این میگو دارای برخی از سریع ترین در این سیاره

کینگستون et al., زیست شناسی نامه

هر چند نه خیلی بزرگتر از چوبی بازی استیک خوراکی میگو (Alpheus heterochaelisدر تصویر) در حال حاضر معروف برای خود با صدای بلند و سریع بسته شدن پنجه صدای که stuns طعمه خود را و رقبا. در حال حاضر محققان کشف کرده اند این دریایی سخت پوستان دارای بینایی برای مطابقت با این سرعت.

در مطالعه جدید دانشمندان گیر نازک انجام سیم به چشم های سرد زندگی می کنند میگو و ثبت پیامهای الکتریکی از چشم در پاسخ به نور مثل نور سوسو. سخت پوستان تجدید نظر خود را 160 بار دوم این گزارش تیم امروز در زیست شناسی حروف.

که یکی از بالاترین نرخ تجدید و از هر حیوان روی زمین است. کبوتر نزدیک بودن قادر به نمونه خود را در این زمینه از دیدگاه 143 بار در هر ثانیه در حالی که انسان در یک نسبتا دوام 60 بار در ثانیه. تنها چند روز-پرواز حشرات ضرب و شتم خوراکی میگو محققان گزارش می دهند. به عنوان یک نتیجه آنچه مردم—حتی شاید سوپرمن—و دیگر مهره داران را به عنوان یک تاری میگو تشخیص به عنوان گسسته تصاویر در حال حرکت در سراسر میدان دید خود.

تا چند سال پیش بسیاری از محققان را بر عهده خوراکی میگو نمی بینم به خوبی به این دلیل آنها را سخت و هود به نام کاراپاس است که گسترش بیش از چشم خود را. اگر چه هود به نظر می رسد شفاف با برخی از رنگ آن روشن نیست که چگونه به خوبی آن را انتقال نور است. اما به نظر می رسد هیچ مانعی برای میگو تشخیص حرکت سریع طعمه یا حتی شکارچیان شلاق توسط. این ممکن است مهم است زیرا میگو تمایل به زندگی در, ابری, آب, به طوری که آنها لازم نیست که مقدار زمانی که متوجه مخلوق دیگری است که نزدیک شدن به آنها را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im