این چیزی است که پلی استیشن 5 به نظر می رسد. هر دو آنها را

ما در نهایت دیدم جدید سونی PS5 و این دو کنسول (جمع!) هستند … انحنا.

ما اختصاص داده شده شل کانال برای سونی پلی استیشن 5 رویداد سیمی کارکنان صرف یک ساعت برگردان های ترسناک در همه جدید فیلم گیم پلی آن را به عنوان نشان داد. ما سرگرم کننده ساخته شده از Returnal (چه نوع عنوان است؟!) و مومی شاعرانه در مورد cyberpunk گربه های ولگرد. سپس آن اتفاق افتاده است. رونمايي. فینال. مکالمه ما روشن به یک گروه کر “oohs,” “aahs” و به طور کلی فتنه در مورد آنچه که ما همه دیدن: اولین نگاه به سونی پلی استیشن 5 سخت افزار.

ما شناخته شده در مورد PS5 برای مدتی در حال حاضر. ما در زمان یک نگاه منحصر به فرد در ماه اکتبر 2019 و حتی بیشتر به عقب در مارس سال گذشته ما می دانستیم که نسل بعدی کنسول را برای حمایت از ری ردیابی و همچنین به عنوان سریع بار بار به لطف ساخته شده در درایو حالت جامد.

چه ما نمی دانیم این است که چقدر به اینده طراحی پلی استیشن 5 کنسول خواهد بود. شما به عنوان خوانده شده که به درستی: کنسول های جمع. علاوه بر استاندارد PS5, وجود خواهد داشت یک دیجیتال-تنها نسخه از این کنسول که فاقد دیسک درایو. اگر تمام دیجیتال کنسول مانند دیسک-کمتر Microsoft Xbox One S ممکن است کمی بیشتر مقرون به صرفه مدل را فاقد توانایی بازی در هر رسانه های فیزیکی. ما نمی دانیم که اگر وجود دارد هر گونه تفاوت در قدرت پردازش و یا بازی فضای ذخیره سازی. قیمت گذاری برای این کنسول هنوز اعلام شده است.

پلی استیشن 5 مدل قد بلند و سفید و در حالی که تریلر را نشان می دهد یک شات از کنسول های تخمگذار به صورت افقی تمام تصاویر دیگر تا کنون نشان داده اند که کنسول ایستاده عمودی. وجود دارد به نظر می رسد اتلاف گرما دریچه در بالای کنسول و همچنین, بنابراین درست موضع ممکن است ترجیح داده می شود. این PS5 نسخه دیجیتال است کمی باریک. هر دو نسخه را تنها نشان داده شده است با یک استارک سفید پوسته بیرونی.

وجود دارد مقدار زیادی از نظرات شناور در اطراف خالص مورد PS5, طراحی, اما اگر شما بیمار هستید از همان مستطیل منتشر شده سال پس از سال, شما ممکن است لذت بردن از آنچه من محبت تماس “لگن” در سونی جدیدترین علاوه بر این—فرض کنید آنها شکننده است.

سونی قصد دارد برای حداقل برخی از سازگاری هر چند این ممکن است به عنوان قوی به عنوان آینده ایکس باکس سری X سازگاری. نیز وجود دارد چند اشاره از ری ردیابی چیزی است که مایکروسافت کنسول به احتمال زیاد به استفاده از به عنوان به خوبی.

سونی همچنین نشان داد برخی از لوازم جانبی جدید از جمله یک هدست رسانه ها از راه دور و DualSense کنترل, که ویژگی های تطبیقی باعث و ساخته شده است در میکروفون. هیچ تاریخ انتشار تنظیم شده است اما ما در حال انتظار برای دیدن پلی استیشن در ماه نوامبر یا دسامبر سال 2020 است. در حالی که شما مشتاقانه در انتظار شانس خود را برای پیشسفارش نگاهی جدید PS5 بازی.

اگر شما خرید چیزی را با استفاده از لینک ها در داستان ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون. این کمک می کند تا حمایت از ما روزنامه نگاری. بیشتر بدانید.


بزرگ تر سیمی داستان
  • The Last of Us قسمت دوم و آن بحران-پهن مسیر انتشار
  • هوش مصنوعی آر و (تا حدودی) نظری آینده از یک تکنولوژی سوخت FBI
  • چگونه خود را مجازی جلسه جم صدا و نگاه خوب
  • “Nonlethal” ضد اعتراض سلاح می تواند باعث آسیب جدی
  • زنان همیشه از خانه کار می کرد
  • 👁 آنچه که هوش به هر حال ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net