که در آن برگ سوسک زندگی مشترک نوعی ابروسیا گرده فقره تصادف 80 درصد است. شاید دشمن ما دشمن ما است حساسیت-مبارزه با اچ.

دانشمندان در تماس با آن شهد artemisiifolia, اما شما می توانید آن را زهر خود را وجود دارد. در غیر این صورت شناخته شده به عنوان مشترک نوعی ابروسیا این گیاه منتشر قوی گرده در ماه اوت و سپتامبر, پخش كردن تب یونجه—این عطسه های مخاط خارش چشم—در سراسر زمین. بومی آمریکا, مشترک نوعی ابروسیا شده است ناخواسته معرفی سراسر جهان از آسیا به آفریقا به اروپا و آوردن آن به هر دو صورت بدبختی و بار اقتصادی در قالب کاری از دست رفته و هزینه های مراقبت های بهداشتی.

یک گروه متنوع از محققان از جمله محیط زیست, متخصص حشره شناس اپیدیولوژی و پزشکان در حال حاضر محاسبه می شود که 13.5 میلیون نفر در سراسر اروپا رنج می برند از نوعی ابروسیا آلرژی منجر به 7.4 میلیارد یورو در هزینه های سلامت هر سال است. اما آنها نیز محاسبه می شود یک راه حل ممکن: در بخش هایی از اروپا که در آن گیاه طبیعی دشمن برگ سوسک Ophraella communaنیز معرفی شده است گرده شمارش باید سقوط کرد و 80 درصد در مقایسه با مناطق بدون سوسک. آنها استدلال می کنند که اگر کشورهای با خیال راحت می توانید معرفی کوچک حشرات—فقط یک هشتم از یک اینچ طولانی—آنها به راحتی می تواند خود را از مردم رنج می برند و صرفه جویی در پول در مراقبت های بهداشتی. آنها نه استدلال هر چند که کشورها باید انتشار سوسک willy-nilly, به عنوان این نوع از بیوکنترلی نیاز به سالها دقیق آزمایش های زیست محیطی برای جلوگیری از هرج و مرج است.

مشترک نوعی ابروسیا یک رویشی تهدید بالاترین مرتبه است. برای حفظ این گیاه از تولید گرده و دانه های شما می خواهم نیاز به قطع آن سه بار در سال در سراسر کل مناظر. “اگر شما آن را قطع دو بار در 5 سانتی متر بالاتر از خاک آن را هنوز هم تولید همان مقدار دانه گرده به عنوان یک کنترل است که شما لازم نیست برش می گوید:” دانشگاه فریبورگ زیست شناس هاینز مولر-Schärer coauthor در یک مقاله جدید در مجله Nature Communications توصیف یافته است. “پس از آن یک رشد ظرفیت.”

اما تا آنجا که مشترک نوعی ابروسیا را دوست دارد به رشد Ophraella communa را دوست دارد به بلعیدن آن است. “آنها خوردن و خوردن و خوردن می گوید:” مولر-Schärer. “ما تا به حال برخی از گیاهان است که یک متر قد و نزدیک به تولید گل و سپس آنها ضربه توسط سوسک و شما فقط نگاه کنید به ساقه سمت چپ. در دو روز گیاه مرده است.”

این متضاد رابطه نگه داشته است مشترک نوعی ابروسیا در بررسی برای هزاران سال در سراسر آمریکا که در آن گیاه و سوسک هر دو به طور طبیعی همزیستی. اما هنگامی که گیاه به اروپا بدون سوسک نوعی ابروسیا شورش زد. چگالی بالاتر از نوعی ابروسیا و دیگر به آن وجود دارد که درصد بیشتری از جمعیت انسانی است که توسعه آلرژی به آن است. مجارستان آن را کردم به خصوص که در آن 30 تا 40 درصد از جمعیت ممکن است آلرژی به نوعی ابروسیا. “بیشتر به شما گرفتن در معرض بیشتر به شما دریافت حساس می گوید:” مولر-Schärer. “و شما را حساس تر می شوند.”

برای محاسبه فقط یک بار اقتصادی این است که مولر-Schärer و همکاران خود را کشیده و در یک طیف گسترده ای از منابع داده. برای یکی از آنها در خرید و فروش داروها آلرژی. به دلیل مشترک نوعی ابروسیا فرنگی آن گرده در اواخر تابستان و اوایل پاییز و آن را خطرناک ترین حساسیت زا در هوا محققان می تواند اعتماد به نفس است که آن سیگنال نیست گل آلود دیگر گرده افشانی گل ها که در بهار. آنها دریافتند که در مناطق با برگ سوسک فروش آنتی هیستامین ها بودند 80 درصد کمتر از مناطق بدون سوسک.

ragweed
گرده از شایع نوعی ابروسیا (شهد artemisiifolia) قوی است حساسیت زا است.عکس: جان Kapielian/علم منبع

محققان همچنین به مطالعه اطلاعات در مورد چگونه اغلب ويزيت پزشکان برای درمان آلرژی و آنها گنجانیده شده “بیمار تب یونجه خاطرات” که در آن به مردم گزارش داده مانند شدت علائم خود را که داروها بودند و چقدر کار آنها گم شد.

در نهایت آنها مدل که در آن شما ممکن است انتظار می رود این سوسک قادر به رشد در اروپا و بر اساس متغیرهای مانند بارندگی و درجه حرارت. معرفی سوسک در این مناطق آنها محاسبه می شود و شما می تواند به کاهش رایج گرده نوعی ابروسیا به طوری که تعداد بیماران مبتلا خواهد سقوط 2.3 میلیون و هزینه های پزشکی بیش از 1 میلیارد یورو در سال است.

اما شما نمی توانید فقط با وارد کردن یک دسته از برگ سوسک و تنظیم آنها سست است. عمدا معرفی گونه های مهاجم ممکن است خوب در کنترل مشترک نوعی ابروسیا اما سوسک ها نیز ممکن است خوب و در خور گونه های بومی. شما باید برای تست حشرات اشتها برای گیاهان دیگر به دلیل در حالی که این متخصص مشترک نوعی ابروسیا در زیستگاه های طبیعی آن وجود دارد هیچ گفتن که آیا آن را ممکن است به محصول مهم اگر کاهش یافته و به یک محیط جدید. و شما باید تعیین کنید که چگونه آن را ممکن است ارتباط برقرار کردن با دیگر گونه های جانوری و یا دیگری شما می توانید ظروف سرباز یا مسافر شما نمی توانید خنثیسازی.

“پس از آن می آید از 10 سال تحقیق می گوید:” مولر-Schärer. “شما باید برای پیدا کردن: آیا این واقعا خوراک در [مشترک نوعی ابروسیا]? چه مقدار از آن را ندارد ؟ و سپس شما باید انجام دهید این است که در سراسر نسل است.”

اما با توجه به مقدار پولی که کنترل مشترک نوعی ابروسیا می تواند صرفه جویی در اقتصاد کشورهای اروپایی, او فکر می کند آن را یک گزینه به ارزش کاوش. “نتایج ما بین رشته ای مطالعه توجیه جامع ارزیابی ریسک به نفع از O. communa” او و همکارانش در نوشتن مقاله خود “همچنین در مورد احتمال عمدی توزیع این سوسک برگخوار در سراسر اقلیمی مناسب مناطق در اروپا است.”

گونه تعامل با یکدیگر در یک اکوسیستم فوق العاده در راه پیچیده ای است که نیاز به همان اندازه پیچیده پژوهش برای پیش بینی چگونه یک تازه معرفی شده ارگانیسم را در تعامل با هدف در نظر گرفته شده. حتی پس از آن که تعامل بهار می تواند شگفتی بر دانشمندان است. در غرب ما, برای مثال, محققان, معرفی, یک, شب پره (فعل خسته کننده و نه صفت) برای کنترل تهاجمی روسی خار که تولید tumbleweeds.

“این در واقع وضعیت را بدتر چون آن حوصله به کمی راهنمایی از شاخه اما ساخته شده است که آن را آسان تر برای گیاه که از آن آغاز شده نورد برای شکستن دانه سر می گوید:” UC Davis حشره شناس لین Kimsey که نبودم درگیر در این کار جدید. “و به طوری که یک کمی oopsie که آن را در واقع به پایان رسید تا با کمک این گیاه به عنوان مخالف به صدمه زدن به آن. چیزهایی مانند این فقط اتفاق می افتد. زیست شناسی یک روی حیله و تزویر چیز لعنتی به کار است.”

ما همچنین ممکن است نگران باشید که اگر کشورهای اروپایی به معرفی این سوسک برگخوار برای کنترل نوعی ابروسیا و سپس سوسک ممکن است در طول زمان تکامل به تعمیم و شروع به خوردن گیاهان دیگر. اما نگران نباشید می گوید حشره شناس و کنترل بیولوژیکی متخصص علامت Hoddle از UC ریورساید که نبودم درگیر در این کار. کل گرا می تواند تبدیل به متخصصان اما آن کار نمی کند راه دیگری در اطراف.

“آن را به خوبی پذیرفته شده در محیط زیست است که متخصصان تکامل یافته از کل گرا و آنها را انجام داده است تا با از بین بردن و یا بسیار پالایش برخی از ویژگی های است که اجازه می دهد آنها را به خوردن تمام انواع مختلف گیاهان” Hoddle می گوید. “و آن را بسیار دشوار است اگر نه غیر ممکن است برای آنها را به re-تکامل همه کسانی که صفات آنها نیاز به تبدیل شدن به کل گرا است.” آن صفات عبارتند از فیزیولوژی و رفتار و بیوشیمی اجازه می دهد آنها را به قادر به خوردن گیاهان مختلف در زمان های مختلف سال است.

در حال حاضر اگر سوسک اتفاق می افتد به گسترش از جاهای دیگر در اروپا بدون کمک انسان که یک داستان متفاوت است. حشرات در حال حاضر حمله به فرانسه می گوید مولر-Schärer اما این کشور تصمیم گرفته است تا اجازه سوسک بود.

تصمیم به عطسه در است که برای مطمئن.


بزرگ تر سیمی داستان
  • برای اجرای بهترین ماراتن در سن 44 من تا به حال به پیشی جستن گذشته من
  • آمازون کارگران توصیف روزانه خطرات در یک بیماری همه گیر
  • استفان ولفرام شما را دعوت به حل فیزیک
  • باهوش رمزنگاری می تواند به حفاظت از حریم خصوصی تماس-برنامه ردیابی
  • همه چیز شما نیاز به کار از خانه مانند یک حرفه ای
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru