—احساس مانند پند و موعظه “فکر می کنم در سطح جهان; عمل به صورت محلی” اعمال می شود به این وضعیت بیش از حد. بنابراین برای کیهانی کمک های متقابل او می گوید: به جای تبدیل به کل اینترنت—که در آن بسیاری شهروند علم کار منابع است—او تبدیل به همسایگان خود “به جای افرادی ناشناس در سراسر جهان است.”

زیرچشمی نگاه کردن و سفید شده اند در تلاش برای ایجاد یک الگوریتم—یک شبکه های عصبی کانولوشن—است که می تواند تعیین کند که آیا این تصویر از کهکشان X به نظر می رسد که تصویر از Galaxy Y و یا اینکه آیا این گازدار موج شبیه است که لبخند جرقه. پس از آن دیگر ستاره شناسان می تواند جستجو هابل 200,000-plus-تصویر بایگانی برای عکس که مشابه کیفیت بصری. “آنچه که مردم می خواهند به انجام است که قادر به نگاه در چیزی در آن بر روی صفحه نمایش—و بگو: به من نشان می دهد برخی از اشیاء دیگر که شبیه این” می گوید: “سفید.

در حال حاضر دانشمندان می توانید جستجو برای یک تصویر هابل آرشیوی پایگاه داده با استفاده از پارامترهای مانند جسم موقعیت در فضا و یا کدام ابزار در زمان داده و یا زمانی که آن عکس گرفته شده. اما “تیره ابر گرد و غبار است که یک دم در آن می گوید:” زیرچشمی نگاه کردن. “که جستجو شما می توانید انجام دهید.”

زیرچشمی نگاه کردن و سفید فکر چنین قابلیت مفید خواهد بود—به نوعی مانند یک تصویر معکوس جستجو در گوگل. اما کامل مسابقات لازم نیست چرا که هیچ دو نقطه در فضا در حال رفتن به نگاه دقیقا یکسان است. به جای آن آنها می خواهند برای پیدا کردن تصاویر مشابه با یک دیگر مرتب کردن بر اساس مانند قرار دادن یک عکس از پدر خود را در گوگل و گرفتن یک دسته از عکس ها از بچه های دیگر با طاس لکه ها و چشم قهوه ای.

عصبی شبکه که زیرچشمی نگاه کردن و سفید استفاده شده اند در حال حاضر “روت” — است که آنها یاد گرفته بودم به رسمیت شناختن اشیاء خاص. برای مثال شما می توانید آموزش یک شبکه عصبی برای تشخیص گربه با داشتن آن را در یک دسته از گربه, تصاویر و کشف کردن که عناصر بصری به یک گربه گربه آن بودن. سپس آن را می توانید جستجو برای گربه سانان امکانات در تصاویر دیگر. انسان به طور کلی ایجاد مجموعه داده است که آموزش شبکه های گردآوری مجموعه ای از تصاویر است که نشان می دهد تعداد زیادی از اشیاء است که شبکه یادگیری است به دنبال.

اما یک شبکه تحصیلات در تصاویر گرفته شده بر روی این سیاره دارای یک زمان سخت تر تجزیه فضای عکس. شبکه مقایسه تصاویر سماوی مسائل به زمینی اشیاء در تلاش برای دیدن چگونه شبیه یک کهکشان دور است به چیزی است که شما می توانید در خانه خود را. “چقدر شبیه یک فرش? چقدر آن را شبیه یک کلاه ؟ چقدر آن را مانند یک گربه می گوید:” زیرچشمی نگاه کردن.

هنوز محققان قادر به کار با این نرم افزار خواهد تف مطابقت درصد برای هر تصویر و اینها هنوز هم مفید مبنایی برای مقایسه حتی اگر آنها نمی تکنیکی حس بسیار را. “ما اساسا پیدا کردن که فصل تصاویری که برای مثال 10 درصد فرش و 6 درصد و 2 درصد کوسه و غیره شبیه به دیگر فصل های تصاویری که تا به حال همان کسانی که درصدهای می گوید:” سفید. “به طوری که ما چگونه با استفاده از پیش روت شبکه ‘خوشه’ تصاویر نجومی.”

اما ستاره شناسان هنوز هم تا به حال هیچ راه واقعی برای انجام کنترل کیفیت—که به منظور بررسی برنامه باعث می شود برآورد دقیق از آن تصاویر نگاه مشابه و یا متفاوت است. “ما نمی دانیم که چگونه به شدت آن را انجام می دهند و یا چقدر بهتر از آن چه که ما چیزی را تغییر دهید” می گوید: سفید.

“آنچه که ما نیاز به در حالی که برای شرکت در یک آزمون مجموعه داده” می افزاید: زیرچشمی نگاه کردن. “این بررسی شما می توانید برای دیدن اگر آن را حس می کند.” آنچه شما نیاز دارید برای چنین وظایف انسان هستند و نه خود را-سیلیکون مغز است. و هنگامی که ستاره شناسان نیاز به مقدار زیادی از انسانهای هوشمند-سبک شاهد انجام آنها اغلب به نوبه خود به این جمعیت است. آنها را یک شهروند پروژه های علمی.

کریس Lintott که تاسیس سایت Zooniverse یک تهاتری از پروژه های علوم شهروندی پوشا طیف از موضوعات می گوید که مدرن علم شهروند آغاز شده و در قرن 19. این زمانی است که برای مثال دانشمندان آغاز شده خوراکی هواشناسی گزارش از داوطلبان از جمله آمار در چیزهایی مانند بارش باران, به طوری که آنها می تواند درک چگونه آب و هوا به نظر می رسد از جایی به جای دیگر و در نهایت پیش بینی که چگونه آن را به نظر می رسد در آینده است. در نجوم این پروژه آغاز شد و در اوایل این قرن کیهانی داده شد هر دو بزرگ و باز است. یکی از اولین برنامه هایی بود که در سال 2006 را [email protected]خانه که در آن مردم scoured چه Lintott تماس “تار تصاویری از گرد و غبار غلات” از ناسا ماموریت استارداست به دنبال چند که ممکن است از خارج از منظومه شمسی است. یک سال بعد هنگامی که Lintott و نجوم تیم مستقر در دانشگاه آکسفورد به طور ناگهانی به حال یک میلیون عکس از کهکشان ها را طبقه بندی او فکر کرد که: “اگر مردم مایل بودند به نگاه گرد و غبار غلات برای تفریح مطمئنا آنها مایل به نگاه در کهکشان ها.”

اولین پروژه خود را به نام بود GalaxyZoo; داوطلبان انجام وظایف مانند تصمیم گیری مجموعه ای از ستاره ها گروه بندی می شوند به یک بیضوی یا کهکشان مارپیچی. Lintott بعد به کمک چرخش که سایت به Zooniverse که تکل نه تنها نجوم بلکه زمینه های مانند آب و هوا مطالعات پزشکی و حتی ادبیات. در حال حاضر شما می توانید نگاه برای امواج گرانشی آهنگ کنیا زرافه پیدا کردن سیارک ها و یا نقطه پنگوئن در میان ده ها تن از گزینه های دیگر. (“این پروژه ها که دارای تصاویر پنگوئن انجام دهید خیلی بهتر است” Lintott یادداشت.)

بهترین بخشی از علم شهروند در Lintott ذهن است که چون مردم نورون نه فقط دستورالعمل کدگذاری آنها انعطاف بیشتری گرفته است. “مردم برای پیدا کردن چیزهایی که آنها گفته بودند به اطلاع” او می گوید. “مردم پیدا کرده اند غیر منتظره و یا چیزهایی که ما فکر بودند نادر” مثل معروف “نمام ” ستاره”—جسم که در حالی که مردم فکر می کردند ممکن است میزبان یک بیگانه ساخته شده megastructure که مسدود شده و برخی از آن نور است. (که می شود سرما اما ستاره شناسان به طور کلی موافقت خود را عجیب و غریب نوسانات ناشی از گرد و غبار و باقی مانده).

اما Zooniverse پروژه ها و ترین شهروند علوم برنامه های در حال پرداخت نشده است. که می تواند پیچیده به عنوان حداکثر Liboiron اشاره کرد در یک سخنرانی در ماه مارس گذشته. Liboiron اجرا مدنی آزمایشگاه محیط زیست اقدام پژوهی که پلاستیک-آلودگی تحقیقات با کمک اعضای جامعه. “یکی از دلایل اصلی من نمی اغلب شناسایی به عنوان یک پزشک از شهروند علم است چرا که بسیاری—اگر نه همه—پروژه های علوم شهروندی هستند بر اساس یک قربانی اقتصاد” بخوانید Liboiron را ارائه یادداشت ها. “در یک قربانی اقتصاد ارزش به طور مستمر تعلق به افراد با امتیاز بیشتر (معمولا معتبر دانشمندان) و معمولا برگرفته از مردمی با امتیاز کمتر. شاید خود را در پروژه های علوم شهروندی به دست آوردن ارزش از بازنشسته های سفید با قلعه ها و خوب پانسیون اما مال من نیست.” که بخشی از دلیل Liboiron شرکت کنندگان می پردازد.

بسیاری از برای سود جمعیت کنسرتهایی که مردم در حال تبدیل شدن به در گیر و همچنین اضافه کردن ارزش بیشتری به سازندگان’ شرکت از شرکت کنندگان زندگی می کند به عنوان آنها تمایل به پرداخت هزینه بسیار کمی است. مقاله ارائه شده در سال 2018 را Association for Computing Machinery را عوامل انسانی در محاسبات سیستم های کنفرانس یافت که کارگران زحمتکش از طریق وظایف در Amazon Mechanical Turk—که در آن هابل تصویر شباهت پروژه میزبانی—کسب دستمزد متوسط در حدود 2 دلار در هر ساعت. در مقابل هابل تصویر شباهت پروژه پرداخت خواهد شد به طور متوسط دستمزد ساعتی 20 دلار.

ستاره شناسان برخی از ثروت مالی در طول این بحران: سرمایه گذاری خود را عایق فوری رکود اقتصادی در راه است که توقیف میله منظقه-تنها رستوران ها و کشتی های کروز هستند. فدرال بودجه به احتمال زیاد رنج می برند در آینده—همراه با بسیاری دیگر بودجه در این سیاره است. اما کمک های مالی که در حال حاضر پرداخت می شود به طور کلی هنوز هم در جدول حقوق هنوز هم بیشتر پرداخت می شود ستاره شناسان می توانید از خانه کار می کنند و در بیشتر قسمت ها, هرگز دستور به نوبه خود سود. زمانی که زیرچشمی نگاه کردن و سفید خواسته بالاتر یو پی اس در موسسه علوم تلسکوپ فضایی برای برخی از پول دانه برای پرداخت خود را شهروند دانشمندان آنها رو yes: این اولیه اجرا خواهد پرداخت حدود 30 نفر 1500 دلار برای هر یک حدود دو هفته’ به ارزش کار. زیرچشمی نگاه کردن در حال کار بر روی تامین بودجه اضافی برای آینده است.

“من فکر می کنم آن را یک پروژه می گوید:” Lintott. و او می افزاید: این آینه شهروند علم تاریخ: تازه هواشناسان مثلا نمی دهد دور رایگان بارندگی اندازه گیری برای همیشه لطفا برای. “[دانشمندان] آغاز پرداخت مردم برای این پرونده,” او می گوید.

زمانی که Covid-19 آغاز شده و بسته شدن در, هابل ستاره شناسان’ جهان به طور همزمان کاهش و گسترش به عنوان اگر اصول نسبیت بدست اشتباه گرفته شود. همکاران در سراسر این سیاره اساسا به عنوان نزدیک به عنوان postdoc در سراسر خیابان. این postdoc در سراسر خیابان را نیز به عنوان دور به عنوان یک مریخ. همه چیز احساس هر دو جهانی و hyperlocal. از آن ساخته شده زیرچشمی نگاه کردن و سفید می خواهید برای اتصال به جامعه خود را برای پیوستن به ورزشگاه همپدن را از خود جدا سلیمان به یک مجمع الجزایر. به همین دلیل آنها تنها باز هابل تصویر شباهت پروژه تا به کارگران در منطقه خود را به جای کل اینترنت.

برای پیدا کردن شرکت کنندگان زیرچشمی نگاه کردن به یک رستوران محلی مالک که به کارگردانی او را به یک مرد که می رود و با نام مستعار لو Catelli—ورزشگاه همپدن غیر رسمی شهردار با توجه به بالتیمور خورشیدکه همچنین وقایع هابل پروژه را برای اولین بار. Catelli کمک به گسترش این کلمه در Facebook. که در آن Obermaier این furloughed آبجوسازی کارگر در بر داشت گیگ. “من فوق العاده هیجان زده هنگامی که من آن را دیدم” او می گوید: “قادر به نگاه در تصاویر فضا و برای کار از خانه بیش از حد. من کمی عصبی به بازگشت به کار در یک ساختمان است.”

او خواستار این “فضای کار است.” به عنوان بخشی از فرفره Obermaier و همکاران جدید خواهد بود رفتن را از طریق 2,000 تصاویر انتخاب شده با مقایسه هر یک به همه دیگران. که حدود 2 میلیون جفت است. وظیفه آنها این است که به ارزیابی که تصاویر شبیه یکدیگر مقایسه آنها در کنار هم. “آنهایی که بیشتر شبیه آنهایی که نوع مشابه اما نه بسیار نزدیک و آنهایی که بسیار مشابه است ؟” می پرسد سفید.

که کمی ذهنی اما این خوب است. “وجود دارد هیچ پاسخ درست یا غلط,” Obermaier می گوید:—فقط خود را ارزیابی. این پروژه شامل استقلال و اعتماد ارائه یک حس کنترل در جهان است که به نظر می رسد به چرخش در راه های جدید هر روز است.

گریفیث underemployed مدیر و مربی یوگا که می شود. “آن را به خوبی به—حتی اگر آن را فقط یک کمی پروژه—به یک هدف است,” او می گوید. در ابتدا او ارزش این کار بیشتر به عنوان کار و راه برای به دست آوردن برخی از پول نقد. اما به عنوان او شروع به کلیک بر روی و از طریق آن درخواست تجدید نظر رشد عمیق تر. تصاویر, مثلا, زیبا بودند. “که احتمالا artsy بخشی از من,” او می گوید.

در ابتدا او فکر نمی کنم او از آوردن هر گونه مهارت های خاص به کار, اما او را به خودش را به عنوان واجد شرایط در یک راه جالب. به دنبال در این که آیا این شب تاب بازوی شبیه است که یک یا دو ستاره مجموعه مانند نگاه برادرانه دوقلو یا سه بار-حذف عموزاده—که او را به یاد او قبل از زمان کار کارگردانی را نشان می دهد در کشتی های کروز. “این شبیه به آنچه که چشم من را در هیئت مدیره به دنبال چیزی متفاوت در تلاش برای به دست آوردن رقصندگان به حرکت هماهنگ,” او می گوید. اما در حال حاضر او در تلاش برای شکل دادن به جهان معقول و قابل جستجو محل دانستن وجود دارد هیچ پاسخ درست یا غلط فقط آنهایی که او خودش را می یابد.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه یک هوش مصنوعی غول ساخته چت—نظارت—آسان
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • ما باید یاد بگیرند که به خواندن با هم زمانی که ما دور از هم
  • 27 روز در توکیو بای: آنچه اتفاق افتاده است در الماس شاهزاده
  • نکات و ابزار برای برش مو در خانه
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de