چه می شود اگر من به شما گفت که در استرالیا یک ماوس مانند جانور کیسه دار به نام antechinus نژاد پس manically طی سه هفته در فصل جفت گیری که مردان خونریزی داخلی و go blind, تا زمانی که هر مرد نهفته است مرده ؟ و اگر من به شما گفت که این نیست دلیل این گونه است که در مواجهه با یک تهدید وجودی?

گزارش امروز در مجله Frontiers در فیزیولوژیزیست شناسان از دانشگاه نیو انگلند استرالیا و نروژ دانشگاه علم و صنعت در حال حاضر نگران شواهدی وجود دارد که antechinus ممکن است بیمار-آماده برای یک جهان گرمتر. محققان مجموعه ای از نگاه چیزی به نام فنوتيپی پذیری در, زرد پا antechinus یکی از مخلوق 15 گونه های شناخته شده. فکر می کنم از فنوتیپ خود را به عنوان بدن خود را با سخت افزار و یا فیزیولوژی: قد و رنگ پوست و سوخت و ساز بدن. این است که در بخش کد های خود را ژنوتیپ های ژنتیکی نرم افزار که قدرت سخت افزاری. فنوتيپی پذیری است که توانایی یک گونه برای پاسخ به محیط زیست عوامل استرس زا مانند نوسانات درجه حرارت—با تغییر خود فیزیولوژی بدون mucking با تمام زمینه ژنتیک است.

برای antechinus محققان علاقه مند بودند پذیری از آن سوخت و ساز بدن. این است که به شدت تحت تاثیر متوسط: یک فرد بالغ antechinus’ سوخت و ساز بدن شیفت به صرف انرژی کمتر هنگامی که آن را سرد در زمستان و وجود ندارد بسیار حشرات را شکار آن را به شکار. هنگامی که آن را گرم و یک antechinus می توانید استطاعت به صرف مقدار زیادی انرژی به دلیل شکار فراوان است.

محققان اگر چه شد بیشتر علاقه مند به چه درجه حرارت تاثیر می گذارد antechinus نوزادان—است که چگونه مطرح شده در سرد یا گرم محیط ممکن است تحت تاثیر قرار چگونه سوخت و ساز بدن خود را کار می کند هنگامی که آنها تبدیل به بزرگسالان است. به طوری که آنها پرورش داده دو گروه از نوزادان در هوای سرد با درجه حرارت و درجه حرارت گرمتر. آنها سپس بدبختانه ترموستات افشای افراد پرورش در هوای سرد به دمای گرم و گرم پرورش داده آنهایی که سرد است.

به عنوان محققان انتظار می رود هنگامی که دما روشن از گرم به سرد و حیوانات شان را کاهش و سطوح فعالیت است که دانشمندان ضبط شد با استفاده از سنسور مادون قرمز که وارد جنبش. این کاملا طبیعی برای حیوانات وحشی از آنجا که در زمستان آنها کمتر به شکار حشرات و نیاز به صرفه جویی در انرژی خود را برای جلوگیری از گرسنه. در واقع در خواب زمستانی فرو رفته antechinus می توانید لغزش را به یک دولت به نام مرگ کاذب به شدت کاهش دمای بدن و میزان سوخت و ساز.

در آزمایشگاه محققان همچنین دریافتند که در هنگام تبدیل گرما بر روی حیوانات که تا به حال پرورش داده شده در سرما حیوانات خود را افزایش سطح فعالیت درست مثل آنها در طبیعت به عنوان گرمتر زمستان درجه حرارت را بیشتر حشرات به شکار.

تا کنون خیلی خوب است—تا زمانی که محققان همچنین نگاه میزان سوخت و ساز به جای فقط سطوح فعالیت از حیوانات به عنوان آنها با تجربه متوسط شیفت. میزان سوخت و ساز است که اندازه گیری میزان انرژی این حیوانات نیاز به حفظ عملکرد در حالت استراحت است. برای یک پستاندار مانند antechinus که رای دادن می توانید به طور قابل توجهی در هنگام بیرون رفتن درجه حرارت بالا یا پایین. بر خلاف یک خزنده یک پستاندار مانند antechinus به طور مداوم حفظ خود به خود درجه حرارت بدن یا صرف انرژی برای سرد یا گرم خود را.

این بار محققان دریافتند که هنگامی که antechinus مطرح شده در گروه گرم معطوف به سرد آنها افزایش متابولیسم بدن خود را فقط کمی. اما کسانی مطرح شده در سرما گروهی که معطوف به گرما کاهش متابولیسم بدن خود را به طور قابل توجهی. این اختلاف نشان می دهد که نوزادان به ارمغان آورد تا در شرایط سرد بیشتر پلاستیک فنوتیپ وقتی که می آید به تنظیم به تغییرات دما.

“بنابراین ما این فرضیه را مطرح کرد که شاید این نتایج نشان می دهد که antechinus که مطرح شده در شرایط سرد باید انعطاف پذیری بیشتری در خود فیزیولوژی از کسانی که مطرح هستند در شرایط گرم” می گوید فیزیولوژیکی بوم کلر Stawski از دانشگاه نیو انگلند استرالیا و نروژ دانشگاه علم و صنعت سرب نویسنده در مقاله جدید. “که ممکن است به شما نشان می دهد که در آینده هنگامی که آن را بسیار گرمتر و بیشتر به طور مداوم گرم که antechinus ممکن است به عنوان قابل انعطاف به تغییرات در آب و هوا.”

و این مشکل است زیرا antechinus متکی بر مرگ کاذب برای زنده ماندن ماه های زمستان. استرالیا به عنوان گرم این استراتژی ممکن است دیگر در دسترس خواهد بود به گونه. “اگر آن را بسیار گرم آنها نمی توانند با استفاده از مرگ کاذب می گوید:” Stawski. که ممکن است خوب اگر آب و هوای گرم نیز تضمین می کند یک منبع ثابت از حشرات به غذا خوردن در تمام طول سال. “اما اگر برای برخی از دلایل آنها از دست دادن تمام مواد غذایی خود را—برای مثال یک آتش سوزی وجود دارد—آنها ممکن است قادر به استقرار مرگ کاذب و پس از آن آنها خواهد واقعا مبارزه به اندازه کافی انرژی,” او می گوید.

Bushfires هستند کاملا طبیعی جزء استرالیا چشم انداز—هر چند خفیف آتش نوردد و در یک منطقه و این حیوانات می توانند پناهگاه زیرزمینی کاهش یافته و یا در سیاهههای مربوط. اما تغییرات آب و هوایی ایجاد شده است تا کنون قوی تر آتش سوزی. به جای آرامی بازنشانی یک اکوسیستم آنها آن را پاک کردن. حتی اگر antechinus در آتش منطقه را مدیریت برای زنده ماندن اکوسیستم را حشرات را محو شده است. در حالی که جمعیت حشرات خواهد شد در نهایت تک به تک تمام پوشش گیاهی خواهد رفت—حداقل در کوتاه مدت—به طوری که حشرات را کمتر از مواد غذایی. به عبارت دیگر به جای منجر به یک سال دور از حشرات بوفه آب و هوای گرم ممکن است در واقع ایجاد بیشتر در تابستان است که در آن antechinus گرسنه چرا که مواد غذایی خود را تامین شده است کاهش یافته با آتش است.

استرالیا نیز پژمرده تحت شدید خشکسالی; در واقع, آن است که عدم وجود رطوبت است که سوپر این فصل bushfires. متاسفانه برای antechinus مواد غذایی است که از نزدیک مربوط به رطوبت در دسترس می گوید: Queensland University of Technology mammologist Andrew Baker که نبودم درگیر در این کار جدید. “ما در بر داشت کاهش تهدید antechinus اعداد سمت راست که در سراسر خشکسالی منجر به آتش سوزی,” او می گوید. “و این که اعتقاد ما بر این است که احتمالا واقعا از نزدیک مربوط به کمبود مواد غذایی در دسترس است.”

در واقع حیوانات’ سه هفته جفت گیری دیوانگی است که به خاطر آن به پایان رسیده با در دسترس بودن مواد غذایی است. زن همسر در زمستان و به هنگام تولد در بهار هنگامی که حشرات جمعیت منفجر ارائه این گونه با مقدار زیادی از مواد غذایی است. در ماه های منتهی به آن در فصل جفت گیری که مردان سرعت در سراسر چشم انداز خوردن حشرات و بسته بندی در وزن آنجا که آنها حتی نمی خواهد متوقف به خوردن هنگامی که جنس دیوانگی شروع می شود. هنگامی که موج, لگد کردن مردان’ موشک وار رفتن سطح تستوسترون که به نوبه خود مشکلات خود بدن توانایی تنظیم هورمون استرس کورتیزول. بیش از حد این هورمون باعث می شود مردان’ بدن به معنای واقعی کلمه شروع به سقوط از هم جدا. موهای خود را بیرون می افتد, آنها توسعه زخم های باز و آنها را کور و در عین حال هنوز هم تلو تلو خوردن در اطراف در جستجوی زنان است.

زنان, به نوبه خود, همسر با به عنوان بسیاری از همکاران به عنوان امکان پذیر است. هر یک از حامل اسپرم از شاید ده ها تن از مردان است. در آن زمان یک زن تولد می دهد به حدود ده جوان که مزدشان در یک افسردگی در شکم او هر نر بالغ در اطراف او نهفته است مرده است. هیچ یک از آنها زندگی می کردند بیش از یک سال همه آنها متولد پس از سال گذشته جفت گیری ثروت باد اورده. که فقط به عنوان به خوبی حداقل برای زن و فرزندان خود را: آن را به معنی بیشتر مواد غذایی برای مادران که برای تولید تعداد زیادی از بسیار مغذی شیر برای نوزادان نارس. (به نظر می رسد عجیب و غریب, اما آن را به یک تکاملی تجارت کردن. پستانداران جفت مانند انسان متولد می شوند نسبتا قدیمی اما دیگر به توسعه در رحم مادر است. در marsupials مانند کانگوروها نوزادان به دنیا می آیند کمتر, بزرگسال, اما باید به پایان برساند در حال توسعه در آن کیسه.)

برای antechinus آن را سریع زندگی پر از درام و مرگ و همه از آن بستگی دارد که قادر به خوردن به اندازه کافی مواد غذایی و صرفه جویی در انرژی به اندازه کافی برای به پایان برسد. اما گرمتر استرالیا را تهدید می کند تامین مواد غذایی خود را و آن را ترک کمتر قادر به انطباق با تغییرات. اگر تنها و تنها خود را نگران بود, پیدا کردن تاریخ.


بزرگ تر سیمی داستان
  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • کد وسواس رمان نویس می سازد نوشتن یک ربات. طرح غلیظ
  • کریس ایوانز به واشنگتن می رود
  • بهترین وعده غذایی کیت ارائه خدمات برای هر نوع طبخ
  • شکسته آینده از مرورگر حریم خصوصی
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im