این گاو آنتی بادی می تواند جدیدترین سلاح در برابر COVID-19

مهندسی ژنتیکی گاوها در حال ساخت بشر آنتی بادی است که خنثی کردن SARS-CoV-2.

SAB Biotherapeutics

علمs COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

آخرین استخدام در مبارزه با COVID-19 در حال خوردن یونجه در داکوتای جنوبی انبار. یک شرکت زیست فناوری است coaxed اصلاح شده ژنتیکی گاوها به پمپ کردن آنتی بادی انسانی که مطیع SARS-CoV-2 پاتوژن باعث بیماری کشنده و آن را برنامه ای برای شروع آزمایشات بالینی از آنها در این تابستان.

“این امیدوار کننده است می گوید:” Amesh Adalja یک بیماری عفونی پزشک در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت. “ما می خواهیم به عنوان بسیاری از اقدامات متقابل به عنوان ما می توانیم.”

به تولید آنتی بادی برای درمان یا پیشگیری از بیماری های شرکت ها به طور معمول به نوبه خود به منابع مانند کشت سلول و یا گیاهان توتون و تنباکو. اما تقریبا 20 سال پیش محققان شروع به توسعه این رویکرد در حال حاضر دنبال شده توسط SAb Biotherapeutics از Sioux Falls, داکوتای جنوبی به تولید آنتی بادی در سم. این شرکت از نظر ژنتیکی تغییر گاوهای شیری به طوری که برخی از سلول های ایمنی حمل DNA است که اجازه می دهد تا مردم را به آنتی بادی است. که ارتقا را قادر می سازد حیوانات برای تولید مقادیر زیادی از آنتی بادی انسانی در برابر پاتوژن پروتئین تزریق به آنها مانند “سنبله” سطح پروتئین جدید کروناویروس. “اساسا گاو استفاده می شود به عنوان یک غول بيوراکتور می گوید:” ویروسی immunologist ویلیام Klimstra از دانشگاه پیتسبورگ است که تجزیه و تحلیل bovinemade آنتی بادی’ قدرت در برابر SARS-CoV-2.

گاو را خوب آنتی بادی کارخانجات و نه فقط به دلیل آنها بیشتر خون از حیوانات کوچکتر طراحی شده برای سنتز انسان نسخه از پروتئین است. خون خود را نیز می تواند شامل دو بار به عنوان بسیاری از آنتی بادی در هر میلی لیتر به خون انسان می گوید: Eddie, Sullivan, SAb Biotherapeutics رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت.

این حیوانات ممکن است به ارائه یکی دیگر از مزیت است. اکثر شرکت ها در تلاش برای تولید آنتی بادی برای مبارزه با COVID-19 دوخته امید خود را به تولید انبوه نسخه یکسان از یک نسخه به اصطلاح آنتی بادی مونوکلونال است که خانه ها در در و محکم متصل به یک بخش خاص از یک ویروس است. به جای فقط یک آنتی بادی انواع گاو مد polyclonal بادی طیف وسیعی از مولکول است که تشخیص نقاط مختلف ویروس. “این طبیعی است که بدن ما مبارزه با بیماری” سالیوان می گوید. این تنوع ممکن است شیر گاو پروتئین قوی تر از آنتی بادی های مونوکلونال او می گوید و ممکن است آنها موثر باقی می ماند حتی اگر یک ویروس جهش ژنتیکی.

زمانی که COVID-19 همه گیر فوران SAb Biotherapeutics در حال حاضر تکمیل یک کارآزمایی بالینی با گاو-تولید آنتی بادی علیه خاورمیانه سندرم تنفسی که ناشی از کوروناویروس مربوط به SARS-CoV-2. در حال توسعه است که درمان “به ما داد اولیه دانش به تمرکز بر روی هدف حق” سالیوان می گوید. در 7 هفته گاو شد و تولید آنتی بادی علیه SARS-CoV-2 سنبله.

قبل از این حیوانات شروع به انتشار این آنتی بادی را در خون گاوها نیاز به یک استارت واکسن—واکسن های DNA بر اساس بخشی از این ویروس در ژنوم که preps سیستم ایمنی بدن خود را. پس از آن می آید تزریق که شامل یک قطعه از SARS-CoV-2 سنبله پروتئین که به عنوان ویروس’ رمز عبور به سلول. هر ماه یک گاو می تواند عملکرد به اندازه کافی آنتی بادی برای درمان چند صد بیماران سالیوان می گوید.

در لوله آزمایش مطالعات Klimstra و همکاران به تازگی حفره دار آنتی بادی در برابر به اصطلاح نقاهت پلاسما از خون COVID-19 بازماندگان. غنی در polyclonal آنتی بادی های پلاسما در حال آزمایش بالینی به عنوان یک درمان برای ویروس. گاو آنتی بادی بودند چهار برابر بهتر از نقاهت پلاسما در جلوگیری از این ویروس از ورود سلول های این شرکت هفته گذشته اعلام کرد.

بیوتکنولوژی امید به آغاز یک کارآزمایی بالینی در عرض چند ماه آینده سالیوان می گوید و می خواهد برای تست اینکه آیا تزریق آنتی بادی sifted از گاو خون جلوگیری از افراد سالم از آلوده شدن توسط SARS-CoV-2 و اثبات مفید برای بیماران که در حال حاضر بیمار است.

نه هر کس فکر می کند که گاو هستند بهترین انتخاب برای ساخت آنتی بادی ، بیماری های عفونی پزشک Manish ساغر بوستون مرکز پزشکی دانشگاه می گوید او باقی خواهد ماند شک و تردید “تا زمانی که من دیدن بیشتر ثابت می کند که تولید آنتی بادی در گاو بسیار عملی تر و از لحاظ اقتصادی قابل دوام” از روش های دیگر است. تا کنون هیچ آنتی بادی تولید شده توسط حیوانات تایید شده برای درمان هر بیماری است.

اما بیماری های عفونی پزشک متخصص جفری هندرسون از دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس توصیف گاو-آنتی بادی های تولید شده به عنوان “گام بعدی منطقی” به نقاهت پلاسما او تحصیل شده است. “کل رویکرد” او می گوید: “بر اساس علم صدا و در گذشته تجربه رفتن بیش از یک قرن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im