این ربات می تواند حدس می زنم که چگونه شما احساس راه شما راه رفتن

راه رفتن مثل شما عصبانی هستید, و, احساسی, دستگاه های هوشمند را به شما بیشتر در اتاق خود را ترک شخصی حباب دست نخورده است.

شاید شما غم, آهسته همراه خود را با سر کاهش یافت و شانه ها تضعیف شده است. شاید شما عصبانی هستید و هشدار عجله همراه نشسته. یا شاید شما آزاردهنده, شاد, پرش پایین خیابان. هر آنچه که شما راه رفتن است که در ترکیب با صورت خود را بیان nonverbally سیگنالینگ به افراد دیگر چقدر فضای آنها باید به شما—و قادر بودن به دقت بخوانید این نشانه مهارت ضروری برای ما موجوداتی اجتماعی.

و شاید برای روبات ها بیش از حد. محققان در دانشگاه مریلند را توسعه داده اند یک الگوریتم به نام ProxEmo می دهد که یک کمی چرخ ربات قدرت تجزیه و تحلیل خود را راه رفتن در زمان واقعی و به حدس می زنم که چگونه شما ممکن است احساس. بر اساس این درک احساسات ربات می توانید مسیر خود را به شما می دهد فضای بیشتر و یا کمتر. این ممکن است به نظر می رسد مانند یک موضوع کوچک برای ربات-انسان تعاملات اما ما همچنین ممکن است تصور کنید که یک روز وقتی ماشین به اندازه کافی پیچیده آنها ممکن است خواندن یک فرد غمگین را در راه رفتن و سعی کنید به آنها کمک کند.

“اگر کسی احساس غم یا اشتباه ربات می تواند به فرد و می گویند آه شما به دنبال غمگین امروز, آیا شما به کمک نیاز دارید ؟ ” می گوید: Aniket Bera های رباتیک و هوش مصنوعی محقق در دانشگاه مریلند که کمک به توسعه ProxEmo. و یا توانایی به تفسیر راه رفتن ممکن است کمک به ربات به حرکت در اطراف یک فرد که نمی خواهید به تعامل با آن است. “اگر یک فرد عصبانی بودند به راه رفتن به سمت آن را به فضای بیشتر, به عنوان مخالف به یک فرد غمگین و یا حتی یک فرد خوشحال,” او می گوید.

یک نکته حق کردن خفاش: این احساسی ربات هوشمند است که پایگاه آن اقدامات در درک احساسات است. آن را نمی تواند واقعا به عنوان خوانده شده هر کسی درونی دولت است. حتی یک انسان می تواند با نگاهی دیگر و با گفتن 100 درصد اعتماد به نفس است که آنها می دانند که اگر آن شخص خوشحال است غمگین و یا عصبانی. اما به عنوان یک موجود اجتماعی ما یاد گرفته ایم برای خواندن ثبتشده سرنخ در یک فرد راه رفتن است که خود را نشان می دهد عاطفی است. که مفید نیست, شاشیدن, خاموش, در حال حاضر, همجنس همکار انسان است.

حسن نیت ارائه میدهد از Aniket Bera

بنابراین برای ساخت این سیستم رباتیک محققان شروع با انسان است. آنها تا به حال یک گروه از مردم در نگاه مردم دیگر راه رفتن و از آنها خواست تا یک سری از سوالات در مورد آنچه آنها فکر واکر حالت عاطفی بود. این ورزش تا حد زیادی ذهنی ، اما محققان در زمان این اطلاعات از مردم رعایت همکار خود انسان و سپس ارتباط آن را با اطلاعات در مورد هر فرد راه رفتن.

به منظور درک چگونگی راه رفتن به نظر می رسد هر چند این ربات نیاز به اطلاعات عینی و نه ذهنی قضاوت. بنابراین محققان با استفاده از الگوریتم های که تجزیه و تحلیل ویدئوها از راه رفتن مردم با هر فرد تصویر تزیین توسط یک اسکلت با 16 مفاصل از جمله در گردن و شانه ها و زانو. سپس آنها با استفاده از یادگیری عمیق الگوریتم سیستم برای کاردانی خاصی اسکلتی gaits با احساسات است که داوطلبان انسانی در ارتباط با کسانی که راه رفتن مردم است.

حسن نیت ارائه میدهد از Aniket Bera

آنها به پایان رسید تا با جدید ProxEmo الگوریتم. آنها این بار به کمی زرد چهار چرخ ربات (the Jackal از رباتیک شرکت Clearpath) با یک دوربین نصب شده بر روی آن. به عنوان ربات رول همراه دوربین به تماشای عبور پیاده در حالی که ProxEmo پوشش هر انسانی با آن 16-مشترک اسکلت—هدف گیری gaits که الگوریتم آموخته های مرتبط با احساسات خاص. این که چگونه ProxEmo می توانید حدس بزنید در حالت عاطفی خود را و هدایت ربات به شما احترام شخصی حباب که ممکن است بزرگتر اگر سیستم فکر می کند شما عصبانی هستید و کوچک اگر آن فکر می کند شما مبارک.

اما این حباب نیست کاملا گرد (persian)—این مستطیل یک نوع بیضی. “بنابراین وجود فضای بیشتر جلوتر از شما وجود دارد برخی از فضا در دو طرف وجود دارد و کمتر فضای شخصی پشت سر شما می گوید:” Bera. هنگامی که ربات در حال نزدیک شدن به یک سر انسان-در آن نیاز به مقدار زیادی از فضای جلو اما کمتر آن را به عنوان عبور می کند در کنار و یا زمانی که آن رزومه اصلی آن دوره پس از آن را پشت سر انسان است.

کمی پیچیده است که ربات آموزش دیده در پاک کردن داده های استخراج شده از مردم راه رفتن در محیط آزمایشگاه است که اندام خود را همه قابل مشاهده در تمام زمانها. اما این همیشه صدق نمی در جهان واقعی است. بنابراین برای آماده سازی ربات برای یک جهان پر هرج و مرج محققان تا به حال به ترکیب کمی از هرج و مرج در قالب “سر و صدا.” در این زمینه این به آن معنا نیست صدا اما آموزش آن برای رسیدگی به متغیرهای مانند لباس و اگر فرد در حال انجام چیزی است که ممکن است پوشش خود را از دست. “اضافه کردن سر و صدا را تغییر نمی دهد احساسات اما ما اضافه شده و انواع مختلفی از سر و صدا و سپس روت سیستم به درک حتی اگر یک طرف از دست رفته است, شما هنوز هم به دنبال شده است که در آن فرد در حالی که می گوید:” Bera.

یک روز ProxEmo ممکن است زوج با سیستم دیگری است که بار خوانده شده, صورت, نشانه های ساختمان و حتی بیشتر پیچیده هوش هیجانی است که باعث می شود آن را به احتمال زیاد به می دانم که اگر آن را باید بپرسید برای کمک و یا به شخص در یک بستر گسترده. روبات باید خیلی بهتر در برداشتن چنین تفاوت های ظریف در, اگر ما می خواهیم آنها را به راه رفتن و رول در میان ما بدون صدمه زدن به مردم و یا خود را.

“زمانی که روبات رفتار در راه غیر طبیعی نه تنها می تواند مردم ناراحت کننده اما همچنین می تواند به طور بالقوه منجر به برخورد به این دلیل که فرد نمی تواند حدس می زنم که چگونه این ربات در حال حرکت است می گوید:” MIT دانشمند کامپیوتر دینا Katabi که نبودم درگیر در این کار. “بنابراین اگر یک ربات برای مثال می توانید اجتناب از مردم ناراحت کننده به دلیل آن را بیش از حد نزدیک است که می تواند مفید باشد.”

هیچ حس در تبدیل یک فانتزی ربات به بسیار گران قیمت کیسه بوکس.


بزرگ تر سیمی داستان
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • که اختراع چرخ ؟ و چگونه آنها آن را انجام دهد ؟
  • 27 روز در توکیو بای: آنچه اتفاق افتاده است در الماس شاهزاده
  • چرا کشاورزان آزادسازی شیر حتی به عنوان نفر گرسنه
  • نکات و ابزار برای برش مو در خانه
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net