این هواپیماهای بدون سرنشین ساز است موجد خسارت در میان ما مقاومت مواجه برابر DJI

Skydio بهترین و شناخته شده برای “عکاسی از هواپیماهای بدون سرنشین است.” در حال حاضر آن را به دنبال قراردادهای دولتی به عنوان مقامات آمریکایی اجتناب چینی هواپیماهای بدون سرنشین شرکت.

این همه گیر بودن بار سفر اخیر خود به دره سیلیکون دفاتر از هواپیماهای بدون سرنشین راه اندازی Skydio درگیر لغزش گذشته dumpsters به حیاط خلوت پشت این شرکت بارگذاری حوض. لحظاتی بعد یک سیاه دار کوادکوپتر کاسته خارج از باز کردن درب صدایی مانند بزرگ و تعیین زنبور.

Skydio بهترین و شناخته شده برای آن “عکاسی از هواپیماهای بدون سرنشین” که با استفاده از پردازنده هوش مصنوعی به طور خودکار دنبال فیلم و یک فرد که آیا آنها در حال اجرا را از طریق یک جنگل یا backcountry اسکی. جدید ترین مدل منتشر شده در پاییز گذشته هزینه $999. بزرگتر و شدیدتر به دنبال ماشین که استقبال سیمی مشابه خودمختار مهارت های پرواز اما با هدف گسترش اندازی این تکنولوژی فراتر از selfies به کسب و کار و دولت از جمله ارتش است.

Skydio برنامه نشان می دهد که چگونه جنگ بین آمریکا و چین بیش از فن آوری می تواند غیر منتظره دهانه برای شرکت های آمریکایی. Skydio کار با دولت ایالات متحده است که رو به رشد مخالفت مقامات دولتی به آن قدرتمند ترین رقیب و غالب در جهان هواپیماهای بدون سرنشین ساز چین DJI.

مقررات و پیشنهاد قوانین محدود کردن سازمان های دولتی از خرید هواپیماهای بدون سرنشین خارجی ادعا آنها یک پتانسیل مجرا برای حملات سایبری. Skydio خوشحال است برای پر کردن جای خالی. “ما احساس فرصت و مسئولیت می گوید:” آدم Bry, Skydio مدیر عامل و بنیانگذار گوگل هواپیماهای بدون سرنشین تحویل پروژه. خود شرکت به تازگی موفق به کسب یک قرارداد با آژانس مبارزه با مواد مخدر است و رقابت برای تبدیل شدن به ارتش استاندارد-موضوع کوتاه-محدوده نظارت هواپیماهای بدون سرنشین برای کمک به پیاده نظام زیرچشمی نگاه کردن بیش از تپه و یا نگاه در اطراف گوشه در مبارزه با شهری.

دولت علاقه و حفاظت بر روی پاشنه از رکود در ایالات متحده هواپیماهای بدون سرنشین میباشد. سرمایه گذاران به امید فروش در صنایع کشاورزی و انرژی کشت و زرع پول به هواپیماهای بدون سرنشین راه اندازی در اوایل 2010s به عنوان اداره هوانوردی فدرال به تدریج اجازه استفاده گسترده تر از فن آوری است. جذب شد و آهسته تر از پیش بینی ها و هواپیماهای بدون سرنشین تبدیل به شبیه به دیگر لوازم الکترونیکی قابل حمل ساخته شده موثر تر در چین است.

DJI را سهم بازار افزایش یافت در حالی که برجسته ما سازندگان هواپیماهای بدون سرنشین سقوط کرد. در سال 2016 3D Robotics که مطرح است بیش از $180 میلیون با توجه به Pitchbook و cofounded توسط سابق سیمی سردبیر متوقف شد, تولید هواپیماهای بدون سرنشین خود را. آن را بعد از آن شروع به تهیه نرم افزار برای اجرا بر روی DJI را به جای. در 2018, Airware, یک سان فرانسیسکو هواپیماهای بدون سرنشین راه اندازی است که تا به حال مطرح شده بیش از 100 میلیون دلار در بودجه تعطیل. تحلیلگران صنعت هواپیماهای بدون سرنشین بینش می گوید DJI محصولات در حال حاضر حساب برای 77 درصد از هواپیماهای بدون سرنشین در آمریکا با استناد به FAA آمار و ارقام.

DJI است پس از بدست بریتانیایی به رشد چین-آمریکا خصومت بیش از فن آوری است. اواخر سال گذشته وزارت دادگستری توصیه می شود آن سازمان با احتیاط از هواپیماهای بدون سرنشین خارجی. وزارت کشور مبتنی بر آن 800-قوی ناوگان هواپیماهای بدون سرنشین که شامل مدل DJI به حال سفارشی برای آژانس گفت آن نگران بود چینی هواپیماهای بدون سرنشین و یا بدون سرنشین اجزای یک ریسک امنیتی است. این سیاست به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان هدف در DJI.

قانونگذاران پیوسته اند ، در ماه فوریه خانه تصویب یک لایحه است که بلوک های وزارت امنیت داخلی و سازمان خود مانند FEMA و گمرک و حفاظت مرزی از خرید خارجی هواپیماهای بدون سرنشین است. سنا با توجه به گسترده تر لایحه که ممنوعیت همه ما سازمان از خرید هواپیماهای بدون سرنشین از هر کشور به رسمیت شناخته شده به عنوان یک تهدید امنیت ملی از جمله چین است. “ما نیاز به توان بیشتر استراتژیک در حفاظت از امنیت ملی ما و منافع ما رقابتی می گوید:” کتی McMorris راجرز (R-واشنگتن) که رای دادند برای خانه بیل و می گوید او می خواهد به حمایت بیشتر برای هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا سازان مانند Skydio. “چینی هواپیماهای بدون سرنشین مانند DJI را احتمالا می تواند ارسال اطلاعات به چین است.”

یک سخنگوی DJI گفت: محصولات خود را ارسال نکنید داده های مشتری به چین و اشاره به نتایج اخیر ممیزی امنیتی توسط مشاوران Booz Allen Hamilton. این کشف برخی از آسیب پذیری های امنیتی در DJI را هواپیماهای بدون سرنشین که این شرکت می گوید این است که پرداختن اما هیچ شواهدی از اتصالات به چین است. DJI استدلال می کند که این امر می تواند بهتر به نیاز همه هواپیماهای بدون سرنشین فروشندگان برای دیدار با تعریف استانداردهای امنیتی نسبت به ممنوعیت برخی از شرکت ها صرفا بر اساس کشور خود را از مبدا.

شرکت چینی شانس فرار دولت آمریکا به نظر می رسد محدودیت های باریک میان دو حزبی حمایت از قانون خارجی هواپیماهای بدون سرنشین است. Ulrike Franke یک سیاست همکار در شورای اروپا در روابط خارجی می گوید: ما مبارزه با DJI شبیه است که در برابر مخابراتی ارائه دهنده Huawei در آن وسعت و تاثیر آن بر متحدین آمریکا در اروپا است.

Skydio تمایل به سرمایه گذاری در DJI مشکلات یک یادآوری است که با وجود دره سیلیکون را درک تحقیر دولت و تظاهرات اخیر در برخی از شرکت ها در برابر دفاع قراردادهای صنعت فن آوری همچنان گرفتار با دولت آمریکا و نظامی است. یک پایگاه داده از تکنولوژی صنعت قراردادهای دولتی منتشر شده توسط سازمان های غیر انتفاعی Tech تحقیق هفته گذشته نشان می دهد Skydio است معاملات به ارزش حداقل 7 میلیون دلار از جمله با نیروی هوایی ارتش و DEA.

Skydio تاسیس شد در سال 2014 و باعث می شود آن هواپیماهای بدون سرنشین در نزدیکی دفاتر خود در Redwood City, کوتاه, هواپیماهای بدون سرنشین, پرواز, از Facebook home در منلو پارک. Bry می گوید او تصمیم به تولید در دره سیلیکون یکی از کشور, گران قیمت ترین مناطق به دلیل آن ساخت هواپیماهای بدون سرنشین دقیق مورد نیاز ادغام تنگ بین سخت افزار و پردازنده هوش مصنوعی. که باعث می شود Skydio هواپیماهای بدون سرنشین را گرانتر—این مدل اول منتشر شده در سال 2018 شد $2,499—اما اخیرا تبدیل به مهم به دولت مشتریان مشکوک از چین است.

دیگر هواپیماهای بدون سرنشین سازندگان در حال کار بر روی خودمختار پرواز بیش از حد از جمله DJI اما Skydio اولویت بندی کرده است این تکنولوژی گفت: این مورد نیاز به صورت dones به طور گسترده ای استفاده می شود. در آن آخرین مدل پردازنده با استفاده از نرم افزار تصویری از شش 4K ناوبری دوربین سه در بالا و سه زیر و یک پردازنده قدرتمند از شرکت تراشه Nvidia برای ساخت یک مدل 3D از هواپیماهای بدون سرنشین در محیط اطراف و جلوگیری از سقوط.

Skydio نرم افزار همچنین می تواند تشخیص دهد که فرد یا افراد را در قاب هستند و به دنبال یک فرد خاص با ردیابی خود را شکل و حرکت نمی هر گونه شناسایی ویژگی های. یکی از Skydio مصرف کننده هواپیماهای بدون سرنشین تا به حال هیچ مشکل زیپ همراه پشت سیمی خبرنگار دویدن نامنظم در اطراف Skydio را در حیاط پشت. هوایی گجت بافته هموار در اطراف درختان و موانع دیگر قبل از فرود هموار در Bry را با دست دراز.

بیشتر هواپیماهای بدون سرنشین در دست از کسب و کار و دولت خواهد بود خوب برای Skydio اما برخی از مردم تعجب اگر آن را به ضرر جامعه است.

Skydio هواپیماهای بدون سرنشین با “پلیس” برچسب های استفاده شده توسط پلیس در چولا ویستا کالیفرنیا که هفته گذشته برنده FAA تصویب به پرواز فراتر از یک اپراتور خط دید. پلیس هواپیماهای بدون سرنشین مشترک بودند در بسیاری از تظاهرات اخیر در شهرهای آمریکا علیه نژادپرستانه پلیس. دموکراتیک قانونگذاران ایالتی در نیویورک موجب شد به معرفی یک لایحه ممنوعیت پلیس هواپیماهای بدون سرنشین در تظاهرات و کنسرت و نیاز به یک حکم برای هر اجرای قانون استفاده از فن آوری است. نیویورک اتحادیه آزادی های مدنی ستایش است این قانون گفت که مانند سایر فن آوری های نظارت آنها اغلب در جهت آسیب پذیر جوامع و مخفیانه گسترش قدرت دولت.

جای تعجب نیست Bry راحت با پلیس هواپیماهای بدون سرنشین اما می گوید او به رسمیت می شناسد چنین نگرانی. “بیشتر ما گسترش فراتر از مصرف کنندگان بالقوه بیشتری وجود دارد که واقعا تاثیر مثبت اما همراه با پتانسیل برای سوء استفاده و سوء استفاده,” او می گوید. این شرکت در حال کار بر روی یک مجموعه ای از اصول اخلاقی برای استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین منتشر خواهد شد در این تابستان او می گوید: پوشش موضوعات از جمله حفظ حریم خصوصی و تعامل جامعه.

Skydio نیز ایجاد برنامه های کاربردی است که انطباق آن مستقل نرم افزار برای استفاده های تجاری که در آن معتقد خواهد بود یک بازار بزرگتر از دولت کار می کنند. یک هدف در بیمه کارگران بازرسی ساختمان. از دست دادن تعدیل می توانید با استفاده از یک برنامه تلفن همراه به علامت منطقه یک سقف است که نیاز به بازرسی و هواپیماهای بدون سرنشین به طور خودکار پرواز یک مسیر است که قطاری از هر میلیمتر مربع. FAA قوانین نیاز به یک اپراتور به سازمان دیده بان و آماده به ضربه بزنید و برای پایان دادن به پرواز اما Skydio می گوید آن نرم افزار باعث می شود هواپیماهای بدون سرنشین بسیار عملی تر از آنجا که کارکنان لازم نیست چنین گسترده درس پرواز.

که برنامه اجرا خواهد شد در Skydio selfie-هواپیماهای بدون سرنشین راه اندازی در پاییز گذشته و همچنین boxier, سیاه, کسب و کار-و-دولت مدل که استقبال سیمی و منتشر خواهد شد بعد از این سال. آن را به یک پرواز دیگر زمان یک دوربین حرارتی و چین به حدود اندازه یک overstuffed پا بلند ساندویچ. می آید در یک نسخه با هدف دفاع از صنعت پیکربندی برای دیدار با ارتش و مشخصات. Skydio نیز کار بر روی یک نوع از رباتیک لانه یا حوض که اجازه می دهد آن هواپیماهای بدون سرنشین راه اندازی می شود بدون یک انسان در دست خود استفاده می کند مانند گرفتن امنیت فیلم و یا چک کردن موجودی در انبار در شب.


بزرگ تر سیمی داستان
  • دوست من زده شد ALS. به مبارزه با عقب او ساخته شده است یک جنبش
  • 15 ماسک صورت, ما در واقع می خواهم به پوشیدن
  • این کارت روابط اعتباری خود را به رسانه های اجتماعی خود را آمار
  • Passionflix و مشک عاشقانه
  • زندگی اشتباه و رستگار: Covid-19 و آینده خانواده
  • 👁 درمانگر است—و آن را یک chatbot برنامه. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر