این بیماری همه گیر تنهایی است. اما به تنهایی یک ‘اپیدمی’

مقایسه انزوا به عفونت بیماری مفید نیست می گوید مورخ پری محدود البرتی. اما Covid-19 آشنایی یک فرصت منحصر به فرد برای reframe این مسئله است.

برای هزاران سال پس از هزاران سال ما انسان ها بودند تعاونی گونه (به معنای واقعی کلمه) نازک پوست پستانداران که تا به حال به شکار و علوفه با هم برای زنده ماندن در یک دنیای بی رحم. پس از آن آمد سرمایه داری و بی امان خود ستایش از فردی: کار سخت به اندازه کافی و رقابت با همنوعان خود و شما بیش از حد می میرند غنی و کاملا به تنهایی.

حدود 1800 با انقلاب صنعتی در کامل بخار, جالب, انتقال, به نظر می رسد در ادبیات غرب با توجه به مورخ پری محدود البرتی از دانشگاه نیویورک و نویسنده کتاب یک بیوگرافی از تنهایی: تاریخ یک احساس. مردم تا به حال یک بار در توصیف تنهایی به عنوان یک مسهل موقت فرار از همنوعان خود—فکر می کنم از یک پیاده روی را در عظمت جهان طبیعی به عنوان مثال. پس از صنعتی شدن آنها شروع به توصیف آن به تنهایییک غیر ارادی و فلج کننده انزوا.

“هنگامی که زبان از تنهایی پدید آمده در اطراف حدود 1800 قبل از پس از آن مردم با استفاده از کلمه تنهایی, اما آنها به معنای اینکه تنهایی,” البرتی می گوید. “پس عیسی تنهایی. درختان می تواند تنها. و آن را واقعا مورد استفاده برای توصیف احساسی نبود.”

در دو قرن پس از آن تغییر زبانی به تنهایی تبدیل به یک تمام عیار اپیدمی یا به ما گفت. سه نفر از پنج آمریکایی ها ممکن است تنها با توجه به یک نظرسنجی توسط شرکت بیمه, Cigna. مشکل این است که بخصوص در میان افراد مسن هر چند millennials به طور فزاینده گزارش تنها بودن—یک نظرسنجی YouGov یافت و در همیشه یا اغلب ، انگلستان حتی منصوب تنهایی وزیر چند سال قبل با هدف شروع یک ملی گفتگو در مورد این موضوع.

یک coronavirus-اخبار مرتبط نوک ؟ ارسال آن به ما در covidtips@wired.com.

تنهایی یک مشکل, مطمئن, اما آن را یک بیماری همه گیر نیست و رویکرد درست برای مقابله با این مشکل البرتی استدلال می کند. “هنگامی که ما با استفاده از زبان مانند” بیماری همه گیر “و یا” طاعون ” چه کنیم این است که نشان می دهد آن چیزی است که برای ما اتفاق می افتد که آن را در آینده از خارج به جای اینکه چیزی که مشکل اجتماعی است,” او می گوید. به طور خاص, این مشکل بزرگ از تغییر از کشاورزی به صنعتی که منجر به حرکت به دور از خروج از بزرگان به دفع کردن برای خود و به سرمایه داری ستایش از فرد بالاتر از گروه محو جامعه به نفع سود.

اما آنچه که در سن Covid-19 زمانی که مردم باید منزوی ضرورت به سرعت گسترش باطل virus شاید این یک فرصت است البرتی می گوید به بحث بیشتر آشکارا در مورد تنهایی و برای حداقل برخی از ما برای یک بار دیگر در آغوش که ایده تنهایی به عنوان یک مسهل و نیروی خلاق.

این گفتگو شده و تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح.

سیمی: من فکر می کنم آن می تواند برای شما مفید به بحث در مورد چگونه شما تعریف تنهایی.

پری محدود البرتی: من فکر می کنم آنچه که ما امروز عاطفی, عدم, آگاهی از اختلاف بین روابط است که ما می خواهیم و کسانی که ما را. و آن گرایش به ارتباط با یک عاطفی منفی نبود امروز. چه من استدلال می کنند که در این کتاب است که در واقع وجود دارد بسیاری از چیزهای مختلف را تشکیل می دهند که تنهایی. آن را تا به بسیاری از احساسات مختلف متصل به آن از خشم و اندوه به غم و اندوه به حسادت و خشم. ما تمایل به فکر می کنم از مردم تنها فقط نیاز ما برای رسیدن فقط در حال انتظار برای کمک و پشتیبانی می شود و کمتر احساس تنهایی. اما من فکر می کنم که آیا یک بی عدالتی به انواع مختلف احساسات است که درگیر هستند. اغلب افرادی که تنها هستند و یا خاردار لزوما می خواهید شرکت و قطعا نمی خواهید هر کسی فقط. من فکر می کنم اگر ما را در درک این پیچیدگی و سپس آن را می شود آسان تر برای حمایت از افرادی که تنها هستند و به می دانم که زمانی که ما لازم نیست برای انجام هر چیزی در همه.

سیمی: شما استدلال می کنند که قبل از 1800, جهان غرب بود و این متفاوت از مفهوم تنهایی—بیشتر به تنهایی و احساسات مثبت.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

البرتی: هیچ یک قطعی تغییر در جوامع صنعتی و آنچه من به عنوان یک مورخ بود برای ردیابی زبان. هنگامی که مردم در مورد تنهایی در گذشته صحبت در مورد آنها بیش از حد تنهایی بد بودن برای شما و صحبت در مورد آنها نیاز به با دیگران است. اما مانند بسیاری از چیزهایی که در آن همه چیز در مورد تعادل است. و نبود حس تنهایی در مفهوم مدرن به دلیل نبود یک سکولار جهان است که در آن ما مرتب کردن بر اساس رقابت و تلاش برای شکل دادن به خود ما معنی.

با صنعتی شدن و شهرنشینی و رقابتی فردگرایی ما به این معنا است که ما معنا در زندگی است مشتق شده از آنچه ما انجام می دهیم و دستاوردهای ما. فلسفه فردی است که بسیار در مورد آن است. معنی است که در مورد روابط در راه است که در آن استفاده می شود. من کاملا با آن گفت: نه فوق العاده بود در گذشته و یا که هیچ ناخشنودی در گذشته است. اما به طور خاص حس تنهایی به عنوان مدرن ترین چیزی که شما باید به یک قطع از جهان اطراف شما و از هر نوع روایت از معنای چرا شما وجود دارد. به همین دلیل است که در اوایل قرن 20th, شما تا به حال وجودی فیلسوفان در آینده گفت: “خدا مرده است” و تلاش برای از نو خلق کردن معنی اطراف بی معنایی.

سیمی: شما نیز لینک تنهایی به مصرف. شاید ما در حال پر کردن یک خلاء با کالاهای مادی—که البته فقط باعث می شود شما احساس می کنید بدتر است. چگونه ماتریالیسم خود را به جا فکر کردن در مورد تنهایی?

البرتی: مطالعات بر ماتریالیسم نشان می دهد که تنهاتر مردم بیشتر آنها طلب اشیاء مادی به خود فراگیر با, چرا که آنها همه راه های پیدا کردن معنی و احساس ما متعلق به چیزی است. نیست اما بیشتر چیزهایی که ما باید بیشتر به تنهایی ما هستند. این نیست که ما موجودات مادی—اما مواد کالا پله در روابط انسانی است که در آن شما را وادار به خصوص قوی در سطوح افسردگی و تنهایی. آنچه می بینید این است که در آن تنهایی در حال افزایش در سراسر جهان شما می توانید سطح بالایی از مصرف گرایی و احساس تنهایی در میان افراد جوان در خاص است.

سیمی: تنهایی بیشتر از نامرئی مشکل از گفتن خشم. چگونه ممکن است پیچیده است که مقابله با آن به عنوان یک جامعه ؟ آن چیزی که ممکن است شرم آور برای مردم به صحبت در مورد در وهله اول بلکه بسیار دشوار است برای ما به تشخیص و حتی با عزیزان ما.

البرتی: آن را ندارد هر گونه خاص قابل مشاهده شاخص های نه مثل خشم که در آن شما مشت گره کرده و یا صورت خود را قرمز می رود. در برخی از راه های که در آن [پزشکی پزشکان عمومی] به دنبال آن هستند همان راه آنها به دنبال افسردگی و اضطراب است. به طوری که آنها نگاه کردن به, زبان بدن, هنگامی که مردم در حال بغل کردن خود و یا آنها در حال ویرانی.

اما در همان زمان به دلیل تنهایی خیلی پیچیده و گاهی اوقات افرادی که عصبانی هستند و به نظر می رسد مانند آنها واقعا نمی خواهید به می دانم که مردم دیگر می توان آنها را بسیار تنها. ما چگونه گذشته است ؟ مگر اینکه قبول کنیم که تنهایی این فوق العاده پیچیده خوشه ای از احساسات ما چگونه رسیدن به تنها افرادی که در زندگی ما وجود دارد ؟

WIRED: در این کتاب شما استدلال می کنند که خواستار تنهایی یک بیماری همه گیر است که یک مشکل استعاره. به همین دلیل است که احتمالا بهترین راه نگاه کردن به این مشکل از تنهایی در جامعه ما?

البرتی: از آنجا که آن را بر اساس شرایط اجتماعی. و وجود عنصر دیگری از آن است که: آن را در واقع در مورد افراد مضطرب است. بنابراین هنگامی که ما صحبت های زیادی در مورد تنهایی در افراد و بحث ما در مورد این بیماری همه گیر چه اتفاقی می افتد این است که افراد عصبی در مورد تبدیل شدن به تنهایی.

مردم را توصیف خود را به عنوان تنها زمانی که آنها کاملا مطمئن نیست که آنچه در آن است که آنها احساس, اما آنها می دانند که چیزی اشتباه است. گاهی اوقات برای افراد جوان به ویژه در این مرحله در یک فرآیند. شما تقریبا باید به تنهایی به منظور کار کردن که شما و آنچه شما نیاز دارید. اما اگر ما در حال گفت همیشه این واقعا چیز بدی سپس به ما اجازه می دهد برای هر یک از این فرصت های رشد و یا ما اجازه می دهد برای امکان تغییر و یا راه است که فرد تجربه روانی نهفته آنچه در جامعه است.

سیمی: و پس از آن همراه می آید Covid-19 همه گیر و بیشتر ايزوله افرادی که در حال حاضر ممکن است احساس تنهایی.

البرتی: مشکل با Covid است که آن را بزرگ نمایی موجود در خطوط گسل در جامعه است. آنچه که ما شاهد آن هستیم این است که کسانی که در حال حاضر به چالش کشیده و دشوار زندگی آنها آنهایی هستند که بیشتر تحت تاثیر قرار. این کار در امتداد خطوط قومی و فقر و بنابراین ما آن را با افراد مسن که در حال حاضر جدا شده است. افرادی که به تنهایی زندگی می کنند که تبدیل شدن به خیلی بیشتر انفرادی.

من متوجه شده ام افرادی که به تنهایی زندگی می کنند باید صحبت زیادی در مورد از دست رفته را لمس کنید و از دست رفته فیزیکی تعامل با دیگران است. که به نظر می رسد چیزی است که ما به بحث بیشتر در مورد در ماه به دلیل وجود دارد هیچ آسان برای پایان دادن به این. این چیزی است که واقعا کمک به ما فکر می کنم در مورد آنچه در روابط ما با دیگران نیاز به.

من فکر می کنم با افراد مسن, آن را به خصوص مشکل تا حدودی به این دلیل از زبان است. در آغاز آن تقریبا مانند و در آنها نوشته شده است. من فکر می کنم آن را نیز یک مشکل است چرا که بسیاری از نوآوری ها مانند دسترسی به اینترنت—که مفید برای افراد جوان آنها لزوما بخشی از راه که افراد مسن انجام کارهای. بنابراین من فکر می کنم وجود دارد که واقعا تلاش هماهنگ به تلاش برای ایجاد راه های جدید برای انجام کارها از راه دور کار در شیوههای موجود از مردم است. هیچ نقطه ای وجود دارد گفتن, افراد برای دریافت آنلاین و بدون چک کردن اینکه آیا آنها شنوایی یا مشکلات بینایی یا مشکلات تحرک. منظورم این است که ما باید واقعا به حضور مردم نیاز دارد و چه آنها ممکن است در دنیای جدید پس از Covid.

سیمی: شاید این نیز یک فرصت برای بازگشت به قبل از سال 1800 ایده خلوت بودن یک چیز مثبت? بدیهی است که نمی شود به دام افتاده در داخل برای ماه می باشد. اما شما نوشتن در مورد خلوت بودن مهم برای برخی نویسندگان به انجام کار خود را مانند ویرجینیا وولف.

البرتی: برای برخی از مردم آن را می توان زیبا و خلاق است. اما بدیهی است که یک نوع از موقعیت ممتاز قادر به می گویند که. پس از آن چیزی است که وجود دارد می توان گفت واقعا فکر کردن در مورد آنچه در خلوت و تنهایی چیست و چگونه, و چگونه ما احساس می کنیم در مورد آنها و یا تعامل با آنها به عنوان جوامع و ما باید یک شانس برای انجام این کار در مقیاس جهانی است.

وجود یک سنت مشاهده تنهایی به عنوان یک زمان از خلاقیت به خصوص برای زن نویسندگان. نه فقط تنهایی اما درد بودن به تنهایی یک راه دیدن جهان متفاوت است. با پیدا کردن تنهایی زنان نویسندگان در بر داشت یک راه برای دوری از داخلی و پس از آن عقب نشینی از جامعه است. اما من فکر می کنم یکی از چالش های Covid است که واقعا و گفت: “خوب نگاه کنید که چگونه ما ساختار جامعه در حال حاضرو آن را سخت تر و سخت تر برای برخی از مردم برای پیدا کردن فضاهای خلاق. برخی از مردم نمی تواند نوشتن و یا فکر می کنم در حال حاضر به دلیل آن را واقعا سخت به انجام آن چیزهایی که زمانی که شما در وسط یک بیماری همه گیر. اما من فکر می کنم وجود خواهد داشت خلاق و غلیان احساسات در پنج سال یا بیشتر بعد از این.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چگونه آرژانتین سخت مستند زندگی را نجات داد
  • یک تاریخ شفاهی از روز همه چیز تغییر
  • در یک بیمارستان پیدا کردن بشریت در یک بحران غیر انسانی
  • چگونه است که این بیماری همه گیر کوروناویروس تاثیر تغییر آب و هوا ؟
  • پرسش و پاسخ: همه خود را Covid-19 سوال پاسخ داده
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountkorsan taksiOmegleKartal Escortinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme Bozdurmarekorbetvan escortgenco bahis