Amanda Smith

نزدیک exoplanet با rainclouds در فضای آن ممکن است قابل سکونت شرایط در سطح آن محققان گزارش امروز. این سیاره لقب K2-18b است 124 سال نوری دور و 2.6 برابر شعاع زمین است. سال گذشته ستاره شناسان شناسایی ابرها از آب مایع در این سیاره هیدروژن غنی اتمسفر برای اولین بار یک سیاره کوچک.

K2-18b است که میدوی در اندازه بین زمین و نپتون است که در منطقه قابل سکونت از ستاره آن پس آب مایع بر روی سطح آن ممکن است; اما هیچ کس نمی داند چه سطح آن مانند است. محققان نمی تواند با اطمینان بگوید که آیا آن را به یک سنگی خارجی و نازک اتمسفر مانند زمین و یا متراکم جو هیدروژن بالا بالا-فشار آب-آمونیاک اقیانوس و هسته فلزی مانند نپتون—شرایط در همه دوستانه به زندگی است.

در حال حاضر یک تیم از محققان در انگلستان در توصیف این اختر فیزیک مجله نامه آنها چگونه محاسبه طیف وسیعی از اتمسفر ممکن است برای این سیاره بر اساس آن جرم و اندازه و قبلا اندازه گیری طیف نور که گذشت از K2-18b ستاره طریق فضای آن است. (مولکول ها در این سیاره اتمسفر جذب فرکانس های خاصی از نور پس اگر نور ستاره از عبور از آن در راه خود را به زمین نور طیف می تواند نشان می دهد کسانی که مولکول.) آنها سپس با استفاده از امکانات آن برای محدود کردن آنچه که شرایط می تواند وجود داشته باشد در این سیاره داخلی است. نتیجه گیری: قلب K2-18b می تواند هر چیزی از یک توپ از تقریبا خالص آهن با سنگین هیدروژن جو به چیزی بیشتر نپتون مانند به آب جهان را با یک فندک جو و اقیانوس شرایط شبیه به زمین (هنرمند مفهوم بالا).

محققان نتیجه گیری کرد که اگر چنین عظیم سیاره هنوز هم می تواند قابل سکونت متقاضیان از زندگی فراتر از منظومه شمسی ما ممکن است بخواهید به نگاه فراتر از معمول خود را زمین-اندازه مظنون در جهان به مراتب بزرگتر از ما کوچک سنگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im