این طولانی نادیده گرفته بخشی از ما پا ممکن است کلیدی برای راه رفتن درست

انسان یکی از تنها تعداد کمی از موجودات زنده در این سیاره است که می تواند راه رفتن و اجرای درست. در حال حاضر دانشمندان را شناسایی کرده اند یک قطعه کلیدی از آناتومی که این را ممکن می سازد: طولانی نادیده گرفته عرضی طاق اجرا می شود که در سراسر وسط فقط پشت—و عمود به انگشتان ما.

برای پیدا کردن محققان ایجاد یک سیلیکون مدل عرضی طاق است که در تشکیل استخوان متاتارس و رباط ها در انسان و اندازه گیری چگونه سفت آن را با متفاوت خمیدگی. فقط به عنوان اگر آنها بطرف بلند, تخت, تکه کاغذ بیشتر آنها منحنی قوس در مدل های سنگین تری آن را درازا. این ویژگی مهم است زیرا پا باید به اندازه کافی قوی به تحمل بیش از دو برابر وزن بدن زمانی که در حال اجرا (تصویری بالا).

به چه شکل استخوان در midfoot خود و یا بافت اطراف آنها ایجاد چنین سفتی دانشمندان برش رباط و پوست پا از اجساد انسان و اندازه گیری که چگونه سخت آنها باقی مانده است. بافت اقدام همراه با استخوان, اختصاص بیش از 40 درصد از خشکی از کل فوت تیم گزارش امروز را در طبیعت.

این عرضی طاق است وجود ندارد و در مدرن روز گوریل ها و شامپانزه ها که صاف و انعطاف پذیر ، تنها جنس همجنسگرا توسعه عرضی طاق, پیشنهاد آن را به نظر می رسد 3.4 میلیون سال پیش دانشمندان گزارش.

این یافته ها می تواند کمک به محققان در توسعه بهتر پروتز پا و حتی ساخت روبات که راه رفتن بسیار شبیه ما انجام دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر